تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.
کارشناسی ارشد در مالزی

تحصیل کارشناسی ارشد مالزی (فوق لیسانس مالزی)

4.9/5 - (8 امتیاز)

با انتخاب تحصیل کارشناسی ارشد مالزی شانس خود را برای درس خواندن در کشوری با سیستم‌های آموزشی عالی و اقتصادی پویا و فعال افزایش دهید. مدرک فوق لیسانس مالزی شما را در بازار کار رقابتی برجسته کرده موقعیت‌های شغلی پیشرفته‌‌تری در اختیارتان قرار می‌دهد. به علاوه می‌توانید روی پذیرش دکتری از بهترین دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی دنیا حساب باز کنید؛ پس فرصت را از دست ندهید!

با مشاوره شریف در مالزی چند گام از بقیه جلوتر باشید.

دلت می‌خواد از بهترین دانشگاه‌های مالزی فوق لیسانس بگیری؟

اینجا رو کلیک کن

 4 دلیل برای تحصیل کارشناسی ارشد در مالزی

تحصیل کارشناسی ارشد مالزی شما را برای کسب فرصت‌های شغلی حرفه‌ای بین المللی در مالزی یا هر نقطه دیگر دنیا در سطح دکترا، مجهز می‌کند. هر چند دلایل زیادی برای اخذ مدرک فوق لیسانس در مالزی وجود دارد ولی ما به ذکر همین 4 نکته بسنده می‌کنیم:

 1. هزینه مقرون به صرفه زندگی در مالزی: در کنار شهریه نسبتاً پایین دانشگاه های مالزی در مقایسه با دانشگاه های سایر کشورها، هزینه زندگی در مالزی هم اقتصادی و مقرون به صرفه است. 
 2. اقتصاد پررونق کشور مالزی: رشد پایدار اقتصادی مالزی و موفقیت‌های پی‌در پی کسب و کار و صنعت پیشرفته این کشور، دولت را به سوی سرمایه گذاری در آموزش عالی سوق داده است.
 3. ایمنی بالا: مالزی کشوری صلح آمیز و محیطی امن برای دانشجویان، گردشگران، تجار و غیره است. 
 4. پردیس‌های بین‌المللی: چندین دانشگاه مطرح خارجی در سال‌های اخیر پردیس‌هایی در مالزی افتتاح کرده‌اند که نشان دهنده کیفیت بخش آموزش عالی در مالزی است.

زمان لازم برای تحصیل کارشناسی ارشد مالزی

ارزش یک سال را دانش آموزی می‌داند که پشت کنکور مانده است، ارزش یک ماه را مادری می‌داند که فرزند نارسی به دنیا آورده است. ارزش یک دقیقه را مسافری می‌داند که از بلیط پروازش جا مانده است و ارزش یک ثانیه را کسی می‌داند که از موقعیتی خطرناک در یک تصادف مرگبار رها شده است.

هر لحظه‌ای که می‌گذرد از کف رفته و دیگر در زندگی شما تکرار نمی‌شود. فرصت و زمانی که هم اکنون برای تحصیل فوق لیسانس مالزی در نظر می‌گیرید، بهترین لحظات عمر شما است که برای تمام عمر مدیون آن خواهید بود. 

مدت زمان لازم برای تحصیلات کارشناسی ارشد تمام وقت 2 تا 3 سال است که بسته به رشته و دانشگاه شما متفاوت است. 
دانشجویان تحصیلات تکمیلی می‌توانند از برنامه پاره وقت، برای ادامه تحصیل مقطع کارشناسی ارشد مالزی استفاده کنند. در این صورت باید زمان بیشتری برای ادامه تحصیل در مالزی در نظر بگیرند. 

به طور کلی، مدت زمان تکمیل تحصیل فوق لیسانس مالزی به پیشرفت هر دانشجو و نوع دوره انتخابی بستگی دارد. اصولاً حداقل و حداکثر  زمان لازم برای اخذ مدرک کارشناسی ارشد در مالزی به شرح زیر است:

 • حداقل زمان لازم برای تحصیلات کارشناسی ارشد در کشور مالزی و دانشجویان تمام وقت ۲ تا ۶ ترم و از ۱ تا ۳ سال است.
 • حداکثر زمان لازم برای دانشجویان متقاضی تحصیل کارشناسی ارشد مالزی در دوره پاره وقت ۴ تا ۱۰ ترم است. از ۲ تا ۵ سال است.
 • تحصیل پزشکی در مالزی حدود ۵ سال طول می‌کشد.

شرایط تحصیل پاره وقت در مقطع کارشناسی ارشد مالزی

برای دانشجویان آینده‌نگری که نمی‌توانند به یک برنامه تمام وقت متعهد شوند، همیشه گزینه دیگری برای یادگیری وجود دارد. تحصیل پاره وقت در مقطع کارشناسی ارشد مالزی، راهکاری فوق العاده برای دانشجویان مستعدی است که به خاطر مشغله‌های فراوان فرصت تحصیل تمام وقت را ندارند. اگر مشغول یک کار روزانه هستید، می توانید مدرک کارشناسی ارشد خود را در مالزی به صورت نیمه وقت بگذرانید. 

تحصیل پاره وقت در مقطع کارشناسی ارشد مالزی به دانشجویان این امکان را می‌دهد که در رشته مورد علاقه خود تحصیل کنند. بهتر است بدانید طول دوران تحصیل پاره وقت کارشناسی ارشد مالزی بین 2 تا 6 سال است.

تحصیل دکتری در مالزی

کلیک کنید

شرایط تحصیل دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد مالزی

شرایط تحصیل دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد برای هر کدام از دانشگاه های مالزی مختص به همان مؤسسه است، بیایید برخی شرایط دانشگاه های برای دانشجویان مقطع فوق لیسانس را بررسی کنیم:

 • مهم‌ترین شرط برای تحصیل کارشناسی ارشد، اخذ پذیرش از دانشگاه منتخب است. 
 • برخی از دانشگاه های مالزی هم برای پذیرش دانشجویان متقاضی تحصیل کارشناسی ارشد مالزی، شرایط خاصی مانند شرط معدل دارند.
 • شرط معدل برای تحصیل در دانشگاه‌های ممتاز بالای ۱۵ است. و در دانشگاه‌های دیگر مالزی معدل بالای ۱۴ لازم است. 
 • برخی از دانشگاه ها برای پذیرش دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد مالزی دانشجویان را ملزم به شرکت در آزمون های ورودی مانند GRE یا GMAT می‌کنند.

هزینه تحصیل فوق لیسانس مالزی

مشاوره شریف به متقاضیان تحصیل در مالزی در مقطع فوق لیسانس، اخذ پذیرش از دانشگاه های دولتی را پیشنهاد می‌دهد. تحصیل کارشناسی ارشد مالزی در دانشگاه های دولتی بسیار مقرون به صرفه‌تر است و با صرف هزینه کمتری همراه است، البته ناگفته نماند که این یک اصل نیست! برخی دانشگاه های دولتی مالزی هزینه‌های بیشتری نسبت به دانشگاه های خصوصی دارند.

هزینه تحصیل فوق لیسانس مالزی بستگی به رشته و دانشگاه انتخابی شما دارد. به طور میانگین هزینه تحصیل کارشناسی ارشد مالزی چیزی بین ۲۰ هزار تا ۵۰ هزار رینگت است. 

دریافت بورسیه تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد مالزی

بسیاری از بورسیه‌های تحصیلی دانشگاه های مالزی به دانشجویانی که در حال تحصیلات تکمیلی هستند تعلق می‌گیرد. دانشجویان مقطع فوق لیسانس و دکتری در مالزی، بیشترین تعداد کاندیداهای دریافت بورسیه تحصیلی در این کشور را تشکیل‌ می‌دهند.  

برای دریافت بورسیه تحصیل کارشناسی ارشد مالزی، تنها کاری که باید انجام دهید این است که لیست بورسیه های تحصیلات تکمیلی و دانشگاه ها را جستجو کنید تا یکی از بهترین‌هایش را پیدا کنید. بورسیه های تحصیلی فوق لیسانس در مالزی می‌تواند یکی از موارد زیر باشد:

 • وام های دانشجویی PTN، فقط برای کسانی است که به دنبال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد مالزی و دکترا هستند. PTN وام‌های کم بهره هستند که برای کسانی که بودجه محدودی دارند مناسب است. وام های PTPTN برای تحصیلات تکمیلی فقط برای موسسات دولتی محلی اعمال می‌شود.
 • صندوق تامین کارکنان (EPF) که با نام Kumpulan Wang Simpanan Pekerja (KWSP) شناخته می‌شود، به اعضا اجازه می‌دهد برای پرداخت هزینه‌های تحصیل وجوه را از حساب صندوق برداشت کنند.
 • دریافت وام های شخصی، در صورتی می‌توانید از وام شخصی استفاده کنید که توانایی پرداخت ماهانه را دارید.

دریافت بورسیه تحصیلی در مالزی

کلیک کنید

مدارک لازم برای تحصیل کارشناسی ارشد مالزی

بحث آماده کردن مدارک که می‌شود باید حسابی حواس‌تان را جمع کنید که چیزی را از قلم نیندازید. مشاوره شریف هم برای اطمینان بیشتر، مدارک لازم برای تحصیل کارشناسی ارشد مالزی را در این جدول برایتان جمع آوری کرده است: 

ردیفليست مدارک مورد نياز دانشگاه مقطع کارشناسی ارشدتوضیحات
1

دانشنامه (مدرک کارشناسی ارشد)

Certificate
2ريزنمرات (کارشناسی ارشد)Transcript
3توصیه نامه اساتیدReferee’s reportهر دانشگاهی فرم جداگانه دارد
که مؤسسه آن را در اختیار شما قرار می دهد
فرم توصيه نامه اساتيد داراي دو بخش است
كه بخشي توسط خود داوطلب و بخش دوم
توسط اساتيد و يا همكاران متقاضی تكميل می‌گردد.
شايان ذكر است شما بايد براي هر دانشگاه
دو فرم توصيه نامه اساتيد ارائه دهيد.
هر دو فرم بايد دارای مهر و امضا باشد.
4رزومهResume- CV
5نامه پشتوانه مالیFinancial supportبرای تهيه‌ی نامه‌ی پشتوانه مالی بايد مبلغ نه ميليون تومان را در حساب بانكی خود يا پدر و مادر واريز كرده و همان روز از بانک نامه تأیيديه بگيريد.
در اين نامه، نام و نام خانوادگی دارنده‌ی حساب و ميزان سپرده اعلام می‌گردد.
اين نامه بر روی سر برگ بانک، همراه با مهر و امضاء می‌باشد.
بعد از اخذ نامه‌ی تأیيديه (همان روز) می‌توانيد اين مبلغ را از حساب خود خارج كنيد.
6مدرک زبانIELTS / TOFELدر صورت دارا بودن
7سوابق شغلیWork experience
8كپی کلیه صفحات پاسپورت پاسپورت باید بیش از یک سال اعتبار داشته باشد.
9پروپوزال Proposal در مقطع دکتری و در مقطع کارشناسی ارشد رشته‌های تحقیقاتی و یا درس و واحد تحقیق
10عكس پشت زمینه سفید
11فرم اظهارنامه سلامت این فرم توسط مؤسسه به شما ارائه می‌شود و بعد از اخذ پذیرش جهت ویزا مورد نیاز می‌باشد.

مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل کارشناسی ارشد مالزی

مهم است که بدانید وضعیت زبان دانشجویان تمام رشته‌ها و دانشگاه های مالزی با هم متفاوت است. اما وجه اشتراک همه دانشگاه ها برای تحصیل کارشناسی ارشد مالزی اجباری نبودن مدرک زبان است. 

ناگفته نماند؛ شرایط تحصیل کارشناسی ارشد مالزی، بدون مدرک زبان نیز در دانشگاه‌های مختلف، متفاوت است.

برای مثال برای تحصیل فوق لیسانس مالزی در دانشگاه UPM باید ابتدا تست تأیین سطح زبان بدهید. پس از تعیین سطح، دانشجو در کلاس‌‌های پیش نیاز شرکت کرده و مدرک تافل با نمره مورد نظر را گرفته و پس از دریافت مدرک مورد نظر آماده حضور در کلاس درس می‌شود.

جال است بدانید دوره زبان انگلیسی دانشگاه UPM مالزی با همکاری کالج زبان ELS برگزار می‌شود. 

دانشگاه سان‌وی (SUNWAY) برای تحصیل کارشناسی ارشد مالزی چون تحت قوانین دانشگاه لنکستر انگلستان است از دانشجویان مدرک آیلتس و تافل می‌خواهد. 

اما با انتخاب دانشگاه تیلورز مالزی، چالش مدرک زبان برای تحصیل فوق لیسانس را حل کنید؛ چون دانشگاه تیلورز برای تمام مقاطع تحصیلی دوره آموزش زبان ارائه می‌دهد.

مدرک تحصیلی دوبل یا دوگانه در مقطع کارشناسی ارشد مالزی 

نظام آموزش عالی مالزی که به سرعت در حال توسعه است و این گسترش شامل دانشگاه‌های دولتی و خصوصی داخلی و تعدادی از پردیس‌های بین‌المللی است که با همکاری نهادهای خارجی تأسیس شده‌اند. 

در بعضی دانشگاه‌های مالزی، شما می‌توانید برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد مالزی، همزمان دو مدرک بگیرید؛ یکی از دانشگاه منتخب‌تان در مالزی و دیگری و از دانشگاه پارتنر این دانشگاه که معمولا انگلیسی یا استرالیایی هستند.

در واقع مدارک تحصیلی دوبل یا دوگانه کارشناسی فوق لیسانس مالزی، نتیجه مشارکت بین 2 دانشگاه برای ارائه یک مدرک تحصیلی مشترک است؛ که منجر به اعطای 2 گواهی جداگانه توسط هر 2 مؤسسه به دانشجو می‌شود. دلایل زیادی برای گرفتن مدرک دوگانه کارشناسی ارشد مالزی آن هم از 2 دانشگاه وجود دارد:

 1. اخذ دو مدرک فوق لیسانس مالزی می‌تواند به شما کمک کند تا بیش از یک رشته دانشگاهی را دنبال کنید.
 2. با دریافت مدرک دوبل کارشناسی ارشد مالزی می‌توانید برای موقعیتی با مسئولیت و فرصت های بیشتر واجد شرایط شوید
 3. مدرک دوگانه فوق لیسانس مالزی به شما کمک می‌کند که کاندیدای برتر برای مشاغل با درآمد بالاتر باشید.

ویزای تحصیلی مالزی برای اخذ مدرک فوق لیسانس 

یکی از بهترین نوع ویزا مالزی، همین ویزای تحصیلی است که به دانشجویان ایرانی داده می‌شود. هر چند دریافت ویزای تحصیلی مالزی برای اخذ فوق لیسانس اجباری است، ولی مزایای زیادی برای آنها به دنبال دارد:

 1. ویزای تحصیلی مالزی در تمام مدت تحصیل، قابل تمدید است.
 2. با داشتن ویزای تحصیلی دانشجویی مالزی می‌توانید ویزای همراه مالزی گرفته و از همراهی عزیزان در کنارتان لذت ببرید. 
 3. ویزای تحصیلی مالزی و ویزای همراه آنُ چند بار ورود بوده و تا زمانی که تاریخ اعتبار ویزا منقضی نشده، در صورت خروج از مالزی اجازه بازگشت به این کشور را دارید. 

مدارک لازم برای اخذ ویزای تحصیلی برای کارشناسی ارشد مالزی

لیست مدارکی که دانشجویان متقاضی فوق لیسانس در مالزی برای اخذ ویزا باید تهیه کنند: 

 ليست مدارک مورد نياز ویزای VAL
1دانشنامه و ریزنمرات دیپلم
2کپی کلیه صفحات پاسپورت (اعتبار پاسپورت بالای 18 ماه باشد)
3عکس با پشت زمینه سفید سایز 3.5 * 4.5 *
4تکمیل فرم اظهارنامه سلامت **

– کلیه مدارک بالا  بايد با کیفیت قابل قبول باشد.
*عکس می‌بايست بصورت فایل عکس با مشخصات زیر ایمیل شود:

سایز 4.5×3.5، کاملا تمام رو، با پشت زمينه سفید، ترجیحا بدون روتوش، با کیفیت بالای 300 dpi.

**فرم اظهارنامه سلامت برای شما ارسال می‌شود و باید امضا گردد.

اخذ ویزای تحصیلی مالزی

کلیک کنید

بهترین دانشگاه‌ها برای تحصیل کارشناسی ارشد مالزی

کارشناسی ارشد در مالزی

همیشه انتخاب‌ها هستند که نقش تعیین کننده در سرنوشت ما دارند. با انتخاب بهترین دانشگا های مالزی برای تحصیل کارشناسی ارشد مالزی، فقط شرایط زندگی خود را بهبود نمی‌دهید؛ بلکه با موفقیت‌تان در اخذ مدرک فوق لیسانس در مالزی، الگوی موفقی برای دیگران خواهید شد.

جهت انتخاب بهترین دانشگاه ها که برای تحصیل کارشناسی ارشد مالزی بی‌نظیرند، باید با 2 گروه از دانشگاه ها آشنا شوید:

 1. دانشگاه‌های دولتی مالزی
 2. دانشگاه های بین المللی در مالزی

دانشگاه‌های دولتی برای تحصیل کارشناسی ارشد در مالزی

 دانشگاه‌های دولتی مالزی بودجه و سرمایه گذاری برای آموزش را از دولت دریافت می‌کنند، اما ارائه دهندگان آموزش عالی مستقل هستند و برای اداره آموزش و تحقیقات، آزادی عمل خود را دارند.

این دانشگاه‌های دولتی هستند که تاکنون در رتبه بندی‌های منطقه‌ای و بین‌المللی موفق‌ترین بوده‌اند. دانشگاه‌های دولتی مالزی دارای رتبه‌بندی جهانی هستند، به طور مثال دانشگاه UM مالزی با رنکینگ 65 جهانی، یکی از شایسته‌ترین مراکز آموزش عالی برای تحصیل کارشناسی ارشد در مالزی است. 

دانشگاه‌های خصوصی برای تحصیل کارشناسی ارشد در مالزی

 دانشگاه‌های خصوصی در مالزی، پدیده‌ای جدید در آموزش عالی است که پس از تصویب در 1996 در گوشه و کنار مالزی تأسیس شده‌اند. دانشگاه‌های خصوصی مالزی توسط سازمان‌های مستقل تأسیس و تأمین مالی می‌شوند، در عین حال کیفیت کلی برنامه‌های آنها هنوز توسط شعب دولت مالزی نظارت می‌شود. برای اطلاع از بهترین دانشگاه‌های خصوصی مالزی برای تحصیل کارشناسی ارشد با مشاوره شریف در ارتباط باشید.

ارزان ترین دانشگاه های مالزی برای تحصیل مقطع کارشناسی ارشد در مالزی 

کشور مالزی یک مقصد جذاب برای تحصیلات تکمیلی در مقطع کارشناسی ارشد است و دانشگاه های مختلف آن، طیف گسترده‌ای از برنامه‌های کارشناسی ارشد را به دانشجویان ملی و بین المللی ارائه می‌دهند.

وقتی درمورد دانشگاه ها صحبت از ارزان‌ترین و گران‌ترین می‌شود، منظور کاهش یا افزایش کیفیت خدمات ارائه شده نیست، بلکه مهم‌ترین عامل در افزایش قیمت‌ها شیوه اداره دانشگاه است. دانشگاه های دولتی مالزی چون با بودجه دولتی اداره می‌شوند، برای تحصیل کارشناسی ارشد مالزی، هزینه‌های مقرون به صرفه و ارزان‌تری نسبت به دانشگاه‌های خصوصی دارند.

مشاوره شریف به دانشجویان متقاصی تحصیل مقطع کارشناسی ارشد مالزی انتخاب دانشگاه های دولتی را توصیه می‌کند؛ چون شرایط مساعدتری برای تحصیل در این مقطع دارند. برای اطلاع از لیست ارزان‌ترین دانشگاه‌های مالزی برای تحصیل فوق لیسانس در مالزی با ما همراه شوید: 

 • دانشگاه مالایا (UM) 
 • دانشگاه پوترا مالزی (UPM)
 • دانشگاه آزاد مالزی (OUM)
 • دانشگاه USCI
 • دانشگاه صباح مالزی (UMS)

رشته های تحصیلی پرطرفدار فوق لیسانس کشور مالزی

شما قهرمان هستید وقتی به تک تک آرزوهای خود می‌رسید. برای قهرمان شدن به تحصیل در یکی از رشته‌های پرطرفدار فوق لیسانس مالزی بیندیشید:

 • کارشناسی ارشد فلسفه (ارتباطات) 
 • کارشناسی ارشد (فناوری اطلاعات) 
 • کارشناسی ارشد علوم مهندسی. 
 • کارشناسی ارشد فلسفه (مدیریت) 
 • کارشناسی ارشد پرستاری
 • کارشناسی ارشد (چند رسانه ای خلاق)
 • کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

بهترین و پردرآمدترین رشته های تحصیلی در مالزی

کلیک کنید

پردرآمدترین رشته های فوق لیسانس در مالزی

مهم است که رشته‌ای که برای تحصیل فوق لیسانس در مالزی انتخاب می‌کنید، منبع درآمدی مطلوب برای آینده شما باشد. پردرآمدترین رشته ها برای تحصیل کارشناسی ارشد مالزی عبارتند از:

 • امور مالی و اقتصاد. 
 • مهندسی برق. 
 • مهندسی رایانه. 
 • مهندسی پزشکی. 
 • ریاضیات و آمار. 
 • مدیریت فناوری. 
 • علوم کامپیوتر. 
 • امور مالی شرکت.

سوالات متداول درباره تحصیل کارشناسی ارشد در مالزی

۱- برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در مالزی نمره آیلتس چند نیاز است؟

داشتن نمره 6 آیلتس برای تحصیل کارشناسی ارشد مالزی کافی است. در صورت نداشتن مدرک آیلتس می‌توانید دوره‌های زبان انگلیسی را در بهترین کالج‌های زبان مالزی بگذرانید و پس از اخذ نمره کافی، از دانشگاه‌های مالزی پذیرش بگیرید.

2- آیا بدون ارائه مدرک زبان می‌توان از دانشگاه های مالزی برای تحصیل کارشناسی ارشد پذیرش و ویزا گرفت؟

بله؛ خوشبختانه در بیشتر رشته‌ها و دانشگاه‌های مالزی دوره آموزش زبان ارائه می‌شود و شما می‌توانید ابتدا در دوره زبان شرکت کنید و پس از کسب نمره آیلتس لازم تحصیل کارشناسی ارشد مالزی را شروع کنید.

3- آیا بعد از فارغ‌التحصیلی در مالزی، امکان ادامه تحصیل و کار در کشورهای دیگر وجود دارد؟

بله؛ اکثر دانشگاه‌های مالزی اعتبار جهانی بسیار بالایی دارند و شما در هر جای دنیا شانس ادامه تحصیل یا کار را خواهید داشت. همچنین در حین تحصیل هم امکان انتقال به بهترین دانشگاه‌های دنیا را دارید.

4- آیا بعد از اتمام تحصیل در مالزی امکان اقامت خواهیم داشت؟

بله، در صورت پذیرفته شدن از طرف شرکت و یا کارفرما، می‌توانید ویزای کار مالزی دریافت کنید.

5- آیا دانشجویان متقاضی تحصیل کارشناسی ارشد مالزی اجازه کار در حین تحصیل را دارند؟

بله دانشجویان فوق لیسانس مالزی، اجازه کار کردن در کیوسک‌ها و مینی مارکت‌ها، بصورت پاره وقت را دارند. با این حال پیشنهاد نمی‌کنیم برای کسب درآمد در مالزی برنامه‌ریزی کنید. بهتر است هزینه‌های تحصیل و زندگی را از قبل محاسبه کنید و بعد تصمیم بگیرید.

6- آیا اخذ پذیرش برای تحصیل کارشناسی ارشد مالزی و ویزای تحصیلی ریسک بالایی دارد؟

خیر فقط باید فرآیند بررسی را طی کنید، در صورتی که مدارک لازم را تهیه کنید و شرایط لازم برای تحصیل فوق لیسانس مالزی را داشته باشید هیچ خطری مبنی بر عدم پذیرش شما را تهدید نمی‌کند.

پذیرش کارشناسی ارشد در دانشگاه‌های مالزی با مشاوره شریف

مشاوره شریف؛ بزرگترین ارائه‌دهنده‌ی خدمات تخصصی به ایرانیان در کشور مالزی است. مشاوره شریف راهنما و مجری شما در امور ثبت نام، اخذ ویزا، تهیه‌ی خوابگاه و شرکت در کلاس در کمترین زمان ممکن خواهد بود.
از جمله توانایی‌های منحصر به فرد مشاوره شریف می‌توان به این موارد اشاره کرد:
– دارا بودن جامع‌ترین و بزرگترین بانک اطلاعاتی دانشگاه‌ها، آموزشگاه‌های زبان و مدارس بین‌المللی در مالزی‌‌
– استفاده از با تجربه‌ترین مشاوران با اطلاعات به‌روز
– شناخت بسیار دقیق از ساختار دانشگاه‌های مالزی و تمامی دانشکده‌های آن
– ارتباطات مستقیم با دانشکده‌ها، اساتید و کارکنان دانشگاه‌های مالزی

همین حالا برای تماس کلیک کنید۲۲۷۷۹۴۶۲ – ۰۲۱

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *