تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
تماس با ما
ممنوعیت موقت ورود اتباع خارجی از چند کشور آفریقای جنوبی

ممنوعیت موقت ورود اتباع خارجی از چند کشور آفریقای جنوبی

زمان مطالعه: 2 دقیقه
4.8/5 - (243 امتیاز)

سرتیتر آخرین خبرها در مالزی: «ممنوعیت موقت ورود اتباع خارجی از چندین کشور آفریقای جنوبی»! خبری که در اولین لحظات انتشار، دانشجویان بین‌المللی مالزی و خارجی‌هایی که اخیراً به کشورهای آفریقای جنوبی سفر کرده‌اند را نگران کرده است. اگر طی 14 روز گذشته به کشورهای آفریقای جنوبی سفر کرده‌اید، این خبر برای شماست…

مشاوره شریف، به عنوان بزرگ‌ترین سایت اقامتی، تحصیلی مالزی، جزئیات خبر فوق را ارائه می‌کند.

میخوای اقامت مالزی بگیری ؟

اینجا رو کلیک کن

ممنوعیت ورود، اقدام پیشگیرانه مالزی در برابر کووید-19

در دوران پاندمی کوید-19، از ابتدای شیوع بیماری تا کنون، شاهد اتخاذ تصمیمات و اقدامات پیشگیرانه‌ی دولت مالزی بودیم. در حال حاضر به دلیل سویه اخیراً کشف‌شده B.1.1.529 کووید-19 که برای اولین بار در آفریقای جنوبی شناسایی شد، دولت مالزی نیز ممنوعیت موقت ورود اتباع خارجی از چندین کشور آفریقای جنوبی را تصویب کرد. این گام‌های پیشگیرانه و کنترل مرزی به‌ عنوان نوعی عملکرد تحت نظارت، اجرا می‌شود.

جزئیات خبر ممنوعیت ورود اتباع خارجی به مالزی:

شاید ساعاتی بیشتر از انتشار خبر کشف B.1.1.529 کووید-19 در آفریقای جنوبی نگذشته بود که دولت مالزی، موضع خودش را اعلام کرد. طی نشست سران دولت مالزی، تا اطلاع ثانوی، از ورود اتباع خارجی و دانشجویان بین‌المللی که در 14 روز گذشته، سابقه‌ی سفر به آفریقای جنوبی را داشته‌اند، جلوگیری خواهد شد. گفتنی است؛ این اقدامات پیشگیرانه از 27 نوامبر 2021، اعمال خواهد شد.

همچنین طی بررسی‌های پیرامون انتشار سویه‌ی جدید B.1.1.529 کووید-19، تنها برخی از کشورهای آفریقای جنوبی در لیست سیاه مالزی قرار خواهند گرفت. بنابراین اگر مشغول به تحصیل در مالزی هستید و طی 14 روز گذشته به کشورهای زیر سفر نکرده‌اید، می‌توانید طبق قوانین ورود دانشجویان خارجی به مالزی در دوران کرونا، برای ادامه تحصیل وارد مالزی شوید.

کشورهای فوق شامل موارد زیر می‌باشند:

  • آفریقای جنوبی
  • بوتسوانا
  • اسواتینی
  • لسوتو
  • موزامبیک
  • نامیبیا
  • زیمبابوه

توجه! مالایی‌ها و خارجی‌هایی که دارای وضعیت اقامت دائم (PR) هستند، اجازه ورود به کشور مالزی را دارند. مشروط بر اینکه بدون توجه به وضعیت واکسیناسیون، در ایستگاه‌های تعیین‌شده به مدت 14 روز قرنطینه اجباری شوند. لازم به ذکر است؛ این افراد مجاز به قرنطینه خانگی نخواهند بود.

آخرین اطلاعیه‌های دانشجویی در مالزی پلاس

اینجا رو کلیک کن

شیوع کرونای آفریقایی در مالزی؛ شایعه یا واقعیت!

این روزها شایعات زیادی پیرامون شیوع گونه‌ی جدید کووید-19، دامن‌گیر دولت‌ها از جمله مالزی شده است که نگرانی‌های زیادی را به‌همراه داشته است. آخرین سویه‌ی کشف شده کووید-19 در آفریقای جنوبی، بیش از هم‌نوعان ابتدایی‌اش دنیا را ترسانده، چراکه هنوز میزان مقاومت این نوع ویروس به واکسیناسیون جهانی مشخص نیست! ترس دولت‌ها از همه‌گیری کرونای آفریقایی، می‌تواند اقتصاد دنیا را فلج کند. با این حال خوشبختانه کشور مالزی، از سری دولت‌هایی است که به پیشگیری اعتقاد بیشتری دارد تا درمان! بنابراین بدون نگرانی از شایعات، می‌توانید برای اخذ اقامت خانه دوم مالزی  و یا تحصیل در دانشگاه‌ های مالزی اقدام کنید.

مشاوره شریف؛ سایت تخصصی اقامت و تحصیل در مالزی

مشاوره شریف، به پشتوانه‌ی 20 سال تجربه در پرونده‌های اقامتی، اخذ ویزا و ثبت‌نام در مدارس، کالج‌ها و دانشگاه‌های برتر مالزی، امروز به داشتن بزرگترین سایت تخصصی ایران در زمینه‌ی اقامت و تحصیل در مالزی، می‌بالد.

مشاوره شریف با به‌روزترین اطلاعات کارشناسی و پیگیری‌های‌ مداوم، مفتخر به کسب آمار ۹۹% قبولی در پرونده‌های اقامتی مشتریان خود می‌باشد.

به اقامت در کشور سرسبز مالزی علاقمند هستید؟
مشاوره شریف در کمترین زمان اقامت شما را میسر می‌کند.

همین حالا تماس بگیرید۲۲۸۴۰۱۴۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *