تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
منو
مشاوره شریف پلی بسوی مدارس بین‌المللی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.

كالج بين المللي ريما RIMA

كالج بين المللي ريما RIMA با کادري مجرب از اساتيد بين المللي، مطابق با استانداردهاي آموزشي لندن و مالزي تاسيس شده و هدف كالج بين المللي ريما RIMA ارتقاء سطح زبان انگليسي و آماده کردن دانشجويان براي تحصيل در انگلستان است. به همين جهت دوره هاي زبان انگليسي و رشته هاي متنوع در كالج بين المللي ريما RIMA در سطح ممتازي قرار دارند که مطابق با استاندارد ورود به دانشگاه هاي انگلستان و يا ساير كشورهاي جهان مي باشد.

Campus جديد كالج بين المللي ريما RIMA که در منطقه اي به نام پوچونگ واقع شده است، هر ساله پذيراي دانشجويان بسياري از کشورهاي مختلف دنياست که به دنبال فرصت تحصيل در دوره هاي زبان انگليسي، کارداني و کارشناسي در شاخه هاي علوم مهندسي مانند الکترونيک، شبکه و مكاترونيك ، و رشته هاي مديريتي مثل بازرگاني و حسابداري و غيره مي باشند. كالج بين المللي ريما RIMA در منطقه اي مسکوني و خوش آب و هوا واقع شده که کليه ي مايحتاج زندگي روزمره ي دانشجويان و خانواده ها در غالب امکاناتي از قبيل مراکز خريد و تفريحگاه ها، مجتمع هاي مسکوني با امکانات مدرن، مراکز ورزشي، کافه، رستوران، سوپر مارکت هاي شبانه روزي، پمپ بنزين و غيره را در خود جاي داده است.

مدارك صادره از كالج ريما

مدرك فارغ التحصيلي رشته BBA (مدريت بازرگاني مقطع كارشناسي) كالج بين المللي ريما RIMA از دانشگاه Harriet Watt صادر خواهد شد و در رشته هاي مهندسي مدرك نهايي از Coventry اعطا مي گردد.

خاطر نشان مي گردد دانشجويان در پايان با هزينه زندگي در مالزي مدرك معتبر از كالج اروپايي دريافت مي نمايند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *