تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
جمعه ,۲ آبان ۱۳۹۹
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.

کالج بین المللی ریما RIMA

کالج بین المللی ریما RIMA با کادری مجرب از اساتید بین المللی، مطابق با استانداردهای آموزشی لندن و مالزی تاسیس شده و هدف کالج بین المللی ریما RIMA ارتقاء سطح زبان انگلیسی و آماده کردن دانشجویان برای تحصیل در انگلستان است. به همین جهت دوره های زبان انگلیسی و رشته های متنوع در کالج بین المللی ریما RIMA در سطح ممتازی قرار دارند که مطابق با استاندارد ورود به دانشگاه های انگلستان و یا سایر کشورهای جهان می باشد.

Campus جدید کالج بین المللی ریما RIMA که در منطقه ای به نام پوچونگ واقع شده است، هر ساله پذیرای دانشجویان بسیاری از کشورهای مختلف دنیاست که به دنبال فرصت تحصیل در دوره های زبان انگلیسی، کاردانی و کارشناسی در شاخه های علوم مهندسی مانند الکترونیک، شبکه و مکاترونیک ، و رشته های مدیریتی مثل بازرگانی و حسابداری و غیره می باشند. کالج بین المللی ریما RIMA در منطقه ای مسکونی و خوش آب و هوا واقع شده که کلیه ی مایحتاج زندگی روزمره ی دانشجویان و خانواده ها در غالب امکاناتی از قبیل مراکز خرید و تفریحگاه ها، مجتمع های مسکونی با امکانات مدرن، مراکز ورزشی، کافه، رستوران، سوپر مارکت های شبانه روزی، پمپ بنزین و غیره را در خود جای داده است.

مدارک صادره از کالج ریما

مدرک فارغ التحصیلی رشته BBA (مدریت بازرگانی مقطع کارشناسی) کالج بین المللی ریما RIMA از دانشگاه Harriet Watt صادر خواهد شد و در رشته های مهندسی مدرک نهایی از Coventry اعطا می گردد.

خاطر نشان می گردد دانشجویان در پایان با هزینه زندگی در مالزی مدرک معتبر از کالج اروپایی دریافت می نمایند.

مقاله مفید بود؟ با دوستانتون به اشتراک بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *