تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.

ویزای دانش آموزی مالزی (راهنمای جامع 2022 )

4.9/5 - (316 امتیاز)

با دریافت ویزای دانش آموزی مالزی، فرزندتان را به تحصیل در محیط اینترنشنال با مدارسی پیشرفته و سیستم آموزشی به روز، مجهز کنید. تحصیل در کنار افراد همسن از فرهنگ‌های مختلف با بهترین امکانات و تجهیزات آموزشی! دریافت مدرک معتبر بین‌المللی و آمادگی برای ورود به دانشگاه‌های منتخب دنیا! …

ویزای دانش اموزی کشور مالزی، فقط فرصتی برای تحصیل در بهترین مدارس مالزی نیست، بلکه سند معتبری برای دریافت ویزای همراه برای یکی از والدین است.  

مشاوره شریف تنها پارنتری است که فقط و فقط به طور اختصاصی در حوزه مالزی فعال است. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سؤالات شما برای دریافت انواع ویزای مالزی و استفاده از فرصت‌هایی تحصیلی و اقامتی در این کشور هستند. 

دوس داری از ویزای دانش آموزی بیشتر بدونی؟

اینجا رو کلیک کن

با انواع ویزای تحصیلی در مالزی آشنا شوید

ویزای تحصیلی یکی از انواع ویزاهای مالزی است که چند بار ورود Multiple entry visa است. این ویزا را می‌توان به 2 دسته تقسیم کرد:

 1. ویزای تحصیلی دانش آموزی مالزی، برای آنهایی است که قصد تحصیل در مدارس مالزی را دارند. 
 2. ویزای تحصیلی دانشجویی مالزی، به کسانی تعلق می‌گیرد که دانشگاه های مالزی را برای صعود و پیشرفت انتخاب کرده‌اند.  

خبر خوب این که دارندگان ویزای تحصیلی مالزی، اجازه اقامت در این کشور را دارند، البته ناگفته نماند که زمان ویزای تحصیلی محدود است و باید به طور مرتب تمدید شود.

ویزای تحصیلی دانش اموزی مالزی چیست؟

ویزای دانش اموزی مالزی همان ویزای تحصیلی است که برای دانش آموزان و کسانی که در مدارس بین المللی مالزی درس می‌خوانند صادر می‌شود. به این ویزا پاس دانش آموزی هم گفته می‌شود. بدیهی است که در طول مدت تحصیل در مدارس مالزی، باید ویزای تحصیلی داشته باشید، در واقع این ویزا نوعی اجازه اقامت برای دوران تحصیلی در مالزی است.

برای گرفتن ویزای تحصیلی دانش آموزی مالزی، نیازی به انجام کار خاصی نیست، فقط باید سررشته کارها را به دست کارشناسان مشاوره شریف بسپارید. خودتان با خیال راحت برای سفری پرخاطره به کشور دوست داشتنی مالزی آماده شوید.

چرا ویزای دانش آموزی مالزی؟

دلایل زیادی برای محبوبیت ویزای دانش آموزی وجود دارد:

 1. مالزی کشور زیبای آسیایی است که از نظر جغرافیایی متنوع، از نظر فرهنگی غنی، و از نظر معماری باشکوه و ستودنی است.
 2. بسیاری از مکان‌های دیدنی مالزی، جزو میراث جهانی یونسکو است که در تمام دنیا شناخته شده و به نام است.
 3. زندگی استاندارد و مقرون به صرفه در سایه اقتصاد پر رونق، تحفه مالزی به کسانی است که این کشور را برای تحصیل و اقامت انتخاب کرده‌اند. 
 4. علاوه بر موارد بالا، دلیل اصلی علاقه گسترده دانش آموزان و دانشجویان به مالزی، این واقعیت است که دریافت ویزای تحصیلی مالزی در مقایسه با سایر کشورها فرآیند ساده و آسان‌تری دارد.
 5. دریافت ویزای تحصیلی اعم از دانش آموزی و دانشجویی در مالزی فرآیند پیچیده‌ای ندارد و برای همه به سادگی و در کوتاه‌ترین زمان امکان پذیر است.

اخذ ویزای تحصیلی مالزی

کلیک کنید

چه کسانی مجاز به دریافت ویزای تحصیلی در مالزی هستند؟

تمام اتباع خارجی مایل به ادامه تحصیل در مالزی، ملزم به درخواست پاس دانشجویی یا دانش آموزی از اداره صدور ویزا EMGS هستند. ویزای تحصیلی برای یکی از این 3 گروه صادر می‌شود:

 1. دانش آموزان اتباع خارجی که در مدارس دولتی یا خصوصی مالزی تحصیل می‌کنند.
 2. دانشجویانی که در در مؤسسات آموزش عالی دولتی و خصوصی مالزی مشغول تحصیل هستند.
 3. اتباع خارجی که در مراکز و کالج‌های زبان مالزی تحصیل می‌کنند.

راهنمای قدم به قدم اخذ ویزای دانش آموزی مالزی 2022

حالا که تصمیم‌تان برای تحصیل در مالزی و صعود بر نردبان موفقیت جدی است، بهتر است با مراحل دریافت ویزای دانش آموزی در مالزی آشنا شوید. برای دریافت این ویزا فقط کافی است مراحل زیر را با همراهی مشاوره شریف انجام دهید:

 1. برای گرفتن ویزای دانش اموزی مالزی، اولین کاری که انجام می‌دهید، انتخاب مدرسه است. 
 2. مشاوره شریف در مقاله آشنایی با مدارس مالزی لیستی از بهترین‌ مدارسی که برای دانش آموزان ایرانی مناسب است را برایتان گردآوری کرده است. 
 3. پس از آن باید برای ثبت نام اقدام کنید. از آنجا که مشاوره شریف نماینده رسمی بهترین مدارس ابتدایی مالزی در ایران است، کارهای ثبت نام را به کارشناسان ما بسپارید. 
 4. پس از انجام مراحل ثبت نام، باید برای اخذ ویزای مالزی اقدام کنید. مشاوره شریف در این مرحله به شما پیشنهاد می‌دهد از ویزای سوشال استفاده کنید، چون زمان طولانی‌تری نسبت به ویزای توریستی مالزی داشته و شما می‌توانید با فراغ خاطر بیشتری مراحل دریافت ویزای دانش آموزی را بانجام دهید. 
 5. پس از ورود به مالزی و دریافت استیکر ویزای دانش آموزی، اجازه تحصیل و اقامت در این کشور سرسبز و متمدن را خواهید داشت. 

مراحل دریافت ویزای دانشجویی مالزی

دولت مالزی روند درخواست ویزای تحصیلی، اعم از دانش آموزی یا دانشجویی را بسیار آسان کرده است. دانشجویان دیگر نیازی به تماس با سفارت یا کنسولگری محلی مالزی ندارند. بیایید مراحل درخواست را مرحله به مرحله طی کنیم:

مرحله اول: ارتباط با دانشگاه منتخب، دانشجویان می‌توانند مستقیماً از دانشگاه منتخب برای دریافت پاس دانشجویی اقدام کنند و درخواست را با اطلاعات کامل ارسال کنند. دقت کنید که حتما پاسپورت‌تان اعتبار بیش از 1 سال داشته باشد، در غیر این صورت به درخواست شما رسیدگی نمی‌شود.

مرحله دوم: منتظر تأیید پذیرش باشید، اطلاعیه پذیرش از طریق اداره مهاجرت در مالزی در مدت 7 روز ارسال می‌شود.

مرحله سوم: ارائه مدارک لازم، تمامی مدارک را برای اخذ ویزای تحصیلی باید به دانشگاه منتخب ارسال کنید.

مرحله چهارم: تأیید گذرنامه دانشجویی، دانشگاه نامه‌ای مبنی بر تأیید دانشجو بودن فرد متقاضی ارسال می‌کند، تا نامه تأییدیه توسط اداره مهاجرت مالزی صادر شود.

مرحله پنجم: جزئیات پرواز را به دانشگاه منتخب‌تان به اشتراک بگذارید، اطلاعاتی نظیر مکان فرودگاه، شماره پرواز و تاریخ و زمان ورود را به دانشگاه اطلاع دهید. نماینده دانشگاه به فرودگاه می آید و تمام جزئیات را به شما اطلاع می دهد.

مرحله ششم: ظرف دو هفته، پاس دانشجویی را از اداره مهاجرت مالزی دریافت خواهید کرد.

باید بدانید برای دریافت ویزای دانشجویی نیازی نیست مراحل گفته شده را طی کنید، تنها کاری که شما انجام می‌دهید تماس با کارشناسان مشاوره شریف است. ما به صورت تمام و کمال همه مراحل را برایتان در چشم به هم زدنی انجام می‌دهیم. با ما تماس بگیرید.

بهترین زمان درخواست ویزای تحصیلی دانش اموزی در مالزی

از آنجا که شرایط مدارس بین المللی مالزی با هم متفاوت است، سیستم آموزشی این مدارس نیز با هم فرق دارد. بنابراین زمان درخواست برای ویزای تحصیلی دانش اموزی در مالزی هم براساس سیستم تحصیلی مدرسه مشخص می‌شود.

به طور مثال مدارسی مانند مدرسه بین المللی تیلورز که با سیستم بریتانیایی مدیریت می‌شوند در هر سال 3 ترم تحصیلی دارند. به عبارت بهتر شما در 3 زمان و در شروع هر ترم تحصیلی می‌توانید برای ثبت نام در مدرسه و اخذ ویزای تحصیلی اقدام کنید.

مدارسی که بر پایه سیستم کانادایی هستند مانند مدرسه بین المللی سان وی، در طول یک سال تحصیلی 2 ترم دارند. مسلم است که شما می‌توانید برای دریافت ویزا 2 بار و آن هم قبل از شروع هر ترم اقدام کنید.

اخذ ویزای همراه با ویزای دانش آموزی در مالزی

ویزای همراه مالزی عموماً برای دانش آموزان زیر 18 سال که در حال تحصیل در مدارس مالزی هستند، صادر می‌شود. هر چند شرایط خوابگاه مدارس مالزی برای دانش آموزان بسیار مطلوب و ایده آل است، اما باز هم برای آن خیال والدین از همه جهت راحت باشد، می‌توانند با استفاده از خدمات ویزای همراه، فرزندشان را همراهی کنند. برای درک بهتر شرایط ویزای همراه، دانش آموزان را به 2 دسته تقسیم می‌کنیم: 

 1. دانش آموزان زیر 10 سال، برای تحصیل این گروه از دانش آموزان همراهی یکی از والدین ضروری است. 
 2. دانش آموزان بالای 10 سال، این گروه از دانش آموزان شرایط اقامت در خوابگاه‌های مالزی را داشته و می‌توانند زندگی مستقلی را در مالزی بدون همراهی والدین تجربه کنند. 

شرایط دریافت ویزای همراهِ ویزای دانش آموزی

تحصیل در مالزی وقتی در کنار عزیزان باشد خیلی بهتر و شیرین‌تر خواهد بود. از آنجا که در مالزی خانواده در رأس هرم جامعه قرار دارد، به کسانی که مدارس بین المللی مالزی را برای تحصیل انتخاب کرده‌اند، اجازه همراهی عزیزانشان را می‌دهد. شرایط دریافت ویزای همراهِ ویزای دانش آموزی را با هم بخوانیم:

 1. ویزای همراه برای وابستگان گذرنامه دانشجویی و دانش آموزی صادر می‌شود.
 2. اعتبار ویزای همراه با توجه به اعتبار پاس دانش آموزی است. اعتبار این پاس وابسته پاس اصلی و 12 ماهه است. 
 3. کودکانی که والدین خود را همراهی می‌کنند باید گذرنامه جداگانه از والدین خود داشته باشند.
 4. هر چند در تمام دوران تحصیل دانش آموزان می‌توانند با استفاده از شرایط ویزای همراه یکی از والدین را در کنار خود داشته باشند، اما خوابگاه‌های مدارس مالزی هم شرایط مطلوبی برای دانش آموزان کلاس هفتم به بعد دارند.

مدت اعتبار ویزای همراه دانش آموزی در مالزی

 ویزای همراه دانش آموزی، ویزایی است که اعتبار آن وابسته به همان ویزای اصلی یا پاس دانش آموزی است، بنابراین زمان اعتبار آن نیز مانند ویزای دانش آموزی بوده و همزمان با آن تعیین می‌شود. به طور مثال اگر ویزای دانش آموزی شما کمتر از یک سال اعتبار داشته باشد، وضعیت ویزای همراه وابسته به آن نیز همین طور است. 

چگونه ویزای مالزی بگیریم؟

کلیک کنید

اخذ ویزای دانش آموزی مالزی بدون مدرک زبان 

اخذ ویزای دانش اموزی مالزی بدون مدرک زبان امکان پذیر است! درست شنیدید برای دریافت این ویزا نیازی به داشتن مدرک زبان ندارید! اما برای تحصیل در مدارس مالزی باید زبان انگلیسی فرزندتان خوب باشد.

جایی برای نگرانی نیست، چون مدارس مالزی با برگزاری دوره های زبان انگلیسی شرایط لازم برای آموزش زبان به فرزندتان را فراهم می‌کنند. در واقع ماجرا از این قرار است که به محض ورود به هر کدام از مدارس منتخب در مالزی، از فرزندتان آزمون زبان گرفته می‌شود.

 • پس از این آزمون است که وضعیت دانش آموز مشخص می‌شود که باید در کلاس آمادگی زبان شرکت کند یا می‌تواند همزمان با تحصیل در مدرسه زبان را هم یاد بگیرید.
 • همه دانش آموزان نیاز به شرکت در دوره پیش نیاز زبان را ندارند، سطح زبان برخی دانش آموزان به قدری عالی است که به آنها اجازه شرکت در یک سطح بالاتر از سطح فعلی خود را می‌دهند.
 • در هر صورت محیط بین المللی مدارس مالزی طوری است که بچه‌ها به سرعت زبان را یادگرفته و به خوبی به زبان انگلیسی مسلط می‌شوند. باید بدانید تعامل با دانش آموزان از سایر ملیت‌های دنیا و پرسنل دلسوز مدرسه است که سطح زبان فرزندتان را پرفکت و عالی می‌کند.

شرط سنی برای دریافت ویزای تحصیلی دانش آموزی

یکی از مهم‌ترین پارامترها برای دریافت ویزای تحصیلی دانش آموزی، شرط سنی است. از آنجا که سن ورود به مدارس مالزی از 5 تا 17 سالگی است؛ فرزند شما در هر کدام از این مقاطع سنی که باشد، مجاز به  دریافت ویزا دانش اموزی مالزی است. در یک کلام شرط سنی برای دریافت ویزا در مالزی همان 5 تا 17 سالگی است. 

مدارک لازم برای اخذ ویزا برای دانش آموزان در مالزی 2022

هر بار که نوبت مدارک لازم می‌شود، هوش و حواس‌تان را باید خیلی جمع کنید تا موردی را از قلم نیندازید. چرا که نبودن حتی یکی از مدارک، ممکن است فرآیند ثبت‌نام‌تان را به مدت یک ترم به تأخیر بیندازد. مدارک لازم اخذ دریافت ویزای دانش اموزان در مالزی را با هم بخوانیم:

 1. کپی و اصل پاسپورت دانش آموز و والدین با تاریخ انقضا بیشتر از 12 ماه
 2. دو قطعه عکس پاسپورتی
 3. گزارش عملکرد 3 سال آخر تحصیل 
 4. ترجمه سند ازدواج والدین یا طلاق نامه در صورت جدایی والدین از یکدیگر

تحصیل در مدارس بین المللی مالزی

کلیک کنید

هزینه دریافت ویزا برای دانش آموزان در کشور مالزی

هزینه دریافت ویزا برای دانش آموزان کشور مالزی رقم و عدد مشخصی ندارد و با توجه به مدرسه منتخب فرزند شما متفاوت است. همین قدر بدانید که می‌توانید هزینه دریافت ویزای دانش اموزی را با هزینه‌های مدرسه محاسبه و پرداخت کنید.

نکته دیگری که شاید دانستنش برایتان جالب باشد، این است که هزینه تحصیل در مدارس مالزی با توجه به مقطع و پایه تحصیلی نیز متفاوت است و هر چه پایه تحصیلی دانش آموزان بالاتر باشد، منطقی است که هزینه‌ها نیز بالاتر رود. 

مدت اعتبار ویزای تحصیلی مالزی

حتماً برایتان جالب است که بدانید مدت اعتبار انواع ویزاهای تحصیلی مانند ویزای دانشجویی و دانش آموزی مالزی، فقط یک سال یا 12 ماه است. اگر مدت اعتبار ویزایتان تمام شد، جای هیچ نگرانی نیست، ویزای دانش آموزی مالزی هم مثل ویزای دانشجویی، قابلیت تمدید داشته و دانش آموزان می‌توانند تا پایان دوره تحصیلات خود آن را به صورت دوره‌ای تمدید کنند. 

به خاطر داشته باشید برای تمدید این ویزا، بهتر است حداقل یک ماه و نیم یا 6 هفته قبل از تاریخ انقضا، برای تمدید آن اقدام کنید. 

زمان انتظار برای دریافت پاس دانش آموزان بین المللی کشور مالزی

زمان همیشه مهم‌ترین معیار اندازه گیری برای سنجیدن است. برای دریافت پاس دانش آموزان بین المللی کشور مالزی هم نیازی نیست که زمان طولانی در صف انتظار بمانید. 

کل زمان لازم از درخواست تا دریافت پاس دانش اموزی در مالزی معمولاً بین چهار تا شش هفته طول می‌کشد.

مشاوره شریف در شبکه های اجتماعی

مزایا و معایب ویزای تحصیلی دانش آموز مالزی

برای آن که با مزایا و معایب ویزای تحصیلی دانش اموزی مالزی بیشتر آشنا شوید هر کدام را به طور جداگانه برایتان شرح می‌دهیم:

3 مزیت ویزای تحصیلی دانش اموزان در مالزی

دغدغه بسیاری از خانواده‌ها، فراهم کردن شرایط مناسب برای تحصیل فرزندانشان است. درس خواندن در محیطی بین المللی، چند فرهنگی و به زبان انگلیسی آرزوی هر پدر و مادری است. کیفیت بالای آموزشی و مدرک معتبر نیز جزو فاکتورهای مهمی است که برای خانواده‌ها اهمیت زیادی دارد.

مدارس بین المللی مالزی همان نقطه‌ای است که گرد دنیا را با چراغ دنبالش گشته‌اید. شرط تحصیل در این مدارس داشتن ویزای تحصیلی دانش آموزی است. داشتن این ویزا مزایای زیادی برای دارندگان آن دارد، من جمله:

 1. این ویزا چند بار ورود بوده و قابل تمدید است.
 2. دارندگان ویزای دانش آموزی شرایط دریافت ویزای همراه را دارند.
 3. ویزای تحصیلی دانش آموزان در تمام دوران تحصیل از سن 5 تا 17 سالگی قابل استفاده است.

معایب ویزای تحصیلی دانش آموزان در مالزی

ویزای دانش آموزی مالزی یکی از بهترین ویزاها است که طرفداران زیادی دارد. تنها ایرادی که می‌توان به این به ویزا گرفت، چالشی است که در ویزای همراه وابسته به آن وجود دارد.

مطابق قوانین مالزی، ویزای همراه فقط به مادر داده می‌شود، تنها در صورت جدایی والدین است که پدر می‌تواند از ویزای همراه استفاده کند.

نگران نباشید، همیشه راهی برای با هم بودن وجود دارد. اگر مایلید که والدین اعم از پدر و مادر فرزندتان را در مالزی همراهی کنید، می‌توانید برای مادر ویزای همراه بگیرید و برای پدر از ویزای سوشال، ویزای تحصیل یا ویزای کار استفاده کنید.

اخذ ویزای سوشال مالزی

کلیک کنید

ویزای دانش آموزی یا ویزای سوشال مالزی!؟

حتی اگر دانش آموز نیستید و دلتان می‌خواهد سفر به مالزی ر ا تجربه کنید، می‌توانید به جای ویزای تحصیلی دانش آموزی، با ویزای سوشیال مالزی به این کشور وارد شوید. بهانه‌های زیادی برای دریافت ویزای سوشال مالزی وجود دارد. فقط کافی است که شما خواهان ورود به این کشور زیبا باشید. به هر یک از دلایل زیر، مجوز بازدید اجتماعی کوتاه‌مدت برایتان صادر می‌شود:

 • دیدار بستگان
 • گردشگری
 • روزنامه نگاری و گزارشگری
 • شرکت در نشست و کنفرانس
 • شرکت در جلسات تجاری 
 • ورود به مالزی برای بازرسی کارخانه
 • حسابرسی حساب‌های شرکت
 • امضای قرارداد
 • شرکت در سمینار و کنفرانس
 • انجام مأموریت های حسن نیت توسط دانشجویان
 • شرکت در امتحانات مؤسسات آموزش عالی
 • شرکت در رقابت و مسابقات و رویدادهای ورزشی
 • سایر فعالیت ها که توسط مدیر کل مهاجرت مالزی تایید شده است.

 

بهترین مدارس مالزی برای دانش آموزان ایرانی 1401

از آنجا که ویزای دانش آموزی از سوی مدرسه صادر می‌شود، پس باید به دنبال بهترین مدرسه بین المللی مالزی برای فرزندتان باشید. مشاوره شریف بهترین مدارس بین المللی مالزی که شرایط مطلوبی برای تحصیل فرزندان خانواده‌های ایرانی دارند را به شما معرفی می‌کند:

 1. مدرسه بین المللی سان وی مالزی
 2. مدرسه بین‌المللی APS مالزی
 3. مدرسه بین المللی تیلورز
 4. مدرسه بین المللی ماهسا
 5. مدرسه ایرانی معرفت 

چگونه در مالزی دیپلم بگیرید

کلیک کنید

شرایط ورود دانش آموزان به مالزی پس از کرونا

طبق گزارش وزارت امنیت، دانش‌آموزان مالزیایی که قبلاً نامه پیشنهادی از مدارس و دانشگاه‌های مالزی دریافت کرده‌اند و معیارهای واجد شرایط بودن را دارند، از اول ژانویه 2022 مجاز به ورود شدند.

 مهم‌ترین اتفاق سال 1401 بازگشایی مرزهای مالزی و امکان اخذ ویزای توریستی و سوشیال مالزی از 12 فروردین 1401 بود. مالزی هم در برابر کرونا قد علم کرد و مرزهایش را پس از 2 سال به روی مسافران باز کرد ولی بندها و قوانین جدیدی برای ورود به کشور به آن اضافه کرد. شرایط ورود به مالزی در دوران پساکرونا را با هم بخوانیم:

 • کلیه کسانی که قصد ورود به مالزی را دارند، موظف به ارائه تست PCR منفی هستند.
 • این تست باید دو روز قبل از سفر انجام شده باشد.
 • ارائه پرینت مبنی بر تزریق واکسن دیجیتال انگلیسی

سؤالات متداول درباره ویزای تحصیلی دانش اموزی مالزی

1-آیا گرفتن ویزای تحصیلی دانش آموزی در کشور مالزی آسان است؟

بله، درخواست ویزای دانش آموزی در مالزی سریع و آسان است. به طور کلی، کل فرآیند از درخواست تا دریافت ویزا معمولاً بین چهار تا شش هفته طول می‌کشد. زمان پردازش نامه تایید ویزا (VAL) 14 روز و زمان پردازش ویزای ورودی بین یک تا سه هفته است.

2-شرایط زندگی دانش آموزی در مالزی چگونه است؟

مالزی فرهنگ بسیار منحصر به فردی دارد و مردم مالزی با فرهنگ‌ها، مذهب و آیین‌های مختلف در کنار همدیگر زندگی می‌کنند. دانش آموزان ایرانی به راحتی و بدون شوک فرهنگی می‌توانند در کنار مردم محلی و سایر دانش آموزان بین المللی زندگی خوبی داشته باشند و دوستان جدیدی پیدا کنند. 

3-آیا مالزی کشور جهان سوم است؟

شاید از نظر خیلی‌ها مالزی کشور جهان سوم به نظر برسد ولی به اذعان کسانی که زندگی در مالزی را تجربه کرده‌اند مالزی کشوری یکی از پر رونق‌ترین کشورها در تمام زمینه‌ها از اقتصاد گرفته تا تحصیل و زیرساخت‌ها در قرن بیست و یکم است.

دریافت ویزای دانش آموزی مالزی با مشاوره شریف

کشور مالزی مملو از فرصت‌هایی است که برای موفقیت در مسیر تحصیل به آن نیاز دارید. پروسه تحصیل در مالزی را با کارشناسان مشاوره شریف کلید بزنید. 

 • ما بهترین مدارس مالزی را با دقت و وسواس برای شما جدا کرده‌ایم.
 • با شناختی که از ساختار دانشگاه‌های مالزی داریم، گلچینی از دانشگاه‌های مالزی را به شما معرفی می‌کنیم.
 • برای اخذ انواع ویزای مالزی مانند ویزای دانش آموزی مالزی در خدمت‌تان هستیم.
 • و در صورت رضایت شما شرایط اقامت در مالزی خانه دوم من mm2h را برایتان فراهم می‌کنیم.

کسب نمایندگی بیش از هفتاد دانشگاه، کالج، آموزشگاه زبان و مدارس مالزی از بزرگ‌ترین افتخارات مشاوره شریف است.

مشاوره رایگان تلفنی۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *