تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی مدارس بین‌المللی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.

شرایط ورود دانشجویان بین المللی مالزی

Rate this post

آخرین به روز رسانی اداره EMGS
شرایط ورود دانشجویان بین المللی مالزی در تاریخ 21 دسامبر 2020

به روزرسانی اداره EMGS در مورد دوره قرنطینه ای برای دانشجویان بین المللی مالزی

1. هدف:

1.1 بر اساس اطلاعات مندرج در آپدیت قبلی صادر شده توسط EMGS ، کلیه دانشجویان بین المللی در حال تحصیل كه اجازه ورود به مالزی را دارند باید تحت آزمایش تشخیص COVID-19 و قرنطینه چهارده (14) روزه در ایستگاه های قرنطینه تعیین شده توسط دولت مالزی قرار گیرند.
کلیه هزینه های ورود دانشجو به مالزی بر عهده دانشجو خواهد بود.

1.2 مطابق با آخرین بخشنامه صادر شده در هفدهم دسامبر 2020 (Ref: KKM.600-29 / 4/146 Jld.8 (91)) ، وزارت بهداشت مالزی (MOH) اکنون مراحل غربالگری سلامت را بررسی کرده است، COVID- 19 تست تشخیص و دوره قرنطینه برای مسافرانی که از خارج از کشور به مالزی می رسند.

2.نحوه اجرا:

2.1 از تاریخ 14 دسامبر 2020 ، کلیه دانشجویان بین المللی در حال تحصیل که به مالزی می رسند باید شرایط زیر را داشته باشند:
2.1.1 کلیه دانشجویان بین المللی که باید سه (3) روز قبل از عزیمت به مالزی تحت RT-PCR COVID-19 قرار گیرند.

2.1.2 وزارت بهداشت همچنین تصمیم گرفته است که مدت زمان قرنطینه را از چهارده (14) روز به هفت (7) روز برای مسافران ورودی که نتایج آزمایش RT-PCR COVID-19 خود را در بدو ورود ارائه می دهند ، کوتاه کند.مسافران بین المللی که توانایی ارائه نتایج آزمون RT-PCR COVID-19 را ندارند ، تحت یک دوره قرنطینه ده (10) روزه قرار می گیرند.

2.1.3 نتایج آزمون RT-PCR COVID-19 باید به زبان انگلیسی باشد تا پس از ورود توسط مقامات مربوطه در مالزی قابل بررسی باشد.

2.1.4 وزارت بهداشت قبلاً در تاریخ 30 اکتبر 2020 بخشنامه ای صادر کرد که طبق آن کلیه دانشجویان بین المللی که مایل به ورود به مالزی هستند لازم است قبل از عزیمت به مالزی ، هزینه آنلاین هزینه های آزمایش COVID-19 و هزینه قرنطینه را به صورت آنلاین پرداخت کنند.
این بخشنامه هنوز قابل اجرا است ، با این وجود پرداخت نقدی در بدو ورود تا اطلاع ثانوی مجاز است.

2.1.5 اگر تاریخ آزمون RT-PCR COVID-19 بیش از سه (3) روز قبل از تاریخ عزیمت باشد ، نتایج پذیرفته نمی شوند و دانشجوی بین المللی باید تست RT-PCR COVID-19 یک بار دیگر در بدو ورود انجام دهند. دانشجویان بین المللی به مدت ده (10) روز در قرنطینه قرار می گیرند.

2.2 توجه داشته باشید که کلیه هزینه های اعمال شده توسط دولت مالزی از جمله تست تشخیص COVID-19 ، هزینه قرنطینه و هزینه پذیرش بیمارستان (در صورت نیاز) باید توسط دانشجویان بین المللی پرداخت شود.

2.3 هزینه قرنطینه همان است که قبلاً اعلام شده بود. دانشجویان بین المللی ملزم به پرداخت 150 RM در هر شب و هزینه ثابت 2600 RM (عملیات ایستگاه قرنطینه) هستند.
لطفا توجه داشته باشید که این مبلغ هزینه آزمایشات تشخیص COVID-19 را شامل نمی شود.

خدمات جهانی مالزی آموزش و پرورش EMGS

21 دسامبر 2020

لینک خبر
https://educationmalaysia.gov.my/news_update/update-regarding-the-quarantine-period-for-international-students-arriving-to-malaysia

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *