تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
تماس با ما
فراخوان بورسیه بین المللی مالزی برای ارشد و دکتری (2023)

فراخوان بورسیه بین المللی مالزی برای ارشد و دکتری (2023)

زمان مطالعه: 2 دقیقه
4/5 - (1 امتیاز)

سلام! اگر سوابق علمی و تحصیلی برجسته‌ای دارید و به دنبال ارتقای تحصیلات خود به سطوح بالاتر هستید، فرصت باورنکردنی بورسیه بین‌ المللی مالزی را از دست ندهید! شما این شانس را خواهید داشت که مقطع ارشد و دکتری را در برخی از برترین دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در مالزی تحصیل کنید و در عین حال از مهمان نوازی گرم و دلپذیر این کشور شگفت انگیز لذت ببرید. پس منتظر چی هستی؟ اکنون درخواست دهید و تحصیلات خود را به سطح جدیدی ببرید! 🚀📚 

میخوای بورسیه مالزی بگیری؟

اینجا رو کلیک کن

بورسیه بین المللی مالزی (MIS)

بورسیه بین المللی مالزی (MIS) یک فرصت فوق العاده توسط دولت مالزی برای جذب افراد با استعداد از سراسر جهان برای ادامه تحصیلات تکمیلی در مالزی است. این بورسیه با هدف تبدیل شدن دانشگاه های مالزی به یک مقصد برتر جهانی با جذب، ایجاد انگیزه و حفظ دانشجویان با استعداد از سراسر جهان ارائه می‌شود.

شرایط دریافت بورسیه بین المللی مالزی

این بورسیه برای فارغ التحصیلان بین المللی با سوابق علمی و تحصیلی برجسته که مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مالزی هستند، باز است.🌎🎓 این برنامه به دریافت کنندگان بورسیه بین المللی مالزی، این فرصت را می دهد که آموزش عالی در سطح جهانی را دریافت کنند. از داوطلبانی که دارای سوابق علمی و تحصیلی استثنایی هستند، درخواست می‌شود که برای اخذ بورسیه بین‌المللی مالزی درخواست دهند.

📣 قابل توجه همه دانشجویان 🎓 برنامه بورسیه بین المللی مالزی برای سال تحصیلی 2023/2024 از 17 آوریل تا 18 می 2023 باز است! این فرصت را برای ادامه تحصیل در مالزی از دست ندهید. هم اکنون  اقدام کنید.

تحصیل رایگان در مالزی

اینجا رو کلیک کن

برنامه همکاری فنی مالزی (MTCP)

آیا از برنامه شگفت انگیز همکاری فنی مالزی (MTCP) اطلاع داشتید؟ برنامه همکاری فنی مالزی (MTCP) در سال 1980 با هدف ارتقای همکاری جنوب-جنوب تأسیس شد. هدف این برنامه به اشتراک گذاری تجربیات و تخصص توسعه مالزی با سایر کشورهای در حال توسعه است.

اهداف MTCP عبارتند از:

  • به اشتراک گذاشتن تجربه با سایر کشورهای در حال توسعه؛
  • تقویت روابط دوجانبه با کشورهای در حال توسعه؛
  • تشویق و ترویج همکاری جنوب-جنوب؛ و
  • تشویق و ترویج همکاری‌های فنی در کشورهای در حال‌ توسعه.

ارائه بیش از 60 برنامه‌های آموزشی توسط MTCP

MTCP با این فرض عمل می‌کند که پیشرفت یک کشور به شدت با منابع و منابع انسانی آن مرتبط است. MTCP توسعه منابع انسانی را از طریق برنامه‌های آموزشی و ظرفیت سازی در اولویت قرار می‌دهد. این برنامه ها شامل دوره های کوتاه مدت در موسسات آموزشی دولتی و خصوصی در مالزی و همچنین دوره های بلند مدت در دانشگاه های دولتی مالزی می باشد.

برنامه MTCP مالزی هر ساله بیش از 60 برنامه آموزشی فنی و ظرفیت سازی را به کشورهای در حال توسعه ارائه می‌دهد. این برنامه ها طیف وسیعی از حوزه‌های توسعه را پوشش می‌دهند و با مشارکت موسسات آموزشی برجسته محلی و شرکای توسعه بین المللی انجام می‌شوند. MTCP برنامه های مختلفی را ارائه کرده است که بیش از 34500 شرکت کننده از 144 کشور در حال توسعه از آنها بهره‌مند شده‌اند.

مدت زمان بورسیه تحصیلی MTCP

بورسیه تحصیلی MTCP که توسط دولت مالزی تامین می‌شود، برای حمایت از تحصیلات تکمیلی در مالزی برای دانشجویان بین المللی از کشورهای در حال توسعه طراحی شده است. این نوع بورسیه تحصیلی مالزی با هدف تجهیز دانشجویان به دانش و مهارت‌های لازم برای کمک به توسعه کشور خود است. مدت زمان این بورسیه برای برنامه کارشناسی ارشد بین 12 تا 24 ماه است.

تحصیل تضمینی در مالزی با مشاوره شریف

مشاوره شریف ایجنت تخصصی تحصیل و اقامت در مالزی است. برای دریافت خدمات زیر با کارشناسان مشاوره شریف در تماس باشید:

  • اخذ ویزای تحصیلی دانشجویی مالزی
  • اخذ پذیرش از دانشگاه های کشور مالزی
  • تمدید ویزا در مالزی 
    همین حالا تماس بگیرید۲۲۸۴۰۱۴۰ – ۰۲۱

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *