تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی مدارس بین‌المللی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.

برنامه تحصیلی در APS

Rate this post

مدرسه بین‌المللی APS مالزی، مدرسه‌ای با استانداردهای مناسب و هزینه‌های پایین! مدرسه‌ای که کمر همت بسته تا دانش آموزانش را به عالی‌ترین درجات علمی برساند. ای پی اس، برای تفریح و بازی کودکان نیز برنامه‌های جذابی تدارک دیده که نظیر آن‌ها زمین تنیس، فوتبال، استخر و… است.

برنامه تحصیلی مدرسه ای پی اس مالزی

ذهن کودکان تا پیش از ورود به مدرسه، پر از اما و اگرها است! آن‌ها با دقت به تمام اطراف خود می‌نگرند و به دنبال چرایی کارکرد چیزها می‌گردند؛ در نتیجه نحوه آموزش به آن‌ها بسیار مهم است.

آموزشی که روحشان را نوازش کند و بچه‌ها را به درک عمیق از مفهوم واقعی هر کلمه برساند! مدرسه بین‌المللی APS، کارکشته این راه است؛ در این مسئله شک نکنید.

این مدرسه دریچه‌ای نو از علم و دانش را به روی آن‌ها می‌گشاید. قطعاً با درک مفاهیم جدید، کودکان می‌توانند تصمیم‌گیری‌های آگاهانه بگیرند و دست به کارهای بزرگی بزنند.

بررسی اجمالی مدرسه ای پی اس مالزی

اینجا رو کلیک کن

علوم یکی از درس‌هایی است که بیشتر دانش آموزان عاشق آن می‌شوند؛ چون در وهله اول با بدن خود بیشتر آشنا شده و همین مسئله درس علوم را برایشان جذاب‌تر جلوه می‌دهد. حتی اگر فرزند شما کنجکاو هم نباشد، با آغاز آموزش درس علوم، این حس در او تحریک می‌شود.

با پا گذاشتن در مدرسه بین المللی APS مالزی، او دوست دارد جهان اطرافش را بشناسد و اجزای تشکیل دهنده هر موجود را بداند. در واقع وارد دنیایی می‌شود که او را تشنه یادگیری می‌کند.

آهسته‌آهسته پرسش‌هایی ذهنش را درگیر می‌کند که مدرسه APS به‌خوبی به آن‌ها پاسخ می‌دهد و بینش جدیدی در ذهنش به وجود می‌آورد. در مدرسه APS مالزی، دانش‌آموزان مقطع ۱ تا ۹ علوم ترکیبی را با معلمان سال ۶ به بعد پشت سر می‌گذرانند.

در این زمینه دروسی مانند فیزیک، زیست و شیمی نیز ارائه می‌شود. اگر فرزند شما در هر کدام از این حوزه‌ها، استعداد داشته باشد، مدرسه APS، استعدادش را به اوج شکوفایی می‌رساند.

 

چرا با ما؟

مشاوره شریف شما را برای تحصیل در بهترین مدارس بین‌المللی و همچنین برترین کالج‌های زبان در مالزی راهنمایی می‌کند.

ما پلی بسوی مدارس اینترنشنال در مالزی هستیم. جهت اطلاع بیشتر راجع به نحوه‌ی ثبت نام در مدرسه بین‌المللی APS تماس بگیرید.

همین حالا برای تماس کلیک کنید۲۲۷۷۹۴۶۲ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *