تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
پنجشنبه ,۱ آبان ۱۳۹۹
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.

کالج زبان EMS مالزی

نکاتی درباره کالج زبان EMS مالزی

کالج زبان EMS مالزی یک مرکز زبان کاملا حرفه ای در قلب کوالا‌لامپور است که ارائه دهنده بالاترین سطح آموزش زبان انگلیسی می باشد. ما ارائه کننده آموزش زبان انگلیسی در محیطی چند ملیتی برای اهداف مختلف و با روش های بسیار مناسب و دلپذیر می باشیم.

تیم متشکل از کارمندان حرفه ای و چند ملیتی شما را از لحظه ورود تا زمان فارغ التحصیلی حمایت میکنند. با یادگیری زبان در کالج زبان EMS شما برای تحصیل در دانشگاه، موفقییت در کار و برقراری ارتباط با دنیای بیرون آماده می شوید.

تاریخچه مختصری از کالج زبان EMS مالزی

کالج زبان EMS مالزی، در سال ۲۰۱۱بر طبق یک اصل قوی که ارائه و آموزش زبان انگلیسی‌ با کیفیت می‌‌باشد بنا شده است. کالج زبان EMS، در سال ۲۰۱۱بر طبق یک اصل قوی که ارائه و آموزش زبان انگلیسی‌ با کیفیت می‌‌باشد بنا شده است.

کمپانی مادر،سیتی نتیکس می‌‌باشد، نقشی‌ پر رنگ در زمینه تحصیلی‌ و آموزش پایه‌ای و مادام العمر داشته است. از سال ۲۰۰۳، این کمپانی در زمینه یادگیری، سازماندهی، مدیریت کلاس ها، کارگاه ها، سمینار‌ها و برنامه‌های تحصیلی‌ برای آمادگی بیشتر برای اهداف حرفه‌ای و تحصیلی‌ در کوالالامپور باز کرده است.

کالج زبان EMS مالزی، بر اساس درخواست و نیاز برای یادگیری زبان انگلیسی‌ در منطقه بنا شده است. هدف مرکز، آموزش زبان انگلیسی‌ برای افراد محلی و خارجی‌ که نیاز به یادگیری زبان دارند و بالا بردن مهارت‌های زبان انگلیسی‌ به‌‌‌ منظور بر آورده کردن نیاز‌ها و انتظارات زبان آموز می‌‌باشد.

مسیر آموزشی در کالج زبان EMS مالزی

شما می‌‌توانید با حضور در کلاس‌های زبان‌ EMS به زبان انگلیسی‌ مسلط شوید. اگر می‌‌خواهید در مهارت‌های چهارگانه خواندنی، نوشتاری، شنیداری و مکالمه‌ای مسلط شوید، EMS محل مناسبی برای شما خواهد بود. یادگیری زبان انگلیسی‌ در EMS به طور ناباورانه ساده و لذت بخش خواهد بود.
استادان مجرب زبان انگلیسی‌ با آموزش دادن جدیدترین کتاب‌های آموزشی با کارایی بالا و استفاده از تکنولوژی در آموزش زبان فضایی را ایجاد می‌‌کنند که در آن‌ فعالیت‌های آموزشی وتشویق و دادن انگیزه به‌‌‌ دانش آموزان به‌‌‌ تمرین مطالب و یادگیری در گروه‌های دو نفره یا چند نفره، یادگیری زبان را آسان می‌‌کند.

در کالج زبان EMS مالزی، همخوانی مناسبی بین روش‌های یادگیری رسمی‌ و غیر رسمی‌ وجود دارد، در حالیکه در عین حال به طور مرتب امتحان برگزار می‌‌شود برای اینکه اطمینان حاصل شود شما در مسیر درستی‌ قرار گرفته اید همچنین به شما کمک می‌‌کند تا به‌‌‌ مرحله بعدی برسید.

علاوه بر بخشی از آموزش بخشی از فعالیت ها مربوط به قرار دادن دانش آموز در محیط واقعی‌ انجام می باشد.‌ای‌ام اس‌ از لحاظ استراتژیک در بهترین جای ممکن و در قلب کوالالامپور قرار دارد جایی‌ که جاذبه‌های زیادی از قبیل جاذبه‌های فرهنگی‌ و توریستی قرار دارد.

بنا برین شما می‌‌توانید به طور همزمان و در عین تحصیل زبان انگلیسی‌ از تجارب جدید کسب شده از زندگی‌ در مالزی استفاده کنید! شیوه یادگیری در خارج از محیط کلاس بسیار در میا‌‌ن دانش آموزان محبوب می‌‌باشد که اغلب مواقع درخواست برای افزایش زمان این سبک کلاس‌ها را دارند علاوه بر فعالیت‌های فوق برنامه‌ای که ما به دانش آموزان ارائه می‌‌دهیم.

ای‌ام اس به عنوان یک مرکز یادگیری معتبر توسط دانشگاه های خصوصی معتبر در مالزی، کانادا، استرالیا و اروپا به رسمیت شناخته شده و مورد تایید قرار گرفته است.

پس از پایان تحصیل زبان در کالج زبان EMS مالزی، مطمئناً شانس بیشتری برای ورود به هر کالج یا دانشگاهی داخل یا خارج از مالزی را خواهید داشت.
کارمندان حرفه‌ای ما در طی‌ دوران تحصیل، اطمینان حاصل می‌‌کنند که شما به سطح پیش دانشگاهی یا مقاطع بالاتر مثل لیسانس یا فوق لیسانس پس از تکمیل دوره کلاس‌های زبان ما برسید.

دوره هایی که در کالج زبان EMS برگزار میگردد:

 • دوره فشرده عمومی زبان انگلیسی (IGE)
 • دوره آمادگی IELTS
 • فعالیت های یادگیری فوق برنامه (ELA)
 • دوره های آموزش تجاری
 • برنامه ACCESS
 • برگزاری کمپ های تابستانی 

خدمات کالج زبان EMS برای زبان آموزان این موسسه:

 • پیگیری روند ثبت نام
 • کمک به افتتاح حساب بانکی
 • بیمه کردن زبان آموزان 
 • سرویس ترانسفر از فرودگاه تا محل مورد نظر شما
 • مشاوره برای پذیرش دانشگاه
 • مشاوره در امور اخذ ویزا
 • فعالیت تفریحی خارج از کلاس
 • کمک برای سکونت شما در نزدیکی موسسه EMS

دوره آمادگی آیلتس

این مدرک دانش آموز را برای تحصیلات عالیه در سراسر دنیا آمده می‌‌کند. سطح ده دوره‌های آموزشی ‌EMS در مالزی، برابر با آیلتس پنج و نیم یا تافل پانصد یازده تا پانصد بیست نه می‌‌باشد.

یادگیری موثر

یادگیری بر اساس سطح توانایی دانش آموز می‌‌باشد. تعداد کم دانش آموز در هر کلاس به دلیل یادگیری بهتر و توجه بیشتر مدرس به دانش آموزان همچنین حل مسائل و نکات مبهم با همکاری دانش آموزان.

آموزش موثر

مفاد درسی‌ مفید و مؤثر، آموزش از طریق سیستم‌های نوین آموزشی شامل پازل‌های آموزشی، تمرین مکالمه، کمک به دانش آموزان در جهت ارتقا سطح مکالمه و همچنین توانایی آنالیز به‌‌‌ زبان انگلیسی‌، نمونه‌هایی‌ از روش‌های تدریس‌ کالج زبان EMS می‌‌باشند.

آموزش موثر

مجموعهٔ معلم های ‌کالج زبان EMS دارای مدرک TESOL/TEFL  و تجربهٔ بالای تدریس هستند.معلمان ‌این کالج  متعهد به ایجاد محیطی‌ آموزشی برای دانش آموزان در جهت یادگیری بهتر می‌‌باشند.

بهره‌مندی از متد کمبریج در کالج زبان EMS مالزی

اگر در پی کالجی ممتاز برای عروج به قله‌های زبان هستید، از کالج زبان EMS بهره‌مند شوید.

از جمله دلایلی که می‌تواند به شما در انتخاب کالج زبان EMS کمک نماید، به طور اختصار در زیر ارائه شده است:

 •  برگزاری دوره‌های فشرده یک تا ده ماهه با استفاده از متد کمبریج و آکسفورد، مورد تایید دانشگاه‌های مالزی (ویزای تحصیلی ۶ ماهه و ۱ ساله رایگان)
 •  برگزاری دوره‌های تضمینی IELTS
 •   برگزاری دوره‌های مکالمه
 •  تعیین سطح رایگان
 •  کلاس‌های مجهز به امکانات روز آموزشی
 •  برگزاری تورهای هفتگی آموزشی و تفریحی
 •  اساتید مجرب و کارآزموده آمریکایی و اروپایی
 •  برگزاری کلاس‌های خصوصی و نیمه‌خصوصی (۵ تا ۸ نفره)
 •  گروه مدیریتی کارآمد برای اخذ ویزای تحصیلی و مشاوره رایگان

گالری تصاویر کالج زبان EMS مالزی

منبع: وب سایت رسمی کالج زبان EMS مالزی

این مطلب را از دست ندهید: کالج زبان EMS مالزی
مقاله مفید بود؟ با دوستانتون به اشتراک بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *