تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.

معرفي مركز زبان دانشگاه Taylor’s

5/5 - (11 امتیاز)

 

 

دانشگاه Taylor’s صرفاً در مقاطع کارشناسي و کارشناسي ارشد در رشته هاي توريسم و هتلداري ،مورد تائيد وزارت علوم تحقيقات و فناوري جمهوري اسلامي ايران مي باشد.

 

معرفي مركز زبان Taylor’s
مركز زبان Taylor’s به عنوان پيشتاز در آموزش و تعليم زبان انگليسي در سطح بالا براي دانش آموزان، مديران، حرفه اي ها و تمامي كساني كه دنبال فرصتي استثنائي براي ورود به بازار كار هستند برنامه آموزشي ويژه اي را ارائه مي نمايد. در اين موسسه چندين فاكتور مهم مد نظر قرار مي گيرد تا زبان آموزان را به حد عالي برساند اين فاكتورها عبارتند از: محيط آموزشي مساعد، ارائه فعاليتهاي هدف دار، روشهاي آموزشي مدرن، برنامه هاي وسيع آموزشي، دستور العملهاي شخصي كه هر زبان آموز با توجه به مهارت هاي خود مي تواند اين روشها را استنباط نمايد. اين برنامه ها براي بالابردن و بهبود سطح علمي و مهارتي زبان آموزان است و راهي براي آنكه بتوانند به بهترين نحو در آينده به موفقيت برسند.
ما در اينجا مواردي را كه علت محبوبيت اين مركز زبان در بين زبان آموزان مطرح مي نمايد را معرفي مي نماييم:
تقويت: تيم آموزشي مجرب و مشتاق با ايجاد شرايطي مناسب براي بالابردن پتانسيل آموزش زبان به زبان آموزان و ايجاد فرصتهاي جديد براي آشنايي بيشتر با روشهاي يادگيري زبان به زبان آموزان كمك مي كند.
بالابردن اعتماد به نفس: زبان آموزان معتقدند مهارت هاي موجود در اين مركز با هدف آموزش زبان به صورت فشرده و در حد عالي است. زبان آموزان ياد مي گيرند چگونه اطلاعات مورد نياز و مفيد خود را از موراد گفته شده استخراج كنند. علاوه بر اين با بالابردن اعتماد به نفس زبان آموزان و انجام فعاليتهايي در اين زمينه به آنها كمك مي كند كه در زمينه استفاده از زبان انگليسي با اعتماد به نفس بالا تري عمل كنند.
آموزش فعاليتهاي حرفه اي: مركز زبان تيلورTaylor  با اهداف پيوسته همراه با پيشرفت هاي جهاني پيش مي رود و كيفيت هاي آموزشي و يادگيري را در حد عالي و استادندارهاي جهاني ارائه مي نمايد و با ارائه فيدبك (كارنامه هاي ماهيانه) برنامه هاي آموزشي زبان را به طور مداوم و پيوسته مورد بررسي دقيق قرار داده و سطح انتظارت را به زبان آموزان اعلام مي نمايند.
يادگيري به صورت دسته جمعي و مشاركتي: زبان آموزان و اساتيد زمان زيادي را با هم مي گذرانند و در فعاليتهاي وسيعي مثل مسافرت هاي دسته جمعي، كلاسهاي آموزش تلفظ زبان، نمايشنامه و ديگر فعاليتهايي شركت مي نمايندو زبان آموزان را وادار به مشاركت در فعاليتهاي دسته جمعي مي نمايند. اين جلسات به دانش آموزان كمك مي كند كه مهارتهاي زباني خود را براي به كار گيري شيوه هاي مختلف زبان انگليسي به كار گيرند.
شخصيت سازي: زبان آموزان مركز زبان تيلور Taylor با جهان خارج به طور مداوم در ارتباط هستند و اين شانس را دارند كه در هر زمان به طور تجسمي در فعاليتهاي خارج از مركز شركت نمايند.
مراقبتهاي شبانه روزي: زبان آموزان در اين مركز تحت نظارت مربياني قرار مي گيرند كه نه تنها به آنها در آموزش زبان انگليسي كمك مي كنند بلكه در ديگر زمينه ها كه نياز به راهنمايي دارند كمك مي نمايند به طوري كه هر لحظه احساس مي كنند در خانه هستند و احساس تنهايي نمي كنند.
تاريخ پذيرش موسسه زبان
تاريخ پذيرش
1
9 ژانويه – 1 ژوئن 2015
2
27 فوريه – 20 جولای 2015
3
23 اپريل – 7 سپتامبر 2015
4
11 ژوئن – 26 اکتبر 2015
5
23 جولاي – 14 دسامبر 2015
6
17 سپتامبر – فوریه 2015
7
15 اكتبر – 4 فوریه 2015
8
5 نوامبر – آپریل 2015

 

دوره هاي آموزشي كالج زبان
دوره هاي آموزشي
1
پيش مقدماتي
2
مقدماتي
3
پيش متوسطه
4
متوسطه
5
متوسطه بالا
6
پيشرفته
دوره هاي فشرده زبان انگليسي:
دوره هاي فشرده زبان انگليسي
دوره هاي مقدماتي
6 هفته – 120 ساعت
رينگت
دلار
شهريه
8,643
3,033

 

هزينه هاي كالج
انگلیسی آکادمیک
(3 ½ ماه)
رينگت
دلار
توضيحات
شهریه
4,863
1,707
دانشجويان بين المللي

 

دانشجويان بين المللي علاوه بر هزينه هاي اعلام شده بايد مبلغ 350 ،2 رينگت (790 دلار) در هنگام ثبت نام بپردازند.
اين نكات را به خاطر داشته باشيد:
شهريه موسسه و هزينه هاي متفرقه بايد در هنگام ثبت نام پرداخت گردد.
تمامي دانشجويان بين المللي موظف به شركت در 3 دوره پيشرفته زبان انگليسي هستند كه شهريه اين دوره ها بايد در هنگام ثبت نام پرداخت شده و در صورت انصراف غير قابل برگشت مي باشد.
تمامي هزينه ها بايد به صورت پول نقد (رينگت مالزي)، كارت اعتباري و يا چك معتبر بانكي در وجه كالج تيلور پرداخت گردد.
شهريه دانشگاه و هزينه ثبت نام غير قابل برگشت مي باشد
شهريه مازادي كه دانشجويان بين المللي مي پردازند بايد زمان ثبت نام واريز شود و اين هزينه غير قابل برگشت است.
براي هر دانشجو هزينه بيمه اي معادل 30 رينگت در نظر گرفته مي شود.
مدارك مورد نياز كالج زبان Tailor
پس از انتخاب رشته مورد نظر فرم درخواست را تكميل نموده و موارد زير را رعايت نماييد:
v      كپي برابر اصل از آخرين مدرك تحصيلي
v      كپي برابر اصل از پاسپورت
v  ع8 عدد عكس رنگي قطع پاسپورت
v      نامه پشتوانه مالي
 

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *