تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
افتتاح پردیس جدید مدرسه سان وی مالزی در سال ۲۰۲۳
افتتاح پردیس جدید مدرسه سان وی مالزی در سال ۲۰۲۳

افتتاح پردیس جدید مدرسه سان وی مالزی در سال ۲۰۲۳

5/5 - (3 امتیاز)

یک مدرسه، دو پردیس! گروه آموزشی SUNWAY در یک پیش‌نمایش مجازی، از افتتاح پردیس جدید مدرسه سان وی مالزی در سال 2023 رونمایی کرد. اولین مدرسه سبز برای تحصیل در مالزی!

گروه سان‌وی، با احداث شعبه‌ی دیگری از مدرسه بین المللی سان وی در کوالالامپور؛ بار دیگر سیستم آموزشی اونتاریو کانادا را به میدان رقابت کشاند.

به مناسبت این افتتاحیه، ثبت‌نام اولین دانش‌آموزان مدارس ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و پیش‌دانشگاهی در پردیس جدید مدرسه سان وی مالزی با تخفیف ویژه‌ای همراه است! این فرصت را از دست ندهید…

مشاوره شریف؛ تنها نماینده انحصاری گروه آموزشی سان‌وی در ایران است. برای دریافت اطلاعات پردیس جدید مدرسه سان‌وی مالزی اعم از امکانات، سیستم آموزشی، تاریخ ثبت‌نام و جزئیات کمک هزینه‌ی تحصیلی برای ورودی‌های جدید با ما همراه شوید. 

میخوای جزو اولین ثبت‌نامی‌های سان‌وی باشی؟

اینجا رو کلیک کن

video
play-rounded-fill

افتتاح پردیس جدید مدرسه سان وی، برگ برنده‌ تحصیل ابتدایی در مالزی

کوالالامپور (9 ژوئیه)؛ در حالی که کشور تلاش می‌کند تا در مبارزه با همه‌گیری ویروس کرونا پیروز میدان باشد، گروه آموزشی سان‌وی با افتتاح پردیس جدید مدرسه بین‌المللی Sunway در ژانویه 2023، خبرهای هیجان انگیزی را برای دانش آموزان اعلام می‌کند: «پردیس جدید مدرسه سان وی مالزی با بودجه 300 میلیون رینگیت در سال 2023 افتتاح می‌شود.»

مجموعه جدید آموزشی سان وی امکان تحصیل در مالزی با سیستم قدرتمند آموزشی اونتاریو کانادا را برای دانش آموزان بین المللی فراهم کرده است!

جالب است بدانید در حال حاضر، مدارس بین المللی سان وی (SIS) تنها مرکز آموزشی در مالزی است که دیپلم بین المللی کانادایی به دانش آموزان ارائه می‌دهد. 

با این حال آنچه گروه آموزشی سان وی را سال‌ها به فکر فرو می‌برد؛ جای خالی دانش آموزان پایه اول تا پنجم بود! مگر می‌شود چنین گروه آموزشی هدفمندی تمام مقاطع تحصیلی را پوشش دهد جز دبستان؟!

هدف از افتتاح پردیس جدید مدرسه سان وی مالزی، بهینه سازی و تکمیل مقاطع تحصیلی گروه آموزشی سان وی است. خبر خوب این که کمپ جدید سان وی در کوالالامپور، علاوه بر برنامه‌های مدرسه فعلی سان وی، آموزش ابتدایی را نیز ارائه می‌دهد.

این همان نقطه عطفی است که مدرسه جدید سان وی را در ردیف بهترین مدارس برای تحصیل ابتدایی در مالزی قرار می‌دهد؛ چیزی که پیش از این در گروه آموزشی سان وی امکان پذیر نبود! کمپ جدید مدرسه بین المللی سان وی مالزی، پذیرای دانش‌آموزان در پایه اول تا پنجم است. 

همه چیز درباره وسعت مساحت پردیس جدید سان وی

برای تحصیل در مالزی و پردیس جدید مدرسه سان وی در کوالالامپور آماده شوید، یک کمپ آموزشی 7 هکتاری با ظرفیت پذیرش برای تحصیل حداکثر 3000 دانش آموز!

ارزش این پردیس جدید با احتساب هزینه‌های زمین و توسعه، 300 میلیون رینگیت برآورد شده است.

پردیس جدید مدرسه سان وی مالزی، دارای گواهینامه GreenRE Platinum می‌باشد که فقط 3.5 کیلومتر دورتر از پردیس فعلی در سان وی سیتی کوالالامپور واقع شده است.

مقایسه پردیس جدید سان وی با پردیس قدیمی!

با افتتاح پردیس جدید مدرسه سان وی در کوالالامپور، بدنبال وجه تمایز این کمپ 300 میلیون رینگیتی با پردیس فعلی مدرسه بین المللی سان‌وی بودیم. قطعاَ در سازه‌های مدرن‌تر با امکانات پیشرفته‌تری مواجه خواهید شد، اما مهم‌تر از تجهیزات، موقعیت مکانی مدرسه جدید سان وی است که چشم هر بیننده‌ای را خیره می‌کند. 

تفاوت دیگر کمپ جدید سان وی، فراهم شدن امکان تحصیل دانش آموزان در مقطع ابتدایی مالزی است.

آموزش‌ها در مدرسه جدید سان وی، بر اساس برنامه درسی کانادا (انتاریو) و برنامه دیپلم بین المللی (IBDP) در سال 2023 خواهد بود.

مؤسسات آموزشی سان وی مالزی همچنین توسط SKIPS (استاندارد کیفیت مؤسسات آموزشی خصوصی) مالزی به عنوان مؤسسه آموزشی خصوصی 5 ستاره رتبه‌بندی شده است.

تحصیل ابتدایی در مدارس مالزی

اینجا رو کلیک کن

تحصیل در کدام مقطع پردیس جدید مدرسه sunway؟

همزمان با رونمایی از پیش نمایش مجازی پردیس جدید سان وی، از برنامه‌های آموزشی این مدرسه پرده برداری شد.

قرار است دانش آموزانی که برای تحصیل در مالزی راهی این کشور شده‌اند در هر کدام از مقاطع زیر که مایل باشند ادامه تحصیل دهند:

 1. مقطع دبستان از پایه اول تا پنجم
 2. راهنمایی از پایه ششم تا هشتم
 3. دبیرستان از پایه‌های نهم تا یازدهم
 4. تحصیل پیش دانشگاهی در پایه‌ یازده و دوازدهم مالزی 

کمک هزینه تحصیلی 3000 رینگیتی کمپ جدید سان‌وی؛ از بورسیه  لذت ببرید!

کمک هزینه‌های تحصیلی، همواره بخش خوشایند و پرطرفدار مدارس بین‌المللی مالزی هستند. با در نظر گرفتن اینکه هزینه تحصیل در مدارس مالزی برای خیلی از والدین رقم قابل توجهی است؛ مدارسی که به دانش آموزان بورسیه یا کمک هزینه اهدا می‌کنند، بیشتر مورد توجه والدین هستند.

به همین منظور، گروه آموزشی سان‌وی در جشن افتتاحیه خود از چندین بورسیه رونمایی خواهد کرد:

 1. بورسیه 15000 رینگیت کمک هزینه تحصیلی برای ثبت نام در مدارس ابتدایی تا ژوئن 2022
 2. و بورسیه 10000 رینگیت کمک هزینه تا دسامبر 2022
 3. ارائه‌ی بورسیه 3000 رینگیتی از دیگر دست و دلبازی‌های گروه آموزشی سان وی است.

به یاد داشته باشید؛ ثبت‌نام در مدارس راهنمایی، دبیرستان و دوره پیش‌دانشگاهی در مدرسه سان‌وی تا دسامبر 2022، خواهد بود.

از بورسیه 3000 رینگیتی لذت ببرید…

لیست شهریه و هزینه‌ها در مدرسه سان وی مالزی

اینجا رو کلیک کن

امکانات آموزشی رفاهی پردیس جدید مدرسه سان وی

امکانات آموزشی رفاهی پردیس جدید مدرسه سان وی

فرزند شما با تحصیل در پردیس جدید مدرسه سان‌وی مالزی، بهترین امکانات آموزشی و رفاهی موجود در مدارس بین‌المللی مالزی را یکجا تجربه خواهد کرد. تمام امکانات این مجموعه آموزشی در خدمت عملکرد تحصیلی و برای رفاه دانش آموزان بهینه سازی شده است. ایجاد فضایی با چنین امکانات گسترده، فرصتی اجتناب‌ناپذیر برای دانش‌آموزان است تا با یکی از بهترین برنامه‌های درسی جهان، رشد کنند.

مشاوره شریف؛ در ادامه شما را با جزئیات بیشتری از امکانات پردیس جدید مدرسه سان وی در مالزی آشنا می‌کند.

تحصیل در مالزی و ساختمان سبز کمپ جدید سان وی

پردیس جدید مدرسه بین المللی سان وی، اولین مدرسه بین المللی در مالزی است که موفق به دریافت گواهی GreenRE Platinum از سوی شورای جهانی ساختمان سبز شده است.

بر اساس گزارش شورای جهانی ساختمان سبز؛ ساختمان‌هایی هستند که تهویه مطبوع، عایق صوتی آکوستیک و سطح بالای آسایش حرارتی دارند. این امکانات باعث:

 • عملکرد شناختی بهتر دانش آموزان
 • افزایش کیفیت خواب
 • بهبود سلامتی
 • افزایش بهره‌وری
 • افزایش هوش ملموس
 • بهبود وضعیت رفاهی دانش آموزان 

کمپ جدید مدرسه سان وی با کسب حد نصاب‌های شورای جهانی ساختمان سبز، توانست گواهی ساختمان سبز را دریافت کند. این گواهی دلیلی بر کیفیت بالای امکانات در مدرسه جدید سان وی است؛ پس همین حالا برای ثبت‌نام فرزندتان و تجصیل در مالزی اقدام کنید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام در مدرسه سان وی

اینجا رو کلیک کن

امکانات آموزشی در پردیس جدید مدرسه سان وی

امکانات آموزشی پردیس جدید مدرسه سان‌وی که توسط خدمات بهداشتی، تفریحی، مسکونی و فروشگاهی در شهر سان‌وی کوالالامپور احاطه شده است، شامل موارد زیر است:

 • 74 کلاس درس
 • یک اتاق نمایش و تئاتر
 • سه اتاق هنر
 • دو اتاق موسیقی
 • هفت آزمایشگاه علمی
 • یک آزمایشگاه فناوری مجهز به جدیدترین‌ تکنولوژی‌ها
 • یک آزمایشگاه زبان
 • یک کافه تریا برای مدارس ابتدایی و متوسطه.

امکانات رفاهی ورزشی در پردیس جدید سان وی

خوبی این مدرسه این است که تمام امکانات از بدو ورود خودنمایی می‌کنند.

زمین فوتبال چمن؛ این مستطیل بزرگ سبز رنگ، پرطرفدارترین امکانات ورزشی مدرسه جدید سان وی است که حتی در کادر عکس‌های ماهواره‌ای به وضوح دیده می‌شود. این زمین فوتبال با اندازه استاندارد (45 متر در 90 متر) در اختیار دانش آموزان مدرسه جدید سان وی قرار می‌گیرد.

از دیگر امکانات رفاهی ورزشی این مجموعه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • زمین فوتبال چمن (45 متر در 90 متر)
 • یک زمین بازی به مساحت بیش از 400 متر مربع؛
 • یک استخر شنا با هشت خط و 25 متر؛
 • یک کتابخانه با ظرفیت 615 نفر؛
 • یک سالن چند منظوره با ظرفیت 2000 نفر برای فعالیت‌ها و رویدادهای دانش آموزان؛
 • یک محل نگهداری بیماران که توسط متخصصان مراقبت‌های بهداشتی، در ساعات مدرسه اداره می‌شود؛
 • یک تیم امنیتی متشکل از پلیس‌ کمکی سان‌وی سیتی کوالالامپور که توسط پلیس سلطنتی مالزی آموزش دیده‌اند.

SIS در سال‌های 2015، 2016، 2018، 2020 و 2021 به‌عنوان معتبرترین برند Reader’s Digest انتخاب شده است.
سیستم آموزشی کانادایی پردیس جدید مدرسه sunway

سیستم آموزشی کانادایی پردیس جدید مدرسه sunway

قبل از هر چیزی بهتر است خیالتان را درباره این مدرسه‌ی کانادایی راحت کنیم!

همانطور که می‌دانید؛ سان وی یک مدرسه‌ی کانادایی تبار است که تحت فرمان آموزش و پروش ایالت اونتاریو کانادا اداره می‌شود.

برنامه درسی ایالت اونتاریو کانادا، یکی از بهترین برنامه‌های درسی دنیا است که سال‌هاست که در پردیس فعلی سان وی حساب خودش را پس داده است. 

آموزش و پرورش کانادا برای بیش از 10 سال به طور مداوم جایگاه اول PISA را به خود اختصاص داده و خیال عقب نشینی را هم ندارد! برنامه‌های آموزشی کانادا از بهترین های جهان‌اند که در مدرسه بین المللی سان وی با همان کیفیت تدریس می‌شوند. همچنین؛ مدرک بین المللی آن به عنوان سریع‌ترین برنامه پیش‌دانشگاهی در حال رشد در جهان معرفی شده است.

همه چیز درباره برنامه درسی انتاریو مدرسه سان وی

تدریس برنامه درسی انتاریو در مدارس بین المللی سان وی (SIS)، نشان بارزی از هویت کانادایی سان وی است. با ویزگی‌های این سیستم آموزشی آشنا شوید:

 • برخلاف سایر سیستم‌های آموزشی دنیا که بر امتحانات نهایی پافشاری دارد، برنامه درسی انتاریو بر رشد فردی مستمر در طول ترم توجه و تمرکز دارد. 
 • در برنامه درسی انتاریو پردیس جدید مدرسه سان‌وی، هر دانش آموز اجازه دارد تا پتانسیل کامل خود را به کار گرفته و آموخته‌های واقعی خود را نشان دهد.
 • برنامه درسی انتاریو در مدارس سان وی، توسط معلمان کانادایی دارای مجوز از کالج معلمان انتاریو (OCT)، تدریس می‌شود.
 • معلمانی که از OCT مجوز دارند، دارای دو مدرک لیسانس هستند که یکی از آنها در زمینه‌ی آموزش است. آنها در دانشگاه‌های کانادا برای اثربخشی حرفه‌ی خود، آموزش دیده‌ و تمام پروسه‌های حرفه‌ای شدن را پشت سر گذاشته‌اند. بله! مدارس بین المللی سان‌وی در مالزی، چنین معلم‌هایی دارند…

رشد تصاعدی علاقه والدین به برنامه درسی کانادا

در یک پیش‌نمایش مجازی، پروفسور الیزابت لی، مدیر ارشد گروه آموزشی سان‌وی، گفت: «پردیس جدید می‌تواند علاقه روزافزون به برنامه درسی کانادا ارائه شده توسط مدارس بین‌المللی سان وی (SIS) را برآورده کند.»

در گفت و گویی دیگر؛ دکتر چنگ مین وی، مدیر اجرایی مدرسه بین المللی Sunway و مدیر مطالعات گفت: «رشد تصاعدی علاقه والدین به برنامه درسی کانادا به دلیل توانایی آن در ارائه نتایج برای کودکان خردسال است.»

دکتر چنگ همچنین ابراز کرد: «در مدارس بین المللی سان وی، بیش از 40 فعالیت فوق برنامه به دانش‌آموزان ارائه می‌شود که درک کار تیمی و دوستی را میان آنها تقویت می‌کند. رویدادهای مدرسه مانند نقد اشعار ملی سان وی و سازمان ملل متحد، به دانش‌آموزان فرصت می‌دهد تا استعدادها و توانایی‌های خود را به نمایش بگذارند.»

حال گمان نمی‌کنم شبهه‌ای برای ثبت‌نام و تحصیل فرزندتان در مدارس بین‌المللی سان وی باقی مانده باشد. با این اوصاف برای شفاف سازی بهتر، آنچه در سیستم آموزشی مدارس بین المللی سان وی رخ می‌دهد را برایتان بازگو می‌کنیم:

از سیستم آموزشی پیشرو مدرسه سان‌وی بیشتر بدانید

برنامه ارزیابی بین‌المللی دانش‌آموزان (PISA)، یک برنامه جهانی است که به مطالعه‌ و ارزیابی کیفیت، برابری و کارایی سیستم‌ مدارس در جهان می‌پردازد.

برنامه ارزیابی بین‌المللی دانش‌آموزان (PISA) به طور مداوم سیستم آموزشی کانادا را بالاتر از سیستم‌های آموزشی دیگر رتبه‌بندی کرده است. حتی بالاتر از سیستم آموزشی کشورهای انگلیسی زبان در جهان، مانند انگلستان، ایالات متحده، استرالیا و نیوزلند!

 مگر می‌توان چنین سیستم آموزشی قدرتمندی را نادیده گرفت!

مشاوره شریف در شبکه های اجتماعی

مزایای تحصیل در مالزی و مدرسه دانش آموز محور سان وی

مزایای تحصیل در مالزی و مدرسه دانش آموز محور سان وی

متد آموزشی دانش آموز محور در مدارس بین المللی سان وی مالزی زبان‌زد است! قطعاً در این متد آموزشی، اتفاقات خوبی برای فرزندتان رقم می‌خورد.

 1. در متد آموزشی SIS، شش ویژگی کلیدی اعم از: آموزش شخصیت، شهروندی، ارتباطات، تفکر انتقادی، همکاری و خلاقیت، در اولویت قرار می‌گیرند. 
 2. در پردیس جدید مدرسه سان وی، دانش آموزان برای تبدیل شدن به رهبران آینده آماده می‌شوند.
 3. در SIS، دانش آموزان تشویق می‌شوند تا از طریق فناوری‌های موجود در مدرسه، خلاقیت‌های خود را کشف کنند.
 4. مدرسه بین المللی سان وی، مکانی است که در آن دانش آموزان از طریق فرآیند یادگیری بسیار شخصی سازی شده، بر روی کسب مهارت‌های مختلف کار می‌کنند.
 5. در مدرسه سان وی مالزی، فراتر از برتری تحصیلی، به دانش‌آموزان آموزش داده می‌شود که افرادی دلسوز و مسئولیت‌پذیر در قبال جامعه خود باشند. به همین منظور برای دانش‌آموزان کلاس‌های 9 تا 12، تکمیل 40 ساعت خدمات اجتماعی ضروری است.
 6. دانش‌آموزان در مدارس بین المللی سان وی، از طریق برنامه‌های مبتنی بر ترم آموزش داده می‌شوند. این روال به آنها کمک می‌کند تا به تحصیلات عالی بروند.
 7. دانش آموزان در هر ترم، روی 4 موضوع اصلی ارائه شده تمرکز می‌کنند.
 8. دانش آموزان مدرسه سان وی، اجازه دارند تا ساعات تماس طولانی‌تری برای درک عمیق مطالعات با معلمان داشته باشند.

قوانین ورود به مالزی برای دارندگان ویزای همراه

اینجا رو کلیک کن

ثبت‌نام در مدرسه جدید سان وی و کووید-19 

می‌خواهیم از تأثیر کووید-19 بر ثبت‌نام در مدرسه سان وی شفاف سازی کنیم! چه توجیهی برای باز شدن مدارس و ثبت‌نام دانش آموزان برای تحصیل در مالزی با توجه به استمرار بیماری کرونا وجود دارد؟ 

وقتی از خانم الیزابت لی، مدیر ارشد گروه آموزشی سان وی درباره تأثیر همه‌گیری کووید-19 و قرنطینه‌ها بر ثبت‌نام و کلاس‌ها سؤال شد، وی گفت: «کووید-19 اینجاست که بماند، اما واکسیناسیون در سطح خوبی از ما محافظت می‌کند. برنامه این است که این ویروس را نگیریم. اصلاً مثل زندگی با تب دنگی است. هیچ درمانی وجود ندارد و می‌کشد، اما ما را از رفتن به مدرسه باز نمی‌دارد. این همان کاری است که ما در گروه آموزش متوسطه انجام می‌دهیم؛ زیرا می‌دانیم وقتی که آموزش آنلاین را در پیش می‌گیریم، ممکن است برخی از دانش‌آموزان در خانه‌هایشان دسترسی خوبی به اینترنت نداشته باشند.»

کووید-19 همان است ولی ما مجهز به واکسیناسیون و آماده‌تر شده‌ایم. حتی قدرت این را پیدا کرده‌ایم که با قبول این ویروس در جامعه، به زندگی عادی خود ادامه دهیم.

مالزی کنونی بسیار مجهزتر از گذشته، با تدابیر امنیتی و پیشگیرانه به استقبال دانشجویان و دانش‌آموزان بین المللی می‌رود؛ پس دلیلی برای نگرانی و ادامه‌ی آموزش آنلاین در مالزی وجود ندارد.

پردیس جدید مدرسه سان وی هم اکنون باز است و می‌توانید برای ثبت‌نام فرزندتان اقدام کنید.

ثبت‌نام در پردیس جدید مدرسه سان وی مالزی با مشاوره شریف

مشاوره شریف؛ تنها نماینده انحصاری مدرسه بین‌المللی سان وی مالزی در ایران است.

مشاوره شریف؛ راهنما و مجری شما در امور ثبت نام، اخذ ویزا، تهیه‌ی خوابگاه و غیره در کوتاه‌ترین زمان ممکن خواهد بود.

از جمله توانایی‌های منحصر به فرد مشاوره شریف می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارا بودن جامع‌ترین و بزرگترین بانک اطلاعاتی دانشگاه‌ها، آموزشگاه‌های زبان و مدارس بین‌المللی در مالزی‌‌
 • استفاده از باتجربه‌ترین مشاوران با اطلاعات به‌روز
 • شناخت بسیار دقیق از ساختار دانشگاه‌های مالزی و تمامی دانشکده‌های آن
 • ارتباطات مستقیم با دانشکده‌ها، اساتید و کارکنان دانشگاه‌های مالزی 

مشاوره شریف پلی بسوی مدارس اینترنشنال در مالزی. جهت اطلاعات بیشتر راجع به نحوه‌ی ثبت نام در مدرسه بین‌المللی سان‌وی تماس بگیرید.

همین حالا برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴0140 – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Hide picture