تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
دوره زبان آلمانی در مالزی

دوره زبان آلمانی در مالزی | آموزش استاندارد زبان المانی

زمان مطالعه: 6 دقیقه
5/5 - (2 امتیاز)

دوره زبان آلمانی در مالزی موهبتی برای حمایت از شما و مسیری برای رسیدن به رؤیاهایتان است. اگر در حال تحصیل در مالزی هستید یا می خواهید زبان انگلیسی را در کالج های زبان این کشور آموزش ببینیدِ فرصت یادگیری زبان آلمانی در مالزی را هم از دست ندهید. آموزش زبان آلمانی در مالزی، نقشه گنجی است که نصیب افراد سختکوش و پرتلاش می‌شود. 

مشاوره شریف برای شما که می خواهید چند قدم از دیگران جلوتر باشید، بهترین دوره های زبان المانی در مالزی با استانداردهای مرجع مشترک اروپایی را معرفی می کند. 

دلت می خواد زبان آلمانی رو تو مالزی یاد بگیری؟

اینجا رو کلیک کن

۸ مزیت یادگیری زبان آلمانی 

موفق ترین آدم‌ها کسانی هستند که به دنبال راه‌های جدید و روش‌های تازه هستند. یادگیری زبان المانی هم راهی متفاوت برای رسیدن به موفقیت است. آموزش المانی در کالج های زبان مالزی، مسیری است که محدودیت ندارد و بدون هیچ قانون دست و پاگیری می‌توانید تا انتهای آن را بروید. مزایای یادگیری زبان آلمانی خیلی فراتر از حد انتظارات شما استِ ۸ مزیت یادگیری زبان آلمانی را با هم بخوانیم:

 1. زبان آلمانی سومین زبان محبوب دنیا و پرمخاطب‌ترین زبان اروپا بعد از انگلیسی است. علاوه بر 83 میلیون جمعیت آلمان، زبان اصلی کشورهایی مانند اتریش، سوئیس، لوکزامبورگ و غیره نیز آلمانی است. حتی بخش زیادی از ساکنین کشور ایتالیا، شرق بلژیک، هلند، فرانسه و غیره نیز به زبان آلمانی صحبت می کنند.
 2. کشور آلمان جزو کشورهایی است که از استانداردهای زندگی بالایی در سطح جهان برخوردار است.  
 3. یادگیری زبان آلمانی در مالزی به شما کمک می‌کند تا فرصت های شغلی جدیدی را تجربه کنید، شرکت‌های بین المللی المانی در بسیاری از کشورهای دنیا مانند آمریکا شعبه داشته و کسانی که با زبان المانی آشنا هستند، شانس بیشتری برای کسب این جایگاه‌های شغلی خواهند داشت. 
 4. آلمان جزو کشورهایی است که در بیوتکنولوژی پیشگام است و هر ساله 200 هزار محصول جدید توسط شرکت های آلمانی وارد بازار می‌شوند.
 5. کشور آلمان در بستر اینترنت نیز حضور موفق و چشمگیر داشته و دارای 8 میلیون دامنه اینترنتی است، طوری که دامنه de دومین دامنه اینترنتی بعد از دامنه com در دنیا است، حتی دامنه uk که برای کشور انگلستان است پشت سر آلمان قرار دارد. 
 6. در هر سال 80 هزار کتاب به زبان المانی به چاپ می‌رسد، به عبارت بهتر از هر 10 کتاب دنیا یکی در کشور آلمان چاپ می‌شود. 
 7. برای تحصیل در بسیاری از رشته‌های تاپ دنیا و ارائه تحقیقات دانشگاهی می‌توانید از زبان آلمانی استفاده کنید. 
 8. آلمانی‌ها در صنعت ساخت و ساز و خودروسازی در دنیا حرفی برای گفتن دارند و جزو سرسخت‌ترین رقبای جهان هستند. 

چرا یادگیری زبان آلمانی در مالزی را پیشنهاد می دهیم؟

اگر می‌خواهید همراه با زمان پیش بروید و تغییر کنید، یادگیری زبان آلمانی را از کالج های زبان مالزی شروع کنید. شما می‌توانید با اخذ ویزای زبان مالزی، همزمان با یادگیری زبان انگلیسی به زبان آلمانی هم مسلط شوید. در واقع شما با این کار یک تیر و دو نشان خواهید زد. هم در کشوری بین المللی و دنیایی جدید 2 زبان زنده دنیا را یاد خواهید گرفت، هم رفتار و تکنولوژی‌تان را به روز خواهید کرد. 

ویزای زبان مالزی

کلیک کنید

دوره های زبان آلمانی در مالزی

انسان‌های سخت کوش تا وقتی کمترین روزنه امیدی هست، کنار نمی‌روند و دست از کار نمی‌کشند. دوره های زبان المانی هر چند در همه کالج های زبان مالزی ارائه نمی‌شود، ولی روزنه‌ای برای شروع یادگیری موفقیت آمیز در مالزی است. یادگیری زبان انگلیسی و آلمانی همزمان با تحصیل در مالزی، شما را تبدیل به انسانی توانا و موفق در بسیاری از عرصه‌ها می‌کند.

 تعداد برنامه‌های بین المللی آلمانی در مالزی به طور مداوم در حال افزایش است و رقابت برای این برنامه‌ها بسیار بالا است. شما می‌توانید با یادگیری زبان آلمانی در مالزی، شانس خود را برای اخذ اقامت آلمان هم افزایش دهید.

اگر به تازگی SPM یا O-Level خود را گرفته‌اید، می‌توانید برنامه آلمانی سطح A یا AUSMAT-German را انتخاب کنید تا بتوانید زبان آلمانی را در حین تحصیل در مالزی و در دانشگاه خود یاد بگیرید. یا هر برنامه A-Level را انتخاب کنید و زبان آلمانی را به صورت پاره وقت آموزش ببینید.

دوره های زبان المانی که در کالج های مالزی ارائه می‌شود از این قرار است:

 • دوره های استاندارد و فشرده
 • دوره های آنلاین
 • دوره های آموزشی برای جوانان
 • آمادگی آزمون A1
 • آمادگی آزمون B1
 • دوره های تخصصی
 • دوره های شرکتی

زبان آلمانی در مالزی را کجا یاد بگیریم؟

می گویند ادیسون وقتی می خواست اختراع جدیدی را ثبت کند همه کتاب‌های موجود درباره آن موضوع را می‌خواند. برای یادگیری زبان المانی هم باید با همه کالج های زبان مالزی که دوره المانی را ارائه می‌دهند، آشنا شوید سپس یکی از دانه درشت‌ها را انتخاب کرده و یادگیری را شروع کنید. برای این که بدانید یادگیری زبان آلمانی در مالزی را کجا شروع کنید، این لیست را بخوانید:

 1. موسسه گوته مالزی
 2. آموزشگاه ICLS
 3. German Educare
 4. انجمن مالزیایی-آلمانی پنانگ (MGS)
 5. موسسه آلمانی-مالزیایی (GMI)
 6. کالج آموزشی INTEC

1) یادگیری زبان آلمانی در انستیتو زبان گوته مالزی

انستیتو گوته مالزی Goethe-Institut Malaysia یکی از کالج های زبان پیشرو در جهان برای توسعه حرفه‌ای زبان آلمانی است. برنامه‌های این مؤسسه در هر دو کشور المان و مالزی به صورت آموزش از راه دور است.
موسسه گوته بیش از 1000 دوره توسعه حرفه‌ای برای معلمان آلمانی در سراسر جهان به صورت آنلاین برگزار می‌کند.  

می‌دانید مزیت یادگیری زبان المانی در این مؤسسه چیست؟ یادگیری مطالب آموزشی همراه با ایده‌های جالب و جدید. می‌توانید اطلاعات مفیدی درباره موضوعات رایج و مرتبط به زبان آلمانی را به عنوان زبان خارجی دوم فرا بگیرید. در انستیتو زبان گوته مالزی، کلاس‌های استاندارد و فوق فشرده از سطح A1 تا سطح C2 ارائه می‌شود. 

موقعیت مکانی مؤسسه زبان گوته مالزی

موقعیت مکانی مؤسسه زبان گوته مالزی

لوکیشن مؤسسه گوته در کوالالامپور و در Jalan Tun Razak واقع شده است. مکان‌های دیدنی اطراف انستیتو زبان المانی گوته، سفارت ایالات متحده و Menara Tan & Tan است.

نزدیکترین ایستگاه LRT به موسسه گوته مالزی، ایستگاه Ampang Park LRT است. 

آدرس دقیق انستیتو زبان گوته در مالزی:

Menara See Hoy Chan
Suite 06-07, 6th Floor 374
Jalan Tun Razak
50400 Kuala Lumpur

دوره های زبان المانی انستیتو گوته

دوره های زبان المانی انستیتو گوته همان چیزی است که شما را برتر از دیگران می‌کند. برای انتخاب روش‌های نو برای یادگیری زبان آلمانی در مالزی می‌توانید یکی از این دوره ها را انتخاب کنید:

 1. دوره زبان آلمانی برای کودکان
 2. آلمانی برای جوانان [DE]
 3. آلمانی برای دانشجویان و متخصصان

دوره تابستانی کالج زبان EMS مالزی | تور مالزی

کلیک کنید

2) یادگیری زبان آلمانی در مؤسسه ICLS مالزی

ICLS یکی از قدیمی‌ترین آموزشگاه های زبان مالزی است که از سال 1990 به تدریس زبان‌های خارجی مانند زبان انگلیسی و آلمانی در مالزی می‌پردازد. برنامه درسی کالج زبان ICLS در سال 2018 دچار این تغییرات شد:

 • برنامه درسی زبان اروپایی جدید بر اساس چندین سری کتاب درسی (Écho، Studio 21، Etapas & Chiaro)
 • ارائه مجموع 48 درس (درس 2 ساعته) در هر سطح CEFR
 • ارائه 12 درس در 4 سطح از A1 تا B2 و فراتر از آن

کلاس‌های کالج زبان ICLS معمولاً یک بار در هفته برگزار می‌شوند، اما ممکن است دوره‌های آموزشی دو بار در هفته در برخی از مراکز موجود باشد. قالب‌های دوره زبان اروپایی در کالج زبان، ممکن است هر از چند گاهی تغییر می‌کند تا بهترین نتایج یادگیری برای دانش‌آموزان به دست بیاید. 

دوره های المانی کالج زبان ICLS مالزی

دوره های المانی کالج زبان ICLS مالزی به این شرح است: 

 • دوره مبتدی پاره وقت، مدت زمان 24 ساعت 12 درس در جلسات 2 ساعته یک تا 2 بار در هفته 
 • دوره های خصوصی یادگیری زبان آلمانی، این دوره بستگی به سطوح دانش آموزان و در دسترس بودن معلم دارد و شامل یک تا 2 جلسه 2 ساعته در هفته و برنامه درسی طراحی شده معمولی یا سفارشی متناسب با نیازهای فردی
 • دروس شرکتی و آموزش داخلی، به صورت درس خصوصی و گروهی، برنامه ها با توجه به نیازهای دانش آموزان و شرکت کنندگان مشخص می شود.

3) آموزش زبان آلمانی در مؤسسه Germand Educare مالزی 

جهت اطلاع: مؤسسه زبان آلمانی German Educare کلاس‌های آموزش زبان آلمانی را به صورت فشرده یا تمام وقت به متقاضیان یادگیری زبان آلمانی در مالزی ارائه می‌دهد. برنامه دوره های آموزشی زبان مؤسسه German Educare از این قرار است:

 1. دوره های زبان آلمانی برای سطح A1 تا سطح B1 در Kelana Jaya، Petaling Jaya ارائه می‌شود.
 2. سپس، دانشجویان به کلاس های سطح B2 و C1 در آخن، آلمان فرستاده خواهند شد. 

زمان پذیرش دانشجویان زبان آلمانی در German Educare

زمان پذیرش دانشجویان زبان آلمانی در German Educare 2 بار در سال است:

 1. ماه ژانویه، هدف پذیرش ژانویه آماده کردن دانشجویان برای پذیرش تابستانی در دانشگاه است.
 2. ماه جولای، ورودی ماه جولای برای دانشجویان طراحی شده است تا وارد پذیرش زمستانی در دانشگاه شوند.

آدرس و لوکیشن انستیتو German Educare مالزی

موقعیت انستیتو German Educare در Kelana Jaya، Petaling Jaya واقع شده است. این مرکز حدود 5 دقیقه پیاده از مرکز خرید پارادایم فاصله دارد. 2 ایستگاه LRT در این نزدیکی وجود دارد، به نام های ایستگاه LRT Lembah Subang و ایستگاه LRT Kelana Jaya.

آدرس دقیق انستیتو German Educare:

5-1, Block A, Zenith Corporate Park
Jalan SS7/26, Kelana Jaya
47301 Petaling Jaya

4) آموزش زبان آلمانی در انجمن مالزیایی آلمانی پنانگ (MGS) 

انجمن مالزیایی آلمانی MGS در شهر پنانگ مالزی مستقر است. انجمن مالزیایی آلمانی در Jalan Air Itam درست در کنار خانه نمادین سافولک قرار گرفته است. در این انجمن دوره های آلمانی از سطح A1 تا سطح B1 ارائه می‌شود. فراگیران می‌توانند بین دوره های استاندارد یک یا دو بار در هفته یا کلاس‌های روزانه فشرده تر انتخاب کنند. 

لوکیشن و آدرس انجمن مالزیایی پنانگ MGS

وقتی قرار است وارد عمل شوید و یادگیری زبان آلمانی را در کالج های زبان مالزی شروع کنید؛ باید لوکیشن و آدرس انجمن مالزیایی پنانگ MGS را بدانید:

250 B, Jalan Air Itam
10460 Penang

کالج زبان EMS مالزی

کلیک کنید

5) آموزش زبان آلمانی در مؤسسه آلمانی-مالزیایی GMI 

در مؤسسه آلمانی مالزیایی GMI مالزی آینده خود را با مهندسی و فناوری آلمان بسازید. 

مؤسسه آلمانی-مالزیایی (GMI) در سال 1990 افتتاح شد. هدف اصلی از راه اندازی این مرکز آموزش مهارت‌های پیشرفته زبان آلمانی به فراگیران بود. برنامه‌های مؤسسه GMI یک پکیج کامل آموزش جامع و متعادل از نظر عملی و تئوری است؛ که فرصت‌های گسترده‌ای برای تخصص و یادگیری و توسعه خودگردان به فراگیران ارائه می دهد.

در واقع کالج زبان GMI نتیجه یک سرمایه گذاری مشترک بین دولت‌های مالزی و آلمان بود. و در حال حاضر GMI توسط هیئت مدیره 10 نفره متشکل از نمایندگان هر دو دولت، به علاوه نمایندگان عمومی و صنعتی اداره می‌شود.

دوره های مؤسسه زبان GMI مالزی

دوره های مؤسسه زبان GMI مالزی بسیار متنوع و ارزشمند است. این برنامه‌ها شامل:

 • ارائه دیپلم تمام وقت
 • برنامه پیش دانشگاهی (A-Level) برای دانشگاه های آلمان
 • دوره های فنی ارتقاء مهارت ها
 • برنامه های آموزش مربیان
 • مشاوره و خدمات صنعتی
 • برنامه مطالعات بنیاد GMI-UTP
 • دوره های کوتاه مدت و فشرده

آدرس و لوکیشن کالج زبان GMI

آدرس و لوکیشن کالج زبان GMI را با هم ببینم:

Jalan Ilmiah, Taman Universiti
43000, Kajang, Selangor, Malaysia

6) یادگیری زبان آلمانی در کالج آموزشی INTEC 

کالج زبان INTEC در سال 1982 در مالزی به عنوان یک مرکز مقدماتی توسط دانشگاه صنعتی MARA (UiTM) تأسیس شد. INTEC دارای یک پردیس مستقل و یک جامعه پر جنب و جوش است که یک محیط آکادمیک مساعد برای دانشجویان فراهم می‌کند. 

INTEC با دانش غنی در خدمت دانشجویان ملی و بین المللی است و تلاش می‌کند با ارائه کیفیت استثنایی آموزش زبان برای دانشجویان را در سطح جهانی حفظ کند. کالج آموزشی INTEC مؤسسه‌ای موفق است که در سراسر جهان به ویژه بریتانیا، ایالات متحده آمریکا، نیوزلند، آلمان، هند و مالزی شعبه دارد. 

دوره‌های کالج زبان INTEC مالزی

دوره های کالج زبان INTEC مالزی از این قرار است:

 • دوره های تمام وقت مانند برنامه های Pre-U
 • برنامه های دیپلم
 • برنامه های حسابداری حرفه ای تخصص
 • دوره های کوتاه مدت
 • Intensive Bridging Program (IBP)
 • دوره های زبان i-Speak مانند کره ای، ماندارین و فرانسوی
 • دوره های گواهینامه مهارت دیجیتال ICDL.

آدرس و لوکیشن کالج زبان INTEC

آدرس و لوکیشن کالج زبان INTEC در مالزی:

Jalan Senangin Satu 17/2A, Seksyen 17
40200 Shah Alam, Selangor, Malaysia

چگونگی اخذ ویزای زبان مالزی

چگونگی اخذ ویزای زبان مالزی

برای یادگیری زبان انگلیسی، آلمانی، ماندارین یا هر زبان دیگری در کشور مالزی باید اولویت‌ها را در نظر بگیرید و سپس برنامه ریزی لازم را انجام دهید. اولویت بعدی پس از انتخاب بهترین کالج برای یادگیری زبان آلمانی در مالزی اخذ ویزا است. اگر بخواهیم برایتان مسیر اخذ ویزای زبان مالزی را ترسیم کنیم، باید برای ورود به این کشور از ویزای سوشال مالزی شروع کنید و پس از ورود به خاک مالزی، اقدامات لازم برای اخذ ویزای زبان مالزی را ادامه دهید. 

ویزای زبان مالزی اعتبار یکساله دارد و دارنده این ویزا اجازه دریافت ویزای همراه نیز ندارد. این ویزا مانند ویزای توریستی مالزی قابل تمدید نیست. 

یادگیری زبان المانی در مالزی با مشاوره شریف

مشاوره شریف با 18 سال فعالیت تخصصی در زمینه‌ی تحصیل در مالزی همراه شما است. برای یادگیری زبان در کالج های مالزی از انگلیسی گرفته تا المانی و مالایی و غیره با کارشناسان مشاوره شریف تماس بگیرید. 

 • ما بزرگ‌ترین بانک اطلاعاتی دانشگاه های مالزی را در اختیار داریم.
 • با ساختار دانشگاه های مالزی آشنایی کامل داریم.
 • بهترین دانشگاه ها و مراکز علمی مالزی برای تحصیل ایرانیان را می‌شناسیم.
 • امور مربوط به اقامت شما در خوابگاه های دانشجویی مالزی را سر و سامان می‌دهیم 
همین حالا برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴0140 – ۰۲۱

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *