تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی مدارس بین‌المللی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.

حوزه‌های خاص آموزشی در مدرسه APS

Rate this post

مدرسه APS مالزی؛ جایی که از دل آن رهبرانی لایق و سزاوار بیرون می‌آید. مدرسه‌ای بین‌المللی با استانداردهای روز دنیا. مکانی برای ظهور استعداد فرزندتان! APS با روش‌های زیرکانه، هوش و استعداد کودکان را به چالش می‌کشد تا وقتی که آنها راه موفقیتشان را پیدا کنند.

برنامه‌ها و حوزه‌های آموزشی مدرسه APS

مدرسه بین‌المللی APS مالزی برای درخشش هر چه بیشتر دانش آموزانش، برنامه‌های آموزشی خارق‌العاده‌ای را زیر سَر دارد. بیایید با برنامه‌‌ آموزشی مدرسه بین‌المللی APS در حوزه‌های متفاوت آشنا شویم:

سواد آموزی

یکی از برنامه‌های ویژه مدرسه APS، سوادآموزی به دانش‌آموزان است که شامل این موارد می‌شود…

خواندن

اولین گام برای سواد آموزی، خواندن است. خوشبختانه مدرسه APS توجه ویژه‌ای به این موضوع دارد. معلمان دلسوز و صبور مدرسه APS خواندن را از جملات ساده و روان شروع می‌کنند تا دانش‌آموزان به خوبی آن‌ها را درک نمایند.

برای یادگیری کلمات باقاعده معلم با صدای بلند افعال را می‌خواند تا دانش‌آموزان این کلمات را به ذهن بسپارند. در واقع این یک روش آموزشی عالی برای کودکان ابتدایی است.

نوشتن

در حوزه نوشتن نیز این مدرسه رزومه درخشانی دارد. دانش آموزان هر آنچه که می‌شنوند را با کمک معلمان می‌نویسند و سعی می‌کنند مطابق با صورت گفتاری آن کلمه، باشد.

مدرسه APIS

ریاضیات

ریاضیات از دیگر حوزه‌های آموزش ابتدایی مدرسه بین‌المللی APS مالزی است. مدرسه APS در این حوزه، دانش‌آموزان را با اعداد، مساحت، اشکال هندسی و اندازه‌گیری آشنا می‌کند.

اعداد

دانش آموزان این مدرسه به خوبی می‌توانند اعداد ۱ تا ۲۰ را بشمارند و هیچ چالشی برای این موضوع نخواهند داشت. روش‌های آموزشی صحیح مدرسه APS سبب می‌شود دانش آموزان این اعداد را به ذهن بسپارند و مرتب تکرار کنند تا ملکه ذهنشان شود.

قبول دارید که یکی از بهترین روش‌ها برای جمع و تفریق اعداد، استفاده از اشیاء است! مدرسه APS نیز از همین روش برای جمع و تفریق اعداد تک رقمی استفاده می‌نماید. پس از یادگیری جمع و تفریق، دانش آموزان عمل تقسیم و ضرب را به‌طور عالی آموزش می‌بینند.

مساحت، اشکال و اندازه‌گیری

با روش‌های آموزشی مدرسه بین‌المللی APS، حتماً فرزند شما قادر خواهد بود، اشکال اطرافش را تشخیص دهد و هر یک از آن‌ها را توصیف نماید. همچنین با کمک اشیاء و حل مسئله‌های متعدد، کودکان می‌توانند گنجایش، وزن، اندازه، فاصله، پول و زمان را بیاموزند و کاربرد آن‌ها را بدانند.

مفاد در مدرسه بین‌المللی ای پی اس

اینجا رو کلیک کن

شناخت جهان

حوزه شناخت جهان در مدرسه APS شامل چند بخش است، افراد و جامعه، جهان و فناوری…

افراد و جامعه

برای شناخت جوامع، سنت‌ها و فرهنگ‌ها لازم است دانش‌آموزان با یکدیگر صحبت کنند و وقایع گذشته و حال اعضای خانواده خود را برای هم تعریف نمایند.

این تعامل دوستانه، مبدل به شناخت فرهنگ‌ها و سنت‌های متفاوت می‌شود. روشی که به رشد فردی آن‌ها کمک بسزایی خواهد داشت و سبب می‌شود درک متقابلی از افراد جامعه داشته باشند.

جهان

بهتر است بدانید تکنیک‌ آموزشی مدرسه بین‌المللی APS مالزی فقط به کتاب و تصاویر آن، بسنده نمی‌کند؛ بلکه برای یادگیری بیشتر کودکان از حیوانات و گیاهان کمک می‌گیرد.

مطمئناً با این روش دانش ‌آموزان درک بهتری از گیاهان و حیوانات خواهند داشت و ویژگی هر یک از آن‌ها را بهتر به ذهن می‌سپارند. همچنین در حوزه جهان، معلمان می‌کوشند تا شباهت و تفاوت‌ محیط‌های گوناگون در جغرافیا را به دانش آموزان بیاموزند.

فناوری

دانش‌آموزانی که در مدرسه APS تحصیل می‌کنند درک روشنی از فناوری پیدا خواهند نمود. آنها با انواع تکنولوژی‌های روز دنیا آشنا می‌شوند و نحوه کار کردن با ابزارهای مدرن را می‌آموزند. ناگفته نماند؛ روش استفاده از تکنولوژی برای رسیدن به اهداف خاص نیز به آنها آموزش داده می‌شود.

هنرهای تجسمی و طراحی

بی‌جهت نیست که دانش آموزان مدرسه APS تبدیل به یک هنرمند واقعی می‌شوند؛ دلیل آن برنامه‌ها و امکانات بی‌مثال این مدرسه در حوزه هنرهای تجسمی و طراحی است.

برای پر و بال دادن به استعداد و هنر دانش آموزان، سالن‌های مشخصی در این مدرسه وجود دارد؛ سالن آواز، سالن ساخت آهنگ و سالن آموزش رقص، فقط چند مورد از این سالن‌های مجهز است.

بی‌شک در این فضای شاد و صمیمی، کودک شما می‌تواند هنرش را به نمایش بگذارد، نقاشی بکشد، آهنگ بسازد، برقصد و هر عملی که باعث باز شدن فکر و ذهن او می‌شود را انجام دهد.

 

تضمین پذیرش در مدرسه APS مالزی با مشاوره شریف

مشاوره شریف؛ بزرگترین ارائه‌دهنده‌ی خدمات تخصصی به ایرانیان در کشور مالزی می‌باشد. ما راهنما و مجری شما در امور ثبت نام، اخذ ویزا تحصیلی، تهیه‌ی خوابگاه و شرکت در کلاس هستیم.
ویژگی‌های منحصر به فرد مشاوره شریف نظیر:
– دسترسی داشتن به جامع‌ترین و بزرگترین بانک اطلاعاتی مدارس بین‌المللی در مالزی‌‌
– بهره‌مندی از مجرب‌ترین مشاوران با اطلاعات به‌روز

به شما کمک کنیم از مزایای تحصیل در مالزی برخوردار شوید، وقت را غنیمت بشمرید.

    همین حالا برای تماس کلیک کنید۲۲۷۷۹۴۶۲ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *