تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
منو
مشاوره شریف پلی بسوی مدارس بین‌المللی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.

مهاجرت به مالزی-راهنمای 2021

زندگی درست مثل رالی سرعت است؛ هر چه قدر سریع‌تر، مهیج‌تر! با مهاجرت به مالزی، با یکی از سریع‌ترین اقتصادهای در حال رشد جهان هم مسیر خواهید شد! جا نمانید…

هرآنچه برای مهاجرت به مالزی باید بدانید را در ادامه بررسی می‌کنیم …

مشاوره شریف؛ مجری و راهنمای شما در امور اخذ ویزای مالزی و اقامت خانه دوم من (mm2h) می‌باشد.

آیا مالزی محل مناسبی برای مهاجرت است؟

باورم نمی‌شد که باز هم باید منتظر بمانم! فکر مهاجرت به مالزی، سال‌هاست که همچون اسبی افسار گسیخته می‌تازد و مرا دنبال خود می‌کشد… از طرفی ترک دوستان، اقوام، دلبستگی‌ها و غیره؛ تازه هیچ‌جا خانه خودم آدم نمی‌شود! پس می‌ماند یک حس جاه‌طلبی، یک دست توانمند یا چه می‌دانم… شاید یک شانس! که شما را از جایی‌که هستید بلند کند و درست در نقطه مقابل یا بهتر است بگویم وسط خال قرار دهد؛ جایی که آرزوها را می‌توان زندگی کرد. دلایل زیادی وجود دارد که مهاجرت به مالزی و اخذ اقامت خانه دوم من (mm2h) را منطقی می‌کند.

برای مهاجرت اغلب باید کشور مورد نظر را از دو بعد مهم بررسی کنیم:

 • داشتن حق شهروندی
 • کشوری خوب برای زیستن

برخی مقصدها امکان داشتن حق شهروندی را به شما می‌دهند، در حالی که از نظر امنیت و معیارهای خوب زیستن، زیر صفر اند! پس اگر جایی، کسی از رفتن و مهاجرت خود ابراز پشیمانی کرد، بدانید راه را اشتباه رفته است!

مالزی از مقصدهایی است علاوه بر داشتن حق شهروندی، کشوری خوب با استانداردهای اروپایی است. در مالزی می‌توانید همان خانه‌های ویلایی لواسان را ببینید یا در برج‌های 42 طبقه زندگی کنید! با این تفاوت که تجهیزات و امکانات بیشتری مثل استخر، آبنما و محوطه لاکچری خواهید داشت. شاید هم از یک فضای دنج اختصاصی بیشتر لذت ببرید!

مالزی تخصص ماست!

همین حالا تماس بگیرید۲۲۷۷۹۴۶۲ – ۰۲۱

دلایلی که زندگی در مالزی را منطقی می‌کند!

مالزی 2021، یک ماکت واقعی از امریکا است با یک سوم هزینه زندگی! کشوری فوق مدرن و در عین حال کم هزینه برای زندگی که حس قدم زدن در خیابان‌های لس‌آنجلس را تداعی می‌کند. باید کوالالامپور را از نزدیک ببینید؛ به شهر پمپ بنزین‌ها مشهور هست! هر یک کیلومتر، یک پمپ بنزین لاکچری با سوپرمارکت‌های مرتب؛ اتومبیل‌ها را که ببینید تازه متوجه می‌شوید که کجا آمدید!

از فضای شهری که چیزی از نیویورک کم ندارد. تا چشم کار می‌کند مراکز خرید تجاری با امکاناتی که هوش از سرتان می‌برد! هیچ برندی نیست که در این مراکز یافت نشود، آن هم از نوع اورجینال! اصلا چیزی به اسم فیک وجود ندارد، حتی در غذاهای مالزی. اگر هوس همبرگر مک دونالد را کردید، می‌توان اصل این برند غذایی را در مالزی تهیه کنید. این شامل سایر برندهای غذایی از معروف‌ترین غذاهای هندی گرفته تا غذاهای چینی و بین‌المللی نیز می‌شود.

اگر از کشوری توسعه یافته مستمری بگیرید، خواهید دید که مالزی، سطح زندگی بسیار بهتری نسبت به کشورهای اروپایی ارائه می‌‌دهد. همچنین با توجه به اینکه مالزی کشوری اسلامی است، با ورود به این کشور دچار شوک فرهنگی نخواهید شد.

دلایل زیادی برای مهاجرت به مالزی وجود دارد، از جمله هزینه زندگی در مالزی که بسیار کمتر از کشورهای توسعه یافته است. رشد سریع اقتصادی در مالزی، منجر به سرمایه گذاری قابل توجهی در زیرساخت‌ها شده است؛ بنابراین در شهرهای بزرگ نظیر کوالالامپور، عظمت برج‌ها، آسمان خراش‌ها و همه امکانات کشورهای اروپایی را پیدا خواهید کرد.

دلایل زیادی وجود دارد که می‌توانید برای مهاجرت به مالزی به آن استناد کنید، از جمله:

 • مردمانی خونگرم که از شما استقبال می‌کنند
 • مشکلی برای برقراری ارتباط نخواهید داشت چراکه مالایی‌ها به زبان انگلیسی مسلط هستند!
 • آب و هوای گرم و مطبوع استوایی در تمام سال
 • هزینه پایین زندگی و تحصیل در مالزی
 • تنوع غذایی بالا برای همه ذائقه‌ها
 • طبیعت زیبای جنگلی با سواحل دنج توریستی
 • امنیت بالا و ثبات سیاسی
 • هزینه‌های پایین پزشکی و درمان
 • امکانات آموزشی با کیفیت در بهترین مدارس، کالج‌ها و دانشگاه‌های مالزی
 • امکان اجاره و خرید خانه‌های آپارتمانی یا ویلایی با بهترین امکانات
 • جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها، فروشگاه‌های بزرگ و سرگرمی‌های فراوان
مشاوره شریف؛ اخذ اقامت مالزی در کمترین زمان!

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید۲۲۷۷۹۴۶۲ – ۰۲۱

شرایط ورود به مالزی را مهیا کنید!

برای مهاجرت به مالزی ابتدا باید شرایط ورود به مالزی را داشته باشید! در ادامه مفصل این شرایط را برایتان بازگو می‌کنیم تا در فرودگاه مالزی به مشکل نخورید.

1- داشتن گذرنامه یا سند مسافرتی

 • هر شخصی که وارد مالزی می شود، باید دارای گذرنامه ملی معتبر یا سند مسافرتی شناخته شده بین‌المللی معتبر برای سفر به مالزی باشد.
 • اگر سند مسافرتی یا پاسپورتی که از سوی دولت مالزی به رسمیت شناخته شود را ندارید، باید به جای گذرنامه، یک سند دریافت کنید.
 • درخواست سند به جای گذرنامه در دفتر سفارت مالزی در تهران، قابل انجام است.
 • دارندگان گواهی اقامت دائم باید اطمینان حاصل کنند که گذرنامه آنها از سوی کشور مبدأ تضمین شده است.
 • مدارک باید بیش از شش (6) ماه از تاریخ ورود به مالزی، معتبر باشند.

2- ضرورت اخذ ویزا برای مهاجرت به مالزی

ویزا به منزله تأیید گذرنامه یا سایر اسناد سفر خارجی است. در واقع شما با اخذ ویزا، مجوز ورود به مالزی را دریافت نموده‌اید. بنابراین لازم است قبل از ورود به مالزی، برای اخذ ویزا از سفارت مالزی در تهران اقدام کنید.

در نظر داشته باشید، با توجه به اینکه مالزی به کسی اجازه اقامت دائم نمی‌دهد، می‌توانید از طریق اخذ ویزای MM2H برای اقامت 5 ساله و یا اخذ ویزای S-MM2H برای اقامت 10 ساله مالزی اقدام کنید.

3- داشتن یک بلیط سفر معتبر و بودجه کافی

برای مهاجرت به مالزی ملزم به اثبات توانایی مالی خود برای اقامت در مالزی و داشتن بلیط سفر تأیید شده می‌باشید. در واقع با نگاهی به شرایط اقامت مالزی خانه دوم من، داشتن نقدینگی به ارزش حداقل 1.5 میلیون رینگت و باز کردن حساب سپرده به مبلغ حداقل یک میلیون رینگ الزامی است. بنابراین داشتن بودجه کافی را می‌توان مهم‌ترین معیار از شرایط جدید اخذ ویزای MM2H برای اقامت مالزی دانست. مبلغ یاد شده در برنامه S-MM2H برای متقاضیان اقامت مالزی، به طور قابل ملاحضه‌ای کاهش یافته است.

4- از افراد ممنوع الورود نباشید!

طبق قانون، هر فردی با هر ملیت، نژاد و مذهب می‌تواند اقامت مالزی بگیرد؛ بجز مهاجرین اسرائیلی. البته با نگاهی اجمالی به قوانین مهاجرت مالزی، ورود برخی افراد به مالزی ممنوع است؛ حتی اگر مدارک و شرایط مهاجرت به مالزی را داشته‌ باشند.

ما می‌توانیم به شما کمک کنیم از مزایای اقامت در مالزی برخوردار شوید.

همین حالا تماس بگیرید۲۲۷۷۹۴۶۲ – ۰۲۱

چه کسانی نمی‌توانند به مالزی مهاجرت کنند!

صدای درب را می‌شنوم، تق..تق..! پستچی حامل ویزای مالزی بود. چی از این بهتر! گمانم مدارکم کامل شد؛ پس پیش بسوی مالزی…

خب؛ آیا قرار است همه چی همانطور گل و بلبل باشد؟ آیا می‌دانید مالزی لیستی از مهاجران ممنوعه را اعلام کرده که از ورود آنها به مالزی جلوگیری می‌کند! با این اوصاف، اداره مهاجرت مالزی بهترین‌های افراد چه از لحاظ اخلاقی و شخصیتی، سوابق شغلی، استطاعت مالی بالا و بدون سوء پیشینه را به مالزی راه می‌دهد. این قوانین سختگیرانه نشان می‌دهد که مالزی، همچنان مقصد مناسبی برای زندگی است.

افراد زیر اعضای کلاس ممنوعه هستند و نمی‌توانند وارد مالزی شوند:

 • هر شخصی که نمی‌تواند ثابت کند منبع درآمدی برای تأمین مخارج خود و افراد وابسته‌اش (در صورت وجود) دارد و ممکن است فقیر شود.
 • هر فرد مبتلا به بیماری مغزی نظیر ناتوانی ذهنی یا بیماری عفونی که حضور او در مالزی برای جامعه خطرناک باشد.
 • هر شخصی که پس از درخواست مأمور مهاجرت، مایل به انجام معاینه پزشکی نیست.
 • هر شخصی که در هر کشوری به دلیل هرگونه اشتباه، مورد ضربات چاقو قرار گرفته است.
 • هر شخصی که در هر کشور یا کشوری به دلیل هرگونه تخلفی بیمار شده باشد یا به زندان محکوم شده باشد و عفو دریافت نکند.
 • هر فردی که دارای مشکل اخلاقی باشد یا به دلیل انجام امورد غیر اخلاقی بخواهد وارد مالزی شود.
 • و …

نکته: جهت اطلاعات بیشتر در مورد مهاجران ممنوع الورود به مالزی با مشاوره شریف در تماس باشید.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به مالزی

بهترین راه برای مهاجرت به مالزی، اخذ ویزای MM2H مالزی است. برنامه MM2H تحت عنوان «مالزی خانه دوم من» امکان اقامت 5 ساله مالزی را برای مهاجران فراهم می‌کند. پروسه اخذ ویزا برای اقامت مالزی شامل 6 مرحله می‌باشد که بین 4 تا 6 ماه به طول می‌انجامد.

1- بررسی و تکمیل مدارک

2- تکمیل مدارک، بر اساس اصول وضع شده

3- صدور موافقت‌نامه‌ی مشروط

4- اعزام داوطلب به مالزی

5- انجام آزمایشات پزشکی و افتتاح حساب بانکی

6- پیگیری تأیید یا موافقت ویزا

سؤالات متداول درباره مهاجرت به مالزی

1-اگر قصد مهاجرت به مالزی را داشته باشیم، باید چه ویزایی را اخذ کنیم؟

اگر قصد و نیت شما برای اخذ ویزای مالزی، مهاجرت و اقامت طولانی مدت، برای زندگی در مالزی است؛ می‌توانید از مزیت‌های ویزای MM2H بهره‌مند شوید.

اخذ ویزای مالزی در کمترین زمان با مشاوره شریف

مشاوره شریف، تنها تیم تخصصی در ارائه‌ی خدمات اخذ ویزای مالزی برای ایرانیان است که با پشتوانه‌ی بیش از 15 سال تجربه در پرونده‌های اقامتی، تحصیلی، ثبت‌نام مدارس، کالج‌ها و دانشگاه‌های برتر مالزی، امروز به عنوان مجری و حامی توانمند شما در مالزی می‎باشد.

امروزه بالاترین تعداد مشتریان مشاوره شریف، از طریق معرفی مشتریان قدیمی ما صورت می‌پذیرد. ما نیاز به تبلیغ نداریم، پی‌گیری نسل دوم مشتریان ما برای اقامت مالزی، گواه همین امر است.
لذا اعتماد مشتریان به مشاوره شریف، ارزشمندترین سرمایه این گروه بوده که در حراست از این سرمایه‌ی غنی، نهایت تلاش خود را می‌نماییم.

مالزی تخصص ماست!

مشاوره شریف به پشتوانه‌ی قریب به ۱۵ سال تلاش و تجربه در زمینه‌ی اقامت مالزی، با به‌روزترین اطلاعات کارشناسی و پیگیری‌های‌ مداوم، مفتخر به کسب آمار ۹۹% قبولی در پرونده‌های اقامتی مشتریان خود می‌باشد.

به اقامت در کشور سرسبز مالزی علاقمند هستید؟
مشاوره شریف در کمترین زمان اقامت شما را میسر می‌کند.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید۲۲۷۷۹۴۶۲ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *