تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
مدرسه بین‌المللی سان‌وی مالزی
مدرسه بین‌المللی سان‌وی مالزی

مدرسه بین‌المللی سان‌وی مالزی

4.9/5 - (274 امتیاز)

مدرسه بین المللی سان وی مالزی، همان جایی که همیشه به دنبالش بودید! لذت درس خواندن در یک مدرسه لوکس و اینترنشنال زیر نظر مستقیم وزارت آموزش کانادا را در کشور زیبای مالزی تجربه کنید. گروه آموزشی سان وی در مالزی انتخابی برای تمام دوران تحصیلی شما از مهد کودک تا دکتری است.

مشاوره شریف نماینده انحصاری مدرسه سان‌وی در کشور ایران است. شما می‌توانید با یک تماس از صفر تا صد جزئیات تحصیل در مالزی مطلع شوید. ما اینجاییم که شما بدون نگرانی فرزندتان را در مدرسه دلخواه‌تان ثبت نام کنید.

دلت می خواد توی بهترین مدرسه بین المللی مالزی درس بخونی؟

اینجا رو کلیک کن

مدرسه بین‌ المللی سان‌ وی مالزی، بهترین انتخاب 

نظرتان درباره تحصیل در مالزی و در عین حال یک مدرسه کانادایی چیست؟ هزینه‌های پایین‌تر از کانادا در کشوری با آب‌و‌هوای مطبوع استوایی!

مدرسه بین‌ المللی سان‌ وی بهترین انتخاب برای فرزندانتان است، چون همه چیز در این مدرسه بین المللی مطابق میل و سلیقه شما برنامه ریزی شده است:

 

 • اکثر معلمان مدرسه سان وی علاوه بر گواهینامه کانادایی، تجربه غنی آموزش بین‌المللی دارند.
 • ترکیب فرهنگی جمعیتی دانش آموزان مدرسه از 50 ملیت دنیا یک فستیوال فرهنگی عظیم را تشکیل داده است.
 • سیستم آموزشی و درسی مدرسه ترکیبی از برنامه درسی کانادا و IB است که در تمام دنیا شناخته شده و معتبر است.

بازدید مجازی از مدرسه بین المللی سان وی مالزی

دانش آموزان مدرسه بین المللی سان وی مالزی

با ما همراه شوید تا بازدید مجازی از مدرسه اینترنشنال سان وی مالزی داشته باشیم:

به محض ورود با ساختمانی مدرن و در عین حال ساده روبرو می‌شوید! بالاترین پنجره را که نگاه می‌کنید، کلاه از سرتان می‌افتد. 

نور خورشید از لابلای شاخ و برگ درختان چشمک می‌زند و طبیعت سرسبز مدرسه را به رخ می‌کشد.

آفتاب دیوارهای ساختمان را روشن‌تر کرده و منظره ای گرم در پس آسمان نیلی ایجاد می‌کند.

از مسیرهای سنگفرش عبور کنید و وارد ساختمان شوید. سالن‌ها سراسر پنجره و بسیار دلباز! همه جا از تمیزی برق می‌زند! کفپوش‌های مدرنی که با قدم زدن روی آن حتی صدای پای خودتان هم شنیده نمی‌شود. 

همه چیز در اینجا حکایت از سیستم آموزشی منظم و حساب شده دارد. این تازه شروع ماجرا است؛ کلاس‌های تجهیز شده به سیستم‌های آموزشی نوین، سوله های ورزشی بزرگ، استخر، خوابگاه‌های مجهز. نه اشتباه نمی‌کنید، اینجا نه دانشگاه است نه یک لابراتوار پیشرفته، اینجا مدرسه کانادایی تبار سان‌ وی در مالزی است.

video
play-rounded-fill

 3 مزیت تحصیل در مدرسه اینترنشنال سان‌ وی

مطمئناً مزیت‌های تحصیل در مدرسه بین‌المللی سان‌وی فقط نصیب دانش‌ آموزانی است که در این مدرسه ثبت نام کرده‌اند. پس قبل از اینکه تصمیم خود را در انتخاب مدرسه بگیرید پیشنهاد می‌کنیم با مزیت‌های منحصربه‌فرد تحصیل در مدرسه بین‌المللی Sunway آشنا شوید.

1- بهره مندی از سیستم آموزشی نوین

نمی‌توان پیشرفت تکنولوژی و هوشمند شدن سیستم‌های آموزشی را در دنیای امروزی انکار کرد. مسئله‌ای که دانش آموزان را برای ادامه تحصیل در خارج از کشور ترغیب می‌کند. مالزی نیز از کشورهایی است که پیشرو سیستم‌های آموزشی نوین است. نمونه بارز آن را می‌توان در مدرسه بین‌المللی Sunway مشاهده کرد. در این مدرسه دانش آموزان از طریق اینترنت و به‌صورت آنلاین آموزش می‌بینند، آنها می‌توانند با کامپیوتر شخصی به مقالات مربوط به موضوع درسی رجوع کنند.

2- تجهیزات و امکانات به روز و پیشرفته 

از چنین مدرسه‌ی آنلاینی طبعأ محیط آموزشی مجهزی انتظار می‌رود؟ البته این مسئله‌ای است که تمام مراجعه کنندگان به مرکز مشاوره شریف روی آن تأکید می‌کنند؛ مدرسه‌ای با تجهیزات و امکانات به روز و پیشرفته!

مدرسه بین‎ المللی سان‌ وی مالزی از مجهزترین خوابگاه ها در نزدیکی بندر Sunway و بهترین امکانات رفاهی و آموزشی در محیط مدرسه برخوردار است. سان وی محیطی امن برای نبوغ دانش آموزان مبتکر و خلاق نیز هست. 

در این مدرسه سالن‌های مجزایی برای ورزش‌های گروهی و انفرادی در نظر گرفته شده است. ورزش‌هایی نظیر فوتبال، والیبال، بسکتبال، شنا، تنیس و همچنین ورزش‌های انفرادی مثل بولینگ، گلف، اسکی روی یخ و … اوقات سرگرم کننده‌ای را برای دانش آموزان رقم می‌زنند.

در مدرسه بین المللی سان وی بیش از 40 فعالیت فوق برنامه برای دانش آموزان ارائه می‌شود که به درک آنها از کار تیمی و دوستی منجر می‌شود. 

خوابگاه مدارس مالزی

کلیک کنید

3- رشد فرهنگی در کنار آموزش

قطعاً در مدرسه Sunway مجموعه‌ای از دانش آموزان جای می‌گیرند که افکار و علاقه‌مندی‌های مخصوص به خود را دارند. در نظر گرفتن تمام این سلیقه‌ها از بارزترین ویژگی‌های مدرسه بین‌المللی سان‌وی است.

در این مجموعه دانش آموزان می‌توانند در اوقات فراغت خود در زمینه‌های فرهنگی فعالیت کنند. در رشته عکاسی، نقاشی، موزیک، نمایشنامه و … مهارت پیدا کنند و شانس استعدادیابی دانش آموزان هنرمند افزایش پیدا کند.

تاریخچه + مقاطع تحصیلی گروه آموزشی سان وی مالزی

مدرسه سان وی مالزی

پیشینه گروه آموزشی سان وی به 30 سال قبل‌ برمی‌گردد. اولین پردیس SIS در سال 2008 به عنوان یک مدرسه متوسطه در شهر Sunway کوالالامپور شروع به کار کرد. تاریخچه مدارس بین المللی Sunway (SIS) با گروه آموزشی (SEG) گره خورده است. مؤسسه SEG یک پکیج کامل از برنامه‌های آموزشی را به متقاضیان تحصیل در مالزی ارائه می‌دهد.

مقاطع تحصیلی گروه آموزشی سان وی مالزی، تمام دوران تحصیل شما را پوشش می‌دهد. شما می‌توانید از مهدکودک تا تحصیلات دکترا روی این مؤسسه آموزشی و خدماتش حساب باز کنید. باید بدانید سان وی یک مؤسسه پیشگام آموزش خصوصی در مالزی است و همه بخش‌های این گروه آموزشی، تحت مالکیت و اداره بنیاد جفری چی هستند.

چگونگی ثبت نام در مدرسه بین‌ المللی سان‌ وی مالزی

برای ثبت نام در گروه مؤسسات آموزشی سان وی نیاز به هیچ برو و بیایی ندارید؛ چون مشاوره شریف نماینده رسمی مدرسه سان وی در ایران است. ما فقط روال عادی و چگونگی ثبت نام در مدرسه بین المللی سان وی را برای شما شرح می‌دهیم تا در جریان امور باشید؛ بقیه کارها را به ما بسپارید:

 • بهتر است بدانید که شرط اول تحصیل در مدرسه سان‌وی قبولی در آزمون تعیین سطح می‌باشد.
 • این آزمون در دفتر مشاوره شریف (تهران) به عنوان تنها نماینده انحصاری مدرسه سان‌وی برگزار می‌شود.
 • آزمون تعیین سطح شامل دو بخش زبان انگلیسی و ریاضیات می‌باشد. طی آن میزان تسلط دانش آموزان بر زبان و ریاضیات مشخص می‌شود.

نکته: در موارد نادری این آزمون با یک مصاحبه حضوری همراه است. در این صورت باید زبان انگلیسی را بدانید یا از فردی که زبان می‌داند برای انجام مصاحبه کمک بگیرید.

3 شعبه مدرسه بین المللی Sunway مالزی

مدرسه بین المللی سان وی مالزی

با انگیزه بودن هیچ هزینه‌ای برایتان ندارد، اما می‌تواند همه چیز را برای شما فراهم کند. آدم‌های باانگیزه‌ای که روی نقشه دنبال لوکیشن مدرسه سان وی هستند، رد این مدرسه را در دو 3 نقطه پیدا می‌کنند.

 1. مدرسه سان وی سیتی در کوالالامپور
 2. مدرسه سان وی در شهر جوهور بارو (اسکندر)
 3. کمپ جدید سان وی در منطقه سوبانگ کوالالامپور

با مدرسه سان وی در کوالالامپور آشنا شوید

 

این مدرسه بین المللی که با سیستم آموزشی کانادایی مدیریت می‌شود، محیطی مجهز به آخرین امکانات روز همراه با خوابگاه دارد. هدف این مدرسه تربیت دانش‌آموزانی توانمند در تمام زمینه‌های علمی و آموزشی از عکاسی، نقاشی، موزیک، نمایشنامه و غیره است. 

از مدرسه سان وی در شهر سان وی اسکندر پوترا بیشتر بدانید

مدرسه سان وی در شهر جوهور بارو گسترش فزاینده‌ای داشته و تا جنوب مالزی امتداد پیدا کرده است. این مدرسه دومین پردیس سان وی است که در جوهور و سال 2017 تشکیل شد. دومین پردیس SIS درهای خود را به روی جامعه محلی و خارج نشین برای پاسخگویی به خواسته‌های شهرک یکپارچه در جوهور باز کرد. برنامه‌های ارائه شده در این شعبه شامل این 3 بخش است:

 • برنامه درسی کانادایی (انتاریو) را برای مقاطع مهدکودک و ابتدایی
 • مدرک بین المللی (IB) برنامه سال متوسطه (MYP)
 • برنامه دیپلم (DP) و برنامه مرتبط با شغل (CP) را برای دوره متوسطه و پیش دانشگاهی

آشنایی با کمپ جدید مدرسه سان وی مالزی

SIS Sunway City KL به عنوان تنها مدرسه فراساحلی مالزی دارای مجوز در انتاریو است که IBDP را مدیریت می‌کند، این مدرسه در سال 2023 پردیس جدید خود را افتتاح می‌کند. در پردیس جدید قرار است صدای دانش آموزان از مهدکودک تا ابتدایی و متوسطه و پیش دانشگاهی شنیده شود. این مدرسه دو مدرک معتبر جهانی به دانش آموزان ارائه می‌دهد:

 1. دیپلم دبیرستان انتاریو کانادا (OSSD)
 2. برنامه دیپلم بین المللی مدرک کارشناسی (IBDP)

افتتاح پردیس جدید مدرسه سان وی مالزی در سال 2023

کلیک کنید

با سیستم آموزشی مدرسه بین المللی سان وی مالزی آشنا شوید

مدرسه بین المللی سان وی مالزی

سیستم آموزشی مدرسه بین المللی سان وی مالزی است که آن را از بقیه مدارس مالزی متمایز می‌کند. در این مدرسه می‌توانید تحت این سیستم‌های آموزشی درس بخوانید:

 1. متد آموزشی کانادایی مدرسه Sunway مالزی
 2. برنامه آموزشی IB مدرسه سان وی

1-متد آموزشی کانادایی مدرسه Sunway مالزی

مدرسه Sunway زیر نظر مستقیم وزارت آموزش ایالت اونتاریو Ontario اسکندرکانادا فعالیت می‌‎کند. SIS دارای مجوز از وزارت آموزش انتاریو، کانادا است. این بدان معناست که SIS سالانه توسط MOE Ontario مورد بازرسی دقیق قرار می‌گیرد تا بالاترین کیفیت آموزش را به دانش آموزان ارائه دهد. 

فرمان هدایت این مدرسه بر طبق استانداردهای شعبه اصلی در کانادا مدیریت می‌شود. این برنامه آموزشی برای دانش آموزان از مهدکودک تا کلاس های اول تا هشتم و کلاس های نهم و یازدهم تعریف شده است. اگر می‌خواهید از متد آموزشی کانادایی مدرسه سان‌وی مالزی در مقطع ابتدایی و دبیرستان مالزی بیشتر بدانید این چند سطر را با دقت بیشتری بخوانید: 

 • مدرک اخذ شده در این سیستم اعتبار جهانی دارد و فارغ‌التحصیلان سان‌وی این شانس را دارند که در بهترین دانشگاه‎ های بین المللی دنیا تحصیل کنند.
 • برنامه‌های آموزشی، سیاست‌ها و شیوه‌های SIS طوری طراحی شده‌ که با اصول هدف توسعه پایدار (SDG) همخوانی دارد.
 • IB در طول برنامه‌های خود راهبردهایی برای آموزش انسانیت و حفظ محیط زیست به دانش آموزان ارائه می‌دهد.

مزایای تحصیل تحت برنامه درسی انتاریو کانادا

دانش آموزان مدرسه سان وی شهامت و قدرت استفاده از استعدادهایشان را دارند. برنامه درسی انتاریو مدرسه سان وی هم برگ برنده‌ای برای پیروزی در این نبرد تحصیلی است. برنامه درسی مدارس کانادا به طور پیوسته در بین 10 برنامه برتر جهان در سازمان همکاری اقتصادی و توسعه یا برنامه ارزیابی بین المللی دانش آموزان OECD (PISA) قرار دارد. مزایای تحصیل تحت برنامه درسی انتاریو کانادا: 

 • برنامه درسی مدارس کانادا بالاتر از سایر کشورهای انگلیسی زبان مانند بریتانیا، ایالات متحده و استرالیا است.
 • تمرکز برنامه درسی انتاریو بر توسعه دانش آموزان به عنوان یک “فرد کامل” و تجهیز آنها به “مهارت های یادگیری” قوی و “عادات کاری” مثبت است. 
 • مدارس بین‌المللی Sunway (SIS) بر ارائه برنامه‌های درسی مدارس مرتبط و شناخته‌شده در سطح جهانی به دانش‌آموزان تمرکز دارند.
 • دانش آموزان سان وی برای موفقیت در آموزش عالی، مشاغل آینده و فراتر از آن آمادگی کامل دارند.

مدارک مورد نیاز ثبت نام مدرسه سان وی

کلیک کنید

2-برنامه آموزشی IB مدرسه سان وی در کشور مالزی 

برنامه‌های IB بخشی از یک برنامه درسی صد در صد بین المللی است که به سیستم آموزشی ملی هیچ کشوری وابسته نیست. در این سیستم آموزشی مهارت عملکردی دانش آموزان در بیش از یک زبان سنجیده می‌شود. ضمن آن که دانش و مهارت‌ در طیف وسیعی از موضوعات در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

دانش آموزانی که تحت برنامه آموزشی IB تحصیل می‌کنند قادر هستند به تفاوت‌ها و نظرات دیگران احترام بگذارند، از دانش و مهارت‌های بین رشته‌های استفاده کنند و با روش‌های انتقادی و آگاهانه تصمیم‌گیری کنند.

سان وی به عنوان مدارس جهانی IB در هر دو پردیس خود با مشارکت‌ دادن دانش آموزان در امور مهم آنها را تبدیل به انسانی مسئول در مدرسه و جامعه خود می‌کند.

مشاوره شریف در شبکه های اجتماعی

شروع سال تحصیلی در مدرسه بین المللی سان وی 

مدرسه بین المللی سان وی مالزی

چیزهای خوب دنیا بی‌پایان است، مهم این است که شروع کنید! شروع سال تحصیل در مدرسه بین المللی سان وی هم هیجان انگیزترین اتفاق زندگی هر دانش آموز خواهد بود. بد نیست بدانید برای شروع تحصیل در مدرسه سان وی هیچ وقت دیر نیست؛ چون دانش آموزان در مدرسه سان وی مالزی هر سال تحصیلی 2 ترم تحصیلی و 2 بار فرصت ورود به مدرسه را دارند؛ البته شرایط ورود برای دانش آموزان هر مقطع با هم متفاوت است. 

 • دانش آموزان مقطع ابتدایی که از سال 2023 در پردیس جدید ثبت نام کرده‌اند در هر سال تحصیلی 2 ترم خواهند داشت.
 • ورودی‌های جدید کلاس هفتم و هشتم یک بار در سال و آن هم در ژانویه سال تحصیلی را شروع می‌کنند.
 • دانش آموزان دبیرستانی جدید کلاس نهم، دهم و یازدهم  2 بار در سال شانس ورود به مدرسه را دارند. ترم اول از ژانویه و ترم دوم از ژوئن شروع می‌شود.

سیستم امتحانات مدرسه بین المللی سان وی مالزی

طبق روال آموزشی حاکم بر جامعه؛ در اکثر مدارس معمولا امتحانات پایان ترم تعیین کننده‌ی میزان یادگیری و ارزیابی دانش آموزان است. این فرآیندی است که همگی بخصوص در ایران شاهد آن بوده و هستیم، اما قضیه در مدرسه بین المللی Sunway کمی متفاوت است. برخلاف سایر برنامه‌های درسی مالزی و حتی ایران، آموزش و پرورش کانادا (انتاریو) و IB از سیستم ارزیابی مستمر در طول ترم به جای امتحانات نهایی استاندارد استفاده می‌کند.

در این سیستم آموزشی امتحانات سهم کمی داشته و دانش آموز حق دارد از فرصت‌ها و زمان‌های مساوی بهره‌مند شود تا به حداکثر پتانسیل خود برسد و آنچه را که در طول ترم و سال آموخته است را نشان دهد. در این مدرسه دانش آموزان بر اساس عملکرد و نحوه‌ی یادگیری در طول ترم ارزیابی می‌شوند. نتیجه‌ی‌ عملکرد آن‌ها 70 درصد نمره نهایی را تشکیل می‌دهد و آزمون پایان ترم تنها 30 درصد نمره را به خود اختصاص می‌دهد. خروجی این مدرسه دانش‌آموزانی با مهارت واقعی و استعداد پرورش یافته می‌باشند.

از افتخارات مدرسه سان وی مالزی چه می‌دانید؟ 

SIS در وزارت آموزش و پرورش مالزی ثبت و تنظیم شده و تا به امروز صاحب بالاترین رتبه 5 ستاره را برای استانداردهای کیفیت برای مدارس SKIPS شده است. سایر افتخارات مدرسه کانادایی سان وی را با هم ببینیم:

 • دریافت جایزه پلاتینیوم GreenRE
 • اخذ جایزه برند معتمد Reader s Digest
 • کسب جایزه رهبری کسب و کار
 • به دست آوردن بالاترین رتبه 5 ستاره SKIPS

سؤالات متداول درباره مدرسه بین المللی سان وی مالزی

2-آیا مدرسه سان وی مالزی شبانه روزی و دارای خوابگاه است؟

بله، در مدرسه سان وی تسهیلات شبانه روزی برای دانش آموزان 10 تا 18 ساله ارائه می‌شود. خوابگاه مدرسه سان وی با زیرساخت و امکانات عالی در مالزی در خدمت دانش آموزان بین المللی است.

3-تفاوت بین مدرسه و دانشگاه سان وی چیست؟

  سان وی در سال 2008 به عنوان مدرسه متوسطه تأسیس شد. این مرکز توسط وزارت آموزش عالی مالزی در سال 2011 تبدیل به دانشگاه Sunway شد.

مشاوره شریف  با تجربه 18 سال زندگی در مالزی شما را برای تحصیل در بهترین دانشگاه‌های مالزی، مدارس بین‌المللی و همچنین برترین کالج‌های زبان در مالزی راهنمایی می‌کند.

مشاوره شریف پلی بسوی مدارس اینترنشنال در مالزی است.

ما نماینده رسمی بیش از 70 مدرسه، دانشگاه و کالج زبان مالزی هستیم. 

ما تنها نماینده رسمی گروه آموزشی سان وی مالزی در ایران هستیم.

جهت اطلاعات بیشتر راجع به نحوه‌ی ثبت نام در مدرسه بین‌المللی سان‌وی با ما تماس بگیرید.

همین حالا برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴0140 – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Hide picture