تحصیل در مالزی، اقامت مالزی، دانشگاه های مالزی و کالج های زبان مالزی

تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
پنج شنبه, ۲۱ آذر , ۱۳۹۸
منو

تحصیل در مالزی، اقامت مالزی و دانشگاه های مالزی

مدرسه بین‌المللی سان وی – SunWay

مدرسه بین‌المللی سان وی – SUNWAY بهترین انتخاب برای فرزندانمان

مدرسه بین المللی سان وی مالزی متد آموزشی کانادا در مدرسه سان وی مالزی

مدرسه بین‌المللی سان وی مالزی (Sunway) با مزایای بسیار، پذیرای دانش‌آموزان از اقصی‌نقاط جهان با هر پیشینه تحصیلی و آموزشی است.

این مدرسه مفتخر است؛ دانش‌آموزان خود را برای جامعه آموزشی در سطح جهانی با ارائه تجربیاتی گرانبها پرورش می‌دهد تا هر دانش‌آموز بتواند بهترین موقعیت‌ها را برای آینده شغلی خویش رقم بزند.

افتتاح مدرسه بین‌المللی‌ سان وی Sunway به ژانویه ۲۰۰۸ برمی‌گردد و زیر نظر مستقیم وزرات آموزش ایالت اونتاریو Ontario کانادا، بر اساس استانداردهای شعبه اصلی فعالیت می‌کند.

مدرسه سان وی از مقطع ۷ تا ۱۱ ( دوره راهنمایی و دبیرستان ) را پوشش می‌دهد.
دانش‌آموزان بعد از گذراندن سال ۱۱ می‌توانند در سال ۱۲ معادل پیش‌دانشگاهی شرکت نمایند و دیپلم Ontario Secondary School Diploma OSSD را اخذ نمایند.

لازم به ذکر است؛ مدرک یاد شده از اعتبار جهانی برخوردار بوده و دانش‌آموزان دارنده این مدرک می‌توانند در کلیه‌ دانشگاه‌های بین‌المللی و معتبر در سراسر دنیا تحصیل نمایند.

 عدم نیاز دانش‌آموزان به شرکت در آزمون

در مدرسه بین‌المللی سان وی Sunway دانش‌آموزان ملزم به شرکت در آزمون نمی‌باشند و به جای آن تمام تمرکز خود را بر روی یادگیری مطالبی می‌گذارند که در کلاس آموزش داده می‌شود.

ارزیابی و برآورد میزان یادگیری دانش‌آموزان در مدرسه بین‌المللی سان وی Sunway نیز متفاوت است، به این ترتیب که؛ ۷۰ درصد بر پایه ارزیابی واحد درسی در زمان آموزش و ۳۰ درصد نیز آزمون پایان ترم می‌باشد.

آزمون نهایی یا به صورت یک امتحان است و یا به صورت ISU (بدون امتحان) برگزار می‌شود.
آزمون بعد از اتمام هر درس برگزار می‌شود و این روش به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد به صورت مداوم در حال پیشرفت باشند و با ارزیابی مداوم آموخته‌ها می‌توانند نقاط ضعف خود را دانسته و در صدد رفع آن برآیند.

این روش همچنین به دانش‌آموزان، والدین و معلمین میزان درک واقعی محصلین را از مبحث تدریس شده می‌دهد.

مدرسه سان وی مالزیمدرسه بین‌المللی سان وی با سیستم آموزشی نوین

تمامی دروسی که در مدرسه بین‌المللی سان وی Sunway ارائه می‌شود از بهترین شیوه‌های آموزشی با در نظر گرفتن تکنولوژی بالا و سیستم‌های ویژه‌ای طراحی می‌شود.

سیستم آموزشی مطرح شده از طریق اینترنت به صورت online انجام می‌گیرد.
شایان ذکر است، در این سیستم دانش‌آموزان از طریق کامپیوتر شخصی خود می‌توانند به آخرین مقالات مربوط به همان موضوع رجوع کنند.

مدرسه سان وی بهترین مدرسه مالزی
امکانات و تجهیزات مدرسه بین‌المللی سان وی

مدرسه بین‌المللی سان وی – sunway دارای مجهزترین امکانات

مدرسه بین‌المللی سان وی Sunway دارای مجهزترین خوابگاه‌ها در نزدیکی بندر Sunway می‌باشد.
مدرسه سان وی با ایجاد بهترین امکانات رفاهی و آموزشی، محیطی امن برای دانش‌آموزان خلاق و مبتکر فراهم می‌کند تا به راحتی با به کار بردن مهارت‌های ذاتی خود حرکتی رو به جلو را در راستای ایجاد بهترین آینده شغلی آغاز نمایند.

محیط آموزشی پیشرفته این مدرسه شامل روشهای؛
پرسش و پاسخ
فکر کردن به شیوه انتقادی
مسئولیت‌پذیری اجتماعی
و واکنش های تجربی است که به طور روزمره در مدرسه بین‌المللی سان وی Sunway آموزش داده می‌شود.

یکی از مهمترین ارزشهای انسانی که در بهترین مدرسه دنیا به دانش‌آموزان تاکید می‌شود احترام به دیگران و خود، مسئولیت پذیری، استفاده درست از یافته‌های خود نه تنها در مدرسه بلکه در اجتماع در راستای ایجاد افرادی سالم برای بهبود جامعه می‌باشد.

مدرسه بین‌المللی سان وی Sunway علاوه بر ایجاد محیطی سالم برای آموزش مطالب علمی، در صدد فراهم آوردن محیطی برای ایجاد تیمهای ورزشی مانند: فوتبال، والیبال، بسکتبال، شنا، تنیس و … نیز می‌باشد.
در این مدرسه بین‌المللی مکان‌های ویژه‌ای برای انجام ورزشهای انفرادی نیز ایجاد شده است، مانند؛ سالنهایی مخصوص بولینگ، تیر و کمان، گلف، اسکی روی یخ و … .

مدرسه سان وی برای اوقات فراغت دانش‌آموزان نیز تمهیداتی را از قبیل؛ فعالیتهای هنری، شرکت در کلوپ‌های نقاشی، عکاسی، موزیک، نمایشنامه و … در نظر گرفته است.

مسئله مهم اینکه؛ دانش‌آموزان با اخذ مدرک دیپلم از مدرسه بین‌المللی سان وی Sunway نه تنها از لحاظ علمی در سطحی مطلوب قرار دارند بلکه با شرکت در فعالیتهای فوق برنامه می‌توانند در دیگر زمینه‌ها نیز رشد نمایند.

مسئولین مدرسه بین‌المللی سان وی Sunway در نظر دارند در راستای ایجاد فرصتهای طلایی برای دانش‌آموزان با گسترش برنامه‌های آموزشی درسالهای آینده، شیوه نوینی از آموزش را به کار گیرند.

از نکاتی که در پذیرش دانش‌آموزان این مدرسه مدنظر است، شرکت در آزمون تعیین سطح بوده تا میزان مهارت دانش‌آموزان در تسلط بر زبان انگلیسی مشخص شود و در بعضی مواقع مصاحبه‌ای حضوری هم برای تایید تست تعیین سطح صورت می‌گیرد.

 

شروع ترم مدرسه بین المللی سان وی:

سطح ۷ و ۸

ژانویه

سطح ۹ ، ۱۰ و ۱۱

ترم اول

ترم دوم

ژانویه

ژوئن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *