تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.
مدرسه بین المللی مهسا در مالزی

پیام مدیر ارشد اجرایی مدرسه ماهسا

Rate this post

دوستان عزیز سلام،
سال تحصیلی 2017 برای ما، سالی بسیار عالی بود. اکنون با شروع سال تحصیلی جدید، می خواهم کمی در مورد رسالت و ارزش های اصلی مدرسه با شما صحبت کنم. باید این نکته را به خاطر بسپاریم که وظیفۀ ما در این مدرسه، تضمین یک محیط آموزشی امن، تعاملی، حمایتگر و چالش انگیز برای تمام کودکان است.
ما به عنوان مربی وظیفه داریم به شکل گیری احترام و شفقت در دانش آموزان خود کمک کنیم، به طوری که ایشان تنوع در مدرسه، جامعه، کشور، و جهان را پذیرا باشند و به آن احترام بگذارند. ما به روند نوآوری در پاسخ به نیازهای دانشمندان خود ادامه می دهیم.
در سال تحصیلی جدید، مدرسۀ ما از یک حیاط سرسبز با یک زمین فوتبال، یک زمین بسکتبال، یک زمین تنیس و یک استخر شنا برخوردار است. این فضای جدید علاوه بر اینکه دوستدار محیط زیست است، بازیِ کودکان را نیز در در درجۀ اهمیت قرار می دهد. همچنین مفتخر هستیم که اعلام کنیم هنرهای اجرایی و رقص نیز توسعه یافته اند.
ما علاقه مندیم نقش مهم و ارزشمندی در زندگی دانش آموزان داشته باشیم. از افتخارات ما، کمک به دانش آموزان در شکل دهی آیندۀ خود و تبدیل شدن به یک عضو فعال و مسئولیت پذیر در جامعۀ حاضر می باشد. «موفقیت شما، سربلندی ما است»

آقای دنی چان ک.ک.
مدیر ارشد اجرایی

منبع :وب سایت مدرسه بین المللی ماهسا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *