تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.
مدرسه بین المللی مهسا در مالزی

پیام مدیر مدرسه ماهسا

5/5 - (1 امتیاز)

بسیار مفتخر هستم که ورود شما عزیزان را به مدرسۀ بین المللی ماهسا خوش آمد بگویم. ما در این مدرسه با برخورداری از امکانات عالی در کنار سخت کوشی و پرسنل آموزشی متعهد، فضایی هوشمند و الهام بخش برای یادگیری فراهم آورده ایم.
در رأس همۀ اقدامات ما کودکان قرار دارند – افتخار ما استانداردهای آموزشی بالایی است که توسط اعضا تنظیم می شود. اعضای آموزشی این مجموعه دانش آموزان را به سخت کوشی و ارائۀ بهترین های خود تشویق می کنند.
تدریسِ عالی جزء اصول اخلاقی ما محسوب می شود، اما فرزند شما بسیاری از ارزش های اصلی همچون صداقت، مهربانی، احترام و مسئولیت پذیری را نیز در خلال دوران مدرسه می آموزد. هدفِ ما رشد اعتماد به نفس، شخصیت و توانایی های دانش آموزان است تا بتوانند بهترینِ خودشان باشند.

اصول اخلاقی ما در اینجا، به عنوان یک مدرسه، ایجاد فرصت های غنی سازی بیشتر برای جوانان از طریق برنامه های فوق برنامه می باشد. به موجب این امر، دانش آموزان می توانند در محیطی منضبط، دارای اصول و دلسوز پتانسیل های فکری، عملی، جسمی،و اجتماعی و خلاقیت خود را گسترش دهند.

هدف ما در این مدرسه، به عنوان یک موسسۀ تازه تأسیس با ایده های بزرگ و فعالیت های فوق برنامه، رقابت با بهترین مدارس دنیا از طریق پرورش رهبران و فعالان آینده در تمام زمینه های تلاش بشر می باشد.

گوی کاسارچیس
مدیر مدرسه

منبع : وب سایت مدرسه بین المللی ماهسا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *