تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
بازگشایی مرزهای مالزی
بازگشایی مرزهای مالزی

بازگشایی مرزهای مالزی از 12 فروردین 1401

زمان مطالعه: 4 دقیقه
4.9/5 - (207 امتیاز)

بازگشایی مرزهای مالزی از اول آوریل! مالزی از اول آوریل 2022 به دارندگان ویزای توریستی یا ویزای سوشیال مالزی اجازه ورود می‌دهد. اگر تابحال به دلیل ممنوعیت ورود توریست‌ها به مالزی، پشت مرزهای مالزی مانده‌اید؛ این خبر برای شماست! همین حالا می‌توانید مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی مدت‌دار یا ویزای سوشیال مالزی را ارسال و در سریع‌ترین زمان ویزای خود را دریافت کنید. از 12 فروردین 1401 می‌توانید بدون نیاز به مجوز ورود به مالزی، با داشتن ویزای توریستی یا سوشیال به مالزی سفر کنید.

مشاوره شریف: مالزی تخصص ماست! جزئیات کامل این خبر و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی یا ویزای سوشیال مالزی را در این مقاله ارائه می‌هیم.

میخوای فوری ویزای سوشال مالزی بگیری؟

اینجا رو کلیک کن

play-rounded-fill

بازگشایی مرزهای مالزی! بروز رسانی مارچ 2022

اگر اخبار مالزی را دنبال کرده‌ باشید، خواهید دید که پیش از این هم شاهد اطلاعیه‌ها و قوانین ورود به مالزی در دوران کرونا بوده‌ایم. از زمان بسته شدن مرزهای مالزی در سال 2020 تا‌کنون، خبر بازگشایی مرزهای مالزی از اول آوریل (12 فروردین 1401)، جدیدترین اخبار منتشر شده در 8 مارچ 2022 است. پس همین حالا تمام وب‌سایت‌های خبری مالزی را ببندید؛ اینجا در وبسایت مشاوره شریف، تازه‌ترین اخبار بازگشایی مرزهای مالزی و فعال‌سازی مجدد اخذ ویزای توریستی مدت‌دار و ویزای سوشیال مالزی را ارائه می‌کنیم.

اجازه ورود به مالزی با ویزای توریستی و سوشیال مالزی

بازگشایی مرزهای مالزی

از آخرین بیانیه‌ی وزارت بهداشت مالزی، مبنی بر الزام داشتن مجوز ورود به مالزی برای مسافران خارجی، دیری نمی‌گذرد که اکنون نخست وزیر مالزی در 8 مارچ 2022، با خبر بازگشایی کامل مرزهای مالزی همه را شگفت‌زده کرد. این قانون جدید از اول آوریل 2022 اجرایی می‌شود.

تا پیش از این خبر، در شرایط بحرانی کرونا، مرزهای مالزی تنها پذیرای تعداد محدودی از دارندگان ویزای مالزی بود؛ آن هم فقط افرادی با شرایط خاص که سفرشان الزامی بود! این درحالی بود که دارندگان ویزای توریستی و ویزای سوشیال که با اهداف گردشگری و اقامت کمتر از دوماه قصد سفر به مالزی را داشته‌اند، جزو آخرین افرادی بودند که مالزی می‌توانست پذیرای آنها باشد.

خبر بازگشایی مرزهای مالزی این بار به مذاق توریست‌ها و گردشگران خوش‌تر آمد؛ از اول آوریل 2022، دارندگان ویزای توریستی مدت‌دار یا ویزای سوشال مالزی نیز می‌توانند بار سفر ببندند و راهی مالزی شوند.

شما نیز اگر تاکنون نمی‌توانستید به مالزی سفر کنید، اکنون می‌توانید برای اخذ ویزای توریستی مدت‌دار یا ویزای سوشیال مالزی اقدام و از 12 فروردین 1401 وارد خاک مالزی شوید.

مشروح اخبار: “مرزهای مالزی از اول آوریل باز می‌شوند”

بازگشایی مرزهای مالزی

مالزی، 8 مارچ 2022؛ خبر داغ نخست‌وزیر مالزی، مرزهای این کشور را تکان داد!

اسماعیل صبری یعقوب، نخست وزیر مالزی اعلام کرد: “مرزهای مالزی از اول آوریل باز می‌شوند.”

وی نیز با اشاره به اینکه مسافران خارجی دیگر نیازی به درخواست مجوز ورود به مالزی (My Travel Pass) از اداره مهاجرت نخواهند داشت، اعلام کرد: مالزی از اول آوریل 2022 به دارندگان ویزای توریستی و ویزای سوشال مالزی اجازه ورود می‌دهد.

جهت یادآوری؛ مرزهای کشور مالزی از زمان اولین فرمان کنترل حرکت (MCO) در مارس 2020 بسته شد و تا کنون هیچ گردشگری نتوانسته از مرزهای مالزی عبور کند.

اسماعیل صبری یعقوب، با بیان اینکه این اطلاعیه موجب رونق صنعت توریسم و در نتیجه رونق اقتصاد مالزی می‌شود، از بازگشایی مرزهای مالزی به روی مسافران و گردشگران بین‌المللی استقبال کرد.

وی افزود: ما بر این باوریم که بخش گردشگری مالزی که تحت تأثیر این تعطیلی قرار گرفته است، از اول آوریل 2022 می‌تواند بار دیگر به طور کامل فعالیت کند.

تصمیم فوق برای بازگشایی مرزهای مالزی بر اساس آخرین تحقیقات در مورد کووید-19، گرفته شده است این درحالی است که سایر کشورها نیز باز کردن مرزهای خود را آغاز کرده‌اند.

تاریخ بازگشایی مرز مالزی برای ایرانیان از 12 فروردین 1401 مصادف با استقبال از ماه مبارک رمضان خواهد بود.

آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها در مالزی‌پلاس

اینجا رو کلیک کن

شرایط جدید ورود به مالزی از اول آوریل 2022

لازم به ذکر است؛ از تاریخ 12 فروردین 1401، مسافرانی که فرآیند واکسیناسیون آنها کامل انجام شده باشد، پس از ورود به مالزی، نیازی به قرنطینه ندارند. همچنین مالایی‌هایی که به خارج از کشور سفر کرده‌اند، در صورت واکسینه شدن، موقع بازگشت به مالزی قرنطینه نمی‌شوند و فقط باید قبل از خروج و پس از ورود به مالزی، آزمایش کووید-19 را انجام دهند.

توجه! قوانین اخذ مجوز ورود به مالزی (My Travel Pass) از ماه آینده لغو خواهد شد و مسافران خارجی دیگر نیازی به درخواست My Travel Pass از وبسایت اداره مهاجرت نخواهند داشت.

با این حال، مسافران خارجی همچنان باید برنامه MySejahtera را دانلود و نصب کنند؛ سپس، فرم قبل از عزیمت را از طریق قسمت عملکرد “مسافر” در برنامه‌ی فوق تکمیل نمایند.

از روزی که مالزی رنگ کووید-19 را به خود دید تا به امروز عبور از مرزهای مالزی تحت قوانین سختگیرانه و با محدودیت‌هایی همراه بود. و از آوریل 2022 مرزهای مالزی در راحت‌ترین شرایط موجود، میزبان مسافران خواهند بود.

در حال حاضر مهمترین خبر این است که مالزی اکنون یک مقصد باز است. پس تا نظر نخست وزیر مالزی تغییر نکرده یا موج بعدی کرونا مرزهای مالزی را نبسته؛ برای اخذ ویزای سوشیال مالزی اقدام کنید.

ما به صورت آنلاین در واتساپ پاسخگوی شما هستیم. برای اطلاع از اخبار فوری و آخرین اطلاعیه‌ها با شماره واتساپ مشاوره شریف در تماس باشید.

امکان اقامت چند ماهه در مالزی با اخذ ویزای سوشیال مالزی

از آنجایی که دولت مالزی حواسش به همه چیز است، همواره در تلاش است تا توازن جمعیت کشور به دلیل افزایش تقاضا برای مهاجرت به مالزی و حتی اهداف گردشگری بهم نریزد. به همین منظور طبق قاعده و قانون مشخص، امکان اقامت چند ماهه در مالزی را با اخذ ویزای سوشیال مالزی فراهم کرده است.

ویزای توریستی مالزی که قبلا 90 روز بود، اکنون با اعتبار 14 روزه صادر می‌شود. یا این اوصاف مگر می‌شود در این مدت اندک جزایر مالزی را زیر پا گذاشت! با در نظر گرفتن اینکه اغلب مسافران ایرانی، تمایل به اقامت بیش از دو هفته در مالزی دارند، اخذ ویزای سوشال مالزی، بهترین گزینه برای اقامت مدت‌دار است.

بنابراین اگر قصد سفر به مالزی و اقامت چند ماهه را دارید، می‌توانید از طریق مشاوره شریف برای اخذ ویزای سوشیال مالزی در کمترین زمان اقدام کنید.

اخذ ویزای سوشیال دو ماهه مالزی

اینجا رو کلیک کن

لیست مدارک مورد نیاز اخذ ویزای سوشال مالزی برای آوریل 2022

مشاوره شریف برای اقدام فوری جهت اخذ ویزای سوشال مالزی برای شما به مدارک ذیر نیاز دارد. در صورت بروز هر سؤالی راجع به مدارک مورد نیاز، جهت راهنمایی با مشاوره شریف تماس بگیرید.

لیست مدارک مورد نیاز برای ویزای سوشیال مارچ 2022

  • اصل پاسپورت
  • نامه تمکن مالی
  • تست پی سی آر منفی (برای فرودگاه)
  • تأیید واکسيناسيون حداقل دو دوز
  • بلیط پرواز رفت و برگشت
  • رزرو هتل یا محل اقامت
  • بیمه پزشکی مسافرتی
  • فرم اپلیکیشن ویزا
  • جزئیات دقیق‌تر اعلام می‌شود.

لطفا مدارک فوق را آماده کنید و برای تحویل مدارک با ما تماس بگیرید.

همین حالا برای تماس کلیک کنید09356036570

اخذ ویزای سوشال مالزی در کمتر از یک هفته

اگر شما نیازمند اقامت در مالزی برای بیش از دو هفته هستید، می‌توانید برای اخذ ویزای سوشیال از سفارت مالزی در تهران اقدام کنید. البته با توجه به پروسه‌ی زمان‌بر بودن اخذ ویزا، پیشنهاد می‌کنیم گرفتن ویزای سوشیال مالزی را به مشاوره شریف بسپارید.

مشاوره شریف به پشتوانه‌ی قریب به ۱۵ سال تلاش و تجربه در زمینه‌ی اخذ ویزای تحصیلی و اقامت مالزی،با به‌روزترین اطلاعات کارشناسی و پیگیری‌های‌ مداوم آماده‌ی خدمت‌رسانی است.

ما برای تمامی متقاضیان در تهران، شهرستان‌ها و همه گروه‌های سنی بدون هیچ نوع محدودیت، خدمات اخذ ویزای سوشیال مالزی را در کمتر از یک هفته ارائه می‌دهیم.

همین حالا تماس بگیرید۲۲۸۴۰۱۴۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Hide picture