تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
تماس با ما
تحصیل در مدارس بین‌المللی مالزی
تحصیل در مدارس بین‌المللی مالزی

مدارس بین المللی مالزی

زمان مطالعه: 8 دقیقه
4.9/5 - (333 امتیاز)

برای تحصیل در مدارس بین المللی مالزی نیاز به اطلاعات تخصصی و جامع دارید؟ ما اینجاییم تا مدارس مالزی را موشکافانه به چالش بکشیم و اطمینان شما والدین عزیز را برای تصمیم نهایی جلب کنیم. پس اگر شانس به شما و دلبندتان روی آورده و فرصتی مهیا شده تا فرزندتان در مدارس بین المللی مالزی تحصیل کند، تکانی به خودتان بدهید و این نوشته را حتما بخوانید…

مشاوره شریف؛ اولین ارائه دهنده خدمات اخذ پذیرش در کلیه مقاطع تحصیلی مدارس مالزی برای ایرانیان می‌باشد.

میخوای تو مدارس مالزی تحصیل کنی؟

اینجا رو کلیک کن

video
play-rounded-fill

چرا مدارس بین‌المللی در مالزی را پیشنهاد می‌کنیم؟

مدارس بین‌المللی در مالزی

مدارس بین‌المللی مالزی! حتما شما هم مایلید فرزندتان آینده‌ای فراتر از مرزهای جغرافیایی را تجربه کند. دنیا هر روز به سمت جهانی شدن حرکت می‌کند و سیستم آموزشی مدارس مالزی، سهم بسزایی در آمادگی فرزندان شما در ورود به جامعه بین‌المللی دارد.

با تحصیل در مدارس بین‌المللی مالزی؛ امکان تحصیل به زبان انگلیسی در فضایی کاملاً بین‌المللی مهیاست. البته بهره‌مندی از سیستم آموزشی نوین مطابق با استانداردهای جهانی و ارائه‌ی مدارک فارغ‌التحصیلی معتبر دو معیار مهم برای تحصیل در مدارس مالزی است. فرزند شما در مدارس مالزی، با کسب مهارت‌های فردی و گروهی برای زندگی در دنیای بین‌الملل و تحصیل در دانشگاه‌های مطرح جهانی آماده می‌شود. در واقع می‌توان مدارس بین‌المللی مالزی را پلی به‌سوی دانشگاه‌های معتبر دنیا دانست!

در مدارس بین‌المللی مالزی، فرزندانتان در چهارچوب کاملا‌ بین‌المللی تحصیل خواهند کرد. از این جهت با ورود به دانشگاه‌های کانادا، آمریکا و انگلستان و … احساس بیگانگی نخواهند کرد.

مدارس بین‌المللی در مالزی؛ فراتر از یک نظام آموزشی استاندارد را ارائه می‌دهند! فرزند شما در کنار تحصیل، مهارت زندگی در سطح بین‌الملل را نیز یاد می‌گیرد و برای ورود به دانشگاه‌های جهانی آماده می‌شود. آموزش دروس در این مدارس حرفه‌ای‌تر و جذاب‌تر است و این عاملی است که دانش‌آموزان را برای یادگیری ترغیب می‌کند.

تحصیل در فضایی حمایت کننده، آموزش به زبان انگلیسی و از همه جذاب‌تر دوستی با همکلاسی‌هایی از سراسر دنیا، تحصیل در مدارس مالزی را پر رنگ‌تر جلوه‌ می‌دهد.

البته ناگفتنی‌هایی پیرامون مدرسه های بین‌المللی در مالزی وجود دارد که با پذیرش و ثبت‌نام در مدارس برتر مالزی، با تمام وجود آن را لمس خواهید کرد. قطعا دانش‌آموزی که تجربه‌ی تحصیل در مالزی را دارد، تمایلی برای بازگشت به ایران جهت ادامه تحصیل نخواهد داشت!

اخذ مجوز ورود به مالزی در دوران کرونا (2022)

اینجا رو کلیک کن

در مدارس بین‌المللی مالزی چه می‌گذرد؟

در مدارس بین‌المللی مالزی چه می‌گذرد؟

زندگی در مدارس بین‌ المللی مالزی به معنای واقعی جریان دارد! آموزش، یادگیری، ورزش، بازی، تفریح، هیجان و هر آنچه برای داشتن یک زندگی مناسب که لازمه‌ی افزایش هوش هیجانی و یادگیری دانش‌آموزان است را در مدارس مالزی یکجا خواهید داشت. این شامل خوابگاه‌های مجهز و ایمن برای اقامت فرزندتان نیز می‌شود؛ پس با خیال راحت دلبندتان را برای تحصیل در مدارس بین‌ المللی مالزی آماده کنید!

بحث فعالیت‌های گروهی در مدارس بین المللی مالزی بیشتر مورد توجه است؛ چرا که خروجی قابل توجهی در مبحث زندگی، اشتغال و آینده‌ی فرزندانمان دارد.

جالب است بدانید؛ اتاق‌های مشاوره در مدارس ایران که اغلب خاک می‌خورند؛ یکی از مهم‌ترین ارگان‌های مدارس‌ بین‌المللی در مالزی است. مشاوران حرفه‌ای با رصد کردن فرآیند آموزش دانش‌آموزان، در صورت افت تحصیلی و  ایجاد مشکلات روحی و شخصی به دانش‌آموزان مشاوره می‌دهند و در صدد حل مسائل برمی‌آیند.

کیفیت آموزش در مدارس بین‌المللی مالزی

کیفیت آموزش در مدارس بین‌المللی مالزی

در مدارس بین‌المللی مالزی هیچ دانش‌آموزی مجبور به یادگیری نیست! بلکه با استفاده از متدهای آموزشی نوین و امکانات به‌روز، دانش‌آموزان داوطلبانه برای رقابت سالم در یادگیری، اشتیاق نشان می‌دهند. در مدارس مالزی؛ از نحوه‌ی بهره‌گیری از امکانات و تجهیزات کامل آموزشی گرفته تا تدریس برنامه‌های درسی شناخته شده، زیر ذره‌بین کادر آموزش حرفه‌ای رصد می‌شوند.

آموزش دروس توسط مجرب‌ترین معلمان انگلیسی، کانادایی، فرانسوی و مالایی نشان از کیفیت آموزش در مدارس اینترنشنال مالزی دارد. بر خلاف تصور، انتخاب معلمان در مدارس‌ بین‌المللی مالزی بسیار سختگیرانه است و معلم‌ها باید معیارهای تأیید صلاحیت برای آموزش در سطح بین‌المللی را دارا باشند.

فرقی نمی‌کند دانش‌آموز چه مقطعی باشید! هدف ما ارائه راهی به سوی زندگی بهتر است.

تحصیل در مدارس مقطع ابتدایی مالزی

تحصیل در مدارس مالزی زمانی چالش برانگیز است که پای دانش آموزان ابتدایی در میان باشد! کم سن و سال‌ترین متقاضیان تحصیل در مدارس مالزی را دانش آموزان ابتدایی از سنین 6 تا 11 سال تشکیل می‌دهند و این جای بس نگرانی برای والدین است که چطور می‌توانند فرزند کم سن و سال خود را برای تحصیل، راهی مالزی کنند.

خوشبختانه ویزای دانش آموزی برای تحصیل ابتدایی در مالزی، از سن 5.5 سالگی به متقاضیان داده می‌شود. مادر دانش آموز نیز می‌تواند برای اخذ ویزای همراه مالزی اقدام و فرزند خود را برای تحصیل در مدارس مالزی همراهی کند. 

نکته: اولین ویزایی که برای ورود به مالزی می‌گیرید ویزای سوشال است، از آنجا که این ویزا اعتبار دوماهه و قابل تمدید دارد می‌توانید در مدت زمانی که در اختیار دارید اقدامات لازم برای اخذ ویزای دانش آموزی یا ویزای همراه مالزی را انجام دهید.

ویزای سوشال مالزی

کلیک کنید

هزینه تحصیل در مدارس مالزی

هزینه تحصیل در مدارس مالزی برای شمایی که همچنان به آینده‌سازی فرزندتان بیش از همه چیز مشغولید؛ نسبت به هزینه مدارس بین المللی سایر کشورها مبلغ هنگفتی نیست!

بدانید که تحصیل در مدارس مالزی با رفتن به کلاس‌های آموزشی تابستانه توفیق زیادی دارد! اینکه بخاطر نداشتن اطلاعات هزینه تحصیل در مدارس مالزی، در ثبت‌نام فرزندتان کوتاه بیایید و آن را به سال‌های آتی موکول کنید؛ فقط زمان را از دست داده‌اید. در مدارس مالزی هر سالش حکم طلاست. پیشنهاد می‌کنیم حتی یک ترم را نیز از دست ندهید! چه برسد به اینکه بخواهیم روی مهم‌ترین دوران زندگی فرزندمان ریسک کنیم و آتش استعدادهای او را در مدارس بی نام و نشان، خاکستر کنیم. 

برای برآورد هزینه تحصیل در مدارس مالزی ابتدا باید سر مدرسه‌ای که قصد دارید فرزندتان را در آن ثبت‌نام کنید به توافق برسید! تنوع مدارس در مالزی بسیار زیاد است. از مدارس مالایی گرفته تا مدارس بی المللی کانادایی و انگلیسی و غیره که هر کدام بر اساس سیستم آموزشی، امکانات و مدرکی که ارائه می‌دهند، شهریه و هزینه‌های جانبی متفاوتی دارند.

ارزان ترین مدارس بین المللی مالزی

اکنون روی صحبتمان با شماست! مدارس دولتی امکان تحصیل رایگان در مالزی را فراهم می‌کنند؛ اما از این جهت که در مدارس دولتی مالزی تمام آموزش‌ها به زبان مالایی است، برای ایرانیان چندان مناسب نیست. مگر اینکه فرزندتان به زبان مالایی مسلط باشد! پس این گزینه را کنار بگذارید و امکان تحصیل به زبان انگلیسی را از همان ابتدای آموزش در مدارس بین المللی مالزی، به فرزندتان هدیه دهید.

تحصیل در مدارس بین المللی مالزی، همان موقعیت برتری است که می‌توانید برای زندگی بهتر دلبندتان مد نظر داشته باشید. اگر به دنبال ارزان ترین مدارس بین المللی مالزی هستید باید برایتان بگوییم، هزینه تحصیل در مدارس بین‌ المللی مالزی متغییر است.

به طور میانگین می‌توان هزینه تحصیل در مدارس مالزی را از حدود 19000 رینگیت تا 33000 رینگیت در نظر گرفت. این در حالی است که برای تحصیل در برخی مدارس بین‌المللی شاخص نظیر مدرسه کانادایی سان وی در مالزی، باید برای یک سال تحصیلی مبلغی بین 50000 تا 65000 رینگیت در نظر گرفت.

برآورد هزینه زندگی در مالزی (2022)

اینجا رو کلیک کن

۷ مدرسه‌ی منتخب برای تحصیل در مالزی

برای تحصیل در مدارس مالزی انتخاب گسترده‌ای خواهید داشت! با این وجود مشاوره شریف با معرفی ۶ مدرسه‌ی منتخب برای تحصیل در مالزی، گلچینی از بهترین مدارس بین المللی مالزی را برای تحصیل فرزندتان ارائه می‌دهد.

۱- مدرسه بین‌المللی سان‌ وی در مالزی

مدذسه بین المللی سان وی مالزی

سان‌وی؛ مدرسه‌ای با اصالت کانادایی در دل کوالالامپور است. اینکه می‌گوییم با اصالت، اغراق نیست!

در مدرسه سان‌وی مالزی، همه چیز کانادایی است؛ سیستم آموزشی اونتاریو Ontario کانادا، معلمان کانادایی، استانداردهای آموزشی با زیر ساخت‌های کانادایی و …

مدرسه‌ بین‌المللی سان‌وی مالزی، امکان تحصیل زیر نظر مستقیم وزارت آموزش ایالت اونتاریو  را با هزینه‌ای بسیار پایین‌تر از شعبه‌ی اصلی در کانادا فراهم می‌کند.

به طور حتم در مقایسه با سایر مدارس بین‌المللی، سان‌وی بهترین انتخاب برای فرزندانمان است.

ناگفته نماند؛ برای گذراندن مقطع پیش‌دانشگاهی در مالزی، سان وی از هر جهت ایده ال است. مدرک اخذ شده از این مدرسه اعتبار جهانی دارد. فارغ‌التحصیلان سان‌وی می‌توانند با انتخابی گسترده در بهترین دانشگاه‌های بین المللی دنیا تحصیل نمایند.

مدرسه بین المللی سان وی، هر آنچه از شرایط تحصیل در مدارس مالزی انتظار دارید را در بهترین نوع خود ارائه می‌دهد. اگر در رابطه با مدرک تحصیلی فرزندانتان در مدارس مالزی حساس هستید، مدرسه بین‌المللی سان‌ وی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

مشاوره شریف؛ نماینده انحصاری مدرسه بین‌المللی سان‌وی در ایران است.

دوره پیش دانشگاهی در مالزی (CIMP)

اینجا رو کلیک کن

۲- مدرسه بین‌المللی APS در مالزی

مدرسه بین‌المللی APS در مالزی

با تحصیل در مدارس مالزی، این امکان را خواهید داشت تا برنامه تحصیلی بریتیش انگلستان را انتخاب کنید.

APS؛ یک مدرسه‌ی انگلیسی با سیستم آموزش بریتیش انگلستان در مالزی است. حتی کادر آموزش در این مدرسه هم ملیت انگلیسی دارند!

جالب است بدانید؛ APS اولین مدرسه بین‌المللی مالزی می‌باشد.

مدرسه بین‌المللی APS با امکانات خوبی که دارد، ارزانتر از سان وی است. تجهیزات و امکانات ورزشی در این مدرسه در اولین ورود به چشم می‌آیند. استخر سرپوشیده با ابعاد المپیکی، زمین فوتبال چمن خیلی بزرگ و … امکانات مدرس بین‌المللی APS را نسبت به سایر مدارس مالزی به رخ می‌کشند.

هدف از تأسیس مدرسه بین‌المللی APS تبدیل دانش‌آموزان به افرادی خلاق، با انگیزه و نوآور می‌باشد. در راستای هدف یاد شده مدرسه بین‌المللی APS در حد گسترده، از فناوری اطلاعات و ارتباطات در روش‌های آموزشی خود و نیز ایجاد یک محیط مناسب یادگیری استفاده می‌کند.

با توجه به محیط یادگیری و روش‌های نوین آموزش، APS یکی از بهترین مدارس برای تحصیل ابتدایی در مالزی است.

۳- مدرسه بین‌المللی تیلورز در مالزی

مدرسه بین‌المللی تیلورز در مالزی

برای تحصیل در برترین مدرسه‌ی کوانتوم جهان آماده‌اید؟! تحصیل برنامه درسی ملی بریتانیا در مدرسه‌ای با سطح جهانی، ایده ال بسیاری از متقاضیان تحصیل در مدارس کشور مالزی است.

مدرسه بین المللی تیلورز (Taylor’s) با ارائه‌ی آموزش آکادمیک عالی در سطح جهانی، به توسعه‌ی شخصیت دانش‌اموزان می‌پردازد. همچنین؛ به جوانان جهان آموزش می‌دهد تا جایگاه سازنده خود را به عنوان رهبر در جامعه‌ی جهانی به دست آورند.

سیستم آموزشی در تیلورز بر پایه‌ی احترام گذاشتن و مراقبت از یکدیگر است؛ آنچه این روزها فرزندانمان بیشتر به آن احتیاج دارند!

ظاهر ساختمان بدون هیچ حرفی از تجهیزات و امکانات مدرن مدرسه خبر می‌دهد؛ چیزی که از یک مدرسه‌ با سطح جهانی انتظار می‌رود.

تیلورز، مدرسه ای با سیستم آموزشی قوی و استانداردهای واقعاً عالی برای تحصیل فرزندانتان است. برای تحصیل مقطع دبستان و دبیرستان در مالزی، می‌توانید روی مدرسه بین‌المللی تیلوز حساب کنید.

با مدرسه بین‌الملی تیلورز مالزی به دنبال آرزوهای خود باشید.

مشاوره شریف تنها راه ارتباطی شما با مدرسه بین‌المللی تیلورز Taylor’s مالزی می‌باشد.

۴- مدرسه بین‌المللی ماهسا در مالزی

مدرسه بین‌المللی ماهسا در مالزی

مدرسه‌ای با قیمت مناسب، امکانات استاندارد، برنامه‌ی درسی بریتانیا، سیستم آموزشی جامع در فضایی حمایت کننده همراه با ارائه‌ی مدرک تحصیلی کمبریج! تمام این آپشن‌ها در یک مدرسه؟!

ماهسا، ایده‌ال‌ترین مدرسه برای دانش‌آموزان سال اول و دوم و سوم با قیمت مناسب در مالزی است. مدرسه بین­ المللی ماهسا درصدد ایجاد محیطی حمایتگر، به­ همراه احترام متقابل است. در این مدرسه دانش‌آموزان برای اینکه بهترین خود باشند، تشویق می‌شوند. با اخذ پذیرش از مدرسه بین‌المللی ماهسا، فرزندتان برای تمام عمر شکرگذار حضور در ماهسا و تحصیل در میان دانش‌آموزان این مدرسه است.

مشاوره شریف با نظر به اهمیت اولین مقاطع تحصیلی دانش آموزان؛ ماهسا را به عنوان یکی از مناسب‌ترین مدارس برای تحصیل دبستان در مالزی پیشنهاد می‌کند. شما می‌توانید صفر تا صد تحصیل در مدارس بین المللی مالزی را به ما بسپارید.

از مدرسه بین المللی ماهسا در مالزی بیشتر بدانید!

اینجا رو کلیک کن

۵- مدرسه بين‌المللی نكسوس در مالزی

مدرسه بین المللی نکسوس

تحصیل در مدارس بین المللی مالزی را نباید دست‌کم بگیرید. پس اگر بدنبال یک مدرسه‌ی سوپر لاکچری برای تحصیل فرزندتان هستید؛ مدرسه بین‌المللی نکسوس در مالزی را پیشنهاد می‌کنیم. با اینکه نکسوس نسبت به سایر مدارس منتخب در این مقاله هزینه‌برتر است، ولی به تحصیل در یک مدرسه‌ی مدرن کاملاً امریکایی می‌ارزد.

نکسوس یک مدرسه‌ی بین‌المللی با زیرساخت‌های آمریکایی است که در منطقه‌ی پوتراجايا واقع شده است.

در نکسوس آنچه شما را متحیر می‌کند، بهره‌مندی از متدهای نوین آموزشی و امکانات مدرنی است که هر آن، شما را برای اخذ پذیرش در مدرسه نکسوس وسوسه می‌کند.

روش‌های آموزشی مدرسه بين‌المللی نكسوس، كودكان شما را وادار به شركت در فعالیت‌های گروهی می‌کند. با این اوصاف اگر برای تحصیل در مدارس مالزی طبق برنامه آمریکایی آماده‌اید، سری به مدرسه نکسوس بزنید. ما شما را راهنمایی می‌کنیم.

مشاوره شریف در شبکه های اجتماعی

۶- مدرسه بین‌المللی سیفول در مالزی

مدرسه بین المللی سیفول

برای تحصیل در مدارس مالزی، گزینه‌های متعددی پیش رو دارید؛ آن هم از بهترین‌های آسیا! سیفول یک مدرسه‌ی هندی در مالزی است. این مدرسه با ارائه‌ی سیستم آموزش استاندارد و ایجاد فضایی مثبت و صمیمی، انتخاب مناسبی برای تحصیل در مالزی است. مدرسه بین المللی سیفول در مالزی، تمام مقاطع تحصیلی از مهدکودک تا دبیرستان را پوشش می‌دهد.

فرزند شما در مدرسه‌ی سیفول در کنار دانش‌آموزانی از 60 ملیت جهان تحصیل می‌کند. شاید در نگاه اول گمان کنید چنین جوی برای فرزندتان سنگین و با احساس بیگانگی و گوشه گیری وی همراه باشد! ولی در حقیقت کادر آموزش و معلمان مدرسه سیفول مالزی کار بلد هستند و با ایجاد فضایی صمیمی، ارتباط گرم و دوستانه‌ای میان دانش‌آموزان شکل می‌دهند. در مدرسه بین‌المللی سیفول، دانش‌آموزان، معلمان و حتی کارمندان یک خانواده محسوب می‌شوند. بنابراین با خیال راحت می‌توانید فرزندتان را برای تحصیل در مدرسه بین المللی سیفول همراهی کنید.

مشاوره شریف: ما گزینه‌های مشابه بیشتری برای تحصیل در مدارس بین المللی مالزی میشناسیم و با اکثریت مدارس مالزی همکاری داریم؛ بنابراین کافیست با مشاوران ما تماس بگیرید و طی مشاوره رایگان، با بهترین مدارس بین المللی مالزی برای تحصیل ابتدایی، دبیرستان و پیش دانشگاهی در مالزی آشنا شوید.

۷- مدرسه بین‌المللی معرفت در مالزی

تحصیل در مدارس ببین المللی مالزی

تحصیل در یک مدرسه‌ی ایرانی؛ چرا که نه؟! در میان انوع گزینه‌ها برای تحصیل در مدارس بین المللی مالزی، مدرسه ایرانی معرفت به شما خوش آمد می‌گوید.

این مدرسه بین‌المللی را بهتر است مدرسه ایرانی معرفت بنامیم. تحصیل در یک مدرسه بین‌المللی که از قضا ایرانی هم باشد، خیال‌مان را از هر بابت برای تحصیل فرزندمان در مالزی راحت می‌کند.

مدرسه غیر دولتی معرفت، یک مدرسه ایرانی مطابق با استانداردهای آموزشی مالزی است. 65٪ معلمان، سال‌ها تجربه‌ی تدریس در خارج از کشور را در پیشینه‌ی کاری خود دارند.

در ترسیم این مدرسه می‌توانیم شما را به ساختمانی 6 طبقه ببریم که در هر طبقه، فضایی اختصاصی برای آموزش و تحصیل دانش‌آموزان مقاطع دبستان تا دبیرستان لحاظ شده است. طبقه پنجم برای آموزش مقطع راهنمایی و طبقه ششم برای مقطع دبستان در نظر گرفته شده و مابقی طبقات جهت سایر امکانات رفاهی آموزشی می‌باشد.

جالب است بدانید که در این مجموعه، 1800 متر فضای تفریحی سرپوشیده، 26 کلاس درس، 12 سرویس بهداشتی، سالن غذاخوری مجهز، آزمایشگاه، پارکینک اختصاصی برای والدین و کلی امکانات دیگر مهیاست.

جالب‌تر اینکه؛ مدرسه بین المللی معرفت از تعطيلات رسمی مالزی و همچنین برخی از تعطیلات رسمی کشور ایران مانند: عید نوروز، 22 بهمن، عاشورا و … پیروری می‌کند.

گفتنی‌های پیرامون این مدرسه‌ی ایرانی‌تبار بسیار است و وقت تنگ! اگر به‌دنبال یک مدرسه ایرانی برای تحصیل فرزندتان هستید، مدرسه‌ بین‌المللی معرفت در مالزی را پیشنهاد می‌کنیم.

سؤالات متداول متقاضیان تحصیل در مدارس بین‌المللی مالزی

چرا مدارس بین‌المللی در مالزی را پیشنهاد می‌کنید؟

مدارس بین‌المللی در مالزی؛ امکان تحصیل به زبان انگلیسی در فضایی کاملاً بین‌المللی را فراهم می‌کنند. فرزند شما در مدارس بین‌المللی مالزی، با کسب مهارت‌های فردی و گروهی برای زندگی در دنیای بین‌الملل و تحصیل در دانشگاه‌های مطرح جهانی آماده می‌شود. در واقع می‌توان مدارس بین‌المللی مالزی را پلی به‌سوی دانشگاه‌های معتبر دنیا دانست! 

چگونه فرزندمان را در مدارس مالزی ثبت نام کنیم؟ آیا این مدارس در ایران نمایندگی دارند؟

مشاوره شریف با کسب نمایندگی بیش از هفتاد مدرسه، دانشگاه و کالج زبان در مالزی، مجری و راهنمای شما در زمینه‌ی ثبت نام در مدارس بین‌المللی مالزی و اخذ ویزای تحصیلی است.
جهت اطلاعات بیشتر راجع به نحوه‌ی ثبت نام در مدارس بین المللی مالزی تماس بگیرید. 

برای تحصیل در مقطع پیش دانشگاهی در مالزی، چه گزینه‌هایی را پیشنهاد می‌دهید؟

برای تحصیل پیش دانشگاهی در مالزی، مدرسه سان وی بهترین گزینه برای ایرانیان است. سان وی با ارائه ی مدرک (CIMP) که یک مدرک معتبر بین‌الملللی کانادایی است،  مجوز ورود به دانشگاه های مطرح جهانی و نه فقط دانشگاه های کانادایی را صادر می‌کند.
این برنامه به گونه ای طراحی شده است که دانشجویان را برای حضور در هر دانشگاهی در هر نقطه از جهان آماده کند.

هزینه تحصیل در مدارس بین المللی مالزی چقدر است؟

هزینه تحصیل در مدارس بین المللی مالزی برای شمایی که میتونین بچه‌تون رو به خارج بفرستین؛ مبلغ هنگفتی نیست! شهریه و هزینه‌های بهترین مدرسه مالزی رو هم حساب کنین، خیلی گرون باشه نصف هزینه تحصیل در کانادا و اروپاست. گاهی هم یک سوم! البته بهتره که بخاطر قیمت و یه مقدار پول کمتر، در ثبت‌نام فرزندتون کوتاهی نکنین. در مدارس بین المللی مالزی هر سالش حکم طلاست و نباید حتی یک ترم رو از دست داد! چه برسه به اینکه بخوایم روی مهم‌ترین دوران زندگی فرزندمون ریسک کنیم و به مدارس بی نام و نشون بفرستیمشون. 

مدارس دولتی مالزی بهتره یا خصوصی؟

دانش آموزان ایرانی در مالزی باید در مدارس بین المللی مالزی تحصیل کنن چون شرایط بهتری داره و کتاب‌ها هم به زبان انگلیسی هست. نمیگم مدارس دولتی بده ولی چون به زبان مالایی درس میدن قطعا بچتون هیچی نمیفهمه مگه اینکه مالایی بدونه. فقط اینکه اگه قصدتون مدارس دولتی هست دیگه چرا مدارس خود ایران رو ول کنید بیاین کشور غریب! 

اخذ پذیرش تضمینی در مدارس بین‌المللی مالزی

مشاوره شریف؛ با بیش از 18 سال تجربه‌ی تخصصی در زمینه‌ی تحصیل در مالزی، بزرگ‌ترین بانک اطلاعاتی مدارس مالزی است. نمایندگی بیش از هفتاد دانشگاه، کالج، مدرسه بین المللی و آموزشگاه های زبان معتبر، دستاورد سال‌ها تلاش ماست.

مشاوره شریف راهنما و مجری شما در امور ثبت نام در مدارس بین المللی مالزی و اخذ ویزای تحصیلی در كمترين زمان ممكن خواهد بود.
همکاری دراز مدت ما در طی سال‌های اخیر با مدارس بین المللی نظیر مدرسه کانادایی سان وی و مدرسه بین‌المللی Aps خود گواه تخصص ما در این زمینه می‌باشد. هدف ما ارائه راهی به سوی زندگی بهتر می باشد.

مشاوره رایگان تلفنی۲۲۸۴0140 – ۰۲۱

2 دیدگاه

  1. آیا والدین هم می توانند اقامت بگیرن؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Hide picture