تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
جمعه ,۲ آبان ۱۳۹۹
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.

معرفی دانشگاه (او یو ام) OUM

دانشگاه (او یو ام) OUM اولین دانشگاه از راه دور مالزی

اگر در صدد فراگیری مهارت‌ها و دانش لازم در راستای پیشرفت شغلی، آغاز نمودن حرفه‌‌ای جدید، دریافت مدرکی از دانشگاه معتبر در سطح جهانی و یا ادامه‌ی تحصیل بدون ترک خانواده و شغل خود هستید، دانشگاه OpenIUniversity (OUM) (او یو ام) در مالزی به شما پیشنهاد می‌شود.

دانشگاه OpenIUniversity (OUM) (او یو ام)، اولین دانشگاه از راه دور مالزی می‌باشد که شما را در راه رسیدن به اهدافتان یاری می‌رساند.
این دانشگاه به ۴ دلیل بسیار حائز اهمیت اعم از: حق گزینش به دانشجو و انعطاف‌پذیری بالا، پذیرش آسان و راحت، هزینه‌های مناسب و نیز ارائه‌ی مدارک مورد تائید در سطح جهانی، بهترین گزینه در میان دانشگاه‌های مالزی به شمار می‌آید.

هزینه‌های پایین دانشگاه (او یو ام) OUM نسبت به رقباء

دانشجویان پس از فارغ‌التحصیلی در دانشگاه OpenIUniversity (OUM) (او یو ام) به مدارکی مورد تائید و شناخته شده در سطح جهانی دست می‌یابند.
گفتنی است؛ برنامه‌های آموزشی این دانشگاه، طیف وسیعی از قوانین و مقررات را پوشش می‌دهد که مورد تائید دفتر نمایندگی صلاحیت مالزی (MQA) می‌باشند.
ناگفته نماند؛ بسیاری از رشته‌هایی که توسط دانشگاه‌های بین‌المللی به دانشجویان ارائه می‌شود، در تائید کیفیت (او یو ام) OUM می‌باشد.
از دیگر مزایای تحصیل در دانشگاه (او یو ام) OUM می‌توان به؛ حق انتخاب دانشجویان در خصوص رشته‌ی مورد علاقه و زمان شروع تحصیل با توجه به برنامه‌ی شخصی خود در این دانشگاه اشاره کرد.

در ادامه یادآور می‌شود؛ هزینه‌های دانشگاه (او یو ام) OUM نیز از دیگر دانشگاه‌های خصوصی مالزی ارزان‌تر است.
دانشگاه (او یو ام) OUM طیف وسیعی از کمک‌هزینه‌های تحصیلی و تخفیف‌ها را به افراد واجد شرایط ارائه می‌دهد.
در همین راستا دانشجویان می‌توانند، هزینه‌ها را از طریق برنامه‌ی EPF یا PTPTN پرداخت نمایند.
لازم به ذکر است؛ اگر حداقل شرایط لازم برای ورود به دانشگاه را ندارید، در دانشگاه (او یو ام) OUM ممکن است با پایین‌ترین شرایط هم پذیرش شوید.
ناگفته نماند؛ متقاضیانی که حداقل شرایط لازم برای ثبت‌نام در رشته‌ی درخواستی را ندارند، اما تجربه‌ی مرتبط و پیشین دارند، نیز می‌توانند از طریق ورود انعطاف‌پذیر و آسان بر اساس شرایط لازم وارد دانشگاه شوند.
تحت اعتبار یادگیری تجربی پیشین (APEL)، دانشگاه (او یو ام) OUM بر اساس دانش قبلی به آنان مدرک آموزشی معتبر  ارائه می‌دهد.
در پایان خاطرنشان می‌شود؛ علاوه بر APEL، انتقال اعتبار نیز امکان‌پذیر می باشد، هنگامی که مدارک اعتباری برای دانشجو در دیگر موسسات آموزشی شناخته شده، صادر شده باشد.

مقاله مفید بود؟ با دوستانتون به اشتراک بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *