تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
آموزش زبان انگلیسی ویژه تابستان

آموزش زبان انگلیسی ویژه تابستان

زمان مطالعه: 5 دقیقه
5/5 - (2 امتیاز)

آموزش زبان انگلیسی ویژه تابستان در کالج بین المللی لیم کوک وینگ (Limkokwing University)، اطلاعات مربوط به این دوره را در این مقاله بخوانید.

مشاوره شریف؛ نماینده بیش از هفتاد مدرسه، دانشگاه و کالج زبان مالزی در کشور ایران است.

می خوای از دوره های زبان مالزی بیشتر بدونی؟

اینجا رو کلیک کن

آموزش زبان انگلیسی ویژه تابستان

برای شرکت در دوره زبان انگلیسی ویژه تابستان در جریان باشید:

 • کلاس‌ها با هفته ای 25 ساعت آموزش زبان انگلیسی است
 • حداکثر دانشجویان هر کلاس 20 نفر
 • استفاده از تمامی امکانات دانشگاه مانند کافی شاپ، سالنهای غذا خوری، استخر،زمین تنیس ،زمین فوتبال، سالن های ورزشی و بدنسازی
 • گشتهای روزانه رایگان
هزینه های دوره ها
آموزش زبان انگلیسی
پنج هفته ای
آموزش زبان انگلیسی
چهار هفته ای
آموزش زبان انگلیسی
دو هفته ای
آموزش زبان انگلیسی ،آرایشگری،صدا وموسیقی ،عکاسی
دو هفته ای
ورودی دانشگاه
100 دلار
100 دلار
100 دلار
100 دلار
هزینه آموزش
880 دلار
440 دلار
300 دلار
550 دلار
خوابگاه و رفت و آمد
350 دلار
300 دلار
180 دلار
180 دلار
بیمه
120 دلار
120 دلار
120 دلار
120 دلار
مجموع هزینه ها
1300 دلار
1100 دلار
810 دلار
1100 دلار

دوره یادگیری زبان تجربه ای فرهنگی تحصیلی

امروزه دانش آموزان بی شماری از سراسر دنیا به قصد ادامه تحصیل به کشور مالزی سفر می کنند. این کشور توانسته از نظر جذب دانش آموزان مسلمان سراسر دنیا، رتبه اول جهانی را به خود اختصاص دهد.
هزینه های پایین و قابل قبول کالج‌های زبان مالزی در کنار جذابیت‌های طبیعی و رفاهی بیشماری که این کشور ارائه می دهد نیز یکی دیگر از دلایل مهم جذب بسیاری از متقاضیان به دوره‌های تابستانه یادگیری زبان در این کشور شده است.
در طی سالهای اخیرتلاش بسیار کشور مالزی در جمع آوری بهترین و پیشرفته ترین متدهای آموزشی و تحصیلی موجب مراجعه جمعیت عظیمی از دانش آموزان و مشتاقان تحصیل از سراسر دنیا به این کشور آسیای جنوب شرقی شده است.
آمار جذب توریست و محصل در این کشور در مقایسه با کشورهای دیگر منطقه از درجه بسیار بالا و قابل ملاحظه ای برخوردار می باشد که این خود نقطه عطف دیگر و سند معتبر دیگری دال بر صحت موفقیت های مالزی در جذب توریست و دانش آموز می باشد.
کمپ تابستانی زبان انگلیسی از همه دانش آموزان ایرانی برای شرکت در این تجربه هیجان انگیز و آموزشی دعوت به عمل می آورد.
کمپ تابستانی در ” دانشگاه لیم کوک وینگ” یکی از معتبرترین دانشگاه های شهر زیبای کوالالامپور، پایتخت مالزی برگزار می شود.
هدف اصلی کمپ تابستانی بوجود آوردن تجربه ای آموزشی همراه با تفریحات سالم برای کلیه دانش آموزان فارسی زبان است که از سراسر دنیا به این نقطه زیبا مسافرت می کنند.
کمپ تابستانی به طوری برنامه ریزی شده است که دانش آموزان قادر باشند در کنار یادگیری زبان انگلیسی توسط پیشرفته ترین متدهای آموزش زبان کاربردی، از محیط دانشگاهی با کلیه تجهیزات آموزشی، علمی، ورزشی و تفریحی لذت برده و آموزش محاوره زبان انگلیسی توام با تفریح را تجربه کنند. بدین ترتیب در کنار دانستن زبان انگلیسی که امروزه یکی از کلیدی ترین مهارت ها برای هر شخص بشمار میرود، از طبیعت زیبا و تفریحات در نظر گرفته شده برای آنها نیز نهایت استفاده را ببرند.

هزینه های دوره زبان ویژه کودکان

هزینه های دوره زبان ویژه کودکان

وسایل اضافی
سیم کارت مالزی
سیم کارت مالزی
نقشه شهر و برنامه قطارها
نقشه شهر و برنامه قطارها
غذا
صبحانه
صبحانه
ناهار
ناهار
شام
شام
فعالیتهای خارج از برنامه
تور گردشی در شهر ( باغ،موزه،شهر (
تور گردشی در شهر ( باغ،موزه،شهر (
2 سفر تفریحی به جزایر لنکاوی
2 سفر تفریحی به جزایر لنکاوی
پارک آبی سان وی لاگون(5 پارک مجزا(
پارک آبی سان وی لاگون(5 پارک مجزا(

مزیت های دوره تابستانی زبان 

دانشگاه علمی کاربردی لیم کوک وینگ، یکی از معتبرترین دانشگاه های مالزی با مرکزیت اصلی در کشور مالزی و شعبات گسترده در قاره های آفریقا، اروپا و آسیا به شمار می رود.
بیش از 30000 دانش آموز از 150 کشور دنیا مشغول تحصیل در شعبه های دیگر این دانشگاه در کشورهای بوتسوانا، کامبوج، چین، اندونزی، لسوتو، سویس و همچنین انگلستان می باشند.
هدف اصلی این دانشگاه از ابتدای کار گسترش شیوه های نوین تدریس عملی در کارگاه های مئرن و آزمایشگاه های پیشرفته بوده و همین امر باعث شده تا دانش آموزانی که مشتاق جذب سریع در بازار کار هستند بتوانند پس از اتمام تحصیلات به سهولت به هدف خود دست یابند.
برگزاری کلاسهای درس جهانی از طریق اینترنت در کنار استفاده از ابتکارها و شیوه های کاربردی پیشرفته و در عین حال موثر باعث شده است تا حس رقابت و ترغیب دانش آموزان در نقاط مختلف دنیا بیش از پیش تحریک شده و بدین صورت نتایج کاملا مثبتی در چگونگی عملکرد و بازدهی موفق دانش آموز به دنبال داشته باشد.
مدرسانی که به منظور تعلیم زبان انگلیسی برای دانش آموزان کمپ تابستانی در نظرگرفته شده اند از جمله بهترین و باتجربه ترین مدرسان کوالالامپوربشمار می روند که در طول سال تحصیلی در بهترین و معتبرترین مدارس این شهر به تدریس مشغولند و مورد تایید دانشگاه “لیم کوک وینگ” نیز می باشند.
این مدرسان در ابتدا با توجه به سطح علمی دانش آموزان در زبان انگلیسی آنها را طبقه بندی کرده و در کلاس هایی که حد اکثر دانش آموز در انها 20 نفر خواهد بود، مستقر می کنند. دانش آموزان هم سطح به هم در یک کلاس قرار گرفته و بدین صورت درجه یادگیری دان آموز بالاتر خواهد رفت.
وجود حداکثر 20 دانش آموز در یک کلاس نیز به منظور بالا بردن میزان کیفیت یادگیری و درک مطلب دانش آموزان صورت گرفته است.
دو ساعت بعد از ظهر هر روز، مربیان ورزش و دیگر سرگرمی ها جایگزین دبیران زبان انگلیسی می شوند تا قبل و بعد از صرف شام به برنامه های ورزشی تفریحی دانش آموزان رسیدگی کنند.

دانشگاه لیم کوکوینگ مالزی

کلیک کنید

آموزش های فوق العاده در کمپ تابستانی

وسایل خود را جهت گذراندن یک تعطیلات تابستانی مهیج و فراموش نشدنی در کمپ دانشگاه لیم کوک وینگ جمع آوری کنید.کمپ تابستانی لیم کوک وینگ شما را با فرهنگ های مالزیایی و آسیایی آشنا می کند.کمپ های آموزشی ما سرشار از سرگرمی و نکات آموزشی مفید می باشد و سبب تحول طرز فکر دانش آموزان می گردد. بنابراین منتظر چه هستید؟؟؟ پس بیایید همه چیز در مورد تورهای تابستانی ما بدانید.
برنامه زبان: قواعد و مهارتهای پایه ای زبان انگلیسی را از اساتید حرفه ای آمریکایی و بریتانیایی ما به همراه زبانهای دیگر بسته به انتخاب خود فرا بگیرید.
یادگیری مهارتهای نوین: تجارب دست اولی در زمینه های مختلف از قبیل Sound & music, Hair Design & Photography را از دانشکده های ما با بیش از 30 سال تجربه صنعتی فرا گیرید.
فراگیری فرهنگی: تحصیل در اینجا همراه با سرگرمیست و شما تجربه فرهنگی خوبی در جزیره بالی (اندونزی) و کوالالامپور کسب خواهید کرد.
توانایی های خود را کشف خواهید کرد: اکتشاف کنید و توسعه توانایی های خود را از طریق آکادمی های حرفه ای و پیشرفته ما به جریان بیندازید مانند: آکادمی Hair Design ، موسیقی، فیلم و تلویزیون.
جذابیت های دیگر: دانشگاه لیم کوک وینگ یکی از بین المللی ترین کمپ های دانشگاهی است که شما را با بیش از 150 کشور جهان و فرهنگهای مختلف آشنا می سازد و این سبب آماده سازی اعتماد به نفس شما در زمینه های مختلف آموزشی و ورزشی می شود.

چرا شرکت در کمپ تابستانی کودکان؟ 

1- برنامه آموزشی تفریحی کمپ ویژه کودکان در محیطی بسیار زیبا با طبیعطی بی نظیر و در یکی از مدرنترین و معتبرترین دانشگاه های مالزی “لیم کوک وینگ” بر گزار می شود.
2- در ای کمپ در هر هفته 25 ساعت زبان انگلیسی در کلاسهایی که حداکثر ظرفیت دانش آموز 20 نفر خواهد بود توسط مدرسانی با تجربه، اموزش داده می شود.
· مدرسان زبان انگلیسی کمپ 2014 مالزی از جمله بهترین مدرسان کالج ها و مدارس معتبر مالزی به شمار می روندکه در طول سال تحصیلی در کالج های مختلف و مدارس معتبر شهر به تدریس مشغولند.
3- وجود برنامه های مختلف و فعالیت های ورزشی، هفت روز هفته قبل و بعد از شام.
4- دانش آموزان می توانند از زمین های تنیس، بسکتبال، فوتبال و استخر بزرگ دانشگاه نیز بهره مند شوند.
5- برنامه های تفریحی، جالب ، مهیج و سرگرم کننده در تعطیلات آخر هفته ، بازدید از نقاط دیدنی و تاریخی شهر و همچنین بازدید از موزه ها و پارک های مختلف…
6- بوفه دانشگاه مدرن “لیم کوک وینگ” با انواع غذاها و نوشیدنی ها، در هفت روز هفته و برای هرسه وعده غذایی (صبحانه، نهار، شام) پذیرای دانش آموزان می باشد.
7- کلیه دانش آموزان کمپ 2014 در طول مدت یک ماه در این کمپ از بیمه درمانی برخوردار هستند.
8- امتحان ورودی در هنگام ورود دانش آموزان به کمپ به منظور تعیین سطح و امتحان نهایی در پایان دوره برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است.
9- علاوه بر این در پایان دوره تحصیلی یکماهه دانش آموزان ،جشن مراسم فارغ التحصیلی آنها به طور کاملا رسمی برگزار شده و گواهی شرکت در این دوره به آنها داده خواهد شد.
10- به جز هزینه های از پیش تعیین شده ، هیچ گونه هزینه اضافی دیگری در طول کمپ 2014 برای متقاضیان وجود نخواهد داشت.

بهترین کشور برای یادگیری زبان

کلیک کنید

نکات برجسته دوره تابستانی 

 • در یک شوی تلویزیونی شرکت کنید و جزوی از این برنامه تلویزیونی باشید.
 • برای دیدن عکس ها و فایل های مربوط به این کمپ به صورت آنلاین و زنده به سایت immiserve.com مراجعه کنید.
 • با دانش آموزان دیگر از کشور های مختلف آشنا شوید و با انها رابطه دوستی برقرار کنید.
 • در پایان کمپ از آلبوم عکس ها و DVD مربوط به لحظات سپری شده این دوره لذت ببرید.
 • هزینه ای که شما برای شرکت در این کمپ پرداخت می کنید شامل کلیه هزینه های مربوط
 • بهتورهای شهری و رویداد های تفریحی دیگر نیز می باشد.
 • شما همچنین از شرکت در کنسرت هایی بی نظیر لذت خواهید برد.

وسایل مورد نیاز برای شرکت در تور تابستانی کودکان 

لیست لباس ها:

 •  جفت دمپایی و وسایل حمام
   
 • 2 عدد پیزاما یا لباس خواب
 •  6 جفت جوراب و لباس زیر
 •  1 عدد ژاکت ( بهاری)
 •  2 جفت کفش راحتی (مخصوص پیاده روی)
 •  2 عدد شلوار جین
 •  2 عدد لباس یا پیراهن
 •  2 عدد سویتشیرت
 •  2 جفت کفش
 •  2 عدد لبای ورزشی
 •  4 عدد تاپ بلوز یا تیشرت
 •  1عدد صندل

ملزومات ورزشی:

 • 2 عدد مایوی شنا
 • کفش ورزشی
 • 3 عدد تیشرت

لوازم بهداشتی

 • مسواک و خمیر دندان
 • شانه و یا برس
 • صابون و جا صابونی
 • شامپو
 • کیف مخصوص لباس ها کثیف
 • 2 عدد حوله دستشویی
 •  2 عدد حوله صورت
 • کرم نرم کننده (لوسیون)

بازی های کامپیوتری و آلات موسیقی
در صورت تمایل دانش آموزان می توانند ابزار موسیقی یا دستگاه های بازی خود را به همراه بیاورند تا در صورت تمایل و برای ارامش بیشتر در هنگام استراحت از آنها استفاده کنند.

شرکت در دوره های زبان مالزی با مشاوره شریف

مشاوره شریف ایجنت تخصصی تحصیل و اقامت در مالزی است. اخذ نمایندگی بیش از هفتاد دانشگاه، مدارس و کالج‌های زبان مالزی افتخاری است که در سایه اعتماد شما کسب کرده ایم.

با ما زندگی را ورای مرزهای مالزی تجربه کنید. برای دریافت خدمات زیر با ما در تماس باشید:

 • اخذ انواع ویزا برای تحصیل و اقامت در مالزی
 • اخذ پذیرش از دانشگاه ها و مدارس مالزی
 • تمدید ویزا در کشور مالزی   
  همین حالا تماس بگیرید۲۲۸۴۰۱۴۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *