تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.

انواع روش‌ های مهاجرت به مالزی

5/5 - (1 امتیاز)

آیا می‌دانید آنچه تحت عنوان مهاجرت به مالزی در ذهن خود دارید، ماهیت واقعی ندارد و سوءتفاهمی بیش نیست! در مالزی حتی یک مهاجر وجود ندارد و تنها می‌توانید با اخذ اقامت مالزی، این کشور جذاب را خانه‌ی دوم خود کنید. انواع روش‌های مهاجرت به مالزی همان مسیرهای قانونی برای اقامت در مالزی است؛ چطور و چگونه‌اش را در ادامه بخوانید.

مشاوره شریف؛ با بیش از 15 سال تجربه و قبولی 99 درصدی در پرونده‌های مهاجرتی، شما را با انواع روش های مهاجرت به مالزی برای اخذ اقامت این کشور آشنا می‌کند…

میخوای فوری اقامت مالزی بگیری؟

اینجا رو کلیک کن

5 روش قانونی برای مهاجرت به مالزی!

مهاجرت به مالزی؛ چرا که نه؟! شما نیز می‌توانید یکی از هزاران نفری باشید که مالزی را برای خوب زیستن انتخاب می‌کنند.

هدف مشخص است؛ با این حال باید راه و چاه را خوب بلد باشید! ما 5 روش اصولی برای مهاجرت به مالزی را پیش پایتان قرار می‌دهیم؛ بررسی و انتخاب نهایی با شما.

1- مهاجرت به مالزی از طریق ویزای MM2H

اخذ ویزای MM2H یکی از پرطرفدارترین روش های مهاجرت به مالزی است. در واقع این ویزا تومنی هفت صنار توفیق دارد با سایر ویزاهای مالزی! اگر در انواع ویزای مالزی به‌دنبال با اعتبارترین آن هستید، اقامت 5 ساله MM2H با بیشترین مدت اعتبار، بهترین گزینه است. البته اگر قبل از کرونا برای مهاجرت به مالزی اقدام کرده‌ بودید، می‌توانستید این ویزا را با اعتبار 10 ساله از آن خود کنید. هرچند که ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است. حال اینکه ویزای 5 ساله MM2H قابل تمدید نیز می‌باشد؛ پس با این شرایط هنوز چیزی را از دست نداده‌اید…

آمارها نشان می‌دهد؛ اکثر متقاضیان مهاجرت به مالزی، با عضویت در این برنامه اقدام به مهاجرت کرده‌اند.

شرایط دریافت ویزای MM2H مالزی:

1- اقامت حداقل 90 روز در مالزی در طول یک سال.

2- درآمد حداقل 40،000 RM در ماه.

3- افتتاح حساب بانکی ثابت با سپرده حداقل یک میلیون رینگیت در مالزی.

4- شرایط سنی برای متقاضیان ویزای MM2H ، بالای 35 سال است.

5- داشتن نقدینگی به مبلغ حداقل 1.5 میلیون رینگیت.

6- عدم سوء پیشینه

لازم به ذکر است؛ موارد فوق، از جمله شرایط جدید مالزی خانه دوم من (MM2H) می‌باشند که در 30 ژوئیه 2021 صادر گشت.

توجه! ایالت مستقل ساراواک در مالزی، با وجود ارائه برنامه MM2H توسط دولت فدرال، همچنان از شرایط سابق این برنامه پشتیبانی می‌کند.

ساراواک هم اکنون تحت شرایط مقرون به‌صرفه‌ای، به متقاضیان مهاجرت به مالزی، اقامت 10 ساله می‌دهد. برای مهاجرت از طریق این نوع ویزا، می‌توانید از طریق برنامه S-MM2H (ساراواک خانه دوم من) اقدام کنید.

تسهیل اخذ اقامت مالزی با برنامه S-MM2H

اینجا رو کلیک کن

2- مهاجرت به مالزی از طریق ازدواج

اگر دم بخت هستید و کماکان به دنبال راهی برای مهاجرت بی دردسر به مالزی می‌گردید، می‌توانید از طریق ازدواج با یک فرد مالایی، اقامت مالزی بگیرید! با مهاجرت به مالزی از طریق ازدواج، با یک تیر دو نشان می‌زنید، هم اقامت می‌گیرید و هم صاحب زن و زندگی می‌شوید. البته باید پی زندگی با همسر مالایی را به تنتان بمالید.

پیشنهاد می‌کنیم در مقاله تجربه زندگی در مالزی، خاطرات یک مهاجر که همچنان عشق یک زن مالایی او را پایند مالزی کرده است را بخوانید. تجربه وی از زندگی در مالزی شنیدنی است…

3- مهاجرت به مالزی از طریق ویزای تحصیلی

مهاجرت تحصیلی یکی از انواع روش های مهاجرت به مالزی است. البته قبل آن باید میل به تحصیل در مالزی را در خود بپروانید؛ چرا که نه؟

در دنیا هزاران نفر با مهاجرت تحصیلی به مالزی شروع کردند و کم کم توانستند اقامت بگیرند. شما نیز می‌توانید شانس خود را امتحان کنید! هرچند که با اخذ ویزای تحصیلی مالزی، مزایای مضاعفی خواهید داشت. مالزی؛ یازدهمین مقصد محبوب تحصیلی دنیاست!

مبحث مهاجرت به مالزی از طریق ویزای تحصیلی، در عین گستردگی خیلی پیچیده نیست. می‌توانیم ساعت‌ها در مورد تحصیل در مالزی صحبت کنیم و از شرایط اخذ ویزای تحصیلی بگوییم! ولی آنچه در درجه اول اهمیت دارد، انتخاب یک معتمد و رابط قوی برای ثبت‌نام در مراکز آموزشی و اخذ ویزای تحصیلی مالزی است.

مشاوره شریف؛ با اخذ نمایندگی بیش از هفتاد دانشگاه، مدارس و کالج‌های زبان مالزی، تجربیات دو دهه‌ی خود را پشتوانه‌ی قدرتمندی برای شما می‌داند. با ما زندگی را ورای مرزهای مالزی تجربه کنید.

اخذ ویزای دانشجویی مالزی در سریع‌ترین زمان

اینجا رو کلیک کن

4- مهاجرت به مالزی از طریق ویزای همراه

مهاجرت به مالزی با ویزای همراه! آیا می‌دانید از طریق تحصیل فرزندتان در مدارس مالزی می‌توانید در طول مدت تحصیل وی، به مالزی مهاجرت کنید! فقط کافی است در زمان اخذ ویزای دانش آموزی دلبندتان، برای گرفتن ویزای همراه مالزی اقدام کنید.

ویزای همراه مالزی به همراهان فردی که مشغول تحصیل در مالزی است داده می‌شود. این شامل همراهان دانشجویان و مادر دانش آموزان متقاضی تحصیل در مالزی نیز می‌شوذ.

اگر از میان انواع روش های مهاجرت به مالزی، اخذ ویزای همراه را انتخاب کرده‌اید باید به نکاتی توجه داشته باشید:

نکته 1: ویزای همراه دانش‌ آموزی مالزی فقط به مادر دانش آموز داده می‌شود و نه پدر، خواهر و برادر.

نکته 2: در صورت متارکه والدین، اگر حضانت فرزند با پدر باشد، با ارائه‌ی حکم قانونی و رضایت‌نامه کتبی مادر، ویزای همراه به پدر تعلق می‌گیرد.

با این شرایط اگر خانواده‌ی پرجمعیتی هستید، باید روش دیگری را برای مهاجرت به مالزی انتخاب کنید؛ چرا که ویزای دانش آموزی مالزی تنها به یک نفر تعلق می‌گیرد.

مشاوره شریف در شبکه های اجتماعی

 

با این اوصاف همراهان دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه‌های مالزی، شانس بیشتری برای مهاجرت به مالزی از طریق ویزای همراه دارند! البته این گزینه هم با شرایطی همراه است که باید بدانید:

  •  دانشجویان مجرد می‌توانند برای والدین خود ویزای همراه بگیرند.
  • دانشجویان متأهل می‌توانند برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود ویزای همراه بگیرند.
  • امکان اخذ ویزای همراه در یک زمان برای والدین و همسر و فرزندان وجود ندارد.
  • ویزای همراه دانشجویی به خواهر و برادر تعلق نمی‌گیرد.

با این شرایط می‌بایست برای مهاجرت به مالزی از طریق ویزای همراه، کمی واقع بینانه‌تر باشید.

آیا همچنان گرفتن ویزای همراه برای مهاجرت به مالزی، بهترین گزینه است؟!

اخذ ویزای سوشال مالزی

کلیک کنید

5- مهاجرت به مالزی از طریق ویزای کار

نحوه‌ی گرفتن ویزای کار مالزی یکی از پرتکرارترین سؤالات حوزه مهاجرت به مالزی برای کار است. در این خصوص باید خیلی محتاط باشید تا خدایی نکرده تیرتان به سنگ نخورد! به هرحال کار کردن در کشورهای خارجی قوانین و مقررات خاص خودش را دارد. چه بسی کشورهایی نیز هستند که حتی اجازه کار به مهاجران نمی‌دهند.

این گزینه از میان انواع روش های مهاجرت به مالزی شما را با چالش‌های بیشتری مواجه می‌کند. مالزی از کشورهایی است که قوانین سختگیرانه‌ای برای استفاده از کارگران اتباع خارجی دارد. این درحالی است که از ورود سرمایه‌گذاران به کشور حمایت می‌کند. پس مهاجرت به مالزی از طریق ویزای کار آنقدرها هم که فکر می‌کنید ساده نیست!

در مالزی تمام مشاغل و حرفه‌های تخصصی ابتدا برای نیروهای بومی و مالایی است و اگر نیروی حرفه‌ای بومی نبود، آنوقت می‌توانید برای مهاجرت به مالزی با ویزای کار پیش قدم شوید.

سیاست دولت مالزی در استفاده از نیروی کار بومی، باعث کاهش چشمگیر نرخ بیکاری در مالزی شده است. نرخ بیکاری در مالزی هم اکنون حدود 3 درصد برآورد شده است که واقعا جای بسی تأمل دارد!

با تمام این سختگیری‌ها هنوز فرصت‌هایی برای مهاجرت به مالزی با ویزای کار وجود دارد. البته اگر شرایط لازم را برای گرفتن ویزای کار کشور مالزی داشته باشید…

بهترین روش برای اخذ اقامت دائم مالزی

داشتن اقامت دائم مالزی، تفکری دوست داشتنی و در عین حال دور از دسترس است! نه اینکه گمان کنید فقط برای شماست؛ این شامل تمام متقاضیان اخذ اقامت دائم مالزی می‌شود. در واقع سیاست مالزی بگونه‌ای است که به اتباع خارجی اقامت دائم نمی‌دهد و تنها اقامت بلند مدت را در دسترس قرار داده است. البته میانبرهایی برای اخذ اقامت دائم مالزی وجود دارد!

MM2H (مالزی خانه دوم)، بهترین روش برای اخذ اقامت دائم مالزی است. با ویزای MM2H می‌توانید به مدت 5 سال در مالزی اقامت داشته باشید. این ویزا قابل تمدید است؛ بنابراین در صورت داشتن شرایط اخذ اقامت MM2H می‌توانید هر 5 سال ویزای خود را تمدید و شهروند دائم این کشور شوید.

آسان ترین راه برای مهاجرت به مالزی

مهاجرت تحصیلی، آسان ترین راه برای مهاجرت به مالزی است؛ البته اگر شرایط تحصیل در مالزی را داشته باشید! پس همین ابتدا موضع خود را مشخص کنید؛ آیا مهاجرت تحصیلی، شما را به هدف‌تان می‌رساند؟!

در واقع با مروری بر روش های مهاجرت به مالزی، در می‌یابیم که همواره این شرایط شخصی و هدف شما از مهاجرت است که تعیین کننده‌ی بهترین روش برای مهاجرت به مالزی است! پس بدون در نظر گرفتن بهترین روش یا آسان ترین راه برای مهاجرت به مالزی، ابتدا شرایط خود را بررسی و سپس برای اخذ ویزای مالزی اقدام کنید.

در این باب می‌توانید روی مشاوره رایگان تیم ما نیز حساب کنید. مشاوره شریف همراه و راهنمای شما در انتخاب بهترین روش مهاجرت به مالزی است.

چند روش اشتباه برای مهاجرت به مالزی!

شایعات زیادی در وبسایت‌های مختلف مبنی بر روش‌های مهاجرت به مالزی وجود دارد. در بسیاری از مقالات، اغلب راهکارهایی را مشاهده می‌کنیم که علاوه بر ناممکن بودن، طبعاتی را نیز به همراه دارد که حداقل آن اتلاف سرمایه است. البته این چنین ارائه‌ی اطلاعات غلط و نا کافی، نشان از عدم آگاهی مسئولان برخی وبسایت‌های مهاجرتی است.

در ادامه به برخی از باورهای غلط درباره انواع روش‌ های مهاجرت به مالزی اشاره می‌کنیم:

  • مهاجرت به مالزی از طریق خرید ملک
  • مهاجرت به مالزی از طریق ثبت شرکت
  • مهاجرت توریستی

 

 

مهاجرت به مالزی با مشاوره شریف

مشاوره شریف، تنها تیم تخصصی در ارائه‌ی خدمات اخذ ویزای مالزی برای ایرانیان است که با پشتوانه‌ی بیش از 15 سال تجربه در پرونده‌های اقامتی، تحصیلی، ثبت‌نام مدارس، کالج‌ها و دانشگاه‌های برتر مالزی، امروز به عنوان مجری و حامی توانمند شما در مالزی می‌باشد.

امروزه بالاترین تعداد مشتریان مشاوره شریف، از طریق معرفی مشتریان قدیمی ما که تجربه مهاجرت به مالزی را داشته، صورت می‌پذیرد. ما نیاز به تبلیغ نداریم، پی‌گیری نسل دوم مشتریان ما برای مهاجرت و اقامت مالزی، گواه همین امر است.
لذا اعتماد مشتریان به مشاوره شریف، ارزشمندترین سرمایه این گروه بوده که در حراست از این سرمایه‌ی غنی، نهایت تلاش خود را می‌‌نماییم.

شعار مشاوره شریف:

“مالزی تخصص ماست “

مشاوره شریف به پشتوانه‌ی قریب به ۱۵ سال تلاش و تجربه در زمینه‌ی اقامت مالزی، با به‌روزترین اطلاعات کارشناسی و پیگیری‌های‌ مداوم، مفتخر به کسب آمار ۹۹% قبولی در پرونده‌های اقامتی مشتریان خود می‌باشد.

پارتنر ما در مالزی کیست؟

شرکت H20 ASPEN یکی از قدیمی‌ترین آژانس‌های سازمان گردشگری مالزی است که به عنوان بزرگترین و معتبرترین شرکت مالزیایی، خدمات اخذ اقامت مالزی را به متقاضیان از سراسر دنیا ارائه می‌دهد.
مشاوره شریف؛ تنها نماینده‌ی رسمی و ایرانی شرکت H20 ASPEN می‌باشد که با دریافت بورد نمایندگی رسمی این شرکت، خدمات اقامت بلند مدت مالزی را به متقاضیان مهاجرت به مالزی ارائه می‌دهد.

به اقامت در کشور سرسبز مالزی علاقمند هستید؟
مشاوره شریف در کمترین زمان اقامت شما را میسر می‌کند.

مشاوره رایگان تلفنی۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *