تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
منو
مشاوره شریف پلی بسوی مدارس بین‌المللی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.

مقالات دانشگاه های مالزی

تضمین پذیرش در بهترین دانشگاه های مالزی با مشاوره شریف
‌مشاوره شریف این افتخار را دارد تا به تمامی علاقه‌مندان به تحصیل در دانشگاه های مالزی خدمات استثنایی در رابطه با اخذ پذیرش تضمینی ارائه نماید.

مشاوره شریف پس از قریب به یک دهه تجربه‌ی فعالیت و ارائه خدمات در خصوص دانشگاه های مالزی، بدون شک به عنوان قوی‌ترین و حرفه‌ای‌ترین شرکت ایرانی ارائه‌دهنده خدمات دانشجویی فعال در این زمینه می‌باشد.

از جمله توانایی‌های منحصر به فرد مشاوره شریف می‌توان به؛
دارا بودن جامع‌ترین و بزرگترین بانک اطلاعاتی دانشگاه‌ها، آموزشگاه‌های زبان و مدارس بین‌المللی در مالزی‌‌
استفاده از با تجربه‌ترین مشاوران با اطلاعات به‌روز
شناخت بسیار دقیق از ساختار دانشگاه های مالزی و تمامی دانشکده‌های آنها
ارتباطات مستقیم با دانشگاها، دانشکده‌ها، اساتید و کارکنان مراکز تحصیلات تکمیلی مالزی اشاره کرد.

همین حالا تماس بگیرید۲۲۷۷۹۴۶۲ – ۰۲۱

دانشگاه‌های مالزی

دانشگاه های مالزی

تحصیل در دانشگاه‌های مالزی شما را از درجا زدن باز می‌دارد! در بهترین دانشگاه‌های مالزی هم مسیر با آموزش جهانی شوید و  آینده‌ی شغلی خود را تضمین کنید. اگر مخاطب ما هستید، بطور حتم خودتان را برای تحصیل در مالزی آماده کرده‌اید! پس همراه ما باشید. مشاوره شریف؛ راهنما و …

ادامه مطلب »

دانشگاه UKM مالزی
(دانشگاه ملی مالزی)

دانشگاه ukm مالزی

آماده‌اید؟ با پیوستن به دانشگاه ukm مالزی، شما بخشی از یک جامعه‌ی علمی شگفت انگیز و متنوع خواهید شد. اگر مایل به تحصیل در دانشگاه ukm مالزی (دانشگاه ملی مالزی) هستید، این مطلب را تا انتها بخوانید.

ادامه مطلب »

دانشگاه UPM مالزی
(دانشگاه پوترای مالزی)

دانشگاه UPM مالزی

دانشگاه UPM مالزی از شایسته‌ترین مراکز آموزش عالی آسیاست که آینده‌ای روشن در پس آن نهفته است. اگر مایلید پرده‌های مبهم تحصیلی خود را کنار بزنید و وارد دنیای نخبگان و دانش پژوهان دانشگاه پوترا مالزی (UPM) شوید، در این مقاله با ما همراه باشید. بی شک آنچه برایتان رقم می‌خورد ستودنی است.

ادامه مطلب »

دانشگاه UM مالزی
(دانشگاه مالایا مالزی)

دانشگاه um مالزی

دانشگاه‌های تاپ و معتبر مالزی در دنیا زبان‌زدند، این درحالیست که هنوز مقابل پیشکسوت دیرینه‌ی خود، دانشگاه UM مالزی قد خم می‌کنند. تحصیل در قدیمی‌ترین و بهترین دانشگاه مالزی را کمتر کسی از دست می‌دهد، پس با ما همراه باشید تا هویت واقعی دانشگاه مالایا (um) را نشان‌تان دهیم. مشاوره …

ادامه مطلب »

دانشگاه USM مالزی
(دانشگاه علوم مالزی)

دانشگاه usm مالزی

USM؛ دانشگاهی تمام عیار با رنکینگ بین‎‌المللی 165، یکی از بهترین مراکز آموزش عالی مالزی است که شما را برای برداشتن گام‌های بلندتری در مسیر تحصیلی‌تان هدایت می‌کند. در این مقاله هرآنچه برای تحصیل در دانشگاه USM باید بدانید را در اختیارتان می‌گذاریم، پس تا انتها بخوانید.

ادامه مطلب »

شرایط مورد نیاز زبان انگلیسی دانشگاه مالایا (UM) در مقطع کارشناسی

داشتن مدرک زبان برای پذیرش مقطع کارشناسی در دانشگاه‌های بین‌المللی ضروری است. حال اگر شرایط ایده‌ال و کارنامه‌ی درخشان‌تری داشته باشید، می‌توانید در یک مسیر امیدوار کننده برای پذیرش در دانشگاه مالایا (UM)، برترین دانشگاه مالزی قدم بردارید. اکنون بهتر است نگاهی به شرایط مورد نیاز زبان انگلیسی دانشگاه مالایا …

ادامه مطلب »

دانشگاه موناش MONASH

دانشگاه بین المللی موناش مالزی

به تحصیل در دانشگاه موناش Monash فکر می‌کنید؟ زیاد هم دور از ذهن نیست. تربیت نسلی محقق و حرفه‌ای با ارائه‌ی بهترین امکانات آموزشی ماحصل پذیرش در یکی از بهترین و معتبرترین دانشگاه‌های استرالیاست که با شهریه‌ای مناسب در مالزی تأسیس شده است. در این مطلب هرآنچه از دانشگاه موناش مالزی را بررسی خواهیم کرد؛ پس با ما همراه باشید.

ادامه مطلب »