تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
منو
مشاوره شریف پلی بسوی مدارس بین‌المللی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.

دانشگاه های خصوصی مالزی

دانشگاه ناتینگهام مالزی

دانشگاه ناتینگهام مالزی

دانشگاه ناتینگهام مالزی (Nottingham)، نشان خلاقیت و موفقیت را از ملکه انگلستان دریافت کرده است. ناتینگهام یک دانشگاه جهانی با اصالت است که به نمایندگی دانشگاه‌‌های انگلستان در مالزی تأسیس شد. از افتخارات این دانشگاه گرفته تا زیر و بم ساختارهای آموزشی و امکانات ناتینگهام را در این مقاله مورد …

ادامه مطلب »

شعبه دانشگاه تیلور Taylor’s

شعبه Lakeside؛ شاهکار دانشگاه تیلور Taylor’s در مالزی است. با پذیرش در این شعبه از دانشگاه تیلورز در دل یکی از خارق‌العاده‌ترین معماری‌های مالزی قدم خواهید گذاشت. سیستم آموزشی منحصر به فرد با اهداف والای یادگیری، شعبه Lakeside را به یکی از خاص‌ترین‌‌ شعب دانشگاه تیلورز تبدیل کرده است. در این مقاله با این بخش از شاهکار تیلورز آشنا می‌شوید.

ادامه مطلب »

دانشگاه تیلور (TAYLOR’S)

دانشگاه taylors

دانشگاه تیلور Taylor’s، یک دانشگاه معتبر و یک نام تجاری جهانی در مالزی است. اگر قصد دارید مدرک کارشناسی یا حتی تحصیلات تکمیلی خود را از یک مؤسسه‌‌ی خارج از کشور دریافت کنید؛ دانشگاه Taylor’s مالزی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در این مطلب مشخصه‌های بارز این کالج غیر انتفاعی و نقش آشکار آن در رشد و پیشرفت اقتصادی مالزی را بررسی می‌کنیم.

ادامه مطلب »

دانشگاه UCSI مالزی

UCSI؛ دانشگاه و کالج بین‌المللی سدایا و طیف وسیعی از آموزش‌های آکادمیک در مالزی. سیستم آموزشی قوی با امکانات عالی، اگر به تحصیل در دانشگاه UCSIمالزی می اندیشید؛ این مقاله را تا انتها بخوانید.

ادامه مطلب »

دانشگاه MMU

دانشگاه های مالزی

چرا دانشگاه MMU مالزی؟ آموزش‌های در سطح جهانی، دستیابی به آخرین دستاوردهای IT و صنعت مالتی مدیا و تحصیل در دانشگاهی همتراز با موفقیت‌های دانشگاه Silicon Valley آمریکا، همان سکوی پرتابی است که برای پیشرفت در زمینه‌ی مالتی مدیا به آن نیاز خواهید داشت. در این مقاله بیشتر با دانشگاه MMU مالزی آشنا خواهید شد.

ادامه مطلب »

دانشگاه موناش MONASH

دانشگاه بین المللی موناش مالزی

به تحصیل در دانشگاه موناش Monash فکر می‌کنید؟ زیاد هم دور از ذهن نیست. تربیت نسلی محقق و حرفه‌ای با ارائه‌ی بهترین امکانات آموزشی ماحصل پذیرش در یکی از بهترین و معتبرترین دانشگاه‌های استرالیاست که با شهریه‌ای مناسب در مالزی تأسیس شده است. در این مطلب هرآنچه از دانشگاه موناش مالزی را بررسی خواهیم کرد؛ پس با ما همراه باشید.

ادامه مطلب »

دانشگاه ماهسا مالزی

دانشگاه MAHSA مالزی تنها یک دانشگاه پزشکی نیست، بلکه یکی از بهترین مراکز آکادمیک پزشکی جهان است که تمام امکانات آموزشی مورد نیاز را برای علاقه مندان به تحصیل در مالزی فراهم نموده است. اگر قصد دارید به یکی از قدرتمندترین‌ها در عرصه‌ی پزشکی تبدیل شوید، دانشگاه MAHSA مالزی را پیشنهاد می‌کنیم. امید به آنکه این مطلب در انتخاب بهترین دانشگاه برای تحصیل پزشکی در مالزی سودمند باشد.

ادامه مطلب »

دانشگاه APU مالزی

دانشگاه APU مالزی

APU؛ دانشگاه نوآوری و فناوری آسیا و اقیانوسیه، مجهزترین دانشگاه آی تی در مالزی و برنده‌ی جوایز بسیاری در زمینه‌ی آموزش‌های تخصصی، تحقیق و توسعه می‌باشد. اگر مایل به تحصیل در دانشگاه خصوصی APU در مالزی هستید، بهتر است کمی بیشتر با اهداف و ساختار آموزشی این دانشگاه در این …

ادامه مطلب »

معرفی دانشگاه سان‌وی

دانشگاه سان وی مالزی

سان وی (sunway)؛ دانشگاه برتر فناوری دیجیتال در مالزی. تحصیل در یک دانشگاه 5 ستاره همان سکوی پرتابی است که از ابتدا باید به آن بیاندیشید. در این مقاله با معرفی دانشگاه سان وی، تصویر روشن‌تری از آینده‌ی تحصیلی‌تان در مالزی خواهیم ساخت؛ پس با ما همراه باشید. تضمین پذیرش …

ادامه مطلب »