تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
دوشنبه ,۱۶ تیر ۱۳۹۹
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.

آخرین مطالب وبلاگ

دانشگاه موناش MONASH

دانشگاه بین المللی موناش مالزی

به تحصیل در دانشگاه موناش Monash فکر می‌کنید؟ زیاد هم دور از ذهن نیست. تربیت نسلی محقق و حرفه‌ای با ارائه‌ی بهترین امکانات آموزشی ماحصل پذیرش در یکی از بهترین و معتبرترین دانشگاه‌های استرالیاست که با شهریه‌ای مناسب در مالزی تأسیس شده است. در این مطلب هرآنچه از دانشگاه موناش مالزی را بررسی خواهیم کرد؛ پس با ما همراه باشید.

ادامه مطلب »

دانشگاه MAHSA مالزی

دانشگاه MAHSA مالزی تنها یک دانشگاه پزشکی نیست، بلکه یکی از بهترین مراکز آکادمیک پزشکی جهان است که تمام امکانات آموزشی مورد نیاز را برای علاقه مندان به تحصیل در مالزی فراهم نموده است. اگر قصد دارید به یکی از قدرتمندترین‌ها در عرصه‌ی پزشکی تبدیل شوید، دانشگاه MAHSA مالزی را پیشنهاد می‌کنیم. امید به آنکه این مطلب در انتخاب بهترین دانشگاه برای تحصیل پزشکی در مالزی سودمند باشد.

ادامه مطلب »

دانشگاه تیلور (TAYLOR’S)

دانشگاه تیلور Taylor’s بزر‌گترین مرکز پیش‌دانشگاهی، یک دانشگاه معتبر و یک نام تجاری جهانی در مالزی است. اگر قصد دارید مدرک دوره‌ی دبیرستان، پیش دانشگاهی و کارشناسی را از یک مؤسسه دریافت کنید؛ دانشگاه Taylor’s مالزی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در این مطلب مشخصه‌های بارز این کالج غیر انتفاعی و نقش آشکار آن در رشد و پیشرفت اقتصادی مالزی را بررسی می‌کنیم.

ادامه مطلب »

معرفی دانشگاه سان وی

دانشگاه سان وی مالزی

سان وی (sunway)؛ دانشگاه برتر فناوری دیجیتال در مالزی. تحصیل در یک دانشگاه 5 ستاره همان سکوی پرتابی است که از ابتدا باید به آن بیاندیشید. در این مقاله با معرفی دانشگاه سان وی، تصویر روشن‌تری از آینده‌ی تحصیلی‌تان در مالزی خواهیم ساخت؛ پس با ما همراه باشید.

ادامه مطلب »

دانشگاه‌های مالزی

دانشگاه های مالزی

تضمین پذیرش در دانشگاه‌های مالزی با مشاوره شریف ‌مشاوره شریف این افتخار را دارد تا به تمامی علاقه‌مندان به تحصیل در دانشگاه‌های مالزی خدمات استثنایی در رابطه با اخذ پذیرش تضمینی ارائه نماید. مشاوره شریف پس از قریب به یک دهه تجربه‌ی فعالیت و ارائه خدمات در خصوص دانشگاه‌های مالزی، …

ادامه مطلب »

لیست رشته کارشناسی دانشگاه APU

این مطلب را از دست ندهید: دانشگاه Apu مالزی لیست رشته‌های کارشناسی دانشگاه APU School of Computing and Technology دانشکده‌ی علوم کامپیوتر و فناوری) )Computing & IT Programmes( طول دوره شهریه‌ی کل تحصیل RM)) رینگت رشته program ۳ سال ۸۳,۸۰۰ کارشناسی فناوری اطلاعات BSc (Hons) in Information Technology ۳ سال …

ادامه مطلب »

معرفی مرکز زبان دانشگاه APU

دانشگاه APU مالزی

این مطلب را از دست ندهید: دانشگاه Apu مالزی ورود دانشجویان کالج زبان APU  به رقابت‌های جهانی امرزوه یکی از بزرگترین دغدغه‌های همه‌ی دانشجویان و به‌ویژه افرادی که در صدد ادامه تحصیل در خارج از کشور هستند، یادگیری زبان انگلیسی به صورت کاربردی است. پر واضح است؛ زبان انگلیسی به …

ادامه مطلب »

لیست رشته دکترای دانشگاه APU

دانشگاه APU مالزی

این مطلب را از دست ندهید: دانشگاه APU مالزی لیست رشته‌ی دکترای دانشگاه APU دانشکده‌ی آی تی  Information Technology دانشکده‌ی کامپیوتر  Computing program دانشکده‌ی تجارت  Business Program دانشکده‌ی تجارت کامپیوتر  Business Computing Program دانشکده‌ی خدمات گردشگری  Services and Tourism Management دانشکده‌ی بازی‌های کامپیوتری و فناوری رسانه‌ای Computer Games Development & …

ادامه مطلب »

لیست رشته و شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه APU

دانشگاه APU مالزی

این مطلب را از دست ندهید: دانشگاه APU مالزی لیست رشته ارشد و دکترا دانشگاه APU Master’s Degree Programmes طول دوره شهریه‌ی کل تحصیل RM)) رینگت رشته program ۱۲ ماه ۳۶,۸۰۰٫۰۰ کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات M.SC. IN INFORMATION TECHNOLOGY MANAGEMENT ۱۲ تا ۱۸ ماه ۳۶,۸۰۰٫۰۰ کارشناسی ارشد مدیریت فناوری …

ادامه مطلب »

دانشگاه APU مالزی

دانشگاه APU مالزی

APU؛ دانشگاه نوآوری و فناوری آسیا و اقیانوسیه، مجهزترین دانشگاه آی تی در مالزی و برنده‌ی جوایز بسیاری در زمینه‌ی آموزش‌های تخصصی، تحقیق و توسعه می‌باشد. اگر مایل به تحصیل در دانشگاه خصوصی APU در مالزی هستید، بهتر است کمی بیشتر با اهداف و ساختار آموزشی این دانشگاه در این …

ادامه مطلب »

تسهیلات و امکانات رفاهی آموزشی دانشگاه USM

دانشگاه USM تضمین می‌کند که محیط  دانشگاهی،محیطی مساعد و هماهنگ است و امکانات رفاهی متفاوتی برای دانشجویان فراهم آورده است. این تنوع امکانات با هدف آماده سازی دانشجویانی است که از نظر فیزیکی و ذهنی آمادگی لازم را دارند تا با قدرت پا به عرصه‌های گوناگون علمی بگذارند.

ادامه مطلب »

کمک‌‌ هزینه‌ی ‌تحصیلی دانشگاه UKM

دانشگاه ukm مالزی

طرح کمک‌هزینه‌ی تحصیلی دانشگاه UKM از سوی رئیس دانشگاه کبانگسان مالزی برای جذب دانشجویان برجسته، با هدف تحصیل در مقطع دکترای تمام‌وقت در دانشگاه UKM می‌باشد. این طرح یکی از طرح‌های ابتکاری برای افزایش تعداد دانشجویان دکترا و همچنین بالا بردن فعالیت‌های تحقیقاتی دانشگاه است.

ادامه مطلب »

دانشگاه UKM مالزی
(دانشگاه ملی مالزی)

دانشگاه ukm مالزی

آماده‌اید؟ با پیوستن به دانشگاه ukm مالزی، شما بخشی از یک جامعه‌ی علمی شگفت انگیز و متنوع خواهید شد. اگر مایل به تحصیل در دانشگاه ukm مالزی (دانشگاه ملی مالزی) هستید، این مطلب را تا انتها بخوانید.

ادامه مطلب »

امکانات آموزشی رفاهی دانشگاه UKM

دانشگاه ملی مالزی

امکانات آموزشی رفاهی دانشگاه UKM؛ هر آنجه برای پیشبرد مسیر تحصیلی‌تان در مالزی نیاز دارید را در اختیارتان خواهد گذاشت. خوابگاه‌های دنج با امنیت بالا، خدمات پزشکی و بانکداری، رستوران‌ها و کافه‌های دانشجویی، فروشگاه‌ها و هرآنچه در این مطلب خواهید خواند؛ تنها بخشی از امکانات آموزشی رفاهی در دانشگاه ملی مالزی (UKM) می‌باشد که زندگی امن و راحتی را برای دانشجویان بین‌المللی میسر می‌کند. شما نیز اگر متقاضی تحصیل در  دانشگاه UKM مالزی هستید؛ بهتر است با امکانات آموزشی رفاهی این دانشگاه در این مقاله بیشتر آشنا شوید.

ادامه مطلب »