تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
مدرسه بین‌المللی سان‌وی مالزی
مدرسه بین‌المللی سان‌وی مالزی

مدرسه سان‌ وی مالزی (Sunway)

زمان مطالعه: 8 دقیقه
4.9/5 - (275 امتیاز)

مدرسه سان وی مالزی (SUNWAY) تنها مدرسه بین الملی در مالزی که با اصالت کانادایی و تحت سیستم آموزشی ایالت اونتاریو کانادا اداره می‌شود. مدرسه سان وی مالزی اکنون به دلیل استقبال بی‌نظیر دانش آموزان، علاوه بر برنامه کانادایی، برنامه‌های درسی مشهورترین مدارس جهان؛ دیپلم بین‌المللی IB و برنامه کمبریج را نیز ارائه می‌دهد. ما در شریف‌ اِستادی؛ شما را برای آشنایی بیشتر با مدرن‌ترین مدرسه بین‌المللی مالزی همراهی می‌کنیم.

مشاوره شریف؛ به عنوان نماینده انحصاری مدرسه سان‌وی مالزی در کشور ایران؛ مدرسه سان وی را به لحاظ کیفیت آموزشی استاندارد، امکانات در سطح جهانی و دبیران برجسته بین المللی تضمین می‌‌کند.

میخوای تو سان وی تحصیل کنی؟

اینجا رو کلیک کن

video
play-rounded-fill

درباره مدرسه سان وی مالزی !

به مدرسه سان وی مالزی خوش آمدید! اینجا فراتر از یک مدرسه است! جامعه‌ای پویا و دلسوز، متشکل از معلمان، کارکنان، مدیران و والدین که خود را وقف رشد علمی و شخصیتی یک به یک دانش آموزان می‌کنند.

مدرسه سان وی یک برند آموزشی مطرح در بین مدارس مالزی است که از سال 2008 به عنوان یک مدرسه کانادایی با مقطع متوسطه شروع به کار کرد. سان وی اکنون با افتتاح یک پردیس کاملاً جدید در سال 2023، قوی‌تر از قبل برنامه آموزشی کانادا را در کنار برنامه دیپلم بین المللی IB و کمبریج برای دانش آموزان ارائه می‌دهد.

پردیس Sunway City کوالالامپور یک پردیس 8 هکتاری با گواهینامه سبز است که فقط 3.5 کیلومتر دورتر از پردیس قدیمی در سان وی سیتی کوالالامپور واقع شده است.  این پردیس می‌تواند حداکثر 3000 دانش آموز در تمام سطوح از مهدکودک، ابتدایی، متوسطه تا پیش دانشگاهی را در خود جای دهد.

در مدرسه سان وی، ایده آل شدن شرایط را همواره حس خواهید کرد؛ چرا که پردیس پیشرفته و امکانات مدرن سان وی، به طور مستمر در حال بهبود است و این یک امتیاز بزرگ برای مدرسه سان وی مالزی محسوب می‌شود.

افتخارات مدرسه بین المللی سان وی مالزی

SIS در وزارت آموزش و پرورش مالزی ثبت شده و صاحب  رتبه 5 ستاره برای رعایت استاندارد کیفیت مدارس SKIPS شده است. سایر افتخارات مدرسه سان وی مالزی از این قرار است:

 • دریافت جایزه پلاتینیوم GreenRE
 • اخذ جایزه برند معتمد Reader s Digest
 • کسب جایزه رهبری کسب و کار
 • به دست آوردن بالاترین رتبه 5 ستاره SKIPS در سال 2015 و 2018

درباره گروه آموزشی بین‌ المللی سان‌ وی (SIS)

گروه آموزشی سان وی SIS بخشی از مجموعه آموزشی بزرگتر (SEG) با 18 مؤسسه آموزشی است که تمام مقاطع تحصیلی را پوشش می‌دهد. گروه آموزشی SIS شامل مجموعه مدرسه، کالج و دانشگاه Sunway در مالزی می‌باشد. شما می‌توانید از مهدکودک تا تحصیلات تکمیلی، روی مجموعه بین المللی سان وی و خدماتش حساب باز کنید. تقریباً 30,000 دانشجو در جامعه آموزشی و پویا SEG از مهد کودک و ابتدایی تا تحصیلات تکمیلی در حال تحصیل هستند. مجموعه آموزشی سان وی با ایجاد فرصت‌های طلایی برای تحصیلات دانشگاهی و حرفه ای، بورسیه تحصیلی و تحصیل مادام العمر در خدمت دانش آموزان و دانشجویان ملی و بین المللی در مالزی است.  تاریخچه مدارس بین المللی Sunway (SIS) با گروه آموزشی (SEG) گره خورده است. اولین پردیس SIS در سال 2008 به عنوان یک مدرسه متوسطه در شهر Sunway کوالالامپور شروع به کار کرد و در حال حاضر و در سال 2023 مؤسسه SEG، پکیج کاملی از برنامه‌های آموزشی در تمام سنین را به متقاضیان تحصیل در مالزی ارائه می‌دهد. سان وی یک مجموعه خصوصی در مالزی است و همه بخش‌های این گروه آموزشی، تحت مالکیت و اداره بنیاد جفری چی هستند.

مقاطع تحصیلی مدرسه بین المللی سان وی 

 • پیش دبستانی و مهدکودک  
 • مدرسه ابتدایی برای دانش آموزان کلاس اول تا پنجم 
 • مدرسه راهنمایی برای دانش آموزان کلاس ششم تا هشتم 
 • دبیرستان کانادایی از کلاس نهم تا یازدهم 
 • دیپلم بین المللی (IBDP) سال اول و سال دوم
 • پیش دانشگاهی cimp

9 دلیل انتخاب مدرسه سان وی مالزی!

در انتخاب مدرسه ایده آل برای فرزندانمان بیشتر از تعیین مکان مدرسه، برنامه درسی یا سیستم آموزشی مناسب دخیل است. مدرسه سان وی مالزی با شناسایی جامعه و ویژگی های منحصر به فردی که دانش آموزان را به عنوان عضوی از مردم جامعه پرورش می‌دهد، به رشد تحصیلی و شخصیتی فرزندانتان می‌پردازد. این درک، اساس هر کاری است که در مدرسه سان وی انجام می‌شود. در ادامه دلایلی که چرا مدرسه سان وی مالزی بهترین انتخاب برای فرزندانتان هست را بررسی می‌کنیم:

1- آموزش بین المللی به رسمیت شناخته شده:

در واقع آنچه مدرسه سان وی مالزی را نسبت به سایر مدارس بین المللی مالزی متمایز می‌کند، ارائه سیستم آموزشی با ترکیبی از معروف‌ترین برنامه های آموزشی دنیا؛ برنامه آموزشی کانادا، دیپلم بین المللی IB و برنامه بین المللی کمبریج است.

2- مربیان معتبر:

در مدرسه سان وی مالزی، برای آموزش هر کدام از برنامه‌های آموزشی از دبیرانی با اعتبار و تجربه بین المللی بهره گرفته می‌شود. برنامه درسی انتاریو در مدرسه سان وی، توسط معلمان کانادایی دارای مجوز از کالج معلمان انتاریو (OCT)، تدریس می‌شود. معلمانی که از OCT مجوز دارند، دارای دو مدرک لیسانس هستند که یکی از آنها در زمینه‌ی آموزش است. آنها در دانشگاه‌های کانادا برای اثربخشی حرفه‌ی خود، آموزش دیده‌ و تمام پروسه‌های حرفه‌ای شدن را پشت سر گذاشته‌اند. همچنین در برنامه های IB و کمبریج از معلمانی با سابقه تدریس در سطح بین الملل و آشنا به سیستم های آموزشی IB و کمبریج دعوت به همکاری می‌کنند.

مطالب مفید: کادر آموزشی مدرسه سان وی

3- لذت بردن از یادگیری:

معلمان SIS از طیف گسترده‌ای از استراتژی‌های آموزشی برای موقعیت‌های مختلف یادگیری و نیازهای دانش آموزان استفاده می‌کنند. دانش آموزان مدرسه سان وی یادگیری را جذاب، معنادار و سرگرم کننده می‌دانند. در کلاس‌هایی با اندازه بهینه، معلمان دانش‌آموزان را در توسعه طیف وسیعی از مهارت‌ها از جمله نحوه یادگیری، تعیین اهداف و مدیریت زمان راهنمایی می‌کنند و در عین حال علاقه دانش‌آموزان به یادگیری را افزایش می‌دهند.

4- ارزشیابی برای بهبود یادگیری:

در مدرسه سان وی مالزی ارزیابی‌ها به طور مستمر و با هدف بهبود یادگیری دانش آموزان صورت می‌گیرد. تاکید زیاد سیستم انتاریو بر ارزیابی‌های مستمر (70% ارزیابی‌های حین تحصیل و 30% امتحان پایان ترم)، معلمان را برای آموزش بهتر و کمک به یادگیری دانش آموزان به طور فعال، ترغیب می‌کند. به طور مشابه، برنامه آموزشی IB ارزشیابی مستمر را ترویج می‌کند و تنها بر نمرات پایان ترم دانش آموزان اکتفا نمی‌کند. در واقع معلمان SIS برای آزمون نهایی تدریس نمی‌کنند و دانش آموزان فقط برای قبولی در امتحانات پایان ترم درس نمی‌خوانند.

5- فرهنگ سازی مدرسه:

مدرسه سان وی از فضیلت‌های صداقت، فروتنی، مسئولیت پذیری، انضباط شخصی و احترام به دیگران حمایت می کند. مدیران و مربیانی که دلسوز و مشوق هستند، یک محیط امن و پرورش دهنده در SIS ایجاد می‌کنند، جایی که دانش آموزان تشویق می‌شوند تا مهارت‌های علمی خود را توسعه دهند، علایق شخصی خود را دنبال کنند و به حداکثر توانایی‌های خود برسند. معلمان راهنما در مورد مسائل حرفه‌ای، شخصی و تحصیلی مشاوره ارائه می‌دهند. مجموعه متنوعی از برنامه‌های بعد از مدرسه، گشت‌های میدانی و فعالیت‌های فوق برنامه باعث رشد شخصیت، رهبری و دوستی دانش‌آموزان می‌شود. بسیاری از فارغ التحصیلان مدرسه سان وی مالزی پس از فارغ التحصیلی روابط خود را با مدرسه و مربیان خود حفظ می‌کنند.

6- همکاری نزدیک با والدین:

مدرسه سان وی مالزی از جمله مدارسی است که نقش والدین را در ترویج آموزش فرزندان‌شان بسیار مهم می‌داند؛ چرا که در این مدرسه رشد فردی هر دانش آموز مورد توجه است. در گروه آموزشی سان‌وی، مدرسه و والدین دو قطب اساسی در پرورش دانش آموزان هستند که برای دستیابی به یک هدف مشترک و ارائه بهترین‌ها برای دانش آموزان، مشارکت و همکاری نزدیکی دارند. شورای والدین SIS مشتاقانه مناسب‌های روز معلم، روز جهانی دانش آموز و سایر جشن‌ها را هماهنگ می‌کنند.

7- سواد فناوری و سواد دیجیتال:

فناوری برای زندگی قرن 21 و زندگی دانشجویی SIS حیاتی است. مدرسه سان وی مالزی از Google Classroom استفاده می‌کند و رایانه و دستگاه‌های هوشمند را برای دانش آموزان فراهم می‌کند. در مدرسه سان وی، سواد دیجیتال و استفاده مناسب از فناوری را به دانش آموزان آموزش می‌دهند؛ پس جای نگرانی نیست! دانش‌آموزان با ساختمان‌های هوشمند SIS، پردیس دارای WiFi و ابزارهای پیچیده آنلاین کلاس درس و مدیریت دانش‌آموزان، برای عصر دیجیتال آماده می‌شوند.

8- جامعه مدرسه پر جنب و جوش:

مدرسه سان وی مالزی یک جامعه فعال و شاد است که پیوسته دانش آموزان را با فعالیت‌های فوق برنامه، برنامه‌های تابستانه، مسابقات بین مدرسه‌ای، بحث‌ها، ورزش‌های دو و میدانی، اجراها و … دانش آموزان را سرگرم می‌کند. بچه‌های SIS زمان بیشتری را در مدرسه می‌گذارنند تا در خانه!

9- موقعیت مکانی ایده آل:

پردیس جدید مدرسه سان وی مالزی در Sunway City کوالالامپور (KL) واقع شده است. Sunway City KL با وسعت 800 هکتار، اولین شهر کاملاً یکپارچه پایدار مالزی است که توسط شاخص ساختمان سبز (GBI) تأیید شده است. سان وی سیتی با مجموعه وسیعی از سرگرمی‌ها، تفریحات و جاذبه‌های سبک زندگی، و همچنین امکانات آموزشی و بهداشتی دارای کلاس جهانی، میزبان دانش‌آموزان و دانشجویان SIS می‌باشد. این شهر فقط 20 دقیقه از مرکز کوالالامپور و 40 دقیقه با فرودگاه بین المللی کوالالامپور (KLIA) فاصله دارد.

10- متد آموزشی دانش آموز محور

در متد آموزشی SIS، شش ویژگی کلیدی اعم از: آموزش شخصیت، شهروندی، ارتباطات، تفکر انتقادی، همکاری و خلاقیت، در اولویت قرار می‌گیرند. بر این اساس:

 • در پردیس جدید مدرسه سان وی، دانش آموزان برای تبدیل شدن به رهبران آینده آماده می‌شوند.
 • در SIS، دانش آموزان تشویق می‌شوند تا از طریق فناوری‌های موجود در مدرسه، خلاقیت‌های خود را کشف کنند.
 • مدرسه بین المللی سان وی، مکانی است که در آن دانش آموزان از طریق فرآیند یادگیری بسیار شخصی سازی شده، بر روی کسب مهارت‌های مختلف کار می‌کنند.
 • در مدرسه سان وی مالزی، فراتر از برتری تحصیلی به دانش‌آموزان آموزش داده می‌شود که افرادی دلسوز و مسئولیت‌پذیر در قبال جامعه خود باشند. به همین منظور برای دانش‌آموزان کلاس‌های 9 تا 12، تکمیل 40 ساعت خدمات اجتماعی ضروری است.
 • دانش‌آموزان در مدارس بین المللی سان وی، از طریق برنامه‌های مبتنی بر ترم آموزش داده می‌شوند. این روال به آنها کمک می‌کند تا به تحصیلات عالی بروند.
 • دانش آموزان در هر ترم، روی 4 موضوع اصلی ارائه شده تمرکز می‌کنند.
 • دانش آموزان مدرسه سان وی، اجازه دارند تا ساعات تماس طولانی‌تری برای درک عمیق مطالعات با معلمان داشته باشند.

شهریه مدرسه سان وی مالزی

اینجا رو کلیک کن

سیستم آموزشی مدارس مشهور جهان در سان وی!

سان وی تنها مدرسه‌ی بین المللی در مالزی است که علاوه بر آموزش کانادایی، سیستم بین المللی IB و کمبریج را نیز ارائه می‌دهد. در واقع مزیت برتری این مدرسه نسبت به سایر مدارس بین المللی مالزی، ارائه همزمان برنامه های درسی مدارس مشهور جهان در سان وی است! در ادامه بیشتر با ویژگی‌های برنامه های درسی سان وی آشنا می‌شوید.

1- برنامه درسی کانادا (اونتاریو)

برنامه درسی اونتاریو کانادا یکی از 10 برنامه درسی برتر جهان است که خوشبختانه با سیستم آموزشی ایران همخوانی دارد. بنابراین دانش آموزان ایرانی از لحاظ تطبیق نمرات و دروس سیستم ایران با سیستم کانادایی مشکلی ندارند و به راحتی می‌توانند تحت این سیستم در مدرسه سان وی مالزی تحصیل کنند و دیپلم دبیرستان های کانادا را دریافت کنند.

علاوه بر آن، برنامه ارزیابی بین‌المللی دانش‌آموزان (PISA)، یک برنامه جهانی است که به مطالعه‌ و ارزیابی کیفیت، برابری و کارایی سیستم‌ مدارس در جهان می‌پردازد. برنامه ارزیابی(PISA) به طور مداوم سیستم آموزشی کانادا را بالاتر از سیستم‌های آموزشی دیگر رتبه‌بندی کرده است. حتی بالاتر از سیستم آموزشی کشورهای انگلیسی زبان در جهان، مانند انگلستان، ایالات متحده، استرالیا و نیوزلند! اکنون آموزش و پرورش کانادا برای بیش از 10 سال به طور مداوم جایگاه اول PISA را به خود اختصاص داده است.

برنامه‌های آموزشی کانادا از بهترین های جهان‌اند که در مدرسه بین المللی سان وی با همان کیفیت تدریس می‌شوند. همچنین؛ مدرک بین المللی آن به عنوان سریع‌ترین برنامه پیش‌دانشگاهی در حال رشد در جهان معرفی شده است.

در مدرسه سان وی مالزی (Sunway) دانش‌ آموزان بعد از گذراندن سال یازدهم می‌توانند در سال دوازده یا معادل پیش دانشگاهی شرکت کرده و دیپلم دبیرستان اونتاریو (OSSD) را دریافت کنند. این مدرک دیپلم از اعتبار جهانی برخوردار بوده و در تمام دانشگاه‌های دنیا شناخته شده و قابل قبول است. 

در حال حاضر، مدارس بین المللی سان وی (SIS) تنها مرکز آموزشی در مالزی است که دیپلم بین المللی کانادایی به دانش آموزان ارائه می‌دهد. 

مزیت برتری برنامه درسی اونتاریو کانادا:

 • ویژگی‌های ‘6 C’
 • پرورش مهارت‌های یادگیری و عادات کاری
 • پرورش و ارزیابی درک دانش آموزان
 • تمرین و استانداردهای تدریس

لیست دروس مدرسه سان وی مالزی

اینجا رو کلیک کن

2- دیپلم بین المللی IB 

برنامه‌های IB بخشی از یک برنامه درسی 100 درصد بین المللی است که به سیستم آموزشی ملی هیچ کشوری وابسته نیست. در این سیستم آموزشی مهارت عملکردی دانش آموزان در بیش از یک زبان سنجیده می‌شود. ضمن آن که دانش و مهارت‌ در طیف وسیعی از موضوعات در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

در برنامه آموزشی IB به دانش آموزان یاد داده می‌شود به تفاوت‌ها و نظرات دیگران احترام بگذارند، از دانش و مهارت‌های بین رشته‌های استفاده کنند و با روش‌های انتقادی و آگاهانه تصمیم‌گیری کنند.

سان وی به عنوان مدارس جهانی IB در هر دو پردیس خود با مشارکت‌ دادن دانش آموزان در امور مهم آنها را تبدیل به انسان‌های مسئول در مدرسه و جامعه خود می‌کند.

مزیت برتری برنامه دیپلم بین المللی IB:

 • تجربه یادگیری متوازن
 • نمایه یادگیرنده IB
 • برنامه درسی بین المللی و شبکه فارغ التحصیلان
 • پیش بینی کننده قوی موفقیت

3- برنامه درسی کمبریج (IGCSE)

سیستم آموزشی کمبریج مدرسه سان وی مالزی بسیار معروف و معتبر است. با آموزش‌های سیستم کمبریج دانش‌آموزان از سنین 14 تا 16 سالگی برای امتحانات GCSE یا IGCSE و در سنین 16 تا 18 سالگی برای A-Level آماده می‌شوند. این سیستم با محتوای قوی و تأکید بر مهارت‌های تفکر نقدی، در دانشگاه‌های جهان مورد احترام است و شناخته شده است. 

مزیت برتری برنامه درسی برنامه درسی کمبریج (IGCSE):

 • توسعه مهارت‌ها و رهبری در قرن بیست و یکم
 • کاراکتر سازی و یادگیری خدمات
 • برنامه درسی متوازن و ارزشیابی
 • بر اساس نقاط قوت برنامه Sunway A-Level ساخته شده است.

برنامه های پیشنهادی مدرسه سان وی مالزی

 • مهدکودک کانادایی (انتاریو) برای سنین 5 و 6 سال
 • مدرسه ابتدایی کانادا (انتاریو):کلاس 1-5
 • مدرسه راهنمایی کانادا (انتاریو): کلاس 6-8
 • دبیرستان کانادا (انتاریو): کلاس 9 تا 11
 • کمبریج (IGCSE) ابتدایی: سال‌های 1 تا 6 (ژوئیه 2024 به بعد)
 • کمبریج (IGCSE) متوسطه اول: سال 7 تا 9
 • کمبریج (IGCSE) متوسطه دوم: سال 10 – 11
 • برنامه دیپلم بین‌المللی (IB): سال 1 و سال 2

امکانات آموزشی پردیس جدید سان وی مالزی

 • 74 کلاس درس
 • یک اتاق نمایش و تئاتر
 • سه اتاق هنر
 • دو اتاق موسیقی
 • هفت آزمایشگاه علمی
 • یک آزمایشگاه فناوری مجهز به جدیدترین‌ تکنولوژی‌ها
 • یک آزمایشگاه زبان
 • یک کافه تریا برای مدارس ابتدایی و متوسطه. 
 • خوابگاه مجهز

 

امکانات ورزشی پردیس جدید سان وی

 • زمین فوتبال چمن (45 متر در 90 متر)
 • زمین بازی به مساحت بیش از 400 متر مربع؛
 • استخر شنا با هشت خط و 25 متر؛
 • کتابخانه با ظرفیت 615 نفر؛
 • سالن چند منظوره با ظرفیت 2000 نفر برای فعالیت‌ها و رویدادهای دانش آموزان؛
 • محل نگهداری بیماران که توسط متخصصان مراقبت‌های بهداشتی، در ساعات مدرسه اداره می‌شود؛
 • تیم امنیتی متشکل از پلیس‌ کمکی سان‌وی سیتی کوالالامپور که توسط پلیس سلطنتی مالزی آموزش دیده‌اند. 

SIS در سال‌های 2015، 2016، 2018، 2020 و 2021 به‌عنوان معتبرترین برند Reader’s Digest انتخاب شده است.

خوابگاه مدرسه بین المللی sunway مالزی

مدرسه سان وی مالزی با شعار “خانه‌ای دور از خانه”، خوابگاه‌های کاملا راحت و امن را در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهد. این خوابگاه کاملا امن و آرام بوده و دانش آموزان می‌توانند در کمال آرامش و با نظارت مستقیم مدیریت مدرسه، زندگی مستقلی را شروع کنند. از ویژگی‌های منحصربه‌فرد خوابگاه مدرسه سان وی، در اختیار داشتن سرپرستانی مهربان و صادق با روحیه حمایتگر است که مراقب فرزند شما خواهند بود و جای خالی شما را با لطف و محبت به او پر می‌کنند.

خوابگاه مدرسه سان وی مالزی دانش آموزان مهدکودک و ابتدایی را نمی‌پذیرد و فقط دانش آموزان پایه 6 تا 12 مجاز به اقامت هستند. دانش‌آموزانی که برنامه دیپلم IB را در پیش گرفته‌اند تا سن 19 سالگی می‌توانند در خوابگاه مدرسه سانوی مالزی بمانند.

 

سیستم ارزیابی در مدرسه سان وی مالزی

طبق روال آموزشی حاکم بر جامعه؛ در اکثر مدارس معمولا امتحانات پایان ترم تعیین کننده‌ی میزان یادگیری و ارزیابی دانش آموزان است. این فرآیندی است که همگی بخصوص در ایران شاهد آن بوده و هستیم، اما قضیه در مدرسه بین المللی Sunway کمی متفاوت است. برخلاف سایر برنامه‌های درسی مالزی و حتی ایران، آموزش و پرورش کانادا (انتاریو) و IB از سیستم ارزیابی مستمر در طول ترم به جای امتحانات نهایی استاندارد استفاده می‌کند.

در این سیستم آموزشی، امتحانات سهم کمی داشته و دانش آموز حق دارد از فرصت‌ها و زمان‌های مساوی بهره‌مند شود تا به حداکثر پتانسیل خود برسد و آنچه را که در طول ترم و سال آموخته است را نشان دهد. در این مدرسه دانش آموزان بر اساس عملکرد و نحوه‌ی یادگیری در طول ترم ارزیابی می‌شوند. نتیجه‌ی‌ عملکرد آن‌ها 70 درصد نمره نهایی را تشکیل می‌دهد و آزمون پایان ترم تنها 30 درصد نمره را به خود اختصاص می‌دهد. خروجی این مدرسه دانش‌آموزانی با مهارت واقعی و استعداد پرورش یافته می‌باشند.

مراحل ثبت نام در مدرسه سان‌ وی مالزی

ثبت نام در مدرسه سان وی مالزی فقط از طریق نمایندگان مجاز در هر کشور  امکان پذیر است و مدرسه سان وی هیچ نوع خدماتی برای ثبت نام دانش آموزان ایرانی به طور مستقیم ارائه نمی‌دهد. 

مشاوره شریف؛ نماینده انحصاری مدرسه سان وی مالزی در ایران است.

 • برای ثبت نام در مدرسه بین المللی باید در آزمون تعیین سطح شرکت کنید. این آزمون به معنای رد یا قبولی شما برای تحصیل در مدرسه سان وی نیست، آزمون تعیین سطح تنها برای این است که سطح تحصیلات و وضعیت زبان دانش آموز بررسی شود. پس از این آزمون مشخص شود که دانش آموز برای شرکت در چه سطحی آمادگی لازم را دارد.
 • این آزمون در دفتر مشاوره شریف (تهران) به عنوان تنها نماینده انحصاری مدرسه سان‌وی برگزار می‌شود.
 • آزمون تعیین سطح شامل دو بخش زبان انگلیسی و ریاضیات می‌باشد. طی آن میزان تسلط دانش آموزان بر زبان و ریاضیات مشخص می‌شود.

نکته: در موارد نادری این آزمون با یک مصاحبه حضوری همراه است. در این صورت باید زبان انگلیسی را بدانید یا از فردی که زبان می‌داند برای انجام مصاحبه کمک بگیرید.

مدارک لازم برای ثبت نام در مدرسه سان وی مالزی

 • فرم درخواست
 • ریز نمرات و گزارش وضعیت تحصیلی ۳ ساله آخر
 • کپی صفحه اطلاعات پاسپورت دانش آموز و والدین
 • عکس دانش آموز و والدین
 • ترجمه رسمی شناسنامه دانش‌آموز با مهر دادگستری، وزارت خارجه و سفارت مالزی در تهران
 • ترجمه رسمی سند ازدواج و یا طلاق والدین با مهر دادگستری، وزارت خارجه و سفارت مالزی در تهران
 • عکس دانش آموز و والدین  

توجه! شروع ترم تحصیلی مدرسه سان وی مالزی در ماه ژانویه و جولای (دی ماه و تیر ماه) است.

سؤالات متداول درباره مدرسه بین المللی سان وی مالزی

1-چه کسی صاحب گروه آموزشی سان وی مالزی است؟

  راستش مجموعه آموزشی Sunway در مالزی تحت مالکیت و اداره بنیاد جفری چیه (JCF)! شاید براتون جالب باشه که بدونید جفری چی بزرگترین شرکت اجتماعی مالزیه که تمرکز اصلی اش روی آموزش مقاطع مختلف تحصیلی هستش از مهد کودک تا دکترا! در واقع صاحب اصلی برند سان وی بنیاد جفری چی هستش. 

2-آیا مدرسه سان وی مالزی شبانه روزی و دارای خوابگاه است؟

بله، مدرسه سان وی شبانه روزی است و تسهیلات لازم و کافی مانند خوابگاه همراه با امکانات عالی در اختیار دانش آموزان 10 تا 18 ساله قرار می دهد. خوابگاه دبیرستان سان وی با زیرساخت‌های فوق العاده و تجهیزات مدرن در خدمت دانش آموزان بین المللی کشور مالزی است.

3-تفاوت بین مدرسه و دانشگاه سان وی چیست؟

  سان وی در سال 2008 به عنوان مدرسه متوسطه تأسیس شد. این مرکز توسط وزارت آموزش عالی مالزی در سال 2011 تبدیل به دانشگاه Sunway شد.

4- مدرسه سان وی مالزی خوابگاه دارد؟

بله، دانش آموزان پایه ششم تا دوازدهم می‌توانند از خوابگاه استفاده کنند. دانش آموزانی که برنامه دیپلم IB را در پیش گرفته‌اند تا سن 19 سالگی می‌توانند در خوابگاه مدرسه سانوی مالزی بمانند.

تحصیل در مدرسه سان وی مالزی با مشاوره شریف

مشاوره شریف، با تجربه 20 سال زندگی در مالزی شما را برای تحصیل در بهترین دانشگاه‌های مالزی، مدارس بین‌المللی و همچنین برترین کالج‌های زبان در مالزی راهنمایی می‌کند.

مشاوره شریف پلی بسوی مدارس اینترنشنال در مالزی است.

ما نماینده رسمی بیش از 70 مدرسه، دانشگاه و کالج زبان مالزی هستیم. 

ما تنها نماینده رسمی گروه آموزشی سان وی مالزی در ایران هستیم.

جهت اطلاعات بیشتر راجع به نحوه‌ی ثبت نام در مدرسه بین‌المللی سان‌وی با ما تماس بگیرید.

همین حالا تماس بگیرید۲۲۸۴۰۱۴۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Hide picture