تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی مدارس بین‌المللی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.
مزایای اقامت 10 ساله مالزی

ویزای بازنشستگی مالزی

مالزی بهترن مکان برای گذراندن دوران بازنشستگی است. در مالزی قطعاً دیدگاه‌تان نسبت به اوقات بازنشستگی تغییر می‌کند و به راستی طعم شیرین این دوران را خواهید چشید.

4.9/5 - (222 امتیاز)

اگر مخاطب این مقاله هستید؛ احتمالاً یا بازنشسته هستید یا به دوران بازنشستگی نزدیک می‌شوید! بازنشستگی از هر مرحله‌ای در زندگی به شما نزدیک‌تر است؛ پس بهتر است قبل از اینکه مجبور شوید خستگی‌ها و اتفاقات کسل کننده‌ی این مسیر کهن‌سالی را به جان بخرید، برای این دوران برنامه‌ریزی کنید. پیشنهاد ما اخذ ویزای بازنشستگی مالزی است. اگر می‌خواهید تحولی خوشایند و سرگرم کننده برای ادامه‌ی زندگی داشته باشید، این مطلب را از دست ندهید.

مالزی تخصص ماست؛ مشاوره شریف با بیش از 15 سال تجربه‌ی تخصصی در زمینه‌ی اخذ ویزای مالزی، اقامت MM2H ، ویزای تحصیلی و پذیرش در مدارس و دانشگاه‌های تاپ مالزی، بهترین گزینه‌ها را برای دوران بازنشستگی ارائه می‌دهد.

سخنی با بازنشستگان

در خوشبینانه‌ترین حالت اگر شرایط زندگی در کشورهای توسعه یافته را فاکتور بگیریم، اغلب مردم بخصوص ایرانی‌ها دیدگاه مساعدی نسبت به دوران بازنشستگی ندارند؛ اما چرا!؟ سال‌ها کار و تلاش و در آخر خانه نشینی با یک حقوق پایه‌ی معمولی، بگذریم که اوضاع زندگی برای بازنشستگان کشورمان زیاد هم بر وفق مراد نیست.

به قول شاعر:چشم‌ها را باید شست/ جور دیگر باید دید؛ اما براستی می‌شود زندگی کسل کننده‌ی دوران بازنشستگی را با اوقات مفرح و یک زندگی سالم و شاد عوض کرد؟ چراکه نه!

مالزی بهترن مکان برای گذراندن دوران بازنشستگی است. با اقامت خانه‎‌ی دوم مالزی قطعاً دیدگاه‌تان نسبت به اوقات بازنشستگی تغییر می‌کند و به راستی طعم شیرین این دوران را خواهید چشید.

در مالزی امکان اقامت 10 ساله از طریق طرح برنامه‌ی MM2H برای همگان فراهم است. جالب است بدانید که بسیاری از متقاضیان برنامه MM2H، بخصوص از کشورهای توسعه یافته، افراد بازنشسته هستند. پس جای سؤال است که چرا ویزای بازنشستگی مالزی این میزان طرفدار دارد!؟

چرا مالزی را برای دوران بازنشستگی پیشنهاد می‌کنیم؟

بازنشستگان اغلب به دنبال استفاده از شرایط کشورهایی هستند که دارای ترکیبی از ارائه‌ی خدمات با سرویس‌های منظم و خوب، زیر بنای اقتصادی عالی و هزینه‌ی زندگی نسبتاً پایین می‌باشند. اگر شما شامل این دسته افراد هستید، اخذ ویزای مالزی را پیشنهاد می‌کنیم.

مطمئناً مالزی شرایط بی نظیری از سرویس‌ها را با هزینه‌ای بسیار متعادل به بازنشستگان ارائه می‌دهد.

هزینه‌ی پایین زندگی برای بازنشستگان

در کشورهای توسعه یافته، حقوق بازنشستگی تنها ممکن است جوابگوی هزینه‌های اصلی زندگی باشد، این درحالیست که مالزی با هزینه‌های پایین زندگی شرایطی را برای شما فراهم می‌کند تا از زندگی لذت بیشتری ببرید.

با اینکه مالزی در مرکز آسیا واقع شده است و دارای استانداردهای بالای زندگی است، اما هنوز هزینه‌‌ی زندگی در این شهر پایین است. به عنوان مثال قیمت یک تکه گوشت در یکی از رستورانهای Fast food در انگلستان در حدود 5 پوند است که اگر آن را بخواهیم با پول مالزی محاسبه کنیم، قیمت آن در حدود 35 رینگت خواهد شد در صورتی‌ که در مالزی همین تکه گوشت به قیمت 7 رینگت به فروش می‌رسد.

در نظر داشته باشید که هزینه‌ی زندگی می‌تواند برای هر شخص بسیار متفاوت باشد، ولی این امکان برای یک زوج وجود دارد که بتوانند با درآمد ماهیانه در حدود 5000 رینگت از زندگی کردن در مالزی لذت ببرند.

بر طبق تحقیقات مجله Expat از حدود 100 خانواده‌ی عضو MM2H که در مالزی زندگی می کنند، با در آمد به طور میانگین ماهیانه 9800 رینگت پول وارد کشور مالزی شدند.

این مبلغ می‌تواند هزینه‌های کلی زندگی شامل هزینه‌ی تعطیلات و هزینه‌ی نگهداری دارایی‌های شما را تأمین کند ولی اگر در مالزی مالک خانه‌ای نبودید باید هزینه‌ی اجاره خانه را به طور مجزا در نظر بگیرید.

اگر این احتمال را می‌دهید که روزی ممکن است تصمیم بگیرید به کشور خود بازگردید، قبل از پرداخت هر نوع هزینه‌ی اضافی، به هزینه‌هایی که پرداخت می‌کنید توجه داشته باشید. بعد از زندگی در مالزی برای مدتی، حتی هزینه‌ی سفر به بسیاری از کشورهای دیگر نیز می‌تواند برای شما غافلگیر کننده باشد.

هوای پاک با اقلیم استوایی

از ویژگی‌های بارز مالزی، موقعیت جغرافیایی این کشور در مدار استوایی است. زندگی شهر نشینی در ورای طبیعت استوایی با پوشش جنگلی، حس زندگی و زنده بودن را به بازنشستگان القا می‌کند.

اهمیت این موضوع را فقط افرادی درک می‌کنند که به دلیل کهولت سن توسط پزشک به زندگی پاک خارج از شهرهای صنعتی توصیه می‌شوند.

تغییرات آب و هوایی سالیانه در مالزی در کمترین حد ممکن است، به طوریکه در این کشور خبری از زمستان نیست و بارش‌ها به‌صورت باران است.

بعضی از دارندگان ویزای بازنشستگی مالزی، تنها برای فرار کردن از هوای سرد کشور خود اقامت مالزی را انتخاب می‌کنند، به طور مثال: بسیاری از مردم ژاپن در ماه‌های سرد در مالزی زندگی می‌کنند و سپس به کشور خود برمی‌گردند.

البته برخی هم، مالزی را برای زندگی دائمی انتخاب می‌کنند و برای همیشه به این کشور نقل مکان می‌کنند.

دوران بازنشستگی بدون مالیات

یکی از بزرگترین محاسن نقل مکان به مالزی معافیت از مالیات است. افراد و بازنشستگان و افرادی که با ویزای MM2H ساکن مالزی شدند، از پرداخت مالیات (چیزی که در کشور خود پرداخت می کردند) معاف می‌شوند.

از آنجاکه هیچ نوع مالیاتی بر روی ارز وارده به داخل کشور مالزی وجود ندارد، این خود سود عمده‌ای برای مالزی است که آن را از دریافت مالیات بی‌نیاز می‌کند.

با در نظر گرفتن حقوق بازنشستگی و هزینه‌های پیرامون، معاف شدن از مالیات کلی به سود بازنشستگان است.

مراقبت پزشکی در بیمارستان‌های خصوصی

یکی از مهمترین موضوعات برای بازنشستگان مراقبت‌های پزشکی و بهره‌مندی از خدمات درمانی است. در مالزی تعداد زیادی بیمارستان خصوصی بین‌المللی وجود دارد که مطابق استانداردهای جهانی است و این برای افراد بازنشسته بسیار جالب توجه است.

حتی اگر نخواهید به بیمارستان مراجعه کنید، می‌توانید از درمانگاه‌های محلی برای رفع کسالت استفاده کنید. هزینه‌ی ویزیت دکترهای محلی در مقایسه با بسیاری از کشورهای توسعه یافته نسبتاً ارزان است. در مالزی پزشکان به‌راحتی در دسترس هستند و شما می‌توانید با متخصصین ارتباط برقرار کنید.

امکان تمدید ویزای MM2H

همان‌طور که می‌دانید ویزای مالزی MM2H امکان اقامت 10 ساله را فراهم می‌کند. بعضی از مردم نگران این موضوع هستند که ویزای آنها قابل تمدید نباشد و مجبور شوند که مالزی را بعد از پایان ویزای 10 ساله‌شان ترک کنند.

قوانین تمدید ویزای اقامت مالزی

  • ویزای تمامی افرادی که تحت برنامه MM2H در مالزی زندگی می‌کنند را تمدید خواهد کرد و آنها برای یک مدت طولانی مطابق با شرایط برنامه و قوانین مالزی پذیرفته می‌شوند.
  • در صورتی‌که قوانین تغییر کند آن‌ها قوانین موجود در زمان درخواست متقاضی را تصویب خواهند کرد.
  • افرادی که پذیرش آنها تأیید شده است، قبل از تصویب قوانین جدید اعلام شده، اجازه تمدید مجدد ویزایشان را دارند.
  • مدت ویزای اولیه‌ی صادره تحت این برنامه قبلاً به مدت 5 سال بود که این نوع ویزاها اخیراً برای تمدید ارائه می‌شوند. اکنون بسیاری از مردم با موفقیت ویزای خود را تمدید کرده و در حال حاضر هیچ گزارشی مبنی بر عدم تمدید ویزا از جانب کشور مالزی وجود ندارد.

امکان سرمایه گذاری در ملک

حتی برای کسانی که برای خرید ملک پول کافی دارند یافتن مکانی با قیمتهای مناسب یک ایده‌ی بسیار خوب است. افراد مسن به خاطر بالا بودن سن ممکن است با بیماری و یا مشکلات دیگری مواجه شوند. داشتن یک دوران بازنشستگی ارزان به معنای برنامه ریزی برای اینگونه مشکلات می‌باشد.

یکی از بزرگترین دغدغه‌های افراد برای گذران دوران بازنشستگی در خارج از کشور، خرید مسکن با قیمت مناسب است. 30% از هزینه‌های خرید خانه ممکن است در سن بازنشستگی صرف رهن خانه شود. تغییرات آب و هوایی تأثیر زیادی بر هزینه‌ی تعمیرات دارد. این درحالیست که در مالزی به دلیل آب و هوای گرم و معتدل در طول سال، قیمت مسکن و هزینه‌ی تعمیرات و نگهداری خانه بسیار پایین است.

قوانین مالیاتی برای خرید خانه در مالزی

وقتی شما در جستجوی یک مکان ارزان برای گذراندن دورران بازنشستگی خود هستید با قوانین و مقررات خرید خانه مواجه می‌شوید.

  • بر چه املاکی مالیات قرار می‌گیرد؟
  • نرخ رشد مالیات چقدر است؟
  • معافیت از مالیات چیست؟

برخی از کشورها هیچ نوع مالیاتی بر درآمد وضع نمی‌کنند؛ اما با توجه به مالیات فروش بالا، یک مالیات دارائی‌های شخصی غیر منقول وجود دارد که بر روی اسناد دارائی‌های سرمایه گذاری شخص قرار می‌گیرد. بنابراین امکان یافتن مکانی ارزان برای گذراندن دوران بازنشستگی وجود ندارد.

 اما در مالزی تسهیلات مالیاتی ایجاد شده که یک تبعه خارجی برای درآمد حاصل در خارج از کشور هیچ نوع مالیاتی پرداخت نمی‌کند، همچنین بر سود حاصله از سرمایه گذاری در املاک نیز مالیات تعلق نمی گیرد.

در مالزی هیچ نوع مالیاتی بر ارزش افزوده وجود ندارد، ولی مالیات بر فروش کالای دولتی (GST) وجود دارد. این مالیات شامل 5% بر روی صورت حساب هتل‌ها، رستوران‌ها و صورت حساب‌های رسمی نظیر حق الزحمه یک وکیل می‌باشد.

زندگی مدرن در سطح جهانی

مالزی همچنین دارای بزرگراه‌هایی در سطح جهانی است که تمامی ایالت‌ها را در Peinsular مالزی به یکدیگر متصل می‌کند. سیستم حمل‌ونقل شهری مدرن سفرهای درون شهری را به سهولت امکان پذیر می‌کند. مالزی همچنین دارای بهترین امکانات پزشکی در آسیاست.

بسیاری از مردم مالزی را به خاطر زمین های گلف، امکان سرمایه‌ گذاری در بخش املاک، مراکز خرید و غذای بسیار متنوع و خوشمزه مالزی را برای زندگی انتخاب می‌کنند.

در حقیقت برخی از مردم کشورهای همسایه مثل سنگاپور خریدهای هفتگی خود از مالزی می‌کنند به همین علت ازدحام جمعیت در مالزی همواره بالا است.

با اخذ ویزای مالزی برای گذراندن دوران بازنشستگی خود می‌توانید هزینه کافی برای داشتن خدمتکار تمام وقت، باغبان و آشپز برای خود داشته باشید و از دوران بازنشستگی آرام خود لذت ببرید.

توصیه‌هایی برای گذراندن دوران بازنشستگی در مالزی

شما زمانیکه هنوز بازنشسته نشده اید و در حال کارکردن هستید بیشتر از مواقعی که بازنشسته شده اید به گذراندن دوران بازنشستگی خود در یک مکان ارزان می اندیشد و به دنبال جمع آوری اطلاعات کافی برای گذراندن یک دوران بازنشستگی آرام و لذت بخش هستید.

به قول معروف منتظر روزهای بارانی نباشید، زیرا بعد از اینکه اتفاقی افتاد فکر کردن به آن بسیار دیر است. هر شخص می داند که موفقیت هرگز به صورت ناگهانی اتفاق نخواهد افتاد و شما مجبورید برای بدست آوردن آن زمان زیادی را سخت کار کنید.

پس با اعتقاد به این موضوع با اخذ ویزای بازنشستگی مالزی برای کار و سرمایه گذاری خود برنامه ریزی داشته باشید و از پرداخت مالیات‌های گزاف جلوگیری کرده و درآمد شخصی خود را به حداکثر برسانید.

در واقع برنامه‌ی MM2H مانند بیمه است. وقتی شما واقعاً به یک بیمه احتیاج دارید ممکن است پروسه‌ی قانونی آن کمی زمان‌بر باشد. بعضی از کشورها ارائه کننده‌ی برنامه خانه دوم به طور قانونی هستند، ولی به علت فشار سطح مالیاتی بالا در این کشورها و زمان زیادی که برای اخذ ویزای اقامت صرف می‌شود از انجام این کار منصرف می‌شوند. مالزی با ارائه‌ی راهکارهای مناسب و تدبیر هوشمندانه، این فرصت را برای شما در زمانی کوتاه فراهم می‌کند.

بر تداوم این طرح هیچ نوع ضمانتی وجود ندارد؛ ممکن است هر لحظه این برنامه و تسهیلات عالی آن متوقف شود پس همین امروز با تقاضا برای ویزای بازنشستگی مالزی زودتر از موعد، فردای خود را تضمین کنید.

چرا مالزی را برای دوران بازنشستگی پیشنهاد می‌کنیم؟

آب‌و‌هوای گرم و مطبوع استوایی، استانداردهای بالا و هزينه‌ی پايين زندگی، امكانات سلامت و بهداشت همراه با جديدترين تكنولوژی، معافیت مالیاتی برای افراد دارای اقامت مالزی خانه دوم من، استخدام نظافت‌چی با هزینه بسیار پایین باعث محبوبیت مالزی برای بازنشستگان شده است.

آیا با اخذ ویزای بازنشستگی مالزی میتوانم افراد خانواده‌ام را با خود ببرم؟

با اخذ این ویزا، همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال و مجرد متقاضیان، نیز تحت پوشش اقامت خانه دوم مالزی قرار خواهند گرفت.

 

 

بهترین تبلیغ برای ما، مشتریان ما هستند

امروزه بالاترین تعداد مشتریان مشاوره شریف، از طریق معرفی مشتریان قدیمی ما صورت می‌پذیرد. ما نیاز به تبلیغ نداریم، پی‌گیری نسل دوم مشتریان ما برای اقامت مالزی، گواه همین امر است.
لذا اعتماد مشتریان به مشاوره شریف، ارزشمندترین سرمایه این گروه بوده که در حراست از این سرمایه‌ی غنی، نهایت تلاش خود را می‌نماییم.

شعار مشاوره شریف: “مالزی تخصص ماست “

مشاوره شریف به پشتوانه‌ی قریب به ۱۵ سال تلاش و تجربه در زمینه‌ی اقامت مالزی، با به‌روزترین اطلاعات کارشناسی و پیگیری‌های‌ مداوم، مفتخر به کسب آمار ۹۹% قبولی در پرونده‌های اقامتی مشتریان خود می‌باشد.

پارتنر ما در مالزی کیست؟

شرکت H20 ASPEN یکی از قدیمی‌ترین آژانس‌های سازمان گردشگری مالزی است که به عنوان بزرگترین و معتبرترین شرکت مالزیایی، خدمات اخذ اقامت مالزی را به متقاضیان از سراسر دنیا ارائه می‌دهد.
مشاوره شریف؛ تنها نماینده‌ی رسمی و ایرانی شرکت H20 ASPEN می‌باشد که با دریافت بورد نمایندگی رسمی این شرکت، خدمات اقامت 10 ساله‌ی مالزی را به متقاضیان ایرانی و اتباع خارجی ارائه می‌دهد.

همین حالا برای تماس کلیک کنید۲۲۷۷۹۴۶۲ – ۰۲۱

 

T02221032439

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *