تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
مدرسه بین المللی KINGSLEY مالزی

مدرسه بین المللی KINGSLEY مالزی

زمان مطالعه: 7 دقیقه
5/5 - (1 امتیاز)

مدرسه بین المللی KINGSLEY مالزی، با بیش از یک دهه تجربه! اگر به دنبال مدرسه‌ای هستید که فرزندتان را برای رقابت در دنیای واقعی آماده کند و راه و رسم مستقل شدن را به او بیاموزد، مدرسه بین‌المللی کینگزلی آماده استقبال از شما است. مشاوره شریف همراه و هم پای شما در سفر تحصیلی به مالزی است.  

دنبال بهترین مدرسه مالزی برای فرزندت هستی؟

اینجا رو کلیک کن

اطلاعات کلی مدرسه بین المللی KINGSLEY مالزی

انتظار شما از یک مدرسه بین المللی تمام عیار چیست؟

محیطی گرم و دوستانه، امکانات و تجهیزات مدرن، سیستم آموزشی استاندارد، معلمان و مربیان کارکشته، برنامه‌های آموزشی سازگار با دانش روز، فعالیت‌های فوق برنامه ممتاز، موقعیت استراتژیک در مرکز شهر …

مدرسه بین المللی KINGSLEY یکی از مدارس خصوصی مالزی است که در ارزیابی‌های انجام شده، تیک آبی را از همه معیارهای‌ سنجش یک مدرسه خوب دریافت کرده است.  

این مدرسه جایی فراتر از یک محیط آموزشی ساده است؛ دهکده کوچک جهانی برای رشد و شکوفایی استعدادهای فرزندتان با چشم اندازی رو به آینده!

برنامه‌های تحصیلی متنوع و غنی مدرسه KINGSLEY، از فرزند شما تنها یک دانش آموز علاقه مند به درس و کتاب نمی‎‌سازد، بلکه او را تبدیل به انسانی می‌کند که توانایی مقابله با چالش‌های واقعی دنیا را داشته باشد. 

از محیط تربیتی مبتنی بر احترام و تشویق گرفته تا ایجاد فرصت‌های لازم برای رشد شخصی و حرفه‌ای دانش آموزان! در کینگزلی تجربه تحصیلی خاطره‌انگیز و موثری برای فرزندتان رقم بزنید.  

شناسنامه مدرسه بین المللی

نوع مدرسه بین المللی و خصوصی
سال افتتاح 2011
مقاطع تحصیلی
 • پیش دبستان
 • ابتدایی
 • متوسطه
 • پیش دانشگاهی A-LEVEL
سیستم آموزشی بریتیش
ظرفیت مدرسه 2600 دانش آموز
مساحت مدرسه 6 هکتار
خوابگاه برای دانش آموزان کلاس ششم به بالا
بورسیه تحصیلی برای سطح A-LEVEL 
ساعت کاری مدرسه  8 صبح تا 15:30 بعد از ظهر
برنامه غذایی صبحانه و ناهار

چرا تحصیل در Maple Leaf Kingsley

اگر فانتزی شما آینده‌ای است که فرزندی مسئول، متعهد و مستقل داشته باشید؛ با انتخاب مدرسه بین المللی می‌توانید برای رسیدن به آرزوهایتان، شمارش معکوس را آغاز کنید.   

چون در این مدرسه فرزندتان می‌تواند با استفاده از شیوه آموزشی که بر پایه ارزش‌های بریتانیایی بنا شده، به موفقیت‌های چشمگیر در تحصیلات و زندگی دست پیدا کند. یک برنامه درسی عالی، امکانات پیشرفته، محیط حمایتی ایده آل برای یادگیری!

اینجا قرار است فرزند شما هر موضوعی را به طور مستقیم با فعالیت‌های عملی انجام داده و پیامدهای خوشایند و ناخوشایند آن را تجربه کند و مسئولیت آن را بپذیرد.

شرایطی که باعث می‌شود فرزند شما عمیق‌تر بفهمد و دنیا پیرامونش را بهتر کشف کند. برای مثال، در مدرسه KINGSLEY، به جای اینکه فقط تاریخ درس بدهند، دانش‌آموزان را در پروژه‌های گروهی شرکت داده و به آنها اجازه می‌دهند تاریخ را از طریق بازی‌، بازسازی کرده و نقش‌های تاریخی را تجربه کنند.

با این سبک آموزشی، هر دانش‌آموز می‌تواند به شیوه خودش پیشرفت کند. این امر باعث می‌شود که فرزند شما احساس کند یک فرد مفید و مؤثر در جامعه است. 

اینجا دانش آموزان طوری تربیت می‌شوند که بتوانند با بهترین‌ها رقابت کنند.

سیاست اصلی مدرسه دوری از قلدری، زورگویی و اقدامات پیشگیرانه و ترمیمی است. جایی که انسان‌های متمدن براساس گفتگو، مشکلات‌شان را حل می‌کنند. 

تحصیل در مالزی

کلیک کنید

ساختار آموزشی مدرسه بین المللی کینگزلی

برخلاف کشور ایران که سیستم آموزشی یکسان و یکپارچه‌ای دارد، مدارس مالزی سیستم‌های آموزشی متفاوتی دارند که بنا بر خواست و نیاز دانش آموزان و خانواده‌ها و استانداردهای روز دنیا برنامه ریزی شده است. سیستم‌های رایج آموزشی در مدارس مالزی شامل:

 • سیستم کانادایی مثل مدرسه سان وی
 • سیستم آمریکایی مثل مدرسه نکسوس
 • سیستم بریتیش مثل مدرسه تیلورز
 • سیستم استرالیایی مثل مدرسه AISM

و اما سیستم آموزشی مدرسه KINGSLEY:

سیستم آموزشی مدرسه بین المللی کینگزلی بریتیش است. این سیستم آموزشی پُلی است که آموزش‌های کلاسیک را به تجربیات زندگی و موفقیت‌های آتی پیوند می‌زند. 

درباره سیستم آموزشی بریتیش

اگر جایی شنیدید که سیستم آموزشی بریتیش، کلیدی برای ورود به دروازه‌های جهانی است، این دلایل را بخوانید تا متوجه درستی آن شوید: 

 • سیستم آموزشی بریتیش یکی از معتبرترین و معروف‌ترین سیستم‌های آموزشی جهان است و می‌تواند به فرزند شما در دستیابی به آینده‌ی روشن کمک کند.
 • این سیستم بر پایه یادگیری عمیق و نقادانه متمرکز است.
 • در این سیستم دانش‌آموزان به چالش کشیده می‌شوند تا خلاقیت و تفکر خود را توسعه دهند.
 • تأکید اصلی بر مهارت‌های زندگی مانند حل مسئله، تصمیم‌گیری و توانایی‌های ارتباطی و استفاده از دروس آموخته شده در زندگی روزمره است. 
 • سیستم آموزشی بریتیش مناسب دانش آموزانی است که می‌خواهند فراتر از دانش کتاب، مهارت‌های زندگی را برای موفقیت در دنیای واقعی یاد بگیرند.
 • مهم‌تر از همه این سیستم آموزشی مدارکی به دانش آموزان ارائه می‌دهد که در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده‌اند. این یعنی با یک دیپلم آموزشی بریتیش، دانش‌آموزان قادر به ادامه تحصیل در دانشگاه‌های برتر جهان و کسب فرصت‌های شغلی جهانی خواهند بود.
  

تقویم و ساعات درسی مدرسه

هر سال تحصیلی در مدرسه KINGSLEY سه ترم است. ترم اول در سپتامبر شروع می‌شود. ژانویه فصل شروع ترم دوم و در آوریل ترم 3 آغاز می‌شود. برای آشنایی با ساعت کاری مدرسه KINGSLEY بد نیست نگاهی به این جدول بیندازید.

تقویم مدرسه

دوشنبه

7:40 صبح تا 15:30
سه شنبه تا پنجشنبه 7:40 صبح تا 15:00
جمعه 7:40 الی 14:20
پنجشنبه و جمعه فعالیت های فوق برنامه (ECA)

شرایط ثبت نام در مدرسه کینگزلی

ثبت نام در مدرسه بین المللی KINGSLEY روند مشخصی و مدونی دارد. آماده کردن تمام مدارک لازم از شما و انجام سایر کارها با کارشناسان مشاوره شریف! در مرحله آماده کردن مدارک نیاز به این کارها دارید:

 • فرم‌های درخواستی را به صورت آنلاین پر کنید. 
 • ارائه گواهی تحصیلی
 • شرکت در مصاحبه اولیه و آزمون
 • تکمیل فرایند ثبت نام

آشنایی با آزمون تعیین سطح 

دانش آموزان باید قبل از ورود به مدرسه KINGSLEY تعیین سطح می‌شوند. منظور از تعیین سطح، سنجش میزان اطلاعات و تسلط دانش آموز برای ورود به کلاس‌های درس است. 

دانش‌آموزانی که تسلط کافی به زبان انگلیسی ندارند، بهتر است که حداقل 6 ماه قبل از شرکت در کلاس‌های درس به کلاس‌های انگلیسی مثل کلاس‌های EAL بروند تا بتوانند با درس‌ها هماهنگ شوند.

شرایط شرکت در آزمون برای دانش آموزان مقاطع مختلف 

 • آزمون تعیین سطح دانش آموزان سال‌های اول و دوم؛ دانش آموزان ابتدایی برای شرکت در آزمون می‌توانند یک روز از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر در محیط کلاس، زندگی واقعی را تجربه کنند و در همین روز یک در آزمون ساده‌ای که برای ارزیابی سواد و مهارت اعداد از آنها گرفته می‌شود شرکت کنند. اگر خواستید در روزهای غیر از مدرسه در آزمون شرکت کنید، نیازی به شرکت در کلاس نیست و آزمون توسط مدیر یا معلمان از دانش آموز گرفته می‌شود. 
 • آزمون تعیین سطح دانش آموزان کلاس سوم تا ششم؛ آزمون تعیین سطح از درس‌های انگلیسی و ریاضی گرفته می‌شود. این آزمون معمولاً حدود 2 تا 3 ساعت طول می‌کشد. آزمون تعیین سطح معمولاً از ساعت 9 صبح روزهای دوشنبه تا جمعه، به جز تعطیلات آخر هفته و تعطیلات رسمی انجام می‌شود.
 • دانش آموزان کلاس هفتم تا یازدهم باید در آزمون تعیین سطح از دروس انگلیسی و ریاضی شرکت کنند. این ارزیابی معمولاً 2 تا 3 ساعت طول می‌کشد. آزمون تعیین سطح از ساعت 9 صبح (از دوشنبه تا جمعه، به جز تعطیلات آخر هفته و تعطیلات رسمی) آغاز خواهد شد.
 

مقاطع تحصیلی مدرسه بین المللی کینگزلی

یکی از پیچیده‌ترین کارها، تغییر دوره تحصیلی فرزندان و یافتن مدرسه مناسب برای مقطع بعدی است. با انتخاب مدرسه بین المللی KINGSLEY از این مرحله گذر خواهید کرد و هرگز کاسه چه کنم در دست‌تان نمی‌گیرید. چون با یک فرمان، از پیش دبستان تا پیش دانشگاهی را می‌توانید در این مدرسه برانید و دوران تحصیلی پرخاطره‌ای داشته باشید.   

مقاطع تحصیلی مدرسه KINGSLEY
پیش دبستان 3 تا 5 سال
ابتدایی 6 تا 11 سال

دبیرستان (متوطه اولیه و تکمیلی)

12 تا 16 سال
پیش دانشگاهی A-LEVEL 17 تا 18 سال

آدرس مدرسه بین المللی کینگزلی

همان اندازه که کیفیت و امکانات آموزشی مدرسه اهمیت دارد، موقعیت مکانی و لوکیشن آن نیز مهم است. مدرسه بین المللی کینگزلی در یکی از مناطق خوش آب و هوای مالزی واقع شده است، که به راحتی به وسایل نقلیه عمومی دسترسی دارد. این مدرسه کمتر از 20 دقیقه رانندگی از کوتا دامانسرا، سوانگ جایا، پوچونگ و موارد دیگر فاصله دارد.

آدرس مدرسه بین المللی KINGSLEY :

KINGSLEY: Kingsley Hill, Persiaran Kingsley, Putra Heights, 47650 Subang Jaya, Selangor

برنامه درسی پیش دبستان یا سالهای اولیه (EYD)

برنامه درسی پیش دبستان یا سالهای اولیه

آموزش های دوران کودکی و پیش دبستان در رشد جسمانی، ذهنی، عاطفی، اعتقادی و اجتماعی کودکان نقش مؤثر و سازنده دارد. کودکان در این سن اثر پذیری زیادی از محیط آموزشی دارند. دوام تاثیرات آموزش‌هایی که در کودکی فراگرفته می‌شود، به اندازه تمام عمر است. در واقع استارت موفقیت‌های بعدی زندگی در همین دوران زده می‌شود. 

ماموریت اصلی مدرسه Kingsley نیز ارائه آموزش‌های با کیفیت عالی در محیطی مناسب و پویا است. تمرکز مهد کودک مدرسه Kingsley بر روی اصلاح رفتارهای شخصی، ارتباطات و زبان، حرکات فیزیکی، افزایش سواد، ریاضیات، درک جهان، طراحی و هنر بیانی است.

برنامه دوره دبستان مدرسه Kingsley

آموزش ابتدایی مربوط به سال‌های اولیه (EYD) است. در این سیستم دانش آموزان سال‌های اول تا ششم، ترکیبی از یادگیری‌های چند حسی و تجربی را دریافت می‌کنند. کلاس های درس توسط معلمان پرحوصله و دلسوز هدایت می‌شود.  

آموزش ابتدایی MLKIS نوعی آموزش تحت رهبری یادگیرنده است. مهارت‌های اصلی دوره ابتدایی شامل سوادآموزی، مهارت‌های گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن است! برنامه درسی دبستان به دو مرحله آموزشی مجزا تقسیم می شود: 

مرحله کلیدی 1

در مرحله اول، دانش آموزان با مهارت‌های یادگیری کلیدی، آشنا می شوند. برنامه کلیدی اول شامل دروس سرگرم کننده مانند انگلیسی، اعداد، علم، PSHE، موسیقی، هنر، تربیت بدنی و زبان خارجی است. از آنجا که گفتار و ارتباط برای رشد همه جانبه دانش آموزان ضروری است یادگیری زبان مالایی نیز به کودکان کمک می‌کند تا دو زبان پرکاربرد مالزی را یاد بگیرند و قادر به مکالمه با این دو زبان باشند.

برای آشنایی با بهترین مدارس بین المللی مالزی

کلیک کنید

مرحله کلیدی 2

مرحله کلیدی 2 شامل موضوعات گسترده ای مانند انگلیسی، ریاضیات، علوم، علوم انسانی، تاریخ و جغرافیا، ICT و PSHE می شود. این موضوعات پایه مورد نیاز در مرحله کلیدی 3 را تشکیل می دهند. 

دوره دبیرستان KINGSLEY 

هدف مسئولین مدرسه Kingsley انتقال دانش، ارزش‌ها و مهارت‌های اساسی به دانش‌آموزان و  شکل‌دهی حداکثر پتانسیل آنها است. برای رسیدن به این هدف، درس‌های تعاملی و جذاب طراحی شده‌اند. خدمات اجتماعی، فعالیت‌های تیم‌سازی و برنامه‌های مربی محور شخصیت دانش آموزان را قوی و پویا می‌سازد. 

با آموزش‌های متوسطه MLKIS دانش آموزان با مهارت‌ها و دانش لازم برای آزمون IGCSE کمبریج و امتحان سال یازدهم آماده می‌شوند. در سال‌های منتهی به این امتحان مهم، محیطی برای دانش آموزان فراهم می‌شود که به چالش کشیده شوند. تفکر انتقادی و تحلیلی داشته باشد و  تبدیل به متفکرانی با ارزش های والا شوند. درس‌های دوره دبیرستان مدرسه KINGSLEY به گونه‌ای طراحی شده‌ که از طریق روش‌های آموزشی نوآورانه‌ای مانند بحث، کار زوجی، ارائه، مناظره، سمینار، گفتگو، کار تحقیقاتی، پروژه‌ها، سفرهای میدانی یا گشت‌های آموزشی دانش آموزان تعامل زیادی با یکدیگر داشته باشند. 

دوره پیش دانشگاهی (A-Level)

A-LEVEL برنامه پیش دانشگاهی مالزی است که توسط موسسه معتبر آموزش بین المللی ارزیابی کمبریج (CAIE) انجام می‌شود. این برنامه برای دانشجویانی که علاقه مند به ادامه تحصیل در خارج از کشور هستند، مناسب‌ترین گزینه است. 

بورسیه تحصیلی A-Level School International Maple Leaf Kingsley بر اساس شایستگی به دانش آموزان ممتاز اعطا می‌شود. بورسیه تحصیلی به همه دانش‌آموزان با هر زمینه‌ای و هر طبقه‌ای داده می‌شود تا سفر تحصیلی بی دغدغه‌ای را در این مدرسه تجربه کنند. نکته‌ای که باید بدانید این است که این بورسیه محدود به 15 دانشجوی اول است.

بهترین زمان برای درخواست بورسیه: سپتامبر، ژانویه و آوریل است

اردو و سفرهای آموزشی مدرسه KINGSLEY 

سفرهای یادگیری مجموعه ای از تجربیات دنیای واقعی برای دانش آموزان ابتدایی و متوسطه است که یادگیری آکادمیک را با کاوش عملی ترکیب کرده و به آنها امکان می‌دهد با مسائل واقعی در مکان هایی که بازدید می کنند مقابله کنند.

دانش آموزان سطح ابتدایی به گشت و گذار روزانه می روند، در حالی که دانش آموزان سطح متوسطه سالانه در اردوهای شبانه شرکت می‌کنند.

مدرسه بین‌المللی همچنین به دانش‌آموزان در سال 8 و 9 فرصت‌هایی برای شرکت در برنامه‌های تبادل خارج از کشور با مدارس شریک ارائه می‌دهد که بستری منحصربه‌فرد برای گسترش دید جهانی آن‌ها فراهم می‌کند. این برنامه‌ها فرصت‌هایی را برای دانش‌آموزان فراهم می‌کند تا خود را در فرهنگ‌های جدید قرار دهند و بینش شخصی در مورد زندگی در دنیایی وسیع‌تر و متناسب با زمینه‌های خاص مورد علاقه و نیازهای یادگیری هر گروه از دانش‌آموزان را با تجربیات به دست آورند.

خوابگاه مدرسه KINGSLEY

زندگی خوابگاهی مثل یک سفر هیجان انگیز و پرخاطره است که تجربه یادگیری فرزند شما را در طول سال‌های مدرسه تکمیل می‌کند. هدف خوابگاه القای ارزش‌ها و شکل دادن به شخصیت دانش آموزان است. در خوابگاه مدرسه Kingsley، دانش آموزان یاد می‌گیرند چطور مستقل شوند.

محیطی مساعد برای یادگیری در خوابگاه فراهم است. جایی که دانش‌آموزان طیف متنوعی از فرصت‌ها را تجربه می‌کنند و تشویق می‌شوند تا آن را ارائه دهند! در سالن مسکونی، به دانش آموزان یک برنامه روزانه داده می‌شود، که با دقت توسط معلمان مدیریت می شود. 

تعطیلات پانسیون کینگزلی

خوابگاه  در تمام روزها باز است به جز:

 • تعطیلات مدرسه ترم 1 (دسامبر هر سال – 3 هفته).
 • تعطیلات مدرسه ترم 3 (ژوئیه – آگوست هر سال – 5 تا 6 هفته.
 • شبانه روزی ها باید در آخرین روز مدرسه ترم 1 و ترم 3 به خانه برگردند و دو روز قبل از بازگشایی مدرسه در ترم بعدی به خانه شبانه روزی کینگزلی گزارش دهند.

خوابگاه دبیرستان های مالزی

کلیک کنید

خدمات و امکانات مدرسه برای دانش آموزان خوابگاه

 • خدمات مشاوره برای دانش آموزان شبانه روزی
 • سرویس خشک شویی و اتو
 • تعویض و نظافت ملافه ها
 • خدمات بهداشتی برای مراقبت و پرستاری از دانش آموزان آسیب دیده
 • علاوه بر وعده غذایی ناهای و صبحانه، دانش آموزان خوابگاهی وعده های غذایی شام و آخر هفته دارند. 
هزینه خوابگاه مدرسه 
فول شبانه روزی ترم (اتاق یک نفره):  12,000 رینگیت در هر ترم
پذیرش کامل (اتاق دو نفره):  8,000 رینگیت در هر ترم
پانسیون روزانه (اتاق یک نفره):  8,800 رینگیت در هر ترم
پانسیون روزانه (اتاق دو نفره):  4,800 رینگیت در هر ترم
هزینه های دریافت شده شامل سفر/گردش، خشکشویی و غذا بعد از مدرسه و آخر هفته است.

امکانات مدرسه Kingsley

 • دو بلوک خوابگاهی
 • یک استخر شنا به اندازه المپیک
 • اتاق های ارکستر
 • اتاق های موسیقی
 • اتاق های رقص
 • زمین فوتسال
 • زمین های بازی
 • یک سالن چند منظوره
 • سالن بدنسازی
 • آزمایشگاه های زبان
 • آزمایشگاه های علمی
 • کافه تریا
 • ناهار خوری
 • سالن تیراندازی با کمان
 • آزمایشگاه های فناوری اطلاعات چند رسانه ای.

اخذ ویزای دانش آموزی مالزی

کلیک کنید

فعالیت های فوق برنامه (ECA)

در مدرسه بین‌المللی Maple Leaf Kingsley مالزی باشگاه‌ها و انجمن‌های زیادی را برای دانش‌آموزان وجود دارد تا با عضویت در آنها توانایی‌های خود را به چالش بکشانند.

ECA نقش مهمی در شکل دادن به علاقه دانش آموزان دارد و به آنها اجازه می دهد استعداد، خلاقیت و نوآوری خود را کشف کنند. باشگاه های مدرسه Kingsley از این قرار است: 

 • باشگاه هنرهای نمایشی مانند موسیقی، رقص و نمایش
 • گفتار، درام و نمایش
 • برنامه های ورزشی و تربیت بدنی

سؤالات متداول درباره مدرسه Maple Leaf Kingsley 

1- سیستم و برنامه آموزشی مدرسه بین المللی چیست؟

سطوح برنامه درسی مدرسه از مهد کودک تا سطوح A است. در این مدرسه برنامه درسی ملی انگلستان برای دانش آموزان سال 9 EYD ارائه می‌شود و برنامه درسی کمبریج IGCSE برای دانش آموزان سال 10 و 11 به دانش آموزان بین المللی و محلی ارائه می شود. 

2- مدرسه بین المللی Maple Leaf Kingsley از چه زمانی شروع به کار کرد؟

مدرسه بین المللی Kingsley در سپتامبر 2011 شروع به کار کرد.

3- مدرسه بین المللی Maple Leaf Kingsley در کجا واقع شده است؟

A3. مدرسه بین المللی Maple Leaf Kingsley در Kingsley Hills، Putra Heights، Subang Jaya، Selangor، مالزی واقع شده است، شهری آرام که محیطی عالی برای تحصیل فرزندانتان فراهم می کند.

4- فاصله مدرسه بین المللی Maple Leaf Kingsley تا فرودگاه چقدر است؟

مدرسه بین المللی Maple Leaf Kingsley حدود 40 دقیقه تا KLIA، 20 دقیقه تا Sunway Pyramid، 20 دقیقه تا فرودگاه سوبانگ و 40 دقیقه تا کوالالامپور فاصله دارد.

5-مساحت محوطه پردیس مدرسه بین المللی Maple Leaf Kingsley چقدر است؟

پردیس کینگزلی در زمینی به مساحت 6 هکتار، از جمله ساختمان ضمیمه، ساخته شده است.

6-حداکثر ظرفیت پردیس چقدر است؟

 این پردیس ظرفیت پذیرش بیش از 2600 دانش آموز را دارد. بیش از 100 کلاس درس برای پذیرایی از همه دانش آموزان وجود دارد.

تحصیل تضمینی در مدارس بین المللی مالزی

مشاوره شریف؛ باسابقه‌ترین و تخصصی‌ترین مرجع تحصیل در خارج از کشور است که به صورت تخصصی تنها در کشور مالزی فعالیت دارد. ما بزرگترین مجری خدمات تخصصی به ایرانیان در کشور مالزی هستیم.

اگر به دنبال دریافت اطلاعات دقیق درباره مدارس و دانشگاه های مالزی هستید با ما تماس بگیرید. بانک اطلاعاتی ما اطلاعات کاملی از ساختار مدارس، دانشگاه ها و کالج های زبان مالزی را در اختیارتان قرار می‌دهد. 

مشاوره شریف، مجری دریافت انواع ویزای مالزی از جمله ویزای تحصیلی، همراه، MM2H و غیره است.

و در یک کلام ما می‌توانیم به شما کمک کنیم از مزایای تحصیل در مالزی برخوردار شوید. 

همین حالا تماس بگیرید۲۲۸۴۰۱۴۰ – ۰۲۱

منبع:

/www.kingsley.edu.my/ki/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *