تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
دوشنبه ,۲۹ دی ۱۳۹۹
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.

مقالات دانشگاه UPM

امکانات آموزشی و رفاهی دانشگاه UPM

امکانات آموزشی و رفاهی دانشگاه UPM، از خوابگاه‌های مجردی و متأهلی گرفته تا خدمات تفریحی ورزشی عالی و امکانات رفاهی به بهترین شکل ممکن در اختیار دانشجویان پوترا قرار می‌گیرد. در ادامه به بررسی امکانات آموزشی و رفاهی دانشگاه پوترای مالزی می‌پردازیم.

ادامه مطلب »

دانشگاه UPM مالزی
(دانشگاه پوترای مالزی)

دانشگاه UPM مالزی

دانشگاه UPM مالزی از شایسته‌ترین مراکز آموزش عالی آسیاست که آینده‌ای روشن در پس آن نهفته است. اگر مایلید پرده‌های مبهم تحصیلی خود را کنار بزنید و وارد دنیای نخبگان و دانش پژوهان دانشگاه پوترا مالزی (UPM) شوید، در این مقاله با ما همراه باشید. بی شک آنچه برایتان رقم می‌خورد ستودنی است.

ادامه مطلب »

درخواست کمک هزینه‌ی تحصیلی‌ دانشگاه UPM

 کمک هزینه‌ی تحصیلی‌ فارغ‌التحصیلان اینترنشنال (آی جی آر اف) ترم دوم 2014 / 2015 دانشگاه پوترا : دانشجویان اینترنشنال می‌توانند برای کمک هزینه‌ی تحقیقاتی ثبت‌نام کنند. خاطرنشان می‌شود این نوع درخواست تنها برای دانشجویان اینترنشنال دانشگاه UPM(یکی از برترین دانشگاه های مالزی) است که در حال حاضر در مقطع کارشناسی …

ادامه مطلب »

زبان انگلیسی مورد نیاز در دانشگاه UPM

همانطور که می‌دانید یکی از شروط اصلی پذیرش در کلیه دانشگاهها، ارائه‌ی مدرک زبان انگلیسی است. ما این نوید را می‌دهیم که این دانشگاه شما را بدون مدرک زبان و یا از هر سطحی از زبان می‌پذیرد و شما در کلاس‌های آموزش زبان بر اساس سطح زبانتان ابتدا آموزش می‌بینید. ما در این متن شرایط سطوح مختلف زبان را برای دانشجویانی که متقاضی پذیرش بدون شرط (کسانی‌که مدرک زبان مورد نیاز را قبلا کسب کرده اند)، پذیرش مشروط (کسانی‌که نمره مدرکی که قبلا کسب کرده اند کافی نبوده) و پذیرش با شرط گذراندن آموزش دوره‌های مقدماتی تا پیشرفته زبان در دانشگاه UPM هستند را توضیح می‌دهیم. همچنین هزینه‌ی ثبت‌نام و شرکت در دوره‌های زبان انگلیسی در مالزی را می‌توانید در این مقاله مطالعه نمایید.

ادامه مطلب »

ساختار آموزشی دانشگاه UPM

گستردگی سیستم آموزشی دانشگاه UPM مالزی در ابعاد مختلف همواره متقاضیان اخذ پذیرش در این دانشگاه را به چالش می‌کشد. برای لمس ساختار آموزشی دانشگاه UPM در این مقاله با مشاوره شریف همراه باشید.

ادامه مطلب »

کمک‌هزینه‌ی تحصیلی در دانشگاه UPM

کمک‌هزینه‌ی تحصیلی؛ حتی نام این عبارت هم به دانشجویان دلگرمی می‌دهد چه رسد به اینکه مشمول دریافت این کمک‌هزینه شوند. دانشگاه‌های مالزی اغلب شرایطی را برای پرداخت کمک‎‌هزینه‌ی تحصیلی در نظر می‌گیرند و این شامل دانشجویان دانشگاه UPM نیز می‌شود. اگر به عنوان دانشجوی این مجموعه متقاضی دریافت کمک‌هزینه‌ی تحصیلی دانشگاه UPM هستید در این صفحه بمانید؛ ما شما را راهنمایی می‌کنیم.

ادامه مطلب »

لیست دروس دانشگاه UPM

کارشناسی علوم کامپیوتر مهندسی نرم‌افزار دروس پیشنهادی دروس دانشگاهی – 21 واحد (17%) شماره کد عنوان واحد درسی پیش‌نیاز ساعات آموزشی 1. SKP 2101 ملیت مالایی No 3(3+0) 2. SKP 2203 تمدن اسلام و تمدن آسیا No 2(2+0) 3. SKP 2204 ارتباطات اخلاقی No 2(2+0) 4. BBI 2420 مهارت‌های ارتباطات …

ادامه مطلب »

استخدام در دانشگاه UPM

همراه با تحصیل خود در دانشگاه UPM کار نیمه‌وقت هم داشته باشید اگر می‌خواهید در طول تحصیل خود یک کار نیمه‌وقت داشته باشید، از یاد نبرید؛ قوانین مشخصی در رابطه با استخدام شما توسط دپارتمان مهاجرت مالزی تعیین شده است. بر اساس قوانین یاد شده؛ به دانشجویان اجازه داده می‌شود …

ادامه مطلب »

تاريخ تحويل مدارك و شروع ترم دانشگاه UPM

كارشناسی ارشد و دكتری   تمام رشته‌ها غير از مديريت GSO   آخرين مهلت ثبت‌نام شروع ترم دانشگاه ترم اول 30 می اکتبر 2020 ترم دوم 30 اکتبر اکتبر 2021   كارشناسي تمام رشته‌ها   آخرين مهلت ثبت‌نام شروع ترم دانشگاه فقط یکبار در سال – سپتامبر   GSM دانشکده‌ی مدیریت …

ادامه مطلب »