تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
جمعه ,۲ آبان ۱۳۹۹
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.

کالج زبان وست مینستر WESTMINSTER

کالج زبان وست مینستر Westminster بخشی از مدرسه Commerce در انگلستان می باشد. کالج زبان وست مینستر Westminster در منطقه سابنگ جابا Subang Jaya در ایالت سلانگور واقع شده است. این کالج با بهره گیری از آخرین متد آموزش سعی در یادگیری هر چه بهتر و سریعتر می نماید. هدف اصلی این موسسه بین المللی آموزش زبان در سطح استانداردهای بین المللی MQA با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه است. برای بدست آوردن این هدف استاندارهای زبان را در سطح استانداردهای مطرح در اروپا و استرالیا در نظر می گیرد.

MAQ برنامه هایی برای دوره های فشرده زبان در مالزی در نظر گرفته که بین ۸ ماه تا یکسال ممکن است طول بکشد. این کالج این امکان را برای دانشجویان فراهم می نماید که در صورت تمایل به شرکت در یکی از دانشگاه های بین المللی نظیر دانشگاه های اروپایی، استرالیایی و یا نیوزلند که ارائه مدرک ایلتس اجباری می باشد امکانات لازم را فراهم نماید.

دوره های ۸ ماهه زبان فشرده زبان انگلیسی بسیار مقرون به صرفه در حدود ۷۵۰۰ رینگت است و هزینه ثبت نام ۱۳۵۰ رینگت می باشد.

مدارک لازم برای ثبت نام عبارتند از:

v کپی پاسپورت از تمامی صفحات

v 5 عکس سایز پاسپورت

v کپی ترجمه انگلیسی و فارسی از مدرک تحصیلی و ریز نمرات

v تکمیل فرم ثبت نام

v تکمیل فرم آزمایشات پزشکی

خوابگاهها:

خوابگاهها کالج زبان وست مینستر Westminster خارج از کمپ بوده و در حدود ۳۰۰ زبان آموز می توانند در آن زندگی کنند. این خوابگاه ها تنها ۱۰ دقیقه تا کالج زبان فاصله دارد. هزینه کرایه هر آپاتمان در بین ۳۸۰ تا ۶۰۰ رینگت می باشد. البته برای کرایه یک آپارتمان در حد عالی باید ۸۰۰ رینگت پرداخت نمایید.

کالج زبان وست مینستر Westminster امنیت خوابگاهها را تضمین می نماید . تمامی مسیر خوابگاه تا کالج فضای سبز و دارای مناظر زیبایی است.

هر واحد آپارتمانی دارای ۳ اتاق است که هر اتاق تنها به یک نفر و یا حداکثر دو نفر اجاره داده خواهد شد. هر اتاق با توجه به تعداد افرادی که در خود جای می دهد دارای تخت، تشک، پتو، میز تحریر، صندلی و یک کمد است. هر اتاق همچنین مجهز به یک پنکه سقفی و پرده و دستگاه تهویه هوا است که به صورت اختیاری در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. هر اتاق مبله کامل دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجهز به یخچال، دستگاه تصفیه آب، مایکرو ویو، کتری برقی و ماشین ظرفشویی می باشد.

تنها زبان آموزانی که در موعد مقرر در کالج زبان وست مینستر Westminster ثبت نام نموده و درخواست خوابگاه داده اند اجازه استفاده از این تسهیلات را دارند.

به خاطر داشته باشید هزینه ثبت نام یک ماه قبل از ورود زبان آموز باید واریز شده باشد.

مدت اجاره هر خوابگاه یکساله است مگر توافقی برای ادامه وجود داشته باشد.

ودیعه هر آپارتمان در اتمام قرارداد به طور کامل بر گردانده می شود مگر آنکه زبان آموز خسارتی به تسهیلات موجود در اتاق وارده کرده باشد.

هزینه دانشگاه westminster

دوره آموزشی

طول دوره

شهریه تحصیل

انگلیسی (۲ ترم)

۸ ماه

۷۵۰۰ رینگت

انگلیسی (۳ ترم)

۱ سال

۹۵۰۰ رینگت

هزینه درخواست ثبت نام: ۱۳۵۰ رینگت

(این هزینه شامل: هزینه ثبت نام، درخواست، ویزا، بیمه، صدور بلیط، هزینه های دیگر می شود)

زمان شروع ترم

ترم اول

ترم دوم

ترم سوم

فوریه

ژوئن

اکتبر

 

مقاله مفید بود؟ با دوستانتون به اشتراک بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *