تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
منو
مشاوره شریف پلی بسوی مدارس بین‌المللی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.
مدارس بین المللی مالزی

مدارس بین‌المللی در مالزی

 

مدارس بین‌المللی در مالزی! حتما شما هم مایلید فرزندتان آینده‌ای فراتر از مرزهای جغرافیایی را تجربه کند. دنیا هر روز به سمت جهانی شدن حرکت می‌کند و سیستم آموزشی مدارس، سهم بسزایی در آمادگی فرزندان شما در ورود به جامعه بین‌المللی دارد. ما تحصیل در مدارس‌ بین‌المللی مالزی را پیشنهاد می‌کنیم! چرا و چگونه‌اش را در ادامه با معرفی 6 مدرسه منتخب برای تحصیل در مالزی خواهیم گفت.

مشاوره شریف؛ اولین ارائه دهنده خدمات اخذ پذیرش در کلیه مقاطع تحصیلی (دبستان، راهنمایی، دبیرستان و پیش دانشگاهی) در کشور مالزی می‌باشد.

چرا مدارس بین‌المللی در مالزی را پیشنهاد می‌کنیم؟

مدارس بین المللی مالزی

مدارس بین‌المللی در مالزی؛ امکان تحصیل به زبان انگلیسی در فضایی کاملاً بین‌المللی را فراهم می‌کنند. البته بهره‌مندی از سیستم آموزشی نوین مطابق با استانداردهای جهانی و ارائه‌ی مدارک فارغ‌التحصیلی معتبر را به آن اضافه کنید. فرزند شما در مدارس بین‌المللی مالزی، با کسب مهارت‌های فردی و گروهی برای زندگی در دنیای بین‌الملل و تحصیل در دانشگاه‌های مطرح جهانی آماده می‌شود. در واقع می‌توان مدارس بین‌المللی مالزی را پلی به‌سوی دانشگاه‌های معتبر دنیا دانست!

در مدارس بین‌المللی مالزی، فرزندانتان در چهارچوب کاملا‌ بین‌المللی تحصیل خواهند کرد. از این جهت با ورود به دانشگاه‌های کانادا، آمریکا و انگلستان و … احساس بیگانگی نخواهند کرد.

مدارس بین‌المللی در مالزی؛ فراتر از یک نظام آموزشی استاندارد را ارائه می‌دهند! فرزند شما در کنار تحصیل، مهارت زندگی در سطح بین‌الملل را نیز یاد می‌گیرد و برای ورود به دانشگاه‌های جهانی آماده می‌شود. آموزش دروس در این مدارس حرفه‌ای‌تر و جذاب‌تر است و این عاملی است که دانش‌آموزان را برای یادگیری ترغیب می‌کند.

تحصیل در فضایی حمایت کننده، آموزش به زبان انگلیسی و از همه جذاب‌تر دوستی با همکلاسی‌هایی از سراسر دنیا، تحصیل در مدارس مالزی را پر رنگ‌تر جلوه‌ می‌دهد.

البته ناگفتنی‌هایی پیرامون مدارس بین‌المللی در مالزی وجود دارد که با پذیرش و ثبت‌نام در مدارس برتر مالزی، با تمام وجود آن را لمس خواهید کرد. قطعا دانش‌آموزی که تجربه‌ی تحصیل در مدارس بین‌المللی مالزی را دارد، تمایلی برای بازگشت به ایران جهت ادامه تحصیل نخواهد داشت!

در مدارس بین‌المللی مالزی چه می‌گذرد؟

مدارس بین المللی مالزی

زندگی در مدارس بین‌المللی مالزی به معنای واقعی جریان دارد! آموزش، یادگیری، ورزش، بازی، تفریح، هیجان و هر آنچه برای داشتن یک زندگی مناسب که لازمه‌ی افزایش هوش هیجانی و یادگیری دانش‌آموزان است را یکجا دریافت خواهید کرد. این شامل خوابگاه‌های مجهز و ایمن برای اقامت فرزندتان نیز می‌شود؛ پس با خیال راحت دلبندتان را برای تحصیل در مالزی آماده کنید!

بحث فعالیت‌های گروهی در مدارس بین المللی مالزی بیشتر مورد توجه است؛ چرا که خروجی قابل توجهی در مبحث زندگی، اشتغال و آینده‌ی فرزندانمان دارد.

جالب است بدانید؛ اتاق‌های مشاوره در مدارس ایران که اغلب خاک می‌خورند؛ یکی از مهمترین ارگان‌های مدارس‌ بین‌المللی در مالزی است. مشاوران حرفه‌ای با رصد کردن فرآیند آموزش دانش‌آموزان، در صورت افت تحصیلی و  ایجاد مشکلات روحی و شخصی به دانش‌آموزان مشاوره می‌دهند و در صدد حل مسائل برمی‌آیند.

کیفیت آموزش در مدارس بین‌المللی مالزی

مدارس  بین المللی مالزی

در مدارس بین‌المللی مالزی هیچ دانش‌آموزی مجبور به یادگیری نیست! بلکه با استفاده از متدهای آموزشی نوین و امکانات به‌روز، دانش‌آموزان داوطلبانه برای رقابت سالم در یادگیری، اشتیاق نشان می‌دهند. در مدارس بین‌المللی مالزی؛ از نحوه‌ی بهره‌گیری از امکانات و تجهیزات کامل آموزشی گرفته تا تدریس برنامه‌های درسی شناخته شده، زیر ذره‌بین کادر آموزش حرفه‌ای رصد می‌شوند.

آموزش دروس توسط مجرب‌ترین معلمان انگلیسی، کانادایی، فرانسوی و مالایی نشان از کیفیت آموزش در مدارس بین‌المللی مالزی دارد. بر خلاف تصور، انتخاب معلمان در مدارس‌ بین‌المللی مالزی بسیار سختگیرانه است و معلم‌ها باید معیارهای تأیید صلاحیت برای آموزش در سطح بین‌المللی را دارا باشند.

فرقی نمی‌کند دانش‌آموز چه مقطعی باشید! هدف ما ارائه راهی به سوی زندگی بهتر است.

مشاوره شریف، پلی بسوی مدارس‌ بین‌المللی در مالزی

برای تماس کلیک کنید۲۲۷۷۹۴۶۲ – ۰۲۱

 

7 مدرسه‌ی منتخب برای تحصیل در مالزی

برای تحصیل در مدارس بین‌المللی مالزی انتخاب گسترده‌ای خواهید داشت! با این وجود مشاوره شریف با معرفی ۶ مدرسه‌ی منتخب برای تحصیل در مالزی، گلچینی از بهترین مدارس بین المللی مالزی را برای تحصیل فرزندتان ارائه می‌دهد.

1- مدرسه بین‌المللی سان‌ وی در مالزی

مدرسه بین المللی سان‌وی

سان‌وی؛ مدرسه‌ای با اصالت کانادایی در دل کوالالامپور است. اینکه می‌گوییم با اصالت، اغراق نیست!

در مدرسه سان‌وی مالزی، همه چیز کانادایی است؛ سیستم آموزشی اونتاریو Ontario کانادا، معلمان کانادایی، استانداردهای آموزشی با زیر ساخت‌های کانادایی و …

مدرسه‌ بین‌المللی سان‌وی مالزی، امکان تحصیل زیر نظر مستقیم وزارت آموزش ایالت اونتاریو  را با هزینه‌ای بسیار پایین‌تر از شعبه‌ی اصلی در کانادا فراهم می‌کند.

به طور حتم در مقایسه با سایر مدارس بین‌المللی، سان‌وی بهترین انتخاب برای فرزندانمان است.

ناگفته نماند؛ برای گذراندن مقطع پیش‌دانشگاهی در مالزی، سان وی از هر جهت ایده ال است. مدرک اخذ شده از این مدرسه اعتبار جهانی دارد. فارغ‌التحصیلان سان‌وی می‌توانند با انتخابی گسترده در بهترین دانشگاه‌های بین المللی دنیا تحصیل نمایند.

اگر در رابطه با مدرک تحصیلی فرزندانتان حساس هستید، مدرسه بین‌المللی سان‌ وی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

مشاوره شریف؛ نماینده انحصاری مدرسه بین‌المللی سان‌وی در ایران است.

2- مدرسه بین‌المللی APS در مالزی

مدرسه بین المللی aps

APS؛ یک مدرسه‌ی انگلیسی با سیستم آموزش بریتیش انگلستان در مالزی است. حتی کادر آموزش در این مدرسه هم ملیت انگلیسی دارند!

جالب است بدانید؛ APS اولین مدرسه بین‌المللی مالزی می‌باشد.

مدرسه بین‌المللی APS با امکانات خوبی که دارد، ارزانتر از سان وی است. تجهیزات و امکانات ورزشی در این مدرسه در اولین ورود به چشم می‌آیند. استخر سرپوشیده با ابعاد المپیکی، زمین فوتبال چمن خیلی بزرگ و … امکانات مدرس بین‌المللی APS را به رخ می‌کشند.

هدف از تأسیس مدرسه بین‌المللی APS تبدیل دانش‌آموزان به افرادی خلاق، با انگیزه و نوآور می‌باشد. در راستای هدف یاد شده مدرسه بین‌المللی APS در حد گسترده، از فناوری اطلاعات و ارتباطات در روش‌های آموزشی خود و نیز ایجاد یک محیط مناسب یادگیری استفاده می‌کند.

3- مدرسه بین‌المللی تیلورز در مالزی

مدرسه بین المللی تیلورز

برای تحصیل در برترین مدرسه‌ی کوانتوم جهان آماده‌اید؟! تحصیل برنامه درسی ملی بریتانیا در مدرسه‌ای با سطح جهانی، ایده ال بسیاری از متقاضیان تحصیل در مالزی است.

مدرسه بین المللی Taylor’s با ارائه‌ی آموزش آکادمیک عالی در سطح جهانی، به توسعه‌ی شخصیت دانش‌اموزان می‌پردازد. همچنین؛ به جوانان جهان آموزش می‌دهد تا جایگاه سازنده خود را به عنوان رهبر در جامعه‌ی جهانی به دست آورند.

سیستم آموزشی در تیلورز بر پایه‌ی احترام گذاشتن و مراقبت از یکدیگر است؛ آنچه این روزها فرزندانمان بیشتر به آن احتیاج دارند!

ظاهر ساختمان بدون هیچ حرفی از تجهیزات و امکانات مدرن مدرسه خبر می‌دهد؛ آنچه از یک مدرسه‌ با سطح جهانی انتظار می‌رود.

تیلورز، مدرسه ای با سیستم آموزشی قوی و استانداردهای واقعاً عالی برای تحصیل فرزندانتان است. برای تحصیل مقطع دبستان و دبیرستان می‌توانید روی مدرسه بین‌المللی تیلوز حساب کنید.

با مدرسه بین‌الملی تیلور مالزی به دنبال آرزوهای خود باشید.

مشاوره شریف تنها راه ارتباطی شما با مدرسه بین‌المللی تیلور Taylor’s مالزی می‌باشد.

4- مدرسه بین‌المللی ماهسا در مالزی

مدرسه بین المللی ماهسا

مدرسه‌ای با قیمت مناسب، امکانات استاندارد، برنامه‌ی درسی بریتانیا، سیستم آموزشی جامع در فضایی حمایت کننده همراه با ارائه‌ی مدرک تحصیلی کمبریج! تمام این آپشن‌ها در یک مدرسه؟!

ماهسا، ایده‌ال‌ترین مدرسه برای دانش‌آموزان سال اول و دوم و سوم با قیمت مناسب در مالزی است. مدرسه بین­ المللی ماهسا درصدد ایجاد محیطی حمایتگر، به­ همراه احترام متقابل است. در این مدرسه دانش‌آموزان برای اینکه بهترین خود باشند، تشویق می‌شوند. با اخذ پذیرش از مدرسه بین‌المللی ماهسا، فرزندتان برای تمام عمر شکرگذار حضور در ماهسا و تحصیل در میان دانش‌آموزان این مدرسه است.

مشاوره شریف، پلی بسوی مدارس‌ بین‌المللی در مالزی

برای تماس کلیک کنید۲۲۷۷۹۴۶۲ – ۰۲۱

5- مدرسه بين‌المللی نكسوس در مالزی

مدرسه بین المللی نکسوس

 اگر بدنبال یک مدرسه‌ی سوپر لاکچری برای تحصیل فرزندتان هستید؛ مدرسه بین‌المللی نکسوس در مالزی را پیشنهاد می‌کنیم. با اینکه نکسوس نسبت به سایر مدارس منتخب در این مقاله هزینه‌برتر است، ولی به تحصیل در یک مدرسه‌ی مدرن کاملاً امریکایی می‌ارزد.

نکسوس یک مدرسه‌ی بین‌المللی با زیرساخت‌های آمریکایی است که در منطقه‌ی پوتراجايا واقع شده است.

در نکسوس آنچه شما را متحیر می‌کند، بهره‌مندی از متدهای نوین آموزشی و امکانات مدرنی است که هر آن، شما را برای اخذ پذیرش در مدرسه نکسوس وسوسه می‌کند.

روش‌های آموزشی مدرسه بين‌المللی نكسوس، كودكان شما را وادار به شركت در فعالیت‌های گروهی می‌کند.

6- مدرسه بین‌المللی سیفول در مالزی

مدرسه بین المللی سیفول

سیفول یک مدرسه‌ی هندی در مالزی است. این مدرسه با ارائه‌ی سیستم آموزش استاندارد و ایجاد فضایی مثبت و صمیمی، انتخاب مناسبی برای تحصیل در مالزی است. مدرسه بین المللی سیفول در مالزی، تمام مقاطع تحصیلی از مهدکودک تا دبیرستان را پوشش می‌دهد.

فرزند شما در مدرسه‌ی سیفول در کنار دانش‌آموزانی از 60 ملیت جهان تحصیل می‌کند. شاید در نگاه اول گمان کنید چنین جوی برای فرزندتان سنگین و با احساس بیگانگی و گوشه گیری وی همراه باشد! ولی در حقیقت کادر آموزش و معلمان مدرسه سیفول مالزی کار بلد هستند و با ایجاد فضایی صمیمی، ارتباط گرم و دوستانه‌ای میان دانش‌آموزان شکل می‌دهند. در مدرسه بین‌المللی سیفول، دانش‌آموزان، معلمان و حتی کارمندان یک خانواده محسوب می‌شوند. بنابراین با خیال راحت می‌توانید فرزندتان را برای تحصیل در مدرسه بین المللی سیفول همراهی کنید.

7- مدرسه بین‌المللی معرفت در مالزی

تحصیل در یک مدرسه‌ی ایرانی؛ چرا که نه؟!

این مدرسه بین‌المللی را بهتر است مدرسه ایرانی معرفت بنامیم. تحصیل در یک مدرسه بین‌المللی که از قضا ایرانی هم باشد، خیال‌مان را از هر بابت برای تحصیل فرزندمان در مالزی راحت می‌کند.

مدرسه غیر دولتی معرفت، یک مدرسه ایرانی مطابق با استانداردهای آموزشی مالزی است. 65٪ معلمان، سال‌ها تجربه‌ی تدریس در خارج از کشور را در پیشینه‌ی کاری خود دارند.

در ترسیم این مدرسه می‌توانیم شما را به ساختمانی 6 طبقه ببریم که در هر طبقه، فضایی اختصاصی برای آموزش و تحصیل دانش‌آموزان مقاطع دبستان تا دبیرستان لحاظ شده است. طبقه پنجم برای آموزش مقطع راهنمایی و طبقه ششم برای مقطع دبستان در نظر گرفته شده و مابقی طبقات جهت سایر امکانات رفاهی آموزشی می‌باشد.

جالب است بدانید که در این مجموعه، 1800 متر فضای تفریحی سرپوشیده، 26 کلاس درس، 12 سرویس بهداشتی، سالن غذاخوری مجهز، آزمایشگاه، پارکینک اختصاصی برای والدین و کلی امکانات دیگر مهیاست.

جالب‌تر اینکه؛ مدرسه بین المللی معرفت از تعطيلات رسمی مالزی و همچنین برخی از تعطیلات رسمی کشور ایران مانند: عید نوروز، 22 بهمن، عاشورا و … پیروری می‌کند.

گفتنی‌های پیرامون این مدرسه‌ی ایرانی‌تبار بسیار است و وقت تنگ! اگر به‌دنبال یک مدرسه ایرانی برای تحصیل فرزندتان هستید، مدرسه‌ بین‌المللی معرفت در مالزی را پیشنهاد می‌کنیم.

سؤالات متداول متقاضیان تحصیل در مدارس بین‌المللی مالزی

چرا مدارس بین‌المللی در مالزی را پیشنهاد می‌کنیم؟

مدارس بین‌المللی در مالزی؛ امکان تحصیل به زبان انگلیسی در فضایی کاملاً بین‌المللی را فراهم می‌کنند. فرزند شما در مدارس بین‌المللی مالزی، با کسب مهارت‌های فردی و گروهی برای زندگی در دنیای بین‌الملل و تحصیل در دانشگاه‌های مطرح جهانی آماده می‌شود. در واقع می‌توان مدارس بین‌المللی مالزی را پلی به‌سوی دانشگاه‌های معتبر دنیا دانست!

چگونه فرزندمان را در مدارس مالزی ثبت نام کنیم؟ آیا این مدارس در ایران نمایندگی دارند؟

مشاوره شریف با کسب نمایندگی بیش از هفتاد مدرسه، دانشگاه و کالج زبان در مالزی، مجری و راهنمای شما در زمینه‌ی ثبت نام در مدارس بین‌المللی مالزی و اخذ ویزای تحصیلی است.
جهت اطلاعات بیشتر راجع به نحوه‌ی ثبت نام در مدارس بین المللی مالزی تماس بگیرید.

برای تحصیل در مقطع پیش دانشگاهی در مالزی، چه گزینه‌هایی را پیشنهاد می‌دهید؟

برای تحصیل پیش دانشگاهی در مالزی، مدرسه سان وی بهترین گزینه برای ایرانیان است. سان وی با ارائه ی مدرک (CIMP) که یک مدرک معتبر بین‌الملللی کانادایی است،  مجوز ورود به دانشگاه های مطرح جهانی و نه فقط دانشگاه های کانادایی را صادر می‌کند.
این برنامه به گونه ای طراحی شده است که دانشجویان را برای حضور در هر دانشگاهی در هر نقطه از جهان آماده کند.

اخذ پذیرش تضمینی در مدارس بین‌المللی مالزی

مشاوره شریف؛ با بیش از 15 سال تجربه‌ی تخصصی در زمینه‌ی تحصیل در مالزی، بزرگ‌ترین بانک اطلاعاتی مدارس مالزی است. نمایندگی بیش از هفتاد دانشگاه، کالج، مدرسه بین المللی و آموزشگاه های زبان معتبر، دستاورد سال‌ها تلاش ماست. مشاوره شریف راهنما و مجری شما در امور ثبت نام در مدارس بین المللی مالزی و اخذ ویزای تحصیلی در كمترين زمان ممكن خواهد بود. همکاری دراز مدت ما در طی سال‌های اخیر با مدارس بین المللی نظیر مدرسه کانادایی سان وی و مدرسه بین‌المللی Apis خود گواه تخصص ما در این زمینه می‌باشد. هدف ما ارائه راهی به سوی زندگی بهتر می باشد.

مشاوره رایگان تلفنی۲۲۷۷۹۴۶۲ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *