تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
امكانات آموزشي رفاهی دانشگاه UITM

امكانات آموزشي رفاهی دانشگاه UITM

زمان مطالعه: 2 دقیقه
5/5 - (3 امتیاز)

خوابگاه شاه عالم Shah Alam

خوابگاه Shah Alam دانشگاه یو ای تی ام (UITM) بر بلندای شهر و در منطقه ای به وسعت ۳۰۰ جریب (۱۲۲ هکتار) ایجاد شده که محلی مناسب برای زندگی بیش از ۰۰۰، ۲۰ دانشجو در رشته های مختلف واحد های دانشگاه یو ای تی ام (UITM) است . در اینجا دانشجو با هر بودجه و نیازی می تواند محلی مناسب برای زندگی پیدا کنند.

این خوابگاههای دانشجویی ۱۲ اقامتگاه مسکونی مجهز دارد. که به طور کلی در نزدیکی کمپ اصلی دانشگاه واقع شده است اما با این حال برخی از خوابگاه ها که کمی از محوطه فاصله دارد نیز مجهز به سرویس حمل و نقل است.

زندگی در خوابگاه های دانشجویی و آپارتمان های مسکونی دانشگاه یو ای تی ام (UITM) موقعیت مناسبی را برای ملاقات با دانشجویان و افراد دیگر در اختیار شما قرار می دهد که با یافتن دوستان جدید زندگی بهتری را تجربه کنید.

خوابگاه های دانشجویی تمامی اسباب و لوازم ضروری شامل تخت، جارختخوابی، میز و صندلی و … را دارد و برخی از این اتاق ها مجهز به سیستم تهویه هوا نیز می باشد. شما می توانید توسط کامپیوتر شخصی خود از طریق شبکه wireless دانشگاه به راحتی به اینترنت وصل شوید و یا از طریق dial up در سراسر دانشگاه از اینترنت استفاده کنید.

دانشجویان بین المللی که ترجیح می دهند در اقامتگاه های مسکونی دانشگاه باشند می توانند زندگی در Kristal College یا Perindu/Kenanga Collegeرا انتخاب کنند.

خوابگاه  Kristal

اين خوابگاه دانشجويي دانشگاه یو ای تی ام (UITM) بخشي است كه تنها به دانشجويان بين المللي اختصاص يافته است و مي تواند بيش از 152 دانشجو را در خود جاي دهد. تقريباً 32 واحد آن به دانشجوياني اختصاص دارد كه به همراه خانواده هستند و 40 واحد آن به دانشجوياني دختر و پسري اختصاص دارد كه به صورت مجردي زندگي مي كنند.

خوابگاه PERINDU/KENANGA

اين خوابگاه در داخل خود دانشگاه یو ای تی ام (UITM) واقع شده است و ظرفيت پذيرش بيش از 1900 دانشجو را دارد. دانشجويان بين المللي در اين خوابگاه شانس اين را دارند كه با دانشجويان بومي در يك اتاق به صورت مشترك زندگي كنند و يا اتاقي را به صورت دونفره تهيه كنند. .

 

نوع خوابگاه

مدت زمان

اجاره بها

امكانات

Perindu/Kenanga

هر ماه / يك نفر

750 تا 900 رينگت

بدون سيستم تهويه هوا

آپارتمانهاي دانشگاه (مجرد)

هر ماه / يك نفر

250 تا 290 رينگت

بدون سيستم تهويه هوا

آپارتمانهاي دانشگاه (مجرد)

هر ماه / يك نفر

300 تا 340 رينگت

سيستم تهويه هوا

آپارتمانهاي دانشگاه(خانواده)

هر ماه / هر خانواده

1200 رينگت

سيستم تهويه هوا

اجاره با محاسبه هزينه و آب و برق برآورد شده است

خوابگاه هاي خصوصی

برخي از دانشجويان كه دوست دارند در خانه هاي شخصي اقامت داشته باشند با صرف هزينه بالاتري مي توانند محلي مناسب و مطابق با سليقه خود در نزدیکی دانشگاه یو ای تی ام (UITM)  اجاره نمايند.

مشاوره دانشجويی

شما مي توانيد با مشاوران خانم و آقا  به صورت محرمانه ، غير رسمي و بسيار دوستانه صحبت كنيد. اين سرويس به منظور راهنمايي بهتر دانشجويان در زمينه هاي فردي و تحصيلي است و به آنها كمك مي كند تا خود را بهتر بشناسند و مشكلات خود را بهتر حل نمايند.

اين سرويس در سراسر سال براي تمامي دانشجويان كارشناسي ، ارشد و دكترا در حوزه دانشجويان بين المللي وجود دارد . براي اخذ مشاوره حتماً با وقت قبلي مراجعه نماييد.

در دانشگاه یو ای تی ام (UITM) سرويس مشاوره به صورت اينترنتي هم وجود دارد و شما مي توانيد به هر طريقي كه راحت تر هستيد مشاوره حضوري و يا از طريق پورتال مشاوران با آنها گفتگو كنيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *