تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
تماس با ما
ویزای یک ساله مالزی

ویزای یک ساله مالزی

زمان مطالعه: 3 دقیقه
Rate this post

ویزای یک ساله مالزی، گزینه‌ای جذاب برای کسانی است که می‌خواهند به مدت طولانی‌ بدون شرط تحصیل در کشور زیبا و متنوع مالزی زندگی کنند. با داشتن ویزای یک ساله، اجازه دارید تا یک سال در مالزی بمانید و در صورت نیاز تا سه سال آن را تمدید کنید. 

می خوای ویزای مالزی بگیری؟

اینجا رو کلیک کن

معرفی ویزای یک ساله مالزی

خیلی ها هستند که به دنبال یک ویزای بی دردسر و اجازه اقامت در مالزی به مدت طولانی هستند.

راستش را بخواهید هر کدام از ویزاهای مالزی شرایط خاص و مدت محدودی دارند؛ به طور مثال ویزای توریستی با اعتبار 14 روزه دارندگان را مجاز به اقامت دو هفته ای در مالزی می‌کند. ویزای سوشال دو ماهه بوده که تا 90 روز قابل تمدید است. سایر ویزاهای با زمان اعتبار طولانی نیز دردسرها و پیچ و خم فراوانی دارند. به طور مثال برای اخذ ویزای تحصیلی باید از دانشگاه پذیرش بگیرید و ویزای اقامت «مالزی خانه دوم من MM2H» نیازمند سرمایه گذاری کلان و برنامه ریزی بلند مدت است. پس تکلیف کسانی که قصد دارند بدون دردسر مدتی را در مالزی بمانند چیست؟

مشاوره شریف برای شما راهکار ویژه ای دارد. ویزای یک ساله مالزی نوعی ویزای چند با ورود و جامع است که همه خوبی‌ها را در خود دارد. اولین مزیت این ویزا زمان اعتبار طولانی مدت آن است. این ویزا با تاریخ اعتبار یک ساله است که تا 3 سال نیز قابلیت تمدید دارد.

مزایای ویزای 1 ساله 

ویزای 1 ساله مالزی به شما اجازه می‌دهد بی هیچ دغدغه‌ای وارد کشور مالزی شده، از زندگی روزمره لذت ببرید و از امکانات مدرن مالزی استفاده کنید. ویزای 1 ساله مالزی قدمی بزرگ به سوی تغییری جامع در زندگی شما است. این ویزا به خاطر مزایای فراوانی که دارد یکی از پرطرفدارترین ویزاهای مالزی به شمار می‌رود. می‌دانید مزایای این ویزای محبوب چیست؟ 

 • اقامت یک ساله در مالزی، ویزای یک ساله مالزی به شما امکان می دهد تا به مدت یک سال در یکی از کشورهای جذاب و مدرن آسیا زندگی کنید.
 • امکان تمدید، ویزای یک ساله قابلیت تمدید دارد و در مواردی می تواند تا 3 سال تمدید شود، این امر به شما اجازه می‌دهد تا برنامه‌های خود را برای زندگی در مالزی با اطمینان بیشتری برنامه‌ریزی کنید.
 • امکان اخذ ویزای همراه، شما می توانید برای فرزند زیر 18 سال و یا والدین خود ویزای همراه بگیرید. این یعنی خانواده می‌توانند در حین اقامت شما در مالزی، همراه شما باشند.
 • امکان باز کردن حساب بانکی در مالزی، با ویزای یک ساله امکان باز کردن حساب بانکی در مالزی وجود دارد. این مورد برای مدیریت امور مالی شما در حین اقامت در مالزی بسیار مفید است.
 • ویزای چندبار ورود یا مالتی پل، ویزای یک ساله مالزی اجازه می دهد شما در طول مدت اعتبار ویزا، چندین بار وارد و خارج از کشور شوید. این مزیت شما را در تردد بین مالزی و کشور خود آزاد می‌کند.
 • مزیت دیگر ویزای یک ساله این است که دردسرهای سایر ویزاها را ندارد. و شما بدون نیاز به پذیرش دانشگاه های مالزی یا سرمایه گذاری به راحتی می‌توانید ویزای یک ساله بگیرید.
 • دلیل دیگر مشاره شریف برای معرفی ویزای یک ساله سرعت پردازش آن است. از زمانی که تصمیم به اخذ ویزا بگیرید تا وقتی که ویزایتان آماده شود کمتر از دو ماه باید منتظر بمانید.
 • از همه مهم‌تر این که این ویزا چند بار ورود بوده و در صورت خروج از مالزی اعتبارش را از دست نمی‌دهد. و در نهایت شگفتانه نهایی ویزای یک ساله مالزی امکان اخذ ویزای همراه است. با داشتن ویزای یک ساله مالزی در صورت تأهل می‌توانید همسر و فرزندان زیر 18 سال و در صورت مجرد بودن همراه پدر و مادرتان به مالزی بروید. 

مراحل دریافت ویزای یک ساله کشور مالزی

دریافت ویزای یک ساله مالزی مراحل خاص خود را دارد. چارچوب کلی فرآیند دریافت ویزای مالزی این قرار است: 

تکمیل فرم درخواست، فرم درخواست برای ویزای یک ساله را می‌توانید از کارشناسان مشاوره شریف دریافت کنید و به طور کامل و دقیق آن را پر کنید.

ارائه مدارک لازم، مدارکی که معمولاً باید ارائه شوند عبارتند از: گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار، عکس هویتی، مدارک مالی مانند گزارش حساب بانکی، و مدارک دیگری که بسته به شرایط شما ممکن است نیاز باشد.

پرداخت هزینه ویزا، بعد از تکمیل فرم درخواست و ارائه مدارک، باید هزینه درخواست را پرداخت کنید.

انتظار برای دریافت ویزا، پس از ارسال فرم درخواست و پرداخت هزینه، باید منتظر بمانید تا درخواست شما بررسی شود. 

دریافت ویزا، در صورت تصویب درخواست، ویزای یک ساله شما صادر و به شما ارائه خواهد شد.

مشاوره شریف در شبکه های اجتماعی

مدارک لازم 

 • فرم درخواست ویزا: این فرم را می‌توانید از وب‌سایت سفارت مالزی در کشور خود یا از نمایندگی محلی دیپلماتیک مالزی بگیرید.
 • پاسپورت: پاسپورت شما باید حداقل 6 ماه بعد از تاریخ ورود به مالزی اعتبار داشته باشد.
 • ریز نمرات دیپلم یا پیش دانشگاهی
 • عکس متقاضی؛ دو عکس پاسپورت به ابعاد و الزامات خاصی نیاز دارید.
 • گواهی پزشکی، گواهی پزشکی برای اثبات سلامتی فیزیکی لازم است.

می خوای تحصیل در مالزی رو شروع کنی؟

اینجا رو کلیک کن

تمدید ویزای یک ساله

ویزای یک ساله مالزی قابل تمدید است، ولی توصیه می‌شود که حداقل 3 ماه قبل از انقضای ویزا، فرآیند تمدید را شروع کنید. این به دلیل آن است که فرایند تمدید ممکن است زمان بر باشد و بسته به بررسی‌های اداری و امنیتی ممکن است تا چند هفته یا حتی ماه طول بکشد.

برای تمدید ویزا، شما باید به دفتر اداره مهاجرت مالزی مراجعه کنید یا از طریق مشاوره شریف اقدام کنید. ممکن است برخی از مدارک لازم برای تمدید ویزا شامل گواهی سلامتی، اثبات منابع مالی، و مستندات مربوط به خدمات مهاجرتی نیاز باشد.

هزینه و زمان اخذ ویزای 1 ساله 

ویزای یک ساله مالزی یکی بهترین ویزاهای موجود و مورد توجه بسیاری از افراد است که قصد دارند به مدت طولانی زندگی در مالزی را تجربه کنند. هزینه اخذ ویزای 1 ساله مالزی متغیر است و بسته به شرایط و نوع درخواست ممکن است تغییر کند. اما زمان دریافت آن مشخص و قابل برنامه ریزی است.  پس از تکمیل فرآیندها و ارائه مدارک لازم، معمولاً حدود 45 روز زمان نیاز دارید تا ویزایتان را تحویل بگیرد.  

اخذ تضمینی ویزای مالزی با مشاوره شریف

مشاوره شریف تنها پارتنری است که به صورت تخصصی تنها و تنها در حوزه مالزی فعال است، این همان نقطه تمایزی است که شما به دنبالش بودید. خدمات مشاوره شریف برای اخذ ویزای مالزی تضمینی است. برای دریافت انواع ویزای مالزی با ما در تماس باشید:

 • ویزای فوری مالزی ظرف ۴۸ ساعت
 • ویزای سوشال ۲ ماهه
 • ویزای تحصیلی شامل ویزای دانش آموزی و دانشجویی
 • ویزای اقامت مالزی خانه دوم من 
 • ویزای زبان مالزی
همین حالا تماس بگیرید۲۲۸۴۰۱۴۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *