تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
منو
مشاوره شریف پلی بسوی مدارس بین‌المللی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.
ویزای سوشیال مالزی

اخذ ویزای سوشیال از سفارت مالزی

آیا می‌دانید با اخذ ویزای سوشیال از سفارت مالزی، می توانید بیش از دو هفته در مالزی بمانید! مسائل مرتبط با مهاجرت مالزی گاهی پیچیده به نظر می‌رسد، به ویژه زمانی‌ که شما به اندازه کافی از قوانین و شرایط اخذ اقامت مالزی، آگاهی نداشته باشید! طبق قوانین جدید، اگر قصد سفر به مالزی و اقامت بیشتر از دو هفته را دارید، باید ابتدا ویزای سوشیال بگیرید. اینجا در مورد ویزای سوشیال مالزی و نحوه‌ی اخذ آن مفصل‌تر صحبت می‌کنیم.

مشاوره شریف؛ مجری توانمند و مورد اعتماد شما در پرونده‌های اقامت مالزیست.

مهاجرت آسان به مالزی با ویزای سوشیال (ویزای دو ماهه مالزی)

با مطالعه دقیق قوانین کشور مالزی می‌بینیم؛ حکومت مالزی از دیگر کشورها مستثنی نیست.

با وجود اینکه مالزی پذیرای تعداد زیادی از افراد خارجی می‌باشد، همواره مراقب است تا افزایش مهاجران بر روی میزان توازن جمعیت آنها تاثیر نداشته باشد. در این راستا طبق قوانین جدید؛ از اکتبر ۲۰۱۳ ویزای توریستی ایرانیان که قبلا ۹۰ روز بود به ۱۴ روز کاهش یافت. بنابراین اگر با ویزای توریستی مالزی قصد ورود به این کشور را دارید، اقامت خود را حداکثر برای دوهفته در نظر بگیرید.

خبر خوش اینکه؛ دولت مالزی برای متقاضیانی که قصد اقامت بیش از دو هفته را دارند نیز تدابیری اندیشیده است. با اخذ ویزای سوشیال مالزی می‌توانید اقامت خود را برای مدت بیشتری،حداکثر تا دوماه افزایش دهید.

بنابراین اگر قصد سفر به مالزی و اقامت بیشتر از دو هفته را دارید، باید برای اخذ ویزای سوشیال از سفارت مالزی در تهران اقدام نمایید.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای دو ماهه مالزی

متقاضیان می‌توانند مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای مالزی، شامل:

1- گواهی بانکی به مبلغ ۸ تا ۱۰ میلیون تومان

2 – یک قطعه عکس

3 – اصل پاسپورت

4 – هزینه‌ی تقاضای ویزا

5 – کپی رزرو بلیط

را به آدرس ما در دفتر تهران ارسال ‌نمایند تا جهت اخذ ویزای آنان اقدامات لازم صورت گیرد.

اخذ ویزای سوشیال مالزی در کمتر از یک هفته

همین حالا تماس بگیرید۲۲۷۷۹۴۶۲ – ۰۲۱

اخذ ویزای تحصیلی در مالزی

گفتنی است؛ اگر جویای تحصیل در مالزی هستید باید خاطرنشان کنیم؛ شما نمی‌توانید مانند گذشته وارد مالزی شده و درخواست ویزا دهید، چرا که باید قبل از ورود به مالزی نامه‌های مورد نیاز ویزا را دریافت نمایید.

لازم به ذکر است؛ پیش از این، دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مالزی را داشتند، می‌توانستند با ویزای توریستی ۱۴ روزه وارد مالزی شوند و سپس ویزای خود را به ویزای تحصیلی مالزی تغییر دهند. این در حالی است که طبق قوانین جدید دانشجویان دیگر نمی‌توانند طبق روال سابق، وارد مالزی شوند و باید پیش از عزیمت به مالزی نسبت به دریافت نامه‌ی ویزای صادر شده از اداره مهاجرت اقدام کنند.

ویزای تحصیلی مالزی

مراحل اخذ ویزای دانشجویی مالزی

طبق قوانین جدید اخذ ویزای دانشجویی در زمان پاندمی (2021)، تمامی دانشجویان و دانش‌آموزان بین‌المللی باید نامه‌ی تأییدیه ویزا یا VDR را قبل از ورود به مالزی دریافت کنند.

VDR؛ به معنای صدور ویزا توسط سفارت اتباع خارجی مالزی می‌باشد که به شهروندان خارجی بعد از تأیید ویزا توسط اداره مهاجرت، اجازه ورود می‌دهد.

پروسه‌ی اخذ نامه‌ی تأییدیه ویزا یا VDR دارای ۳ مرحله است:

  • مرحله اول: دانشجویان باید ابتدا از اداره مهاجرت تأییدیه ویزا دریافت کنند.
  • مرحله دوم: اگر موفق به دریافت نامه تاییدیه ویزا شدند باید ویزای سوشیال از سفارت مالزی در تهران دریافت نمایند.
  • مرحله سوم: دانشجویان بعد از دریافت ویزا از سفارت که اعتبار آن بین ۳ تا ۴ هفته است، باید وارد مالزی ‌شوند.

لازم به ذکر است؛ در زمان ورود در فرودگاه، مهر یک ماهه روی پاسپورت دانشجویان درج می‌شود.
در این زمان دانشجویان باید سریعاً در دانشگاه ثبت‌نام نموده و ویزای دانشجویی خود را دریافت کنند.

متقاضیان پس از ثبت‌نام و ارائه‌ی مدارک مورد نیاز، کمتر از یک ماه، برچسب ویزای دانشجویی را دریافت خواهند کرد.

مشاوره شریف؛ مجری و راهنمای اخذ ویزای تحصیلی مالزی

همین حالا تماس بگیرید۲۲۷۷۹۴۶۲ – ۰۲۱

سوالات متداول درباره ویزای سوشیال مالزی

۱- ویزای سوشیال مالزی چه کاربردی دارد؟

از اکتبر ۲۰۱۳ ویزای توریستی ایرانیان که قبلا ۹۰ روز بود به ۱۴ روز کاهش یافت. اگر قصد سفر به مالزی و اقامت بیشتر از دو هفته را دارید، باید ابتدا ویزای سوشیال دریافت نمایید.

۲-چگونه می‌توانیم ویزای سوشیال مالزی بگیریم؟

شما می‌توانید با مراجعه به سفارت مالزی اقدام به اخذ ویزای سوشیال کشور مالزی کنید یا برای صرفه جویی در زمان و هزینه، کلیه امور مرتبط به اخذ ویزا را به همکاران ما در مشاوره شریف بسپارید.
اخذ ویزای سوشیال مالزی در کمتر از یک هفته

اگر شما نیازمند اقامت در مالزی برای بیش از دو هفته هستید، می‌توانید برای اخذ ویزای سوشیال از سفارت مالزی در تهران اقدام کنید. البته با توجه به پروسه‌ی زمان‌بر بودن اخذ ویزا، پیشنهاد می‌کنیم گرفتن ویزای سوشیال مالزی را به مشاوره شریف بسپارید.

مشاوره شریف به پشتوانه‌ی قریب به ۱۵ سال تلاش و تجربه در زمینه‌ی اخذ ویزای تحصیلی و اقامت مالزی،با به‌روزترین اطلاعات کارشناسی و پیگیری‌های‌ مداوم آماده‌ی خدمت‌رسانی است.

ما برای تمامی متقاضیان در تهران، شهرستان‌ها و همه گروه‌های سنی بدون هیچ نوع محدودیت، خدمات اخذ ویزای سوشیال مالزی را در کمتر از یک هفته ارائه می‌دهیم.

همین حالا تماس بگیرید۲۲۷۷۹۴۶۲ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *