تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید

بازگشایی مرزهای مالزی به روی دانشجویان بین‌المللی

5/5 - (18 امتیاز)

مالزی از اول ژانویه مرزهای خود را به روی دانشجویان بین‌المللی باز می کند

کوالالامپور، 22 دسامبر – داتوک سری اسماعیل صبری یاکوب ، وزیر ارشد (مسئول امنیتی)، امروز گفت که دانشجویان بین المللی از اول ژانویه 2021 بار دیگر اجازه ورود به مالزی را دارند.

او گفت این استثنا برای کسانی است که از انگلستان می آیند – جایی که اخیراً یک گونه جدید بسیار عفونی ظهور کرده است – در نتیجه مناطقی از کشور، از جمله لندن، اجاره ورود ندارند.

وی امروز بعد از ظهر در یک کنفرانس خبری گفت: “دانشجویانی که به دانشگاهها یا مدارس مالزی بازمی گردند و دانشجویان جدیدالورود که قبلاً از دانشگاه ها و مدارس مالزی نامه پذیرش دریافت کرده اند و از قبل مکانی برای زندگی پیدا کرده اند.”

اسماعیل گفت که دولت به دلیل تعداد بالای موارد Covid-19 در آنجا، هنوز اجازه سفر به دانشجویان انگلیس را نمی دهد.

وی گفت که این تصمیم توسط شورای امنیت ملی مالزی و به همراه با وزارت تحصیلات عالی اتخاذ شده است.

اسماعیل افزود دانشجویان ورودی به مالزی باید از روشهای عملیاتی استاندارد (SOP) كه از قبل توسط شورای امنیت ملی تعیین شده است پیروی كنند.

وی افزود: دانش آموزان باید سه روز قبل از سفر به مالزی آزمایش Covid-19 را انجام دهند و در لحظه ورود به فرودگاه مالزی باید آزمایش سواب دیگری را انجام دهند.

“افرادی كه در این آزمایشات منفی می شوند، باید 10 روز در قرنطینه اجباری تحت نظر قرار بگیرند. تمام هزینه ها به عهده دانشجو خواهد بود. ”

لینک خبر
https://www.malaymail.com/news/malaysia/2020/12/22/malaysia-reopens-borders-to-international-students-again-from-jan-1/1934204

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *