تماس فوری
پیام از طریق واتساپ

قانون جدید ورود به مالزی برای دارندگان ویزای همراه

زمان مطالعه: 2 دقیقه
4.8/5 - (235 امتیاز)

خبر فوری! قانون جدید ورود به مالزی با ویزای همراه ! دولت مالزی اجازه ورود وابستگان دانشجویان بین‌المللی (دارای ویزای همراه) را به مالزی صادر کرد. مجوزی که فقط به افراد دارای شرایط مذکور در بخشنامه، داده می‌شود! بنابراین اگر با ویزای همراه مالزی، قصد ورود به خاک این کشور را دارید، حتماٌ قبل از هر اقدامی جزئیات کامل این خبر را بخوانید…

میخوای ویزای همراه بگیری؟

اینجا رو کلیک کن

مشاوره شریف: «اگر فرزند یا والدین شما دارای ویزای تحصیلی مالزی باشند، شما نیز می‌توانید ویزای همراه مالزی بگیرید و در مدت تحصیل وی، به عنوان شهروند این کشور از مزایای زندگی در مالزی بهره‌مند شوید.»

ورود به مالزی برای دارندگان ویزای همراه، آزاد شد!

23 نوامبر 2021؛ حال مالزی خوب است! چراکه اداره مهاجرت مالزی حتی به وابستگان دانشجویان بین‌المللی که مشغول تحصیل در مالزی هستند نیز اجازه ورود به مالزی را می‌دهد.

بخشنامه‌ای که اجازه ورود وابستگان دانشجویان بین‌المللی را صادر می‌کند، تنها برای دو گروه مشخص شده قابل اجرا است. بنابراین فقط افرادی که این بخشنامه مشمول آن‌ها می‌شود، می‌توانند وارد مالزی شوند.

اداره مهاجرت مالزی، وابستگان دانشجویان بین‌المللی را به چند دسته طبقه بندی کرده است که عبارتند از:

الف) دارندگان ویزای همراه مالزی

این گزینه شامل وابستگانی است که در دو گروه زیر تعریف می‌شوند:

  • وابستگان دانشجویان بین‌المللی که قبلا ویزای همراه گرفته‌اند و ویزای آنها هنوز اعتبار دارد.
  • وابستگانی که ویزای همراه آنان منقضی شده است.

ب) وابستگان جدید متقاضی ویزای همراه

این گروه شامل وابستگانی است که به تازگی قصد همراهی فرزند یا والدین دانشجو در مالزی (دارنده‌ی ویزای دانشجویی مالزی) را دارند و اخیراً درخواست ویزای همراه داده‌اند.

آشنایی با شرایط قانون جدید برای ویزای همراه

1- افرادی که ویزای همراه مالزی آن‌ها معتبر است، نیازی به درخواست مجوز ورود ندارند و می‌توانید وارد مالزی شوند.

2- افرادی که ویزای همراه آنان منقضی شده، باید از طریق وب‌سایت اداره مهاجرت، درخواست مجوز ورود به مالزی بدهند.

3- افرادی که ویزای همراه جدید می‌خواهند، درنظر داشته باشند که هنگام درخواست ویزای یکبار ورود (SEV) در صورت نیاز برای ورود به مالزی، گذرنامه‌ی آن‌ها باید حداقل 18 ماه اعتبار داشته باشد. البته ویزای یکبار ورود برای افرادی که گذرنامه‌ آن‌ها 6 ماه اعتبار داشته باشد نیز صادر می‌شود؛ اما برای صدور ویزای همراه جدید در خاک مالزی، گذرنامه‌ی شما باید حداقل 18 ماه اعتبار داشته باشد.

اطلاعات ورود به فرودگاه کوالالامپور

اینجا رو کلیک کن

اجازه ورود دانشجویان بین‌المللی به مالزی

کمتر کسی هست که بخشنامه‌ی معروف ژانویه 2021 را یادش نباشد! بخشنامه‌‌ای که اجازه ورود دانشجویان بین‌المللی به مالزی در دوران پاندمی را رسمی کرد. در واقع صدور این مجوز به معنی کنترل اوضاع مالزی در دوران پاندمی است که فقط شامل دانشجویان بین‌المللی می‌شد؛ این درحالی بود که وابستگان آنان یا بهتر است بگوییم دارندگان ویزای همراه، هنوز باید پشت مرزهای مالزی منتظر می‌ماندند. طولی نکشید که مالزی اجازه‌ی ورود وابستگان دانشجویان بین‌المللی را نیز صادر کرد. خبری که به طوری رسمی از 23 نوانبر 2021 در مرزهای مالزی اجرا می‌شود؛ پس اگر هنوز ویزای همراه‌تان اعتبار دارد، دست بجنبانید! مالزی منتظر شماست…

اخذ ویزای همراه مالزی در کمترین زمان با مشاوره شریف

مشاوره شریف، به پشتوانه‌ی غریب به دو دهه فعالیت حرفه‌ای در مالزی، امروز به عنوان توانمندترین حامی و مجری شما در پرونده‌های اقامت و تحصیل در مالزی، خدمات تخصصی در کمترین زمان ارائه می‌دهد.

اخذ ویزای اقامت 5 ساله و 10 ساله مالزی، ویزای تحصیلی، ویزای همراه و صفر تا صد تحصیل در مالزی، از جمله مهم‌ترین خدمات تخصصی مشاوره شریف می‌باشد.

مشاوره شریف با به‌روزترین اطلاعات کارشناسی و پیگیری‌های‌ مداوم، مفتخر به کسب آمار ۹۹% قبولی در پرونده‌های اقامتی مشتریان خود می‌باشد.

مالزی تخصص ماست! 

همین حالا تماس بگیرید۲۲۸۴۰۱۴۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *