تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
ویزای سوشیال مالزی

ویزای سوشیال مالزی

زمان مطالعه: 5 دقیقه
4.9/5 - (258 امتیاز)

ویزای سوشیال مالزی را از ما بخواهید! ما در مرکز تخصصی شریف اِستادی با همکاری مستقیم سفارت مالزی در تهران، فوری و بدون واسطه، فقط در 1 تا 2 روز کاری و با کمترین قیمت ویزای سوشیال‌ شما را می‌گیریم. فقط کافیست با شماره ۱۴۰ ۸۴۰ ۲۲ – ۰۲۱ تماس بگیرید و پاسپورت‌ خود را به همراه یک قطعه عکس، به ما تحویل دهید.

شریف اِستادی؛ با بیش از دو دهه تجربه همکاری با سفارت مالزی، قوی‌ترین ایجنت دریافت ویزای مالزی در ایران است. 

ویزای فوری مالزی

5050 720 0935

۱۴۰ ۸۴۰ ۲۲ – ۰۲۱

 

play-rounded-fill

ویزای سوشال مالزی چیست؟

ویزای سوشال مالزی

ویزای سوشیال مالزی یک نوع ویزای بازدید اجتماعی بدون مرجع است که امکان اقامت شما در مالزی را برای 60 روز فراهم می‌کند. ویزای سوشال مالزی به صورت یکبار ورود با اعتبار 3 ماه صادر می‌شود و فقط یکبار برای مدت دو ماه قابل تمدید است؛ بنابراین با ویزای سوشیال مالزی می‌توانید برای 4 ماه در مالزی اقامت داشته باشید.

ویژگی های ویزای سوشیال مالزی از این قرار است:

 • سوشال نوعی ویزای مالزی با اعتبار دو ماهه است.
 • برای تمام افرادی که قصد اقامت بیش از 14 روز در مالزی را دارند، صادر می‌شود.
 • این ویزا یکبار ورود می‌باشد.
 • قابلیت تبدیل به سایر ویزاهای مالزی را ندارد.
 • بعد از ورود به خاک مالزی ویزای سوشال قابلیت تمدید برای دو ماهه دیگر را دارد.
 • ویزای سوشال فقط از کشور مبدأ دارنده پاسپورت صادر می‌شود.

ویزای سوشیال مالزی برای چه افرادی صادر می‌شود؟

شرط اصلی برای دریافت ویزای سوشیال مالزی، داشتن دلایل کافی برای ورود و اقامت در مالزی به مدت حداکثر 2 ماه است. بنابراین ویزای سوشیال برای افرادی با اهداف زیر صادر شود:

 • گردشگران و توریست هایی که مایل‌اند بیشتر از دو هفته در مالزی بمانند و به گردش و تفریح بپردازند.
 • دانشجویانی که از دانشگاه های مالزی پذیرش گرفتند و باید برای ثبت نام و دریافت ویزای تحصیلی مالزی  وارد این کشور شوند.
 • دانش آموزانی که از مدارس مالزی پذیرش گرفته‌اند و باید برای ثبت نام و اخذ ویزای دانش آموزی وارد مالزی شوند.
 • والدین و همراهان متقاضیان تحصیل در مالزی برای اخذ ویزای همراه باید وارد مالزی شوند.
 • متقاضیان اقامت مالزی خانه دوم که باید برای اخذ ویزای MM2H وارد مالزی شوند.
 • برای افرادی که برای ثبت شرکت یا کار در این کشور به ویزای کار مالزی نیاز دارند.
 • برای افرادی که با هدف سرمایه گذاری در مالزی قصد دارند به مالزی سفر کنند.

توجه! از ژانویه 2024 تمام افرادی که با هر نوع ویزایی وارد مالزی می‌شوند،باید 3 روز قبل از ورود، فرم آنلاین کارت ورود به مالزی (MDAC) را تکمیل کنند.

فرم کارت ورود دیجیتال مالزی (MDAC)

اینجا رو کلیک کن

مدت اعتبار ویزای سوشیال مالزی

ویزای سوشیال مالزی یک ویزای دو ماهه است؛ بنابراین قبل از اتمام مهلت 60 روزه باید به وطن بازگردید. البته لازم است بدانید که اعتبار ویزای سوشال مالزی از لحظه صدور، 3 ماه است؛ بنابراین شما 3 ماه مهلت دارید تا وارد خاک مالزی شوید. از این جهت باید زمان سفرتان را بر حسب اعتبار ویزا و مدت اقامت‌تان در مالزی مشخص کنید. با ویزای سوشیال فقط یکبار می‌توانید وارد مالزی شوید و پس پایان اعتبار باید مجدد درخواست ویزای سوشیال بدهید.

توجه! متقاضیانی که قصد دارند ویزای سوشیال خود را تمدید کنند، باید حداقل 10 روز قبل از اتمام اعتبار ویزای سوشال از طریق شریف اِستادی اقدام کنند. اخذ ویزای سوشیال مالزی و تمدید آن از طریق مشاوره شریف، به صورت کاملاً تضمینی و بدون ریجکتی خواهد بود؛ کافیست به ما اعتماد کنید.

ویزای سوشال مالزی

مراحل اخذ ویزای دو ماهه مالزی

مراحل اخذ ویزای توریستی بلند مدت مالزی چندان پیچیده نیست! سوشیال نوعی ویزای یکبار ورود بدون مرجع است که توسط سفارت مالزی در تهران صادر می‌شود. به این طریق که ابتدا باید فرم درخواست ویزا را تکمیل و به همراه مدارک متقاضی به سفارت ارسال کنیم. ما در شریف اِستادی بدون هیچ واسطه‌ای به طور مستقیم با سفارت مالزی همکاری و ویزای شما را در کوتاه‌ترین زمان دریافت می‌کنیم. پس فقط کافیست مراحل زیر را انجام دهید:

 • لیست مدارکی که در اختیارتان می‌گذاریم را تهیه و به شریف اِستادی تحویل دهید.
 • هزینه ویزا را بپردازید.
 • ویزای خود را دریافت کنید.

فرآیند صدور ویزای شما طبق روال اداری، 4 تا 7 روز کاری زمان خواهد برد. این درحالی است که برای مشتریان شریف اِستادی فقط در کمتر از 48 ساعت به صورت تضمینی زمان خواهد برد.

اخذ ویزای فوری مالزی

اینجا رو کلیک کن

مدارک لازم جهت اخذ ویزای سوشال مالزی 2024

مدارکی که برای اخذ ویزای سوشال مالزی باید به شریف اِستادی تحویل دهید شامل:

 1.  *اصل پاسپورت
 2. یک قطعه عکس

توجه!  در زمان تحویل مدارک به شریف اِستادی، مهم است که پاسپورت شما حداقل 8 ماه اعتبار داشته باشد. در غیر اینصورت باید ابتدا پاسپورت خود را تمدید و سپس برای اخذ ویزای سوشیال مالزی اقدام کنید. از آنجایی که مهر ویزای سوشال روی پاسپورت شما درج می‌شود، باید حتما اصل پاسپورت خود را به ما تحویل دهید.

در مالزی با پول نمی‌شود زمان را خرید؛ اما با ویزای سوشیال می‌توانید زمان بیشتری را برای گردش و تفریح در مالزی بخرید!

هزینه ویزای سوشیال مالزی

هزینه ویزای سوشیال مالزی

هزینه‌های مربوط به درخواست ویزای سوشیال مالزی یکی از موارد مهمی است که باید قبل از آغاز فرآیند درخواست در نظر گرفته شود. این هزینه‌ها می‌تواند بر اساس عوامل مختلف و خدمات اضافی درخواستی متفاوت باشد. همچنین، ممکن است هزینه‌های جانبی دیگری نیز وجود داشته باشد، مانند هزینه‌های پردازش مدارک یا هزینه‌های بیمه سفر.

در حالی که بودجه‌بندی برای هزینه‌های ویزای سوشیال مالزی اهمیت دارد، توجه به جزئیات و دقت در پر کردن فرم‌های درخواست نیز بسیار مهم است. ارائه اطلاعات دقیق و صحیح و اطمینان از اینکه تمام مدارک لازم ضمیمه شده‌اند، می‌تواند از بروز هرگونه تاخیر یا نیاز به پرداخت هزینه‌های اضافی جلوگیری کند. خوشبختانه، درخواست ویزای سوشیال از طریق شریف اِستادی، علاوه بر اینکه پروسه درخواست ویزا را صد در صد با موفقیت به انجام می‌رساند، هزینه های جانبی شما را کاهش می‌دهد. همچنین هزینه ویزای سوشیال از طریق شریف اِستادی با کمترین قیمت موجود در ایران برای‌ شما محاسبه می‌گردد. ما قیمت را تضمین می‌کنیم، فقط کافیست تماس بگیرید.

اخذ ویزای سوشیال زیر قیمت!

کلیک کنید

آیا می‌توان ویزای سوشیال مالزی را تمدید کرد؟

ویزای سوشیال مالزی فقط یکبار و به مدت 60 روز قابل تمدید است. بنابراین با این ویزا می‌توانید برای 4 ماه در مالزی اقامت داشته باشید. مراحل تمدید ویزای سوشیال از طریق شریف اِستادی انجام خواهد شد. برای تمدید فقط کافیست اصل پاسپورت خود را در اختیار ما قرار دهید.

ویزای دوماهه مالزی برای اولین بار به صورت مهر سوشیال بر پاسپورت است. ولی پس از تمدید، تبدیل به استیکر یا برچسبی می‌شود که روی پاسپورت متقاضی الصاق می‌شود.

چند توصیه که در فرودگاه مالزی به کارتان می‌آید!

توصیه اول:هنگام ورود به فرودگاه مالزی اگر مسئول ویزا دلیل سفر شما را جویا شد اعلام کنید که به جهت سفر توریستی یا دیدن اقوام و دوستان این ویزا را تهیه نموده‌اید و حتما به مهری که درج می‌شود توجه کنید. این احتمال هست که مسئول مربوطه صفحه ویزای شما را روئیت نکند و سند سوشیال را به اشتباه 14 روزه درج کند (حتما صفحه ویزا را باز کنید و پاسپورت را تحویل دهید). اگر هر گونه اشتباهی بود درخواست کنید تصحیح شود؛ زیرا شما حتما به اقامت بیشتر از 2 هفته نیاز خواهید داشت.
توصیه دوم! حتما پول نقدی حدود 1000 دلار همراه داشته باشید طبق قانون مالزی هر فردی باید هزینه های سفر را همراه داشته باشد در غیراینصورت احتمال دیپورت شدن وجود دارد.

پاسخ به سؤالات شما

1- برای تمدید دوماهه ویزای سوشیال از چه زمانی می‌توانیم اقدام کنیم؟

از زمانی که مهر ورود را دریافت کردید تا 10 روز مانده به اتمام ویزا، ما می‌توانیم ویزای سوشال شما را تمدید کنیم.

2- ویزای سوشیال مالزی چند روزه است؟

با ویزای سوشال میتونی 60 روز تو مالزی بمونی و دیگه دلهره ای نداری که زودتر برگردی. از طرفی بخاطر کم بودن اعتبار ویزای توریستی مالزی به صرفه تره که سوشال بگیری.

3-چگونه می‌توانیم ویزای دوماهه مالزی بگیریم؟

پیشنهاد می‌کنیم برای صرفه جویی در زمان و هزینه، کلیه امور مرتبط به اخذ ویزای سوشال مالزی را به همکاران ما در شریف اِستادی بسپارید.

4- آیا می‌توان برای گشت و گذار در مالزی، بجای ویزای توریستی، ویزای سوشال گرفت؟

بله؛ با توجه به اینکه ویزای سوشال دو ماهه نوعی ویزای بازدید اجتماعی است و از اعتبار بیشتری نسبت به ویزای توریستی (14 روز) برخوردار است، بهتر است از ویزای سوشال دو ماهه مالزی استفاده کنید.

۵- برای دریافت ویزای سوشال مالزی باید چند روز منتظر بمانیم؟

روند عادی دریافت ویزای سوشال مالزی از طریق شریف اِستادی 3 تا 5 روز کاری است. اگر مایل به دریافت ویزای سوشال فوری هستید، می‌توانیم کمتر از 48 ساعت ویزا بگیریم.

6-آیا برای کودکان زیر 5 ساله می توان ویزای دوماهه مالزی یا پاس بازدید اجتماعی طولانی مدت گرفت؟

ویزای سوشیال مالزی رو میتونین برای تمام اعضای خانواده حتی بچه‌های زیر 5 سال هم بگیرین.

صدور ویزای سوشال خیلی فوری در 24 ساعت

اگر برای اخذ ویزای سوشال فوری اینجایید، پس ما متعهدیم تا نیاز شما را در خصوص آنچه که شما را به اینجا کشانده برطرف کنیم و پیشاپیش از اینکه مشاوره شریف را انتخاب نموده‌اید سپاس گذاریم.

مشاوره شریف به پشتوانه‌ی بیش از دو دهه تلاش و تجربه در زمینه‌ی اخذ ویزای سوشیال مالزی با به‌روزترین اطلاعات کارشناسی و پیگیری‌های‌ مداوم، آماده‌ی خدمت‌رسانی است.

ما برای تمامی متقاضیان در تهران، شهرستان‌ها و همه گروه‌های سنی بدون هیچ نوع محدودیت، خدمات اخذ ویزای سوشیال مالزی را با ارزان ترین قیمت در سراسر ایران فقط طی 3 روز کاری ارائه می‌دهیم. همچنین؛ مفتخریم که به پشتوانه 20 سال اعتبار و همکاری مستقیم با سفارت مالزی، می‌توانیم برای متقاضیانی که نیاز به ویزای خیلی فوری دارند، در کمتر از 24 ساعت ویزای سوشال مالزی بگیریم.

همین حالا تماس بگیرید۲۲۸۴0140 – ۰۲۱

یک دیدگاه

 1. مشاوره شریف

  سلام و عرض ادب سینای عزیز
  باید برایتان بگوییم که ویزای سوشال مالزی یک بار ورود بوده و در صورت خروج از کشور مالزی حتی اگر هنوز تاریخ ویزایتان به پایان نرسیده باشد اجازه بازگشت به این کشور را ندارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Hide picture