تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی مدارس بین‌المللی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.

مفاد در مدرسه بین‌المللی APS

Rate this post

قبول دارید برای کشف پتانسیل‌ها و استعداد فرزندتان، به یک محیط آموزشی خوب نیاز دارید؟ با ثبت نام در مدرسه APS مالزی خیالتان تخت باشد؛ او به هر رویایی که در سر دارد می‌رسد و آینده‌ای روشن در انتظارش خواهد بود. از همه مهمتر اینکه با اخذ ویزای همراه، شما هم می‌توانید با فرزندتان به مالزی بروید…

مفاهیم آموزشی مدرسه بین‌المللی APS

زبان و ارتباطات، تربیت بدنی، شناخت جهان، هنرهای تجسمی و طراحی، ریاضیات، آموزش خواندن و نوشتن، در صدر جدول مفاهیم آموزشی مدرسه بین‌المللی APS است.

ازآنجایی‌که مفاهیم آموزشی باید به صورت تجربی هم به دانش آموزان تعلیم داده شود؛ مدرسه APS مالزی، برنامه ویژه‌ای برای رشد زبانی و ارتباطات دانش آموزان در نظر گرفته که شامل:

• افزایش اعتمادبه‌نفس و تقویت مهارت در بیان عبارات و کلمات

• صحبت کردن و گوش دادن

• ایجاد فرصت‌هایی برای تجربه محیط‌های گوناگون از زبان

تربیت بدنی

خوب است که کودکان اهمیت انجام فعالیت‌های بدنی و داشتن برنامه غذایی سالم را بدانند! مدرسه APS روی این موضوع پافشاری می‌کند تا دانش‌آموزان اهمیت انجام حرکات ورزشی و رژیم غذایی سالم را به خوبی درک نمایند.

مدرسه بین‌المللی APS مالزی، برنامه‌های جذابی برای کودک شما زیر سَر دارد تا آن‌ها را تبدیل به افرادی فعال و پویا نماید. به همین دلیل فرصت‌هایی را ایجاد می‌کند تا آن‌ها تعامل بیشتری با دانش آموزان دیگر داشته باشند.

در واقع ایجاد جامعه‌ای سالم از لحاظ بدنی و فکری، از اهداف مدرسه بین‌المللی APS است.

خواندن و نوشتن

تشویق دانش آموزان به ایجاد ارتباط میان حروف و صداها یکی از تکنیک‌های حرفه‌ای مدرسه بین‌المللی APS برای تحریک دانش‌آموزان به خواندن و نوشتن است.

برای بهبود مهارت‌ دانش آموزان در محاسبه اعداد و ارقام؛ به ویژه اشکال، محیط و مقادیر، مدرسه APS فرصت‌هایی را ایجاد می‌کند تا آن‌ها با علم ریاضیات ارتباط بهتری برقرار کنند.

در مدرسه APS، کودکان شما تبدیل به افرادی کنجکاو با ذهن پویا می‌شوند؛ به دنبال کشف چیزهای جدید می‌روند و افکار تازه‌ای در آن‌ها شکل می‌گیرد.

هنر

بهتر است این‌طور بگوییم که مدرسه APS، استاد تربیت کردن هنرمندان قرن ۲۱ است. فرزند شما به هر چیزی علاقه داشته باشد، اعم از موسیقی، رقص، هنر، طراحی و فناوری، مدرسه APS مالزی، مشوق اصلی او خواهد بود تا به هدفش برسد.

مدرسه APIS

حوزه‌های اصلی ارتباطات و زبان در مدرسه بین‌المللی APS

توجه و گوش دادن

معلمان مدرسه بین‌المللی APS، با شرح دروس به صورت داستان و قصه، آن‌ها را تشویق به گوش دادن می‌کنند. در کلاس درس APS، دانش آموزان در مورد هر چیزی که می‌شنوند کنجکاو می‌شوند و پرسش‌های خود را مطرح می‌کنند تا جوابش را بگیرند.

حتی دانش آموزان این مدرسه از نظر دادن در مورد مسائل مختلف نمی‌هراسند؛ چون به‌گونه‌ای با آن‌ها رفتار می‌شود که نظراتشان مهم جلوه کند. همچنین فضای جذاب این کلاس‌ها باعث می‌شود، همه دانش آموزان در کلاس فعال باشند و به آنچه دیگران می‌گویند توجه نمایند؛ به‌نوعی احترام گذاشتن به حرف دیگران در ذهن آن‌ها نهادینه می‌شود.

درک

مسلماً تا کودکان چیزی را درک نکنند، نمی‌توانند در مورد آن سؤال بپرسند؛ دانش آموزان مدرسه APS، می‌توانند در مورد چیزهایی که شنیده‌اند به تبادل نظر و گفتگو بپردازند.

محیط یادگیری مدرسه ای پی اس

اینجا رو کلیک کن

صحبت کردن

صحبت کردن در مورد بحث‌هایی که در کلاس اتفاق افتاده، نشانگر میزان توجه دانش‌آموزان است؛ این مسئله یک موضوع روتین در کلاس‌های درسی مدرسه APS مالزی است.

رشد فیزیکی

مدرسه APS مالزی علاوه بر رشد ذهنی کودکان، به رشد فیزیکی آن‌ها نیز توجه ویژه‌ای دارد. تشویق به خوردن غذاهای سالم و برنامه‌های مهیج ورزشی، فقط دو نمونه از برنامه‌های ویژه مدرسه APS برای رشد فیزیکی دانش آموزان است.

بهداشت و مراقبت‌های فردی

جالب است بدانید در این مدرسه بین‌المللی حتی نحوه لباس پوشیدن، مدیریت کارها و توالت رفتن به کودک شما آموزش داده می‌شود! همچنین به خوبی با مباحث بهداشت فردی آشنا می‌شوند و رژیم غذایی سالم به برنامه غذایی آن‌ها افزوده می‌شود.

مدرسه APIS

شکوفایی فردی، اجتماعی و عاطفی

یکی از دلایل برتری مدرسه APS مالزی نسبت به سایر مدرسه‌ها، افزایش اعتمادبه‌نفس و خودآگاهی دانش‌آموزان است. توجه به علایق دانش‌آموزان در این مدرسه سبب می‌شود آن‌ها بیشتر در مورد فعالیت‌های موردعلاقه خود صحبت کنند.

به همین دلیل اعتمادبه‌نفس آن‌ها در صحبت کردن و مشارکت در گروه بیشتر خواهد شد. با آموزش‌های مدرسه APS، دانش آموزان اگر به کمک دیگران نیاز داشته باشند، می‌توانند این درخواست را به راحتی بیان کنند. حتی در صورت عدم نیاز به کمک دیگران، این مسئله را صریح اعلام می‌کنند.

مدیریت عواطف و رفتار

کدام مدرسه را سراغ دارید که مانند APS حتی به رفتار و عواطف کودکان هم اهمیت بدهد؟ این مدرسه کودکان را طوری بار می‌آورد که از رفتارهای غیرقابل‌قبول امتناع نمایند.

در کلاس‌های مدرسه APS، در مورد عواطف و نوع رفتار با دیگران صحبت می‌شود و به صورت گروهی نقد و بررسی‌هایی در مورد عواطف و چگونگی بروز آن‌ها صورت می‌پذیرد.

ایجاد روابط سالم

برقرار کردن روابط سالم یکی از اصول موفقیت بوده که مدرسه APS مالزی، اهمیت ویژه‌ای برای آن قائل است. در این مدرسه کودکان با رعایت نوبت دیگران در بازی شرکت می‌کنند. فرزند شما در این مدرسه می‌آموزد که به عواطف دیگران توجه کند و ارتباط موثری با بزرگترها و سایر همکلاسی‌های خود برقرار نماید.

البته APS اولین و آخرین انتخاب شما نیست؛ وسوسه‌انگیزتر از آن، مدرسه تیلورز مالزی، اولین مدرسه یادگیری به روش کوانتومی در جهان است!

انتخاب را به عهده خودتان می‌گذاریم؛ به هر کدام از این مدارس اعتماد کنید، پشیمان نمی‌شوید.

 

تضمین پذیرش در مدرسه APS مالزی با مشاوره شریف

مشاوره شریف؛ بزرگترین ارائه‌دهنده‌ی خدمات تخصصی به ایرانیان در کشور مالزی می‌باشد. ما راهنما و مجری شما در امور ثبت نام، اخذ ویزا تحصیلی و همراه، تهیه‌ی خوابگاه و شرکت در کلاس خواهیم بود.
مشاوره شریف منحصر به فرد است؛ چون دارای جامع‌ترین و بزرگترین بانک اطلاعاتی مدارس بین‌المللی و آموزشگاه‌های زبان می‌باشد.

ما می‌توانیم به شما کمک کنیم از مزایای تحصیل در مالزی برخوردار شوید، فرصت را از دست ندهید.

    همین حالا برای تماس کلیک کنید۲۲۷۷۹۴۶۲ – ۰۲۱

یک دیدگاه

  1. سلام آیا از طریق خرید ملک در مالزی میشه اقامت گرفت؟اگه بله حداقل نرخ قیمت خونه چنده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *