تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
سفارت مالزی در تهران

سفارت مالزی در تهران ( آدرس+ وبسایت + ساعات کاری سفارت مالزی در ایران)

4.8/5 - (20 امتیاز)

اخذ ویزا از سفارت مالزی در تهران در ۷۲ ساعت با کمترین هزینه! اخذ ویزای فوری مالزی، همان‌چیزی است که برای تکمیل فرآیند مهاجرت تحصیلی و اقامت در مالزی نیاز دارید! پس اگر برای اخذ ویزا از سفارت مالزی در ایران عجله دارید؛ پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را بخوانید…

مشاوره شریف؛  قریب به 20 سال تجربه‌ی تخصصی در زمینه‌ی ارائه‌ی خدمات اقامت mm2h و تحصیل در مالزی، برای تسهیل فرآیند اخذ ویزا مالزی آماده‌ی خدمت رسانی است.

با یک تماس ویزای خودت رو تحویل بگیر!

اینجا رو کلیک کن

اطلاعات کامل سفارت مالزی در ایران

نام سفیر:جناب آقای محمد نظام حلمی(کاردار) Mr. Mohammad Nezam Helmi
آدرس:شهرک قدس، فاز 4، بلوار ایوانک، خیابان زرافشان، کوچه دوم، شماره 25
صندوق پستی: ۸۶۸
تلفن سفارت مالزی:88072444
نمابر:88078716
ایمیل سفارت مالزی:mwtehran@kln.gov.my
ساعت کاری اداری:از دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 الی 17
ساعت کار بخش کنسولی از دوشنبه تا جمعه از ساعت ۹ الی ۱۳
ساعت کار بخش کنسولی جهت پاسخگوئی تلفنی از دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 تا 13

هنگام انتخاب یک مقصد برای مهاجرت و اقامت، دسترسی به سفارتخانه آن کشور در ایران از نکات حائز اهمیت است. خوشبختانه مالزی از کشورهایی است که در ایران سفارت خانه دارد و کسانی که قصد اقامت یا مهاجرت به مالزی را دارند مشکلی برای مراجعه به سفارت مالزی ندارند.
سفارت مالزی در تهران، روزهای دوشنبه تا جمعه هر هفته، آماده پاسخگویی به مراجعین است؛ این سفارت خانه در روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل است.

مهاجرت به مالزی

کلیک کنید

مراجعه به سفارت مالزی در تهران

سفارت مالزی در ایران

اگر قرار است جهت اقدام برای گذراندن مراحل اخذ ویزای سوشیال مالزی، یا نکات مربوط به مهاجرت به سفارت مالزی در تهران مراجعه کنید، از نکاتی که باید حتماً به آن توجه کنید، برقراری تماس جهت دریافت اطلاعات دقیق و آگاهی از مدارک مورد نیاز برای ارائه است؛ همچنین اگر از شهرستان و یا مسافت‌های دور به سفارت مالزی در تهران مراجعه می‌کنید، با تماس گرفتن پیش از حضور، می‌توانید از تعطیل نبودن سفارت اطمینان حاصل کنید. تماس‌های دریافتی سفارت مالزی در تهران توسط راهنمای فارسی زبان پاسخ داده می‌شود.

بر خلاف برخی از سفارت خانه‌ها، حضور سفارت مالزی در تهران نیازی به گرفتن نوبت قبلی ندارد و صرفاً برقراری تماس جهت تسهیل فرآیند پاسخگویی و آمادگی کامل برای آماده کردن مدارک مورد نیاز، کافی است.

خوشبختانه امروزه فرآیند اخذ ویزا از سفارت مالزی در تهران توسط مجریان این امر انجام می‌پذیرد؛ بنابراین نیازی به داشتن آدرس سفارت مالزی برای مراجعه حضوری نخواهید داشت. با این حال به عنوان میزبان شما در این وبسایت، کروکی و آدرس سفارت مالزی در تهران را همراه با نقشه برایتان آماده کرده‌ایم.

مشاوره شریف با در اختیار داشتن متخصص‌های حرفه‌ای، مجری شما جهت اخذ ویزای مالزی از سفارت این کشور در ایران خواهد بود.

انواع ویزای مالزی

کلیک کنید

آدرس سفارت مالزی در تهران

آدرس سفارت مالزی در تهران

هر چند برای در مراحل اولیه اخذ ویزای مالزی نیازی به مراجعه حضوری سفارت مالزی در تهران ندارید ولی با این حال بهتر است آدرس دقیق و لوکیشن آن را بدانید تا در صورت نیاز به مراجعه حضوری بدون هیچ مشکلی مستقیم خودتان را به این سفارتخانه برسانید.

مدارک مورد نیاز هنگام مراجعه به سفارت مالزي در تهران

اخذ ویزا هدفی است که شما را به سفارت مالزي در تهران کشانده است؛ پس بهتر است قبل از مراجعه به سفارت مالزی این مدارک مورد نیاز را برای اخذ ویزا تهیه کنید:

 • ارائه گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار
 • تهیه بلیط تأیید شده برگشت به کشور ایران
 • ارائه مدرک مبنی بر اثبات محل اسکان و اقامت مانند واچر هتل
 • همراه داشتن حداقل 1000 دلار یا معادل آن
 • ارائه گواهی واکسیناسیون کامل، نصب و فعال سازی برنامه MySejahtera و تکمیل فرم ورودی در دوران کرونا که اکنون ملغی شده است.

از آنجا که ممکن است مدارک مورد نیاز برای اخذ انواع ویزای مالزی، روزانه و آنی تغییر کند یا مواردی به آن اضافه شود، برقراری تماس تلفنی قبل از حضور در سفارت مالزی در ایران می‌تواند خیالتان را از بابت تکمیل بودن مدارکتان جمع کند.

دلیل مراجعه مسافران به سفارت ایران در مالزی

سفارت مالزی در تهران

فرآیند اقامت و تحصیل در مالزی، از سفارت مالزی در ایران شروع می‌شود و به کنسولگری ایران در مالزی ختم می‌شود.

به هر قصد و نیتی که وارد خاک مالزی می‌شوید، ابتدا سراغ سفارت ایران در مالزی را بگیرید! سفارت ایران نماینده‌ی شما در مالزی است؛ بنابراین دانستن آدرس و اطلاعات پیرامون سفارت ایران در مالزی از ضروری‌ترین اطلاعاتی است که می‌بایست در سفرنامه‌ی خود به مالزی ثبت کنید.

لازم به ذکر است، دانشجویان و ایرانیان مقیم مالزی، برای کارهایی نظر تشکیل پرونده دانشجویی، تأیید مدارک، تمدید پاسپورت، وکالتنامه و موارد مربوط به شناسنامه و کارت ملی، باید به سفارت ایران در مالزی مراجعه کنند.

سفر به مالزی در کرونا و لغو محدویت های کرونایی

در دوران کرونا مالزی نیز مانند بسیاری از کشورهای دیگر دنیا اقدامات امنیتی شدیدی در مرزهای خود اعمال کرد. تا جایی که در یک بازه زمانی مرزهای مالزی به روی مسافران بسته شد. از 12 فروردین 1401 (1 آوریل 2022) پس از محدودیت‌های شدید 2 ساله، مرزهای مالزی با رعایت اصول بهداشتی و واکسیناسیون 2 دوز به روی مسافران باز شد. مسافران برای ورود به مالزی باید 5 روز قبل تست PCR داده و نتیجه ترجمه شده را به همراه داشته باشند. مسافران می‌بایست اطلاعات شخصی و واکسیناسیون خود را در برنامه MySejahtera در گوشی تلفن نصب می‌کردند. در صورت عدم رعایت موارد فوق، مسافرین مجبور به تحمل قرنطینه بودند. اما در حال حاضر بیشتر محدودیت های اعمال شده دوران برداشته و لغو شده است.

وزارت بهداشت مالزی در بیانیه‌ای در 4 آگوست 2022 اعلام کرد که برای ورود به مالزی نیازی به تست تشخیص کرونا، قرنطینه، واکسیناسیون و ارائه برنامه MySejahtera نیست!

توصیه‌های سفارت مالزی در ایران برای سفر به این کشور

مالزی یکی از کشورهای زیبای آسیایی است که از نظر امنیت و آرامش نیز همواره مورد توجه توریست‌ها بوده است. بنابراین برای سفر به مالزی هیچ ملالی نیست جز دریافت ویزا، خرید بلیط و سایر کارهای مربوطه. با این وجود برای آن که سفری خاطره انگیز به کشور مالزی داشته باشید به این نکات توجه کنید:  

 1. دستگاه‌های انتظامی و امنیتی کشور مالزی با تروریست‌ها به شدت برخورد کرده و اقدامات شدیدی برای مقابله با هرگونه تفکر افراط گرایانه و اقدامات تروریستی اعمال می‌کنند.
 2. هر گونه و هر اندازه مواد مخدر که حمل یا نگهداری شود مجازات «اعدام» دارد.
 3. ورود پول تقلبی، مشروبات الکلی بیش از 1 لیتر، اقلام تصویری غیرمجاز و غیراخلاقی، کتاب‌های با محتوای مبتذل، برخی مواد شیمیایی، داروهای بدون مارک و برچسب استاندارد، انواع سلاح گرم، سرد، چاقو، تپانچه‌های گازی، باتوم، شوک الکتریکی، شوکر، مهمات و مواد منفجره به مالزی ممنوع است.
 4. ورود و خروج بیش از 10 هزار دلار به کشور مالزی با ارائه اظهار نامه مجاز است. 
 5. همراه داشتن هر گونه اشیاء عتیقه ممنوع و غیر قانونی است.
 6. در صورتی که داروی خاصی مصرف می‌کنی باید نسخه و مجوز پزشکی معتبر به همراه داشته باشید.
 7. دولت نسبت در امور دینی، مذهبی و نژادی حساسیت زیادی به خرج می‌دهد و برای همین مدارا و تعامل میان مردم نژادهای مختلف محسوس و ملموس است.
 8. از آنجا که مالزی کشوری اسلامی است، رعایت قوانین و مقررات اسلام در تعاملات اجتماعی، پوشش و رفتار گردشگران خارجی الزامی است. 

سؤالات متداول برای سفارت مالزی در تهران

1- برای اخذ کدام نوع ویزا، باید به سفارت مالزی در ایران مراجعه کرد؟

برای اخذ ویزای توریستی مالزی هیچ نیازی به مراجعه سفارت مالزی ندارید، ولی برای دریافت سایر ویزا مالزی می‌توانید با کارشناسان مشاوره شریف در تماس باشید تا در صورت نیاز برایتان نوبت سفارت گرفته و اقدامات لازم را انجام دهند. 

2- اخذ ویزای فوری از سفارت مالزی در ایران چند روز طول می‎ کشد؟

روند دریافت ویزا از سفارت مالزی در ایران  7 تا 10 روز کاری است، ولی مشاوره شریف ویزای فوری مالزی یا ویزای سوشال را ظرف 48 ساعت یا 2 روز کاری به شما می‌رساند. 

3- آیا برای سفر به مالزی نیاز به ارائه 2 دوز واکسیناسیون است؟

خیر در بیانیه جدید وزارت بهداشت مالزی در آگوست 2022 کلیه محدودیت‌های کرونایی از جمله واکسیناسیون برداشته شده است. 

4- ساعت کاری اداری سفارت مالزی در تهران چه ساعتی است؟

ساعت کاری اداری سفارت مالزی در تهران از دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 الی 17 است. 

سفارت مالزی و اخذ ویزای آن!

گرفتن وقت سفارت مالزی و اخذ ویزای آن، مانند بسیاری از فرآیندهای اداری، ساز و کارهای خودش را دارد! 

مشاوره شریف؛ با بیش از 18 سال تجربه‌ی کار با سفارت مالزی در تهران و اخذ ویزا شما را از مراجعه مستقیم به سفارت مالزی در تهران باز می‌دارد.

مشاوره شریف؛ بدون نیاز به نوبت قبلی، تنها با یک تماس تلفنی روند اخذ ویزای مالزی را برای شما تسهیل می‌کند.

از جمله خدمات مشاوره شریف در امور اخذ ویزای مالزی:

 • تهیه پروفایل درخواست ویزا
 • تکمیل مدارک مورد نیاز
 • ارسال مدارک و پاسپورت به سفارت
 • دریافت ویزا و ارسال پاسپورت برای متقاضی

اخذ ویزای مالزی در کمتر از 72 ساعت، تنها یک تبلیغ نیست! بلکه دستورالعمل مشاوره شریف برای اخذ ویزای فوری مالزی است.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴0140 – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *