تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.
رزرو وقت سفارت آمریکا از مالزی (فوری و تضمینی)
رزرو وقت سفارت آمریکا از مالزی (فوری و تضمینی)

رزرو وقت سفارت آمریکا از مالزی (فوری و تضمینی)

5/5 - (166 امتیاز)

برای رزرو وقت سفارت آمریکا هر چه را تا به حال دیده و شنیده‌اید کنار بگذارید، چون می‌خواهیم از روشی نو، مطمئن و سریع برایتان بگوییم. تعیین نوبت سفارت آمریکا از مالزی و شهر کوالالامپور ساده‌تر از همه راه‌های آزموده شده است. 

مشاوره شریف، تنها ایجنت فعال در مالزی است که ضمن آشنایی کامل با چم و خم رزرو نوبت سفارت آمریکا در اسرع وقت، کارها را برایتان جفت و جور می‌کند. 

برای رزرو وقت سفارت آمریکا از مالزی

اینجا رو کلیک کن

چرا رزرو وقت سفارت امریکا از مالزی

سفارت آمریکا در کشورهای همسایه ایران

چون سفارت امریکا در خاک ایران نیست، برای همین مهاجرین ایرانی مجبورند برای رزرو وقت سفارت آمریکا و دریافت ویزای ایالات متحده به کشورهای همسایه مراجعه کنند. منظور از کشورهای همسایه ایران، کشورهایی است که در یک منطقه جغرافیایی هستند. کشورهایی که مهاجرین ایرانی برای دریافت ویزای آمریکا می‌توانند به سفارت ایالت متحده در آنها مراجعه کنند شامل:

 • ترکیه
 • امارات
 • پاکستان
 • ارمنستان
 • امارات 
 • مالزی

درست است که مالزی جزو کشورهای همسایه ایران نیست، ولی از آن دسته کشورهای است که به تازگی اجازه پیدا کرده تا به مهاجرین ایرانی وقت سفارت آمریکا بدهد. مشاوره شریف به صورت انحصاری صفر تا صد کارهای مربوط به رزرو وقت سفارت آمریکا در مالزی را برایتان انجام می‌دهد. 

سفارت آمریکا در ایران

«گشتم نبود، نگرد نیست» این جمله‌ای که پشت نیسان‌های زیادی دیده و خوانده‌ایم پربیراه نیست. خیلی وقت‌ها چیزی را که دنبالش هستیم پیدا نمی‌کنیم، چون وجود خارجی ندارد. اگر به دنبال سفارت آمریکا در ایران هستید، باید به شما بگوییم «گشتم نبود، نگرد نیست»!

بیشتر از 40 سال است که سفارت آمریکا در ایران وجود خارجی ندارد و سفارت سوئیس مسئولیت حفاظت از منافع آمریکا در ایران را بر عهده دارد.  

همین مسئله باعث شده که ایرانیان متقاضی سفر به آمریکا، برای دریافت ویزا به کشورهای اطراف مراجعه کنند. کشورهایی مانند ترکیه، امارات، ارمنستان و پاکستان مقصد ایرانیانی است که قصد دریافت ویزای آمریکا را دارند. بزرگ‌ترین چالش پیش روی ایرانیان برای دریافت ویزای ایالت متحده، رزرو وقت سفارت آمریکا در این کشورها است. 

رزرو وقت سفارت امریکا برای اخذ انواع ویزا

video
play-rounded-fill

کسانی که به دنبال رزرو وقت سفارت امریکا هستند، می‌دانند ویزای آمریکا انواع متفاوتی دارد که فرآیند اخذ آن برای هر کشوری با بقیه فرق می‌کند. به طور مثال انواع ویزای مالزی را در بهترین حالت ممکن می‌توان به 7 دسته تقسیم کرد؛ در حالی که برای سفر به اِمریکا 158 نوع ویزا وجود دارد. به طور کلی ویزای اِمریکا را می‌توان به 2 دسته تقسیم کرد:

 1. ویزای موقت غیرمهاجرتی NIV
 2. ویزای دائم مهاجرتی IV

تفاوت این ۲ نوع  ویزا در زمانی است که به دارنده اجازه اقامت در ایالات متحده را می‌دهند. ویزاهای غیر مهاجرتی عموماً موقت بوده و دارند پس از اتمام تاریخ اعتبار ویزا باید بلافاصله به کشور خود برگردد.

با ویزای موقت غیرمهاجرتی آمریکا آشنا شوید:

 ویزای موقت غیرمهاجرتی آمریکا برای کسانی است که قصد دارند به طور موقت در آمریکا بمانند. این ویزا برای گردشگران، تاجران، دانشجویان، کارگران و غیره صادر می‌شود. به این افراد غیرمهاجرین گفته می‌شود چون قصد اقامت دائم در آمریکا را ندارند.

ویزای دائم مهاجرتی آمریکا:

ویزای دائم آمریکا به کسانی تعلق می‌گیرد که قصد اقامت و زندگی دائم در این کشور را دارند. این افراد دارای کارت سبز green card برای اقامت دائم هستند و جزو مهاجرینی به حساب می‌آیند که ایالت متحده را اقامتگاه دائمی خود می‌دانند. ناگفته نماند که دارندگان کارت سبز مجاز هستند که چندین اقامتگاه دائم داشته باشند ولی اقامتگاه اصلی آنها باید ایالت متحده آمریکا باشد. 

پروسه اخذ ویزای امریکا برای ایرانیان

 ویزای آمریکا

فرآیند گرفتن ویزای امریکا برای ایرانیان با سایر کشورها فرق دارد. همان طور که قبلاً اشاره کردیم چون سفارت اِمریکا در ایران وجود خارجی ندارد، ایرانیان برای دریافت ویزای امریکا باید به کشورهای همسایه مراجعه کنند. پروسه تعیین وقت سفارت جهت اخذ ویزای امریکا برای ایرانیان به این شرح است.

1- ابتدا باید کشوری که قصد رزرو وقت سفارت آمریکا از آن را دارید مشخص کنید.

2- سپس به صورت آنلاین رزرو وقت را انجام دهید.

3- فرم درخواست صدور ویزا را به صورت آنلاین تکمیل کنید.

4- هزینه‌ها را پرداخت نمایید.

5- بعد از گرفتن وقت سفارت ایالت متحده، باید در روز مشخص شده خودتان را به سفارت آمریکا در کشور مقصد برسانید تا بتوانید کارهای زیر را انجام دهید:

 • تحویل مدارک
 • مصاحبه
 • اهراز هویت
 • انگشت نگاری

چگونگی تعیین وقت سفارت آمریکا در مالزی

بدترین اتفاقی که برای متقاضیان رزرو وقت سفارت آمریکا ممکن است بیفتد این است که تقاضای‌شان پذیرفته نشود و از آن بدتر این که ویزا ریجکت شود. 

نگران نباشید! در مالزی قرار نیست هیچ کدام از اتفاقات دامنگیرتان شود. چون سفارت آمریکا در مالزی به تازگی اجازه رزرو وقت به ایرانیان را داده است؛ برای همین درصد خطا و رد شدن تقاضا در این کشور بسیار پایین است و مهم‌تر این که روند تعیین وقت  سفارت آمریکا در مالزی با سرعت بالایی انجام می‌شود. 

برای تعیین وقت سفارت آمریکا در مالزی به صورت فوری و بدون هیچ دردسری با کارشناسان مشاوره شریف در تماس باشید.

چگونه ویزای مالزی بگیریم؟

کلیک کنید

مزایای رزرو وقت سفارت آمریکا از مالزی

مزایای رزرو وقت سفارت آمریکا از مالزی

شما هم از آن دسته آدم‌هایی هستند که وقتی تصمیم جدیدی برای زندگی‌تان می‌گیرید، سرسختانه برای رسیدن به آن تلاش می‌کنید؟ پس با این شرایط تا رسیدن به هدف‌تان و رزرو وقت سفارت آمریکا از مالزی برای اخذ ویزای این کشور راهی نمانده است.  

از آنجا که سفارت آمریکا در کوالالامپور به تازگی اقدام به رزرو وقت برای مهاجرین ایرانی کرده است، حجم تقاضا برای گرفتن وقت سفارت در این کشور پایین است برای همین روند انجام کارها با سرعت بالایی انجام می‌شود. سایر مزایای تعیین نوبت سفارت آمریکا از مالزی:

 • سرعت بالا در روند انجام کارها
 • شانس بالاتر برای گرفتن دریافت ویزا 
 • تعداد ریجکتی پایین

خدمات مشاوره شریف برای رزرو وقت سفارت آمریکا در مالزی

کسانی که دلشان می‌خواهد رزرو وقت سفارت آمریکا به صورت فوری و فوتی و بدون هیچ استرسی انجام شود، با ما همراه شوند. چون خدمات مشاوره شریف برای گرفتن وقت سفارت آمریکا از کوالالامپور را در هیچ آژانسی پیدا نمی‌کنید:

 • ما رزرو وقت سفارت آمریکا از کوالالامپور را به صورت آنلاین انجام می‌دهیم. 
 • قبض‌ها و هزینه‌ها را به رینیگت مالزی و از شماره حساب بانکی داخلی و درگاه بانکی امن در کشور مالزی پرداخت می‌کنیم.
 • می‌توانید در تور کوالالامپور برای دریافت ویزا شرکت کنید و در مدت زمان انتظار از جاذبه‌های گردشگری مالزی دیدن کنید. 
 • برایتان بلیط رفت و برگشت تهیه می‌کنیم.
 • خدمات پیکاب فرودگاهی داریم. 
 • هتل و مکان مناسبی برای روزهای سفر به مالزی برایتان در نظر می‌گیریم.
 • در صورت لزوم مترجمی برای روز مصاحبه حضوری در سفارتخانه آمریکا، با شما همراه‌ می‌کنیم.  

پرداخت هزینه اخذ نوبت سفارت آمریکا از مالزی 

خدمات مشاوره شریف برای رزرو وقت سفارت آمریکا در مالزی

همه آدم‌های موفق دنیا با تلاش و کوشش به موفقیت رسیده‌اند، ما اینجاییم تا تلاش و کوشش شما برای رسیدن به آمریکا ناکام نماند. پس از آن که رزرو وقت سفارت آمریکا از مالزی انجام شد و شما برای انجام کارهای مقدماتی وارد این کشور شدید، باید هزینه‌های مربوطه را پرداخت کنید.  

یکی از چالش‌های پیش روی متقاضیان درخواست ویزای ایالت متحده سفارت آمریکا از مالزی، روند پرداخت هزینه‌ها است که MRV نام دارد.

برای پرداخت هزینه‌های اخذ نوبت سفارت آمریکا از مالزی باید مبالغ مورد نظر از حساب یک شخص مالزیایی که مقیم این کشور است پرداخت شود. ناگفته نماند این شخص باید دارای حساب بانکی داخلی در کشور مالزی باشد. به عبارت بهتر برای پرداخت هزینه‌های تعیین وقت سفارت امریکا از کوالالامپور باید از سیستم بانکی داخلی مالزی استفاده کنید، چیزی شبیه شبکه پرداخت شتاب در ایران خودمان. 

از آنجا که متقضایان درخواست اخذ وقت سفارت ایالت متحده از مالزی به سیستم بانکی داخلی این کشور دسترسی ندارند، مشاوره شریف صفر تا صد کارهای لازم برای رزرو وقت سفارت آمریکا را به صورت قانونی برایتان انجام می‌دهد. یکی از این کارها پرداخت هزینه‌های مربوطه به پول رایج کشور مالزی و واحد رینگیت و از حساب‌ داخلی یک شخص مالزیایی است. پس اگر برای رسیدن به ایالات متحده عجله دارید با کارشناسان مشاره شریف در تماس باشید.

سفارت ایران در مالزی

کلیک کنید

دریافت وقت سفارت اِمریکا از امارات (دبی)

یکی از کشورهای همسایه ایران که متقاضیان زیادی برای دریافت نوبت سفارت اِمریکا دارد، کشور امارات است. راستش را بخواهید دریافت وقت سفارت آمریکا از امارات، بسیار پرهزینه و وقت گیر است. 

حتی در دوران کرونا متقاضیان باید 14 روز قبل از پذیرش و رزرو وقت سفارت آمریکا از امارات در خاک امارات حاضر می‌شدند. همین مسئله باعث افزایش هزینه‌ها در امارات شده است. از سوی دیگر افزایش تقاضای گرفتن وقت سفارت ایالت متحده از دبی، باعث ایجاد ترافیک زیاد در این کشور است که سختگیری‌های زیادی برای متقاضیان به همراه دارد.  

رزرو وقت سفارت امریکا از ترکیه (آنکارا و استانبول )

یکی از دلایل تقاضا برای رزرو وقت سفارت امریکا از ترکیه، شرایط سهل ورود ایرانیان به این کشور است. از سوی دیگر نزدیکی و هم مرز بودن ایران با ترکیه خیل عظیمی از متقاضیان درخواست گرفتن وقت سفارت امریکا از ترکیه را به این کشور روانه کرده است. 

همین مسئله باعث افزایش تقاضا در این کشور شده است. سفارت آمریکا در استانبول همه ویزاهای غیرمهاجرتی را پردازش می‌کند ولی ظرفیت محدودی برای پذیرش دارد. برای همین متقاضیان رزرو وقت سفارت آمریکا از ترکیه و استانبول باید روزهای زیادی در صف انتظار بمانند تا نام‌شان برای مصاحبه اعلام شود. 

مشاوره شریف راهکار بهتری برای رزرو سریع و تضمینی وقت سفارت آمریکا و دریافت ویزا به شما پیشنهاد می‌دهد. با ما تماس بگیرید.

تعیین وقت سفارت آمریکا در ارمنستان 

تعیین وقت سفارت آمریکا در ارمنستان به صورت آنلاین است. پس از آن باید مدارک لازم را ارسال کرده و درخواست‌تان را Submit کنید.

پس از اخذ وقت سفارت آمریکا در این کشور، باید خودتان را به ارمنستان برسانید و برای انجام کارهایی مانند انگشت نگاری، احراز هویت و غیره آماده شوید. 

چالش پیش روی متقاضیان تعیین وقت سفارت آمریکا در ارمنستان، تعداد بالای افراد متقاضی در مقایسه با تعداد محدود ویزاها است. خودتان حساب کنید رابطه میان این دو را! با یک حساب سرانگشتی می‌توانید محاسبه کنید و ببینید چقدر باید منتظر بمانید تا نوبت به شما برسد؟

زمان لازم برای گرفتن وقت سفارت ایالات متحده از مالزی

زمان لازم برای گرفتن وقت از سفارت آمریکا 

پروسه رزرو نوبت از سفارت آمریکا بستگی به کشوری دارد که از طریق آن اقدام کرده‌اید. در برخی کشورها ترافیک بالاتر بوده و زمان انتظار طولانی‌تر می‌شود. به طور معمول زمان لازم برای گرفتن وقت سفارت ایالات متحده چندین ماه است. البته این زمان بستگی به کشوری که برای دریافت نوبت سفارت آمریکا از طریق آن اقدام کرده‌اید هم دارد. خبر خوب این که با مشاوره شریف می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، رزرو وقت سفارت آمریکا از مالزی را انجام دهید. 

مراحل رزرو وقت سفارت آمریکا از مالزی

مراحل رزرو وقت سفارت آمریکا از مالزی نه آن قدر پیچیده است که خودتان از پسش برنیایید نه آن قدر ساده است که با چند کلیک انجام شود. 

پیشنهاد مشاوره شریف سپردن صفر تا صد کارها به کارشناسان ما است. با این وجود مراحل کار و مدارک لازم بررای اخذ نوبت سفارت امریکا را برایتان شرح می دهیم:

 1. تکمیل فرم DS-160 بصورت آنلاین (برنامه ویزا غیر مهاجرتی)
 2. کار بعدی رزرو وقت به صورت آنلاین از سایت کنسولگری آمریکا است. 
 3. در مرحله بعد باید فرم درخواست ویزا را تکمیل کنید.
 4. مدارکی نظیر گذرنامه، دعوت نامه مدارک اقامتی و غیره را اسکن کنید.
 5. پرداخت هزینه‌های مربوط برای وقت سفارت و انگشت نگاری دیجیتال به صورت آنلاین.
 6. درخواست وقت را SUBMIT کنید.
 7. در مصاحبه ویزای آمریکا شرکت کنید.
 8. پیکاپ گذرنامه خود را برای دریافت ویزا انجام دهید. 

مشاوره شریف در شبکه های اجتماعی

فرم DS-160 چیست؟

فرم دی اس 160 یکی از مدارک لازم برای درخواست وقت پر شده سفارت امریکا است. این فرم مخصوص متقاضیان درخواست ویزای غیر مهاجرتی و سفرهای موقت به آمریکا است. فرم DS-160 به صورت آنلاین و الکترونیکی در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. برای دانلود فرم DS-160 باید به وب سایت وزارت امور خارجه آمریکا مراجعه کنید. 

برای دسترسی به فرم DS-160 می‌توانید آن را از لینک https://ceac.state.gov/genniv دریافت کنید.

تکمیل فرم DS-160 یکی از مراحل مقدماتی است که باید قبل از دریافت وقت سفارت ایالت متحده آن را انجام شود. داشتن بارکد تأیید فرم DS-160 در روز مصاحبه و صفحه تأیید چاپ شده آن در روز مصاحبه الزامی است. 

8 نکته مهم برای اخذ وقت پر شده سفارت امریکا و تکمیل فرم DS-160

همان طور که تا اینجا گفتیم برای گرفتن وقت پر شده سفارت آمریکا در مالزی باید فرم DS-160 را تکمیل کنید. اخذ فرم DS-160 و پر کردن آن، اولین قدم برای گرفتن ویزای آمریکا است. این فرم مربوط به اطلاعات شخصی متقاضی است، برای همین بهتر است برای پر کردن آن دقت لازم را به خرج دهید تا سایر مراحل رزرو وقت سفارت امریکا بدون هیچ چالشی انجام شود.

اگر این 8 نکته را برای اخذ وقت پر شده سفارت امریکا و تکمیل فرم DS-160 رعایت کنید، بدون هیچ نگرانی می‌توانید برای اخذ ویزای امریکا از سفارت مالزی اقدام کنید:

 1. تکمیل فرم DS-160 و گرفتن کد مربوطه، باید قبل از تعیین وقت مصاحبه از سفارت آمریکا انجام شود.
 2. برای دسترسی به فرم دی اس 160، باید مشخص کنید قرار است از کدام کشور برای اخذ نوبت سفارت آمریکا اقدام کنید، سپس فرم را دانلود کنید.
 3. هر کدام از متقاضیان درخواست ویزای امریکا باید فرم DS-160 مخصوص به خود را پر کند.
 4. در صورتی که قصد دریافت فرم به صورت گروهی و برای تمام اعضای خانواده را دارید، می‌توانید گزینه تهیه فرم DS-160 خانوادگی یا گروهی را انتخاب کنید. البته این کار مانع از پر کردن هر کدام از متقاضیان به تنهایی نیست و هر کدام از اعضای خانواده باید فرم مربوطه را برای خود پر کنند.
 5. نکته مهم دیگر برای پر کردن وقت سفارت امریکا پر کردن تمام بخش‌ها و فیلدهای مربوطه به زبان انگلیسی است. مگر بخش‌هایی که از شما خواسته شده به زبان مادری یا Native Language فیلد ها را پر کنید.
 6. هنگام پر کردن مشخصات فردی دقت کنید که همه اطلاعات باید مطابق پاسپورت‌تان باشد. 
 7. متقاضیان درخواست اخذ ویزای ایالت متحده از سفارت امریکا، باید توجه داشته باشند که صحت اطلاعات درج شده در این فرم با دقت بررسی می‌شود و در صورت پیش آمدن هر گونه اشتباهی باید قید ویزای آمریکا را بزنند، چون در صورت بروز ناهماهنگی و مشکل با درخواست شما موافقت نمی‌شود.
 8. فراموش نکنید که وارد کردن دقیق اطلاعات خواسته شده در فرم دی اس 160  باعث می‌شود در روز مصاحبه دچار هیچ چالشی نشوید و روند انجام کارها با سرعت بیشتری صورت بگیرد. 

مشاوره شریف در مقاله‌ راهنمای جامع تکمیل فرم DS-160 شیوه پر کردن فیلدهای فرم DS-160 برای اخذ نوبت سفارت امریکا در مالزی را برایتان شرح داده است.

مدارک لازم برای پر کردن فرم DS-160 و رزو نوبت سفارت امریکا در مالزی

مدارک لازم برای پر کردن فرم DS-160 قبل از رزو نوبت از سفارت آمریکا در مالزی به این شرح است:

 • ارائه پاسپورت
 • ارائه برنامه سفر، هدف شما از اخذ ویزای ایالت متحده برای تحصیل، مهاجرت یا گردش یا هر چیز دیگری باشد، باید برنامه سفر را ارائه دهید.
 • ارائه دعوتنامه
 • تکمیل اطلاعات شخصی مطابق با اطلاعات درج شده در پاسپورت مانند مشخصات فردی، آدرس پستی و غیره
 • رزومه شخصی، برای تکمیل فرم اس دی 160 قبل از اخذ وقت سفارت ایالات متحده آمریکا در مالزی باید رزومه شخصی و اطلاعات تحصیلی، و جزئیات مربوط به شغل فعلی و شغل قبلی  خود را در فرم ارائه دهید.
 • سایر مدارک مورد نیاز، بعضی از متقاضیان ویزای سفارت آمریکا در هنگام مصاحبه باید مدارک اضافی ارائه دهند. به طور مثال دانشجویان و متقاضیان فرصت مطالعاتی باید اطلاعات مربوط به SEVICE ID که در فرم I-20 و DS-2019 برایشان ارسال شده را ارائه دهند.
 • ارائه سفرهای بین اللمللی پنج سال گذشته، اگر در طول 5 سال گذشته با اخذ ویزای امریکا مسافر این کشور شده‌اید باید تاریخ دریافت ویزا، تاریخ ورود به ایالات متحده آمریکا و شماره سریال ویزاهای دریافتی را در فرم DS-160 اعلام کنید.
 • به خاطر داشته باشید که هر چه تعداد سفرهای بین المللی متقاضی بیشتر باشد نقطه قوتی برای دریافت ویزای امریکا از سفارت ایالات متحده آمریکا خواهد بود.

ساده ترین راه تکمیل فرم DS-160

کلیک کنید

تغییر وقت زمان مصاحبه سفارت آمریکا در مالزی

وقتی هزینه ویزای درخواستی‌تان را در سفارت ایالت متحده پرداخت کردید، برایتان زمان مصاحبه در نظر گرفته می‌شود. شما مجاز هستید زمان مصاحبه سفارت امریکا را با توجه به برنامه‌های خود تغییر دهید. البته تغییر زمان مصاحبه سفارت آمریکا در مالزی فقط تا 24 ساعت قبل انجام‌پذیر است. فراموش نکنید که تغییر وقت مصاحبه، مربوط به کنسولگری همان کشوری است که از آن درخواست تعیین وقت سفارت امریکا را داده‌اید. 

این نکته هم از قلم نیفتد که در صورت تغییر وقت زمان مصاحبه باید دوباره مبلغ MRV را پرداخت کنید.

به خاطر داشته باشید در روز مصاحبه باید مدارک مورد نیاز را همراه خود ببرید. انگشت نگاری هم پس از مصاحبه انجام می‌شود. پس از آن به شما Case Number داده می‌شود تا بتوانید از طریق آن روند دریافت ویزا را پیگیری کنید. 

دریافت ویزای فوری مالزی

کلیک کنید

مدارک مورد نیاز برای روز مصاحبه سفارت آمریکا در مالزی

تهیه مدارک لازم برای ارائه به سفارت آمریکا در مالزی و روز مصاحبه هم قصه‌ای است که سر دراز دارد. نگران نباشید کارشناسان مشاوره شریف همراه شما هستند تا بدون هیچ مشکلی این فرآیند را طی کنید، مدارک مورد نیاز برای روز مصاحبه سفارت آمریکا در مالزی را با هم بخوانیم:

 1. رسید تکمیل فرم DS-160 
 2. رسید پراخت هزینه SEVIS FEE یا MRV Fee
 3. نامه پذیرش دانشگاه یا Admission Letter
 4. نامه فاند یا بورسیه (Fund) در صورت وجود
 5. تکمیل فرم I-20 و 6- فرم DS-2019
 6. ارائه پاسپورت
 7. اصل و ترجمه ریز نمرات مقاطع لیسانس، ارشد و دکتری
 8.  پرینت CV 
 9. اصل و ترجمه کارت پایان خدمت (معافیت، …) سربازی
 10. ارائه وثیقه
 11. نامه Research Plan
 12.  نامه انگیزشی یا SOP (Statement of Purpose)
 13. نامه تمکن مالی یا BS (Bank Statement)
 14. عکس 5*5 
 15. اصل و ترجمه شناسنامه، سند ازدواج و کارت ملی (اختیاری)
 16. پرینت نمرات آزمون زبان (TOEFL, IELTS, GRE,…)
 17.  نامه وزارت علوم (متقاضیان ویزای نوع J)
 18. نامه کار (با توجه به شرایط شما)

آدرس سفارت ایالت متحده امریکا در مالزی

کسانی که به دنبال آدرس سایت سفارت آمریکا در مالزی هستند، می‌دانند در هر کشوری سایت سفارت آمریکا مختص به همان کشور است و شما می‌توانید به سایت اختصاصی سفارت آمریکا در آن مراجعه کنید. پس از انتخاب کشور مورد نظر برای گرفتن وقت سفارت آمریکاُ باید اکانت مربوط به خود را بسازید و اطلاعات خواسته شده را ارسال کرده و منتظر دریافت ایمیل بمانید. 

اگر خودتان قصد گرفتن نوبت از سفارت آمریکا را داریدُ می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید: https://ais.usvisa-info.com

اگر هم به دنبال یافتن آدرس سفارت ایالت متحده امریکا در مالزی هستید که می‌توانید لوکیشن دقیق آن را از کارشناسان مشاوره شریف بخواهید. 

سوالات متداول برای گرفتن وقت سفارت آمریکا در کشور مالزی

۱-برای گرفتن وقت سفارت آمریکا از مالزی باید چند روز صبر کنیم؟

مشاوره شریف به صورت فوری برای شما وقت سفارت آمریکا را در مالزی رزرو می‌کند.

2-آیا امکان تغییر وقت مصاحبه سفارت آمریکا در مالزی وجود دارد؟

متقاضیان دریافت وقت سفارت آمریکا تا ۵ بار می‌توانند زمان مصاحبه خود را جا به جا کنند.

۳-آدرس سایت سفارت آمریکا برای دریافت ویزا و تعیین وقت مصاحبه چیست؟

آدرس سایت سفارت آمریکا برای گرفتن وقت به صورت آنلاین  https://ais.usvisa-info.com است.

رزرو فوری وقت سفارت آمریکا با مشاوره شریف

جدیدترین خدمت مشاوره شریف به همراهان همیشگی، تعیین وقت سفارت ایالات متحده از مالزی است. ‌مشاوره شریف بهترین انتخاب برای رزرو فوری و تضمینی نوبت سفارت آمریکا در مالزی است.

ما با عنایت به دو دهه تجربه‌ی فعالیت و ارائه‌ی خدمات در خصوص اخذ ویزای مالزی، قوی‌ترین و حرفه‌ای‌ترین شرکت ایرانی ارائه‌دهنده‌ی خدمات اقامتی در این حوزه هستیم. برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Hide picture