تماس فوری
پیام از طریق واتساپ

حوزه‌های خاص آموزشی مدرسه APS مالزی

زمان مطالعه: 4 دقیقه
4.9/5 - (229 امتیاز)

مدرسه APS مالزی؛ جایی که از دل آن رهبرانی لایق و سرافراز بیرون می‌آید. مدرسه‌ای بین‌المللی با استانداردهای روز دنیا. مکانی برای ظهور استعداد فرزندتان! حوزه‌های خاص آموزشی مدرسه APS با روش‌های زیرکانه، هوش و استعداد کودکان را به چالش می‌کشد تا راه موفقیتشان را پیدا کنند.

مشاوره شریف پاسخگوی تمام سؤالات شما برای 

برای آشنایی با آموزش‌های ویژه مدرسه aps

اینجا رو کلیک کن

انواع آموزش‌های Asia Pacific Schools

آموزش‌های مدرسه APS را می‌توان به 2 دسته تقسیم کرد. 

 1. آموزش‌ها و حوزه‌های خاص مدرسه aps
 2. آموزش‌های عمومی مدرسه APS

برنامه‌ها و حوزه‌های آموزشی مدرسه APS

کلاس موسیقی در مدرسه APS مالزی

مدرسه بین‌المللی APS مالزی برای درخشش هر چه بیشتر دانش آموزان، برنامه‌های آموزشی خارق‌العاده‌ای را در سَر دارد. بیایید با حوزه‌های خاص آموزشی مدرسه بین‌المللی APS برای تحصیل در مالزی آشنا شویم:

1)آشنایی با برنامه ISP مدرسه APS 

isp برنامه مشارکت بین المللی مدارس aps است. شبکه‌ای پویا مشتکل از 56 مدرسه است که در 16 کشور مختلف دنیا برای بهتر شدن تلاش می‌کنند. 

در واقع ISP فرصتی برای ایجاد مشارکت بین المللی مدارس در سراسر جهان است. در برنامه ISP دانش آموزان در یک تجربه جهانی، آموزش‌های خارج از کلاس را دریافت می‌کنند.

ISP بخشی از شبکه آموزشی بین المللی متشکل از مدرسه و معلمانی است که مخزن ارزشمندی از منابع  Learning Hub را از سراسر جهان گردآوری و به روز کرده‌اند. دانش آموزان در یک گروه جهانی عضو شده و تجربیات ارزشمند فرهنگی و آموزشی را تجربه می‌کنند.  

حوزه فعالیت‌های ISP متفاوت و ترکیبی از موضوعات مختلف است. دانش آموزان با توجه به علاقه و استعدادشان جذب یکی از برنامه‌های می‌شوند. برنامه‌های ISP یکی از دیگری متنوع‌تر و سرگرم کننده‌تر است و دانش آموزان به شدت به این برنامه‌ها علاقه مند هستند. 

آشنایی با 3 حوزه اصلی ISP

 • ISP Buddy Exchange Prigramme

این برنامه برای دانش آموزان 14 تا 17 ساله است و به آنها فرصت کسب مهارت برای ارتباط با دنیا واقعی را می‌دهد. دانش آموزان در این برنامه چگونگی ارتباط با کشورهای اروپایی و فرهنگ‌های دیگر را به دست می‌آورندو برای تبادل اطلاعات و سفر به سراسر جهان آماده می‌شوند.

 • ISP Model United Nations

یک رویداد بین المللی و چند فرهنگی است که دانش آموزان سراسر دنیا را گرد هم جمع می‌کند تا در یک کنفرانس شبیه سازی شده سازمان ملل شرکت داشته باشند. در این رویداد دانش آموزان برای حل مسائل بین المللی بر اساس آرمان‌های منشور سازمان ملل متحد بحث و بررسی می کنند. هدف از شرکت در این رویداد آموزش و یادگیری روابط دیپلماسی، بین الملل، سخنرانی عمومی بحث و سازش و مهارت تفکر انتقادی و چگونگی هدایت کار تیمی و رهبری است. 

 • ISP Internatinal Summer Camp

اردوی سراسری ISP فرصتی برای دانش آموران است تا با سایر افراد آشنا شوند، فرصت‌های شگفت انگیز را تجربه کنند و دوستان جدید پیدا کنند. انواع فعالیت‌های ورزشی، تیم سازی و فعالیت‌های خارج از منزل در این برنامه ارائه می‌شود. 

2)فعالیت هم درسی CCA مدرسه APS

فعالیت هم درسی CCA مدرسه APS

فعالیت‌های آکادمیک هم درسی CCA، نوعی فعالیت آموزشی مشترک است که برای تمام دانش آموزان اجباری است. این برنامه در ساعات درسی مدرسه ارائه می‌شود. در این برنامه‌ها دانش آموزان مهارت‌ها و ویژگی کارگروهی، ارتباط و کنترل را یاد می‌گیرند. 

انواع برنامه‌های CCA

برنامه‌های CCA شامل:

 • پیشاهنگان هوایی
 • باشگاه هنر و صنایع دستی
 • باشگاه کارآفرینان
 • ICT & Multinedia Club
 • هلال احمر و کمک‌های اولیه
 • باشگاه علم
 • باشگاه‌های ورزشی مانند فوتبال، بسکتبال، نت بال، راگبی و غیره

3)برنامه بنیاد NCUK، خاص‌ترین برنامه مدرسه APS

برنامه NCUK یک برنامه سریع 9 ماهه در علوم مهندسی؛ بازرگانی یا علوم انسانی است. در این برنامه دانش آموزان فرصت دارند که یک سال زودتر از دیگران وارد دانشگاه شوند. همه دوره‌هایی که در مدرسه آسیا و اقیانوسیه ارائه می‌شود برای این است که فرزند شما یک سال جلوتر از همسالانش حرکت کند.

مزایای شرکت در دوره NCUK

 • با وجود داشتن مدرک NCUK برای گرفتن مدرک خود در مالزی تنها به 3 سال آموزش نیاز دارید.
 • 90 درصد کسانی که در برنامه NCUK  شرکت کرده‌اند به سادگی وارد رشته انتخابی خود در دانشگاه می‌شوند.

مراحل استفاده از برنامه NCUK

مرحله اول پذیرش، در این محله با استفاده از IGCSE و SPM سوابق و نمرات تحصیلی اثبات شده و نیازی نیست منتظر رسیدن نتایج Doundation NCUK بمانید. 

مرحله دوم تضمین دانشگاه، پس از گذراندن برنامه NCUK واجد شرایط ورود به هر کدام از دانشگاه‌های برجسته سراسر جهان یا مالزی خواهید بود. کشورهایی نظیر:

 • بریتانیا
 • ایرلند
 • استرالیا
 • نیوزیلند
 • کانادا
 • ایالت متحده آمریکا

مرحله سوم دریافت نتایج است. در این برنامه دانش آموزان به بهترین شکل برای دریافت مدرک تحصیل و جایگاه شغلی خود آماده می‌شوند. مشاوران شغلی مدرسه بهترین جایگاه تحصیلی و آینده شغلی را برای دانش آموزان تصویر می‌کنند. 

4)برنامه CIAG در مدرسه بین المللی aps 

برنامه CIAG یک برنامه حرفه‌ای برای مشارکت بین‌المللی است. این برنامه توسط رهبران جهانی و متخصصان صنعت طراحی شده و به وسیله مشاوران حرفه‌ای دانشگاه های مالزی ارائه می‌شود. 

این دوره که بر پایه فناوری است تضمینی برای دریافت آموزش بیشتر و شروع حرفه‌ای‌تر زندگی و کسب و کار است.

امکانات مدرسه بین المللی aps

اینجا رو کلیک کن

 5)فعالیت فوق برنامه و خاص Asia Pacific Schools

فعالیت فوق برنامه و خاص مدرسه APS مالزی

برنامه IFY برای توانمندسازی دانش آموزان براساس علایق آنها برنامه‌ریزی شده است. در سایت مدرسه برنامه‌های مختلفی مانند هنر، موسیقی ورزش و غیره برگزار می‌شود و به دانش آموزان کمک می‌کند تا استعداد خود را یافته و برنامه مشخصی داشته باشند. 

6)مدرک زبان انگلیسی برای دانش آموزان APS

در این برنامه بدون نیاز به هزینه برای آزمون‌های آیلتس و تافل و سایر امتحانات انگلیسی مورد نیاز برای ورود به دانشگاه آماده می‌شوید. این آموزش‌های زبان با صرفه جویی زیاد در زمان و هزینه دانش آموزان همراه است.  

7)برنامه پشتیباتی از دانش آموزان در مدرسه aps

دانش آموزانی که سطح زبان قابل قبولی ندارند از سوی مدرسه برای تقویت مهارت‌های زبان انگلیسی حمایت و پشتیبانی می‎شوند.

2 برنامه پشتیبانی آموزش زبان

 1. برنامه انگلیسی به عنوان زبان اضافی EAL، این برنامه برای پشتیبانی از دانش آموزانی است که زبان اصلی آنها انگلیسی نیست. در این برنامه کوتاه مدت مهارت‌های زبان انگلیسی کودکان افزایش یافته و امکان شرکت در کلاس‌های درس را در کنار همسالان خود پیدا می‌کنند.
 2. نیاز ویژه آموزشی SEN، معلمان و متخصصان باتجربه به دانش آموزان کمک می‌کنند تا نیازهای خود را برای یادگیری زبان رفع کنند. هدف اصلی این دوره حمایت از کودکان برای یادگیری زبان و ورود به محیط علمی و تحصیلی است. برای شر کت در این دوره کودک مورد آزمون قرار گرفته و در صورتی که تشخیص داده شودسطح پایین تر از حد استاندارد دارد وارد دوره می‌شود. در صورت درخواست والدین نیز از دانش آموز تست گرفته می‌شود. 

آموزش‌های عمومی مدرسه آسیا و اقیانوسیه

آموزش موسیقی در مدرسه APS مالزی

اصل اول تحصیل ابتدایی در مالزی خواندن و نوشتن است. ریاضیات، علوم و سایر دروس نیز مکمل آموزش‌ها است.

دروس عمومی مدرسه APS مالزی

دروسی که دانش آموزان در مدارس ابتدایی APS می‌خوانند شامل: 

 • خواندن،  معلمان دلسوز و صبور مدرسه APS خواندن را از جملات ساده و روان شروع می‌کنند تا دانش‌آموزان به خوبی آن‌ها را درک نمایند.
 • نوشتن، دانش آموزان سال‌های اول هر آنچه که می‌شنوند را با کمک معلمان می‌نویسند و سعی می‌کنند مطابق با صورت گفتاری آن کلمه، باشد.
 • ریاضیات، دانش‌آموزان با اعداد، مساحت، اشکال هندسی و اندازه‌گیری آشنا می‌شوند.
 • مساحت، اشکال و اندازه‌گیری، به کمک اشیاء و حل مسئله‌های متعدد، کودکان می‌توانند گنجایش، وزن، اندازه، فاصله، پول و زمان را بیاموزند و کاربرد آن‌ها را بدانند.
 • شناخت جهان، بهتر است بدانید تکنیک‌ آموزشی مدرسه بین‌المللی APS مالزی فقط به کتاب و تصاویر آن، بسنده نمی‌کند؛ بلکه برای یادگیری بیشتر کودکان از حیوانات و گیاهان کمک می‌گیرد.
 • فناوری، دانش آموزان مدرسه APS با انواع تکنولوژی‌های روز دنیا آشنا می‌شوند و نحوه کار کردن با ابزارهای مدرن را می‌آموزند.
 • هنرهای تجسمی و طراحی، برنامه‌ها و امکانات بی‌مثال مدرسه در حوزه هنرهای تجسمی و طراحی برای پرورش استعداد و هنر دانش آموزان بی‌نظیر است. سالن آواز، سالن ساخت آهنگ و سالن آموزش رقص، فقط چند مورد از این سالن‌های مجهز است.

تضمین پذیرش در مدرسه APS مالزی با مشاوره شریف

مشاوره شریف؛ بزرگترین ارائه‌دهنده‌ی خدمات تخصصی به ایرانیان در کشور مالزی می‌باشد. ما راهنما و مجری شما در امور ثبت نام، اخذ ویزا تحصیلی، تهیه‌ی خوابگاه و شرکت در کلاس هستیم.
ویژگی‌های منحصر به فرد مشاوره شریف:

 • دسترسی داشتن به جامع‌ترین و بزرگترین بانک اطلاعاتی مدارس بین‌المللی در مالزی‌‌
 • بهره‌مندی از مجرب‌ترین مشاوران با اطلاعات به‌روز

به شما کمک کنیم از مزایای تحصیل در مالزی برخوردار شوید، وقت را غنیمت بشمرید.

    برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴0140 – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *