تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی مدارس بین‌المللی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.

محیط یادگیری مدرسه بین‌المللی APS

Rate this post

توسعه شخصیت دانش آموزان، پر و بال دادن به ذوق هنری آن‌ها و تشویق کودکان به انجام ورزش‌های نشاط‌آور، جزو رزومه مدرسه APS مالزی است. مدرسه‌ای در سطح اینترنشنال با محیط آموزشی فوق‌العاده. انگار همه‌چیز دست‌به‌دست هم داده تا APS تبدیل به یک مدرسه شگفت‌انگیز شود.

همدلی بین دانش آموزان مدرسه APS

رشد و پیشرفت دانش آموزان مدرسه ‌APS یک پشتوانه محکم دارد؛ این پشتوانه مهیا بودن محیطی گرم و صمیمی و آموزش همدلی به دانش‌آموزان است.

بله، این است رمز موفقیت مدرسه بین‌المللی APS مالزی. در مدرسه APS، هر کلاس خود به تنهایی یک جامعه کوچک است؛ جامعه‌ای که اهداف مشخصی دارد و همدلی در بین آن‌ها حکومت می‌کند.

بها دادن به روحیه کودکان از باورهای اصلی مدرسه بین‌المللی APS است. مدرسه‌ای که نمی‌گذارد ذهن فرزند شما از آموزش‌های پی‌درپی خسته شود! راحت بگوییم؛ APS، منتظر کوچک‌ترین بهانه برای جشن گرفتن است.

برنامه تحصیلی مدرسه ای پی اس

اینجا رو کلیک کن

تقویت مهارت‌ کودکان

وقتی فرزند خود را در این مدرسه ثبت‌نام می‌کنید، خیالتان آسوده باشد؛ معلمان، مدیران و کارکنان فعال مدرسه APS، هر روز در حال کسب دانش و مهارت‌های جدید هستند. در این مدرسه فرزند شما مهارت‌های جدید می‌آموزد؛ دانش و مهارتی کاربردی که مطابق با استانداردهای روز دنیا است.

مدرسه بین المللی apis

 

ایجاد فضایی ریسک‌پذیر برای دانش‌آموزان

یکی از دلایل خاص بودن محیط آموزشی مدرسه APS، ایجاد فضایی ریسک‌پذیر برای دانش‌آموزان است. فضایی که بدون هیچ ترس و واهمه‌ای، سوالات خود را مطرح کنند تا درهای جدیدی از علم و دانش بر روی آن‌ها گشوده شود.

معلمان مدرسه ای پی اس، با یک رویکرد صحیح، دانش و مهارت کودکان را تقویت می‌نمایند. یادگیری در حین عمل، یکی از تکنیک‌های کاربردی معلمان این مدرسه است؛ در واقع با این راهکار دانش آموزان تحریک به پرس‌وجو بیشتر می‌شوند و همین مسئله باعث یادگیری مفهومی آن‌ها خواهد شد.

وقتی قند توی دلتان آب می‌شود که رشد و پیشرفت فرزند خود را از نزدیک ببینید! پس نیاز به اخذ ویزای همراه مالزی دارید.

مشاوره شریف به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان ویزای همراه مالزی را اخذ نمایید.

همین حالا برای تماس کلیک کنید۲۲۷۷۹۴۶۲ – ۰۲۱

کلاس‌های کم جمعیت APS

تشکیل کلاس‌ها با تعداد کم، یکی از هوشمندانه‌ترین راهکارهای مدرسه APS، برای بالا بردن تعامل دانش آموزان با معلمان است. مهم‌ترین منابع این مدرسه، یک تیم تخصصی از مربیان است که برنامه‌های آموزشی پُر‌محتوایی را از دروس اصلی برای دانش‌آموزان تهیه می‌نمایند.

همکاری سالم بین اولیاء، مربیان و دانش آموزان مدرسه ای پی اس

ازآنجایی‌که بخشی از تمرین‌ها و تکالیف به بعد از مدرسه موکول می‌شود، مشارکت والدین برای مدرسه بین‌المللی APS بسیار حائز اهمیت است. قطعاً اگر یک همکاری سالم بین مدرسه و خانه وجود داشته باشد، دانش آموزان سریع‌تر مفاهیم درسی را یاد می‌گیرند.

ناگفته نماند؛ APS، با ارائه آموزش به والدین و تشویق آن‌ها به عملکرد مثبت و متعامل، حسن نیت خود را اثبات نموده است. پس می‌توان به جرات گفت؛ مدرسه بین‌المللی APS مالزی، یک مدرسه همه جانبه است.

 

تضمین پذیرش در مدرسه APS مالزی با مشاوره شریف

مشاوره شریف؛ بزرگترین ارائه‌دهنده‌ی خدمات تخصصی به ایرانیان در کشور مالزی می‌باشد. ما راهنما و مجری شما در امور ثبت نام، اخذ ویزا تحصیلی، تهیه‌ی خوابگاه و شرکت در کلاس در اسرع وقت هستیم.
از جمله توانایی‌های خاص مشاوره شریف:
– دارا بودن جامع‌ترین و بزرگترین بانک اطلاعاتی مدارس بین‌المللی در مالزی‌‌
– استفاده از باتجربه‌ترین مشاوران با اطلاعات به‌روز

ما می‌توانیم به شما کمک کنیم از مزایای تحصیل در مالزی برخوردار شوید، فرصت را از دست ندهید.

    همین حالا برای تماس کلیک کنید۲۲۷۷۹۴۶۲ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *