تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
پنج شنبه, ۷ فروردین , ۱۳۹۹
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.

دانشگاه MMU

دانشگاه های مالزی

دانشگاه (ام ام یو) MMU صرفاً در رشته‌های علوم و مهندسی کامپیوتر،ICT و Multimedia، مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

دانشگاه مالتی مدیا (ام ام یو) MMU الگویی برای پیشرفت

دانشگاه مالتی مدیا (ام ام یو) MMU در سال ۱۹۹۶ تاسیس شد.
گفتنی است؛ پرورش فارغ‌التحصیلانی که با آخرین دستاوردهای IT و صنعت مالتی مدیا آشنا بوده و توانایی تطبیق با نوآوری‌های جدید را دارند، هدف دانشگاه مالتی مدیا (ام ام یو) MMU است تا این فارغ‌التحصیلان بتوانند در هزاره‌ جدید شرکت و آن را رهبری نمایند.

در خصوص بخش اداری موسسات دانشگاه مالتی مدیا (ام ام یو) MMU نیز باید گفت؛ این بخش در ۹ جولای ۱۹۹۹ توسط نخست وزیر سابق مالزی؛ دکتر ماهاتیر محمد افتتاح شد.
ناگفته نماند؛ موسسات علمی دانشگاه مالتی مدیا (ام ام یو) MMU از سطحی جهانی برخوردار است.

دانشگاه مالتی مدیا (ام ام یو) MMU الگویی برای پیشرفت MSC (Multimedia Super Corridor) است که می‌توان آن را هم‌تراز موفقیت‌های Silicon Valley در آمریکا به شمار آورد.

لازم به ذکر است؛ در آغاز تصویب طرح دانشگاه‌های خصوصی توسط دولت مالزی، دانشگاه مالتی مدیا (ام ام یو) MMU نقش مهمی را در فراهم آوردن آموزش‌هایی در سطح جهانی داشته است.
آموزش‌های یاد شده در زمینه‌های :
***  مخابرات
***  مالتی مدیا
***  کامپیوتر
***  مدیریت
***  هنرهای دیجیتال
***  انیمیشن
***  فناوری اطلاعات و توسعه نرم‌افزار است و توانسته باعث پیشرفتی چشمگیر در تکنولوژی اطلاعات و مالتی مدیا شود.
دانشگاه مالتی مدیا (ام ام یو) MMU به طور استراتژیک به عنوان مکانی برای تصرف و جذب تکنولوژی از صنایع خارجی، انتقال و تبدیل آن به سرمایه‌ی بومی و ایجاد فناوری جدید می‌باشد.
خاطرنشان می‌شود؛ تاکنون نوآوری‌ها و ابداعات در دانشگاه مالتی مدیا (ام ام یو) MMU سود بسیاری را برای دولت مالزی به همراه داشته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *