تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
ساختار آموزشی دانشگاه سان وی

ساختار آموزشی دانشگاه سان وی

زمان مطالعه: 4 دقیقه
5/5 - (2 امتیاز)

دانشگاه سان وی مالزی را می‌توان سرآمد تحقیق و توسعه‌ی فناوری‌های جدید دانست. و این بر گرفته از روابط نزدیک و تبادل اطلاعات با دانشگاه‌های تاپ دنیا نظیر: هاروارد، اکسفورد و کمبریج است. مشاوره شریف به عنوان تنها ایجنت انحصاری این مجموعه، با افتخار شما را با ساختار آموزشی دانشگاه سان وی مالزی آشنا می‌کند.

میخوای تو این دانشگاه تحصیل کنی؟

اینجا رو کلیک کن

از ساختار آموزشی دانشگاه سان‌وی چه می‌دانید؟!

هرآنچه از ساختار آموزشی دانشگاه سان‌وی مالزی (Sunway)، شنیده‌اید را کنار بگذارید! حقیقت را از مشاوره شریف بشنوید:

 • اساتید برجسته بین‌المللی در دانشگاه سان وی

اساتید برجسته بین‌المللی در دانشگاه سان‌وی جزء برترین‌های کشور مالزی هستند. از محققان و اعضای هیئت علمی گرفته تا مجموعه اساتید، دانشیاران و مدرسان دانشگاه سان‌وی، تحصیل کرده‌های سطح دکتری هستند که بخش گسترده‌ای از تحقیقات صنعت دنیا را بر عهده دارند. حضور دانشگاهیان سان‌وی در دانشگاه‌های مشهور دنیا نیز قابل تأمل است! چنین رزومه‌ای نشان از تجربه‌ی بالای تدریس و تحقیق در سطح بین‌المللی دارد. پس اگر همچنان خودتان را برای ورود به “سان‌وی سیتی” آماده کرده‌اید، بهتر از قید تقلب و گرفتن نمره‌های سوری از اساتید را از سرتان بیرون کنید. 😉 

 • ارائه‌ی رشته‌ها متناسب با نیازهای جامعه

از معضلاتی که در بسیاری از کشورها از جمله ایران همواره دانشجویان را دغدغه‌مند کرده، بحث ازدحام فارغ‌التحصیلان بیکار در کشور است. فرآیندی که ریشه در برنامه‌ریزی غیر اصولی و ارائه‌ی رشته‌‌ها بر اساس منافع خود دانشگاه دارد!

دانشگاه سان وی مالزی، از معدود مراکزی است که بر اساس نیاز روز بازار، رشته‌های تحصیلی را ارائه می‌دهد. در این خصوص، هیئت مشاوران صنعت دو بار در سال تشکیل جلسه می‌دهند. طی این جلسات، فرآیند ارائه‌ی رشته‌ها و برنامه‌های درسی را بررسی می‌کنند تا به اهداف زیر دست‌یابند:

 • تدوین رشته‌های تحصیلی مطابق با برنامه‌های درسی روز دنیا.
 • کسب تجربه فارغ‌اتحصیلان از طریق مشارکت در کارآموزی و پروژه‌های تحقیقاتی در همکاری با صنعت.

کلیه رشته‌های کارشناسی دانشگاه سان‌وی توسط دانشگاه لنکستر انگلستان، تأیید شده است.

لیست دانشکده‌های دانشگاه سان‌وی مالزی

اینجا رو کلیک کن

کالج زبان سان وی مالزی

 • مراکز تحقیقاتی تخصصی با طیف وسیعی از پژوهش‌ها

مراکز تحقیقاتی سان‌وی در مالزی زبان‌زد است. مشاوره شریف شما را با جزئیات این مراکز حقیقاتی آشنا می‌کند.

در حال حاضر دانشگاه بین‌المللی سان‌وی مالزی، مجهز به چهار مرکز تحقیقاتی تخصصی است که طیف وسیعی از پژوهش‌ها را پوشش می‌دهد. سان‌وی در روزگاری که چون کودکی نوپا بود، اولین قدم‌هایش را به قصد حمایت و ایجاد فرصت‌های ناب برای دانشجویان و محققان بر‌داشت. امروز به قلب “سان‌وی سیتی” می‌رویم تا اعتبار کنونی دانشگاه سان‌وی (Sunway) را در میان دانشگاه‌های تاپ دنیا به رخ بکشیم.

طی سالیان متوالی، شاهد همکاری‌های تحقیقاتی دانشگاه Sunway با دانشگاه‌های محلی و بین‌المللی از سراسر دنیا بودیم. پروژه‌های پی‌درپی و فعالیت‌های تحقیقاتی پیوسته، موجب رشد روز افزون مراکز تحقیقاتی سان وی شد.

امروز مفتخریم به رونمایی از چهار مرکز تحقیقاتی تخصصی در دانشگاه سان وی مالزی!

این مراکز تحقیقاتی فرصت‌هایی را برای دانشجویان و محققین فراهم می‌کنند تا:

 • در زمینه‌های تخصصی پژوهشی کار کنند؛
 • با طیف متنوعی از همکاران دانشگاهی و صنعتی همکاری کنند؛
 • مقالاتی مؤثر با رتبه‌بندی بالا در مجلات، منتشر کنند.

مراکز تحقیقاتی دانشگاه سان وی مالزی:

 • 1- مرکز تحقیقات جذب و استفاده از دی اکسید کربن
 • 2- مرکز تحقیقات فناوری نانو مواد و انرژی
 • 3- مرکز تحقیقات همکاری انسان و ماشین
 • 4- مرکز تحقیقات فیزیک کاربردی و تشعشع

برنامه انتقال مدرک آمریکایی در دانشگاه سان‌ وی (ADTP)

کلیک کنید

 • اشتراک گذاری علمی با دانشگاه‌های تاپ دنیا

دانشگاه سان‌وی مالزی به سبب اشتراک‌گذاری علمی با شاخ‌های دانشگاهی دنیا، از بهترین‌ گزینه‌ها برای تحصیل کارشناسی در مالزی است. این دانشگاه روابط بسیار قوی و نزدیکی در امر تبادل دوجانبه‌ی تجربه و پژوهش با هاروارد، آکسفورد، و کمبریج دارد. اعطای مدارک بین‌المللی با اعتبار جهانی، دستمایه‌ی همکاری دانشگاه سان وی مالزی با دانشگاه‌های تاپ دنیا است.

گفتنی است؛ ارائه‌ی دوره‌های آشپزی Le Cordon Bleu در دانشگاه سان وی مالزی، حاصل همکاری نزدیک دانشگاه با سازمان جهانی لی کوردن بلو است.

 • نقشه راه توسعه حرفه‌ای در دانشگاه سان‌وی

نقشه راه توسعه حرفه‌ای، زیربنای ساختار آموزشی دانشگاه سان‌وی مالزی است. این رهیافت، تضمین می‌کند که دانشجویان مهارت‌ها و شایستگی‌های دنیای واقعی را از طریق انواع کارگاه‌های آماده‌سازی، سمینارها و آموزش‌ها به دست می‌آورند. بر اساس چنین برنامه‌ای، فارغ‌التحصیلان دانشگاه سان وی، آماده اشتغال در بازار کار می‌شوند.

در دانشگاه بین‌المللی سان وی (Sunway)، در طول مسیر تحصیلی خود تنها نخواهید بود! شما همیشه می‌توانید روی راهنمایی اساتید و پشتیبانی اعضای تیم اختصاصی سان‌وی حساب کنید.

 • ساخت فضاهای جدید آموزشی مطابق با آخرین دستاوردها

ساخت فضاهای جدید آموزشی مطابق با آخرین دستاوردها

با نگاهی به فضاهای آموزشی فوق مدرن و کاربرد فناوری‌های جدید در دانشکده‌های سان‌وی، به زیرساخت‌های آموزشی دانشگاه سان وی پی خواهید برد!

این دانشگاه، توسعه‌ی فناوری‌های جدید و پژوهش در موضوعات به‌روز دنیا را سرلوحه‌ی خود قرار داده است.

در اعماق نگاه سان‌وی، می‌توان جوشش میل به برتر بودن را مشاهده کرد! از این‌ رو به توسعه‌‌ی پژوهش و مطرح کردن دانشگاه در سطح بین‌المللی پرداخته و روی اعضای علمی و امکانات دانشگاه، سرمایه‌گذاری کرده است. ساخت فضاهای جدید آموزشی، تأسیس پژوهشکده‌هایی مطابق با آخرین دستاوردها و نیز برخی از بهترین امکانات ورزشی در مالزی، چندی از فعالیت‌های اخیر سان‌وی در راستای جهانی شدن است.

شما در دانشگاه سان وی، در قلب پردیس سان‌ وی و در مجاورت بهترین امکانات عمومی، بهداشتی و اجتماعی کشور مالزی، به دنبال کشف ایده‌ها و فرصت‌های جدید خواهید بود.

 تا به امروز، دانشگاه سان‌وی مالزی، بیش از ۲۶۰۰۰ دانشجو را از بیش از ۹۰ کشور، به پردیس دانشگاهی ۸۱۰۰۰ متر مربعی خود جذب کرده است.

 • دوره‌های کارآموزی تجربی برای ورود به صنعت

دوره‌های کارآموزی جزء اصلی تحصیلات کارشناسی در سان‌وی (Sunway) است. این دوره‌ها به دانشجویان کمک می‌کند تا تجربیاتی فراتر از آنچه در داخل دانشگاه می‌گذرد را فرا بگیرند. در دوره‌های کارآموزی دانشگاه سان‌وی، دانشجویان با کارفرمایان صنعت در ارتباط خواهند بود. این امر یادگیری را برای دانشجویان سان‌وی تسهیل می‌کند و به انتقال موفقیت‌آمیز فارغ‌التحصیلان به بازار کار کمک می‌کند. در مالزی بیش از 500 شرکت چند ملیتی و سازمان پیشرو وجود دارد که فارغ‌التحصیلان و کارآموزان سان‌وی را استخدام می‌کنند.

کالج زبان سان وی مالزی

کلیک کنید

 • از طریق واحد خدمات شغلی سان وی، استخدام شوید!

واحد خدمات شغلی دانشگاه سان‌وی (Sunway)، دانشجویان را در طول سال از هر لحاظ برای استخدام آماده می‌کند. در این مسیر، دانشجویان راهنمایی‌های جامعی برای ترسیم مسیر شغلی‌شان دریافت می‌کنند. واحد خدمات شغلی دانشگاه سان‌وی؛ با آوردن کارفرمایان به محوطه دانشگاه، دانشجویان را برای فرآیندهای استخدام و انتخاب نامزد آماده می‌کند.

از دیگر فعالیت‌های واحد خدمات شغلی دانشگاه سان وی: 

 • ارائه‌ی پشتیبانی فنی با ایجاد یک نمایه حرفه‌ای برای دانشجویان از طریق نوشتن رزومه
 • آموزش آراستگی و آداب مناسب مصاحبه به دانشجویان
 • ارائه آخرین و مرتبط‌ترین تماس‌ها و اطلاعات به دانشجویان در رابطه با قابلیت استخدام و کارفرمایان.
 • اعطای بورسیه تحصیلی سان‌وی به دانشجویان ممتاز

خبر خوب اینکه؛ اگر جزو دانش‌آموزان ممتاز مالزی هستید، یا از دانشجویان با رتبه‌ی بالا، می‌توانید یکی از برندگان خوش‌شانس بورسیه تحصیلی دانشگاه سان‌وی مالزی باشید!

گفتنی است؛ از سال 2021، بنیاد جفری چی بیش از 570 میلیون رینگیت بورسیه به هزاران دانشجوی شایسته در رشته‌های مختلف تحصیلی اعطا می‌کند.

دانشگاه و کالج سان وی به طور مداوم از طریق جوایز و بورسیه‌ها به دانشجویان شایسته، کمک هزینه تحصیلی و کمک‌های مالی ارائه می‌دهد.

تضمین پذیرش دانشگاه سان‌وی مالزی با مشاوره شریف

‌مشاوره شریف؛ به عنوان تنها ایجنت انحصاری مراکز آموزشی سان‌وی مالزی، این افتخار را دارد تا به تمامی علاقه‌مندان به تحصیل در دانشگاه سان‌وی مالزی، خدمات استثنایی در رابطه با اخذ پذیرش تضمینی ارائه نماید.

مشاوره شریف؛ پس از قریب به دو دهه تجربه‌ی فعالیت و ارائه‌ی خدمات در خصوص دانشگاه سان‌وی مالزی، بدون شک به عنوان قوی‌ترین و حرفه‌ای‌ترین شرکت ایرانی ارائه‌دهنده‌ی خدمات دانشجویی فعال در این حوزه می‌باشد. 

همین حالا تماس بگیرید۲۲۸۴۰۱۴۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *