تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
مدرسه بین المللی مهسا در مالزی

دروس مدرسه بین المللی تیلورز

زمان مطالعه: 3 دقیقه
5/5 - (1 امتیاز)

دروس مدرسه بین المللی تیلورز مالزی بر پایه سیستم کمبریج و بریتانیایی است. دانش آموزان در این سیستم آموزشی درسخوان بار آمده و با نمرات بالا در امتحانات قبول می‌شوند. موضوع اصلی این نوشتار دروس مدرسه تیلورز در مقطع ابتدایی و متوسطه است.

مشاوره شریف، نماینده بیش از 70 مدرسه، دانشگاه و کالج زبان در مالزی است. تحصیل در بهترین مدارس بین المللی مالزی را با مشاوره شریف کلید بزنید. 

دوس داری دانش آموز بهترین مدارس بین المللی مالزی باشی؟

اینجا رو کلیک کن

اهداف آموزشی مدرسه بین المللی تیلورز مالزی

یک برگه بردارید و هر آنچه که از یک تحصیل در مالزی و یک مدرسه بین‌المللی انتظار دارید، بنویسید. حتما در لیست شما افزایش اعتماد به نفس، تقویت مهارت‌ها و یادگیری عمیق دروس، به چشم می‌خورد! در مدرسه تیلورز مالزی، پایه و اساس آموزش‌ها بر روی کیفیت بنا شده است؛ پس یک نفس راحت بکشید و بنشینید تا از ویژگی ها و اهداف شگفت انگیز مدرسه Taylor’s بیشتر برایتان بگوییم:

 • تکنیک‌های آموزشی شاد و چالش‌برانگیز مدرسه Taylor’s مالزی شخصیت کودکان را نشانه گرفته و قصد دارد با ظرافت تمام آن را بسازد.
 • فرصت‌ها را نباید از دست داد! این شعار مدرسه بین‌المللی تیلورز است. برنامه آموزشی این مدرسه با ‌ایجاد فضاهای چالشی به دانش آموزان می‌آموزد که حتی نباید از کوچک‌ترین فرصت‌ها غافل شد.
 • دانش آموزان مدرسه Taylor’s آماده ورود به مقاطع بالاتر هستند.
 • شخصیت آنها در این مدرسه براساس رویکردهای جدید آموزشی شکل گرفته است.
 • رویکرد اصلی مدرسه آموزش و تقویت زبان انگلیسی، باهاسا مالزی و ماندارین است.

دروس مدرسه بین المللی تیلورز مالزی

برای ارزیابی دروس مدرسه تیلورز مالزی باید آن را در مقاطع مختلف به چالش بکشانیم. 

 • دروس مهدکودک (IEYC) مدرسه تیلورز
 • دروس سال های اولیه و ابتدایی (IPC) مدرسه تیلورز مالزی
 • دروس سال های ثانویه یا مقطع متوسطه (IGCSE) مالزی

شهریه مدرسه تیلورز مالزی

کلیک کنید

دروس مهدکودک تیلورز 

مهد کودک مخصوص دانش آموزان 3 تا  5 سال است. آموزش‌های مهدکودک حول چهار واحد اصلی یادگیری است. هر واحد یادگیری IEYC به طور متفکرانه حول یک موضوع کلیدی و همراه با فعالیت‌های مناسب با نیاز کودکان است. 

دروس سال های اولیه ابتدایی مدرسه تیلورز مالزی 

برنامه درسی بین المللی سال های اولیه مدرسه بین المللی تیلورز شروع جریان مداوم یادگیری بر پایه کوانتوم است. برنامه درسی بین المللی ابتدایی (IPC) مدرسه ابتدایی تیلورز تضمین کننده جریان مداوم یادگیری است. 

IEYC همگام با جدیدترین تحقیقات انجام شده در سطح جهانی بهترین روش برای آموزش دوران ابتدایی کودکان است. دروس سال های ابتدایی مدرسه تیلورز همراه با فعالیت‌های جذابی است که توسط معلمان آموزش دیده ارائه می‌شود. دانش آموزان در دوران ابتدایی با زبان انگلیسی، باهاسا مالزی و ماندارین آشنا می‌کنند.

دروس مدرسه ابتدایی تیلورز

دروس مدرسه ابتدایی تیلورز

برنامه درسی مدرسه تیلورز مالزی براساس سیستم بریتیش یا برنامه درسی ملی انگلستان پایه ریزی شده است. دروس ابتدایی مدرسه بین المللی تیلورز با سیستم  مشهور (IPC) تقویت شده و دانش آموزان با زبان‌های انگلیسی، باهاسا مالزی و ماندارین پشتیبانی می‌شوند.

 • در مرحله کلیدی 1، دانش آموزان تحت یک برنامه درسی جامع، متعادل و سرگرم کننده آموزش دیده و مهارت‌های لازم برای تفکر خلاق، انتقادی و موفقیت آمیز برای برقراری ارتباط را فرا می‌گیرند.
 • دانش‌آموزان در مرحله کلیدی 2 آموزش‌ها را همراه با فعالیت‌های عملی تجربه می‌کنند. IPC طیف گسترده‌ای از موضوعات و جنبه‌های یادگیری را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد.

دروس برنامه درسی IPC دوران ابتدایی مدرسه تیلورز

 • دروس زبان، ریاضی و آموزش‌های مربوط به اعداد 
 • آموزش مهارت‌های زندگی برای تقویت ویژگی‌های فردی مانند تاب آوری، ارتباط، اخلاق و تفکر در دانش آموزان
 • ایجاد درک عمیق در دانش آموزان برای شناخت بهتر از خود، محیط اطراف و جامعه 

امکانات مدرسه تیلورز مالزی

کلیک کنید

همه چیز درباره سیستم آموزشی IPC مدرسه تیلورز مالزی 

IPC یک برنامه درسی است که اعتبار جهانی را دریافت کرده است و یک محیط یادگیری جذاب را از طریق طیف گسترده ای از موضوعات فراهم می کند. به طور کلی، IPC برای دانش آموزان بین مهدکودک و ابتدایی و سنین 5 تا 12 سال است. سیستم آموزشی IPC اقتباسی از برنامه درسی انگلستان در مدارس بین‌المللی است که موضوعات مختلفی را تحت پوشش قرار می‌دهد. IPC از یک متدولوژی ساختاریافته پیروی می‌کند که تجربه یادگیری جذاب و متمرکزی برای دانش آموزان فراهم می‌کند.

دروس دوره متوسطه مدرسه بین المللی تیلورز مالزی

دروس دوره متوسطه مدرسه تیلورز بر اساس برنامه درسی ملی انگلستان پایه ریزی شده است. دروس این دوره شامل مراحل کلیدی 3 و 4 است. دروس دوره متوسطه بر پایه سه زبان انگلیسی، باهاسا مالزی و ماندارین طرح ریزی شده است.

مرحله کلیدی 3 دوره متوسطه و کلاس هفتم تا نهم

 • معلمان متخصص در این دوره موضوعات اصلی و پایه را در کلاس تدریس می‌کنند، دوره متوسطه جایی برای رفع نیازهای فردی و ارتباطی دانش آموزان است.
 • دروس دوره متوسطه برای ارتقای دانش، توانایی‌ها و درک اساسی دانش‌آموزان و آماده‌سازی برای ورود به دوره بعدی و مرحله کلیدی 4 IGCSE طراحی شده‌اند.

مرحله 4 کلیدی IGCSE (گواهی عمومی بین المللی آموزش متوسطه)

 • در دوره متوسطه روی رشته‌های مختلفی از جمله ریاضی، انگلیسی و علوم تمرکز شده است. 
 • دروس انتخابی این دوره شامل مطالعات بازرگانی، اقتصاد، ادبیات انگلیسی، ریاضیات است. 
 • برنامه درسی دوره متوسطه بر اساس علایق آنها سفارشی می‌شود. این امر به دانش آموزان امکان می‌دهد اشتیاق خود را برای یادگیری افزایش دهند. 
دانش‌آموزان مدرسه تیلورز با خواندن دروس گفته شده می‌توانند مجاز هستند وارد دوره‌های پایه یا پیش‌دانشگاهی داخل یا خارج از کشور شوند.

همه چیز درباره سیستم آموزشی IGCSE 

IGCSE نوعی گواهی عمومی بین المللی آموزش متوسطه است. یک برنامه دو ساله که با امتحانات CAIE (آموزش بین المللی ارزیابی کمبریج) به پایان می‌رسد. دوره IGCSE در سطح بین المللی به خوبی شناخته شده است و بر درک موضوع، کاربرد و توانایی‌ها تاکید دارد. دانشجویان IGCSE یک سال زودتر از دانشجویان SPM فارغ التحصیل می‌شوند، با این حال مدرک IGCSE معادل SPM است.

تحصیل تضمینی در مالزی با مشاوره شریف

مشاوره شریف با عنایت به تجربه 20 سال زندگی در مالزی همراه شما برای تحصیل و اقامت در این کشور است. 

مشاوره شریف تنها ایجنت تخصصی فعال در حوزه مالزی است که برای انجام اقدامات زیر می‌توانید روی خدمات تضمینی آن حساب باز کنید:

 • اخذ ویزای مالزی به صورت فوری
 • اخذ ویزای تحصیلی دانش آموزی
 • ثبت نام در بهترین مدارس بین المللی مالزی 
 • تهیه خوابگاه 

هدف ما روشن کردن مسیر برای زندگی بهتر در مالزی است. 

همین حالا تماس بگیرید۲۲۸۴۰۱۴۰ – ۰۲۱

منبع:

Home

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *