تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید

دریافت فوری ویزای دانشگاه تیلورز

5/5 - (3 امتیاز)

ضرورت دریافت فوری ویزای دانشگاه تیلورز مالزی را تنها کسانی درک می‌کنند که پذیرش این دانشگاه را داشته و برای رسیدن به مالزی لحظه شماری می‌کنند. مشاوره شریف با تجربه 18 ساله و تخصصی که در حوزه مالزی دارد، شما را در اسرع وقت به کلاس‌ درس و دانشگاه‌تان می‌رساند. 

مشاوره شریف، معتقد است بزرگ ترین هدف زندگی، خدمت به دیگران است. خدمات ما برای هدیه دادن آسایش بیشتر به شما است. 

با ویزای فوری دانشگاه تیلورز مسافر مالزی شوید

کلیک کنید

ضرورت دریافت فوری ویزای دانشگاه تیلورز برای تحصیل در مالزی

گاهی چنان دچار کمبود وقت می‌شویم که هر چه بیشتر تلاش می‌کنیم کمتر به نتیجه می‌رسیم. اگر شما هم گرفتار چنین چالشی شده‌اید، می‌دانید که این اتفاق زمانی می‌افتد که کنترل امور از دست شما خارج است؛ مثل وقتی که چمدان ها را بسته و آماده سفرید، ولی هنوز خبری از ویزا نیست و دست‌تان توی پوست گردو مانده! 

مشاوره شریف، با مدیریت زمان یا Time Management این چالش را از پیش پایتان برداشته است. ما براساس اولویت‌های شما زمان را مدیریت کرده و ظرف 48 ساعت یا 2 روز کاری با دریافت ویزای فوری دانشگاه تیلورز شما را به اهداف‌تان برای تحصیل در مالزی نزدیک می‌کنیم.

اگر می‌خواهید تنها دغدغه‌تان قبل از سفر به مالزی، فقط بستن چمدان باشد، دریافت ویزای فوری دانشگاه تیلورز را به مشاوره شریف بسپارید. 

ویزای فوری دانشگاه تیلورز چیست؟

وقتی صحبت از ویزای فوری می‌شود، باید بدانید که پای ویزای سوشال مالزی در میان است. همه دانشجویانی که برای تحصیل در مالزی وارد این کشور می‌شوند، یا کسانی که قصد دریافت ویزای کار دارند، یا آنهایی که قصد اقامت در مالزی را دارند، باید با ویزای سوشیال وارد مالزی شوند.

این افراد می‌توانند در مدت اعتبار ویزای سوشال که حداقل 2 ماهه است، مقدمات اخذ سایر ویزاهای مالزی را انجام دهند. 

مشاوره شریف متخصص دریافت فوری ویزای سوشیال مالزی است. برای دریافت ویزای سوشال مالزی بدون مراجعه به سفارت مالزی، ظرف 48 ساعت با ما تماس بگیرید.  

چرا دریافت فوری ویزا برای دانشگاه Taylor’s؟

هر کدام از انتخاب‌های زندگی پیامدی برای ما به همراه دارد. بسیاری از تصمیم‌ها هستند که سرنوشت و آینده ما را رقم می‌زنند. برای رسیدن به موفقیت مهم است که معیارهای درست را بشناسیم، آگاهانه انتخاب کنیم، عاقلانه تصمیم بگیریم و مسئولانه برای رسیدن به هدف تلاش کنیم.

گزینش دانشگاه، مهم‌ترین و سرنوشت‌سازترین انتخاب زندگی است. با انتخاب آگاهانه دانشگاه تیلورز مالزی، کارنامه تحصیلی درخشانی برای آینده خود رقم بزنید. ما دلایل روشنی برای معرفی این دانشگاه داریم که شما را تشویق به اخذ ویزای فوری برای دانشگاه Taylor’s مالزی می‌کند:

 • آنچه باعث تمایز تیلورز با سایر دانشگاه‌های مالزی است، آموزش‌هایی بیشتر از مدرک، مدرس‌ها، نظریه‌ها و کلاس‌های درس است!
 • دانشگاه تیلورز شما را از منطقه امن خود خارج می‌کند تا به کشف روشنی از خودتان برسید. 
 • کیفیت بالای استانداردهای آموزشی و یادگیری براساس اصول پیشرفته دنیا، تیلورز را در بسیاری از نهادهای حرفه‌ای دنیا به رسمیت شناخته است. 
 • تیلورز یک دانشگاه پیشرو در مالزی است که بیش از 80 برنامه در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد را پشتیبانی می‌کند. 
 • Taylor’s جامعه بین المللی متشکل از اساتید و دانشجویانی از سراسر دنیا است.
 • هدف دانشگاه بین المللی تیلورز توسعه آموزش‌ها برای تربیت 70,000 فارغ التحصیل آماده برای ورود به دنیای مدرن عصر حاضر است. 
 • تیلورز یک دانشگاه جهانی است که شبکه ارتباطی گسترده‌ای با 250 دانشگاه از سراسر دنیا برقرار کرده است. 
 • با دریافت ویزای فوری دانشگاه تیلورز مالزی می‌توانید خودتان را آماده تحصیل در دانشگاهی با رتبه هفدهم جهان آماده کنید!
 • این دانشگاه دارای رتبه 150 برای مطالعات کسب و کار و مدیریت است.
 • بر اساس رتبه بندی موضوعی جهانی QS در سال 2021 تیلورز برترین مدرسه تجاری خصوصی در مالزی است. 

آشنایی با برنامه درسی (TCF) تیلورز

 

دانشگاه Taylor’s با معرفی چهارچوب برنامه درسی TCF فارغ التحصیلان آینده نگر را برای ورود به انقلاب صنعتی چهارم آماده می‌کند. هدف TCF ارتقای برنامه درسی دانشگاه و افزایش مهارت دانشجویان برای ورود به بازار جهانی است.

هسته اصلی TCF توانمندسازی دانش‌آموزان برای کشف علایق خود با دادن انتخاب‌ها و انعطاف‌پذیری بیشتر است. TCF بر روی موارد زیر تمرکز دارد:

 • تجهیز دانش‌آموزان به X-Factors حیاتی و مزیت رقابتی، برای اینکه بتوانند در بازار جهانی پیشرفت کنند.
 • ارائه برنامه درسی مرتبط و پویا به فراگیران. در این دوره که انعطاف پذیری بالایی دارد، دانشجویان براساس علایق و نقاط قوت خود، برای دوران تحصیل برنامه ریزی، طراحی و شخصی سازی می‌کنند. 
 • افزایش تجارب در خارج از کشور با توجه به تنوع فرصت‌ها و انتخاب‌ها.

روند دریافت فوری ویزای دانشگاه تیلورز مالزی

مهم‌تر از انجام هر کار، تفکیک و طبقه‌بندی آن است که باعث افزایش بهره وری می‌شود. در ادامه با تفکیک روند دریافت ویزای فوری دانشگاه تیلورز مالزی به شما کمک می‌کنیم تا بهره وری در زمان‌ را افزایش دهید. با ما همراه شوید تا مراحل درخواست ویزای فوری مالزی را مرحله به مرحله برایتان شرح دهیم:

 1. مرحله اول دریافت ویزا ارتباط با دانشگاه تیلورز و دریافت پذیرش است. دانشجویان می‌توانند مستقیماً از طریق دانشگاه تیلورز برای دریافت پاس دانشجویی اقدام کنند، هر چند مشاوره شریف کارهای پذیرش را در اسرع وقت برایتان انجام می‌دهد.
 2. مرحله دوم دریافت ویزای فوری دانشگاه تیلورز: تأیید پذیرش دانشگاه از سوی اداره مهاجرت مالزی است که معمولاً در مدت 7 روز برایتان ارسال می‌شود.
 3. مرحله سوم برای دریافت فوری ویزای تحصیلی دانشگاه تیلورز، ارائه مدارک لازم به دانشگاه است. 
 4. در مرحله چهارم نیاز به انجام هیچ کار نیست، شما فقط باید منتظر تأیید گذرنامه دانشجویی‌تان باشید. دانشگاه تیلورز نامه‌ای مبنی بر تأیید دانشجو بودن برایتان ارسال می‌کند.
 5. مرحله پنجم بهترین مرحله است، جزئیات پرواز و  اطلاعاتی نظیر مکان فرودگاه، شماره پرواز و تاریخ و زمان ورود را با دانشگاه تیلورز به اشتراک بگذارید؛ نماینده دانشگاه Taylor’s با استقبال فرودگاهی شما را سورپرایز خواهد کرد.   

تذکر مهم، قرار نیست خودتان تمام مراحل گفته شده را طی کنید، مشاوره شریف به جای شما از این مسیر پر پیچ و خم عبور کرده و ویزای فوری مالزی را ظرف 48 ساعت کاری به شما می‌رساند. 

دریافت ویزای فوری مالزی

کلیک کنید

مدارک لازم برای دریافت ویزای دانشگاه Taylor’s در مالزی

وقتی نوبت تهیه مدارک لازم برای دریافت فوری ویزای دانشگاه تیلورز می‌رسد، یعنی تنها یک قدم دیگر تا رسیدن به بهترین دانشگاه خصوصی مالزی فاصله دارید. در ادامه لیست مدارک لازم برای دریافت ویزای فوری تیلورز را با هم مرور می‌کنیم:

 1.  ارائه اصل پاسپورت 
 2. تحویل 1 قطعه عکس 
 3. پرداخت هزینه‌ی تقاضای ویزا
 4. کپی بلیط رفت و برگشت هواپیما
 5. واچر یا رسید تأییدیه رزرو هتل و محل اقامت در مالزی
 6. دانلود و تکمیل فرم MySejahtera برای ثبت اطلاعات مربوط به واکسیناسیون
 7. گواهی تأییدیه واکسیناسیون (حداقل دو دوز)

شرایط دریافت ویزای فوری دانشگاه تیلورز در دوران پساکرونا 

عبور از دوران بیماری و ویروس کرونا، عواقب زیادی برای همه کشورها به دنبال داشت. از چالش‌ها و مشکلات این دوران که بگذریم، در دوران پساکرونا قوانین ورود به کشور مالزی هم مثل بسیاری از کشورها تغییر کرد. قوانین و شرایط دریافت ویزای فوری دانشگاه تیلورز در دوران پساکرونا را با هم بخوانیم:

 1. افرادی که به دلایل پزشکی موفق به واکسیناسیون نشدند، نیازی به قرنطینه ندارند.
 2. برای کسانی که واکسن نزده‌ و یا یک دوز واکسن دریافت کرده‌اند، دستور نظارت خانگی 5 روزه (HSO) صادر می‌شود. 
 3. مسافرانی که به مقصد مالزی پرواز می‌کنند، باید اپلیکیشن MySejahtera را دانلود کنند. MySejahtera یک برنامه کاربردی است که توسط دولت مالزی برای نظارت بر شیوع COVID-19 طراحی شده است. 
 4. تأیید واکسيناسيون حداقل دو دوز با ارائه کارت دیجیتال واکسیناسیون

تمدید ویزای دانشگاه Taylor’s مالزی

 تمدید یا extend به معنای طولانی کردن است. با تمدید ویزای تحصیلی دانشگاه تیلورز زمان اقامت‌ در مالزی را بیشتر می‌کنید، البته باید بدانید تمدید ویزای تحصیلی دانشگاه تیلورز شرایطی دارد:

 1. شما به عنوان دانشجوی دانشگاه تیلورز موظف هستید تاریخ انقضای ویزا را بررسی کرده و قبل از اتمام اعتبار آن برای تمدید اقدام کنید.
 2. اقدام برای تمدید ویزا باید 4 ماه قبل از تاریخ انقضا باشد.

 به همان سرعتی که مشاوره شریف ویزای فوری دانشگاه تیلورز را در اختیارتان قرار می‌دهد به همان سرعت هم ویزا را تمدید می‌کند. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند.

ویزای توریستی مالزی

کلیک کنید

مدارک لازم برای تمدید ویزای دانشگاه تیلورز مالزی

 مدارک لازم برای تمدید گذرنامه دانشجویی دانشگاه Taylor’s مالزی را با هم مرور کنیم:

 1. یک کپی از تمام سوابق تحصیلی، گواهی ها یا ریز نمرات مطالعاتی که قبلاً انجام شده است.
 2. اثبات اینکه دانشجو معدل تجمعی حداقل 2.0 و بالاتر را کسب کرده است.
 3. برای تمدید گذرنامه دانشجویی حضور شما در کلاس نباید کمتر از 80 درصد باشد.
 4. برای تمدید ویزای تحصیلی دانشجو باید حداقل نمره CGPA 2.00 را کسب کند. 

عواقب عدم تمدید ویزای تحصیلی دانشگاه های مالزی

اگر تاریخ اعتبار ویزای‌تان به پایان رسیده و برای تمدید آن اقدامی نکرده‌اید؛ باید منتظر طوفانی ویرانگر در زندگی تحصیلی‌تان باشید. باید بدانید که اقامت بیش از حد در قانون مالزی تخلف محسوب می‌شود و شما را مجبور به تحمل جریمه و عواقب دیگری می‌کند. 

 1. اداره مهاجرت بسته به مدت اقامت غیر قانونی برایتان جریمه‌ای از 1000 تا 5000 رینگیت  اعمال می‌کند.
 2. بدتر از جریمه  این است که نام‌تان وارد لیست سیاه شده و باید به کشورتان بازگردید.
 3. حتی ممکن است برای مدتی از ورود به مالزی منع شوید.
 4. حتی ممکن است زندانی شوید.
 5. دانشگاه تیلورز هم جریمه روزانه ای را برای دانشجویانی که بیش از حد در مالزی مانده‌اند در نظر می‌گیرد.

دریافت فوری ویزای دانشگاه تیلورز برای تحصیل در مقاطع مختلف

بیش از 70,000 نفر فارغ التحصیل دانشگاه تیلورز هستند که نقش ممتازی در توسعه سرمایه منابع انسانی در سراسر کشور و جهان بر عهده دارند.

دانشجویان دانشگاه Taylor’s مالزی می‌توانند با دریافت فوری ویزا تحصیل در هر کدام از برنامه‌های پایه از دیپلم تا کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتر و پست دکتری تحصیلات خود را آغاز کنند.

تحصیل در هر کدام از رشته‌های معماری، علوم زیست پزشکی، بیوتکنولوژی، تجارت، ارتباطات، محاسبات و فناوری اطلاعات، طراحی، آموزش، مهندسی، علوم غذایی، مهمان نوازی، گردشگری و هنر آشپزی، حقوق، پزشکی، داروسازی، روانشناسی، و سنجش کمیت و غیره برگ زرینی در کارنامه تحصیلی‌ دانشجویان تیلورز خواهد بود. 

موقعیت جغرافیایی و نمای ظاهری دانشگاه Taylor's

بخش مهمی از زندگی، کشف محیط اطراف، خود و آموخته‌ها است. قبل از هر چیز باید خودتان را کشف کنید و ببینید به چه چیزی علاقه مند هستید؛ حالا وقت کشف محیط اطراف و جهان پیرامون است، باید علاقه مندی درون‌تان را در دنیای بیرون پیدا کنید. حالا می‌توانید دانش و توانایی خود را افزایش دهید. 

دانشگاه تیلورز مالزی، همان جهان پیرامون‌ است که پس از کشف علایق برای افزایش توانایی و مهارت‌‌هایتان به آن نیاز دارید. Taylor’s دانشگاهی معتبر و یک نام تجاری شناخته شده جهانی در مالزی است!

این دانشگاه از بهترین مراکز علمی مالزی است که در 27 هکتار از فضای سبز استوایی با 3 ساختمان شیشه‌ای مقابل چشم دانشجویان قد علم کرده است.

طراحی مدرن و کاربردی دانشگاه تیلورز Taylor’s با امکانات پیشرفته و دریاچه 5.5 هکتاری نماد اختصاری و تجاری آن است.

در این پردیس به طرز شگفت انگیزی تعادل میان فرم و عملکرد را به چشم می‌بینید. اینجا محیطی مساعد برای یادگیری و توسعه فعالیت‌های علمی،اجتماعی و اوقات فراغت است.

دریافت 3 نشان افتخار برای ساختمان دانشگاه تیلورز مالزی

این دانشگاه اولین و تنها مرکز توسعه املاک در مالزی است که نشان افتخار هر 3 دسته ساختمان را دریافت کرده است:

 1. جایزه طلای Pertubuhan Arkitek مالزی (PAM) در رده 5 آموزش و پرورش برای معماری و چشم انداز الهام بخش آن
 2. جایزه افتخار ویژه در رده 3 برای طراحی و برنامه ریزی منظر توسط موسسه معماران منظر مالزی (ILAM)
 3. جایزه جهانی طراحی داخلی 2011

چگونگی دریافت ویزای همراه با ویزای دانشگاه بین المللی Taylor’s

متفاوت بودن هدف زندگی نیست، بلکه تفاوت‌ها است که باعث زیبایی‌ زندگی می‌شود. تفاوت اصلی ویزای تحصیلی دانشگاه تیلورز با سایر ویزاهای مالزی، شرایط ممتاز دریافت ویزای همراه است. اگر جزو کسانی هستید که با دریافت فوری دانشگاه تیلورز، مسافر مالزی شده‌اید، می‌توانید در این سفر تحصیلی عزیزانتان را با خود همراه کنید. چگونگی دریافت ویزای همراه با ویزای دانشگاه تیلورز:

 1. تنها در صورتی مجاز به آوردن افراد تحت تکفل خود هستید که شرایط تحصیل تمام وقت در مالزی را داشته باشید. به عبارت بهتر طول دوران تحصیل‌تان در دانشگاه تیلورز باید بیشتر از 12 ماه باشد.  
 2. تأیید درخواست ویزای همراه مالزی وابسته به صلاحدید اداره مهاجرت مالزی است.
 3. توجه داشته باشید که اداره صدور ویزا EMGS فقط برای دانشجویانی که در دانشگاه های دولتی و خصوصی ثبت نام کرده اند، پاس‌های وابسته را پردازش می کند.
 4. دانشجویان کارشناسی ارشد از همه کشورها واجد شرایط درخواست برای پاس وابسته هستند. ولی با توجه به دانشجویان مقطع کارشناسی، تنها دانشجویان 17 کشور واجد شرایط درخواست پاس وابسته هستند.

مجوز اقامت بیومتریک i-Kad با ویزای دانشگاه تیلورز 

توجه داشته باشید پس از دریافت فوری گذرنامه تحصیلی دانشگاه تیلورز، صاحب یک مجوز اقامت بیومتریک، i-Kad در مالزی می‌شوید. این کارت حاوی عکس و سایر اطلاعات هویتی دانشجویان بین المللی است.

i-Kad یا کارت بیومتریک تنها مدرک شناسایی جایگزین برای اتباع خارجی است که توسط وزارت مهاجرت در شبه جزیره مالزی به رسمیت شناخته می‌شود. بنابراین همیشه این کارت را همراه‌ داشته باشید. با وجود کارت i-Kad، می‌توانید پاسپورت‌تان را در مکانی امن نگهداری کنید.

فراموش نکنید؛ i-Kad یک سند جایگزین برای سفر بین المللی یا سفر در شرق مالزی به مقصد صباح و ساراواک نیست!

خرید بیمه درمانی و دریافت فوری ویزای دانشگاه تیلورز در مالزی

خرید بیمه درمانی فقط برای دریافت ویزای تحصیلی نیست، بلکه نوعی پوشش حمایتی دانشجویان برای کاهش پیامدهای غیر مترقبه در این کشور است. داشتن بیمه درمانی برای هر دانشجویی که برای تحصیل در مالزی وارد خاک این کشور می شود اجباری است. همه دانشجویان بین المللی دانشگاه Taylor’s باید تحت پوشش یک طرح بیمه درمانی پزشکی باشند.

اگر به محض ورود به مالزی تاریخ را به موسسه خود اطلاع دهید از تاریخ ورود به مالزی بیمه خواهید شد.

دریافت فوری ویزای تحصیلی تیلورز و بهره مندی از امکانات فوق العاده دانشگاه

در تیلورز، لیست جامعی از امکانات برای پاسخگویی به نیازهای یادگیری و راحتی دانشجویان فراهم شده است:

 • آزمایشگاه‌های کامپیوتر، در کلاس‌های عملی ​​33 کامپیوتر در هر کلاس وجود دارد.
 • کتابخانه 4 طبقه 1,300 نفری متناسب با سبک‌های یادگیری فردی دانشجویان
 • خلیج بیمار، مجهز به ملزومات اولیه برای دانشجویان نیازمند به دریافت کمک‌های اولیه 
 • اقامتگاه دانشگاه تیلورز، جایی برای سکونت دانشجویان ساکن در محوطه دانشگاه.
 • مرکز ورزش و تفریح ​​دانشگاه تیلورز با زمین‌های چند منظوره فوتسال، نت بال، والیبال، بسکتبال، تورهای کریکت، … 
 • سالن بدنسازی 
 • مرکز خدمات شغلی 
 • سالن تئاتر سخنرانی 
 • آزمایشگاه آناتومی 
 • موزه آناتومی 
 • گالری عکس و اتاق نقد
 • استودیو طراحی دانشگاه تیلورز
 • اتاق نقاشی و اتاق چاپ
 • استودیوی عکس دانشگاه تیلورز
 • استودیو ضبط صدا و آزمایشگاه ویرایش صدا

لغو ویزای دانشگاه تیلورز Taylor’s و پایان تحصیل در مالزی!

یکی از مهم‌ترین کارها پس از اتمام تحصیل در مالزی لغو ویزا است. اداره مهاجرت مالزی از تمامی دانشجویان بین المللی می‌خواهد که پاس و ویزای دانشجویی خود را پس از اتمام تحصیل، به تعویق افتادن یا انصراف از دانشگاه، لغو کنند. خروج از مالزی بدون ابطال کارت دانشجویی، منجر به ضبط سپرده شخصی شما توسط اداره مهاجرت مالزی می‌شود.

پس اگر تمامی واحدهای درسی را گذرانده و کار دیگری در مالزی ندارید، هر چه زودتر برای لغو ویزای تحصیلی دانشگاه تیلورز اقدام کنید. برای آن که در مسیر لغو ویزا با مشکلی روبرو نشوید به این نکات توجه کنید:

 1. برای لغو ویزای دانشجویی باید از 3 هفته قبل به دفتر بین المللی صدور ویزا مراجعه کنید. 
 2. ارائه اصل گذرنامه و کپی بلیط پرواز به تاریخ 3 هفته بعد ضروری است.

اخذ ویزای فوری دانشگاه تیلورز مالزی با مشاوره شریف!

مشاوره شریف، با پشتوانه‌ی 18 سال تلاش و تجربه تخصصی در زمینه‌ی اقامت و اخذ ویزای مالزی، مجهز به اطلاعات کارشناسی و پیگیری‌های‌ مداوم است.

ما مفتخر به کسب نمایندگی بیش از هفتاد مدرسه، دانشگاه و کالج زبان بین‌المللی در مالزی هستیم.

برای پذیرش دانشگاه‌های مالزی و اخذ ویزای تحصیلی روی ما حساب کنید…

از جمله توانایی‌های منحصر به فرد مشاوره شریف:

 • جامع‌ترین و بزرگترین بانک اطلاعاتی دانشگاه‌ها، آموزشگاه‌های زبان و مدارس بین‌المللی در مالزی‌‌ را در اختیار داریم.
 • باتجربه‌ترین مشاوران با اطلاعات به‌روز پاسخگوی شما هستند.
 • شناخت بسیار دقیق از ساختار دانشگاه‌های مالزی و تمامی دانشکده‌های آن داریم.
 • ارتباط مستقیم با دانشکده‌ها، اساتید و کارکنان دانشگاه‌های مالزی افتخاری برای ما است. 
  همین حالا تماس بگیرید۲۲۸۴۰۱۴۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *