تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.
مدرسه بین المللی ماهسا

مدرسه بین المللی ماهسا در مالزی

5/5 - (23 امتیاز)

آغوش گرم و حمایتگر مدرسه بین‌المللی ماهسا، همواره به روی دانش آموزان باانگیزه، باز است. مدرسه‌ای که احترام متقابل و نظم را سرلوحه کارش قرار داده تا جامعه‌ای خلاق و کارآفرین تربیت نماید. ماهسا با تمام توان می‌کوشد تا دانش آموزانش قدر فرصت‌های خود را بدانند و برای کشف استعدادها و پتانسیل‌های خود تلاش کنند.

برنامه درسی بریتانیا مدرسه ماهسا مالزی

یکی از برنامه‌های خلاقانه مدرسه بین‌المللی ماهسا مالزی، تشویق دانش آموزان به مطالعه و یادگیری مداوم است. مدرسه ماهسا با کمک یکی از برترین برنامه‌های درسی دنیا به نام بریتانیا، دانش‌آموزانش را به سمت موفقیت هدایت می‌کند.

بریتانیا، یک برنامه درسی جامع و کاربردی است که بارها موردسنجش قرار گرفته و امروزه بیش از ۱۰۰ کشور در سراسر دنیا از این برنامه بهره می‌گیرند.

تشویق دانش آموزان به کنجکاوی یکی از تکنیک‌های عالی معلمان برنامه درسی بریتانیا است. با این روش دانش آموزان می‌آموزند که سوالات ذهنی خود را مطرح کنند و با ذهن باز شنیده‌های اطراف را تجزیه‌وتحلیل نمایند.

برنامه‌ای منعطف که استانداردهای بین‌المللی را با معیارهای ملی تطابق می‌دهد. با تحصیل در مدرسه بین‌المللی MAHSA، موفق به کسب مدرک کمبریج می‌شوید؛ مدرکی که توسط برترین دانشگاه‌های دنیا شناخته می‌شود.

فرصت را غنیمت بشمرید؛ با مشاوره شریف در ارتباط باشید تا در کمترین زمان ممکن، ویزای تحصیلی مالزی را به دستتان برسانیم😍

مدرسه مهسا مالزی

اهداف اصلی برنامه درسی بریتانیا

• برنامه درسی بریتانیا هدف والایی دارد که یکی از آن‌ها ترقی در مسائل اجتماعی، فرهنگی، اخلاقی و معنوی دانش آموزان است تا فرصت‌ها، مسئولیت‌ها و تجربیات لازم برای زندگی را به دست بیاورند.
• این برنامه درسی فرصتی ایجاد می‌کند تا تمام دانش‌آموزان به‌خوبی مفاهیم درسی را بیاموزند و هم‌سطح با هم پیشرفت کنند.
• ازآنجایی‌که زیرساخت‌ها تأثیر مهمی در کسب دانش و مهارت دارد، برنامه درسی بریتانیا مدرسه ماهسا، تمرکز زیادی روی زیرساخت‌های محکم آموزشی داشته است.

video
play-rounded-fill

دلایل برتری برنامه درسی بریتانیا

• همیشه تجربه حرف اول را می‌زند؛ برنامه درسی بریتانیا سال‌ها مورد استفاده قرار گرفته و امتحان خود را پس داده است.
• برنامه‌ای با رویکرد گسترده و متعادل که علوم انسانی و هنر را تحت پوشش خود قرار می‌دهد.
• برنامه درسی بریتانیا مشوق اصلی کاربرد عملی دانش است.
• برنامه‌ای که به‌طور مداوم مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و درمان خوبی برای ناتوانی آموزشی است.
• در این برنامه والدین، معلمان و حتی خود دانش‌آموز به‌خوبی از جزئیات پیشرفتش مطلع می‌شود.
• و همچنین والدین می‌توانند روند پیشرفت را دنبال کنند.

امکانات و خدمات فوق‌العاده مدرسه بین‌المللی ماهسا

امکانات و خدماتی که در مدارس بین المللی ماهسا در مقطع ابتدایی و دبیرستان دریافت می‌کنید از این قرار است:

• امکانات شبانه روزی
• استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا
• معلمان مجرب و حرفه‌ای
• ساختار هزینه‌ای عادلانه و معقول
• تجهیزات آموزشی مدرن

مقاطع تحصیلی مدرسه MAHSA مالزی

مدرسه بین‌المللی ماهسا مالزی برای مقطع‌های مختلف پذیرش می‌کند. البته علاوه بر مهدکودک، پیش دبستانی، ابتدایی، راهنمایی و متوسطه، برنامه‌های جذابی مانند ESL (برنامه تقویت زبان انگلیسی) و سطح بین‌المللی A را نیز ارائه می‌دهد.

تحصیل ابتدایی در مالزی

کلیک کنید

مهد کودک

مدرسه ماهسا برای سنین ۲ تا ۵ سال یک برنامه بسیار مفرح و آموزنده در نظر گرفته است. در مقطع مهد کودک مدرسه ماهسا، مهارت‌ سوادآموزی، مهارت عملی زندگی، مهارت‌‌های ورزش‌های، مهارت‌ موسیقی و دانش عمومی کودکان ارتقا می‌یابد.

کودکان ۲ تا ۵ سال در فضایی جذاب و سرگرم‌کننده استعدادهای خود را می‌شناسند و نحوه برقراری ارتباط با یکدیگر را می‌آموزند.

مقطع پیش‌دبستانی

مدرسه بین‌المللی ماهسا، محیطی امن و دوستانه در قلب مالزی دایر نموده تا کودکان را برای یادگیری علم و دانش، آماده کند.

کلاس‌های کوچک و کم‌جمعیت مقطع پیش دبستانی، فضایی متمرکز ایجاد می‌کند تا معلمان به خوبی از اداره کلاس برآیند. در این مقطع کودکان ۵ تا ۷ سال مجاز به ثبت نام هستند.

مقطع ابتدایی

در طول مقطع ابتدایی دانش آموزان فرصت یادگیری و پیشرفت در زبان انگلیسی، ریاضی، فیزیک، اخلاق و سایر درس‌ها را دارند.

البته علاوه بر دروس اصلی، مدرسه ماهسا به موضوعاتی مانند موسیقی، تربیت بدنی، زبان ماندارین، زبان فرانسوی، تاریخ و جغرافیا، آموزش بهداشت شخصی، مطالعه در کتابخانه، مطالعات اسلامی، هنر، طراحی و کامپیوتر اهمیت ویژه‌ای می‌دهد. مقطع ابتدایی برای کودکان ۷ تا ۱۱ سال در نظر گرفته شده است.

مقطع راهنمایی

کودکان ۱۱ تا ۱۴ ساله در این مقطع پذیرش می‌شوند. مدرسه بین‌المللی ماهسا با برنامه کمبریج یک پیشرفت طبیعی برای فرزندان شما به ارمغان می‌آورد تا دانش و مهارت آن‌ها را در انگلیسی، علوم و ریاضیات توسعه دهد.

تحصیل دبیرستان در مالزی

کلیک کنید

مقطع متوسطه (دبیرستان)

مدرسه بین‌المللی ماهسا در مقطع دبیرستان ،محیطی چالشی برای دانش آموزان مقطع متوسطه ایجاد می‌نماید تا پشتکار بیشتری داشته باشند.

معلمان دبیرستان ماهسا بسیار مجرب و حرفه‌ای هستند تا دانش‌آموزان را آماده تحصیل در مقاطع عالی نمایند.

سطح بین‌المللی ‏A

سطح کامل A یک دوره دو ساله برای دانش آموزان دبیرستانی است و As در واقع یک سطح معمولی یک ساله می‌باشد. افراد در ابتدا می‌توانند سطح AS را آغاز نمایند و به سطح کامل A برسند. دوری از سوگیری فرهنگی، توسعه مهارت‌های ضروری مانند تفکر خلاقانه و حل مسئله، از اهداف سطح بین‌المللی A است.

انگلیسی زبان دوم ESL

فرقی ندارد مهاجر باشید یا مالزیایی؛ مدرسه بین‌المللی ماهسا آموزش‌های مدرنی در ارتباط با زبان انگلیسی ارائه می‌دهد. یکی از برنامه‌های جذاب مدرسه ماهسا، ESL است.

اگر فرزند شما به زبان انگلیسی مسلط نیست، با تحصیل در مدرسه ماهسا، این مهارت را در کنار آموزش دروس عمومی می‌آموزد. ماهسا معتقد است؛ افرادی که در عصر دیجیتال زندگی می‌کنند باید مهارت قابل قبولی در زبان انگلیسی کسب نمایند.

مسیر آموزشی ESL

یکی از برنامه‌های فوق‌العاده مدرسه ماهسا برای آموزش زبان به دانش آموزان ابتدایی و دبیرستانی، فرایند یادگیری زبان انگلیسی از طریق گوش دادن و صحبت کردن است.

ساعات مشخصی برای یادگیری زبان انگلیسی مشخص شده و دانش آموزان می‌توانند این کلاس‌ها را به‌صورت فشرده دنبال نمایند.

در واقع برنامه ESL تداخلی در کلاس‌های عمومی دانش‌آموزان ایجاد نمی‌کند. معمولاً این برنامه بعد از کلاس‌های عمومی و در ساعات تعطیلی مدرسه برگزار می‌شود.

برنامه انگلیسی زبان دوم (ESL) با هدف بالا بردن اعتمادبه‌نفس دانش آموزان دایر می‌شود تا بتوانند تلفظ درست کلمات را به کار ببرند، دستور زبان را یاد بگیرند، ساختار جمله را بشناسند، واژگان بیشتری به کار ببرند، درک خواندن و مکالمه را بالا ببرند.

دانش‌آموزان در برنامه ESL از طریق شرکت در کلاس‌ها، صحبت کردن و بازی با همکلاسی‌های خود به زبان انگلیسی علاقه‌مند می‌شوند و پیشرفت چشمگیری دارند.

مراحل برنامه ESL شامل:

• شناسایی و ارزیابی که در طول فرآیند ثبت‌نام دانش‌آموزان جدید انجام می‌شود.
• مشخص کردن زمان کلاس ESL
• آموزش
• ارزیابی
• ارتقاء
• و همچنین نظارت بر کلاس‌های ESL سبب می‌شود تا دانش‌آموزان با سرعت بیشتری پیشرفت کنند. کلاس‌ها معمولاً با تعداد کمتری برگزار می‌شود تا معلمان تمرکز بیشتری روی دانش‌آموزان داشته باشند.

چرا با ما؟

مشاوره شریف شما را برای تحصیل در بهترین مدارس بین‌المللی و همچنین برترین کالج‌های زبان در مالزی راهنمایی می‌کند.

ما پلی بسوی مدارس اینترنشنال در مالزی هستیم. جهت اطلاع بیشتر درباره ثبت نام در مدرسه بین‌المللی ماهسا تماس بگیرید.

همین حالا برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Hide picture