تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.
تحصیل در مقطع دبیرستان مالزی

شرایط تحصیل دبیرستان در مالزی | بهترین مدارس مقطع متوسطه مالزی

4.7/5 - (6 امتیاز)

تحصیل دبیرستان در مالزی مقدمه ورود به دانشگاه های معتبر دنیا است. اگر برای تحصیل دبیرستان­ های مالزی آماده‌اید، خواندن این مقاله را از دست ندهید! در ادامه شما را با انتخاب مناسب‌ترین مدرسه برای تحصیل دوره متوسطه تکمیلی در کشور مالزی راهنمایی می‌کنیم.

مشاوره شریف؛ مجری و راهنمای شما در زمینه‌ی اخذ پذیرش مدارس ابتدایی تا دبیرستان مالزی، ثبت‌نام و اخذ ویزای تحصیلی است.

دلت می خواد تحصیل در مالزی رو از دبیرستان شروع کنی؟

اینجا رو کلیک کن

چرا تحصیل دبیرستان­ در مالزی را پیشنهاد می‌دهیم؟

تحصیل در مدارس بین المللی مالزی با رتبه‌های برتر آموزشی منجر به اخذ مدرک دیپلم و پیش‌دانشگاهی با اعتبار جهانی می‌شود. همان چیزی است که مشتاقان تحصیل دبیرستان‌ در مالزی به دنبال آن هستند!

این برگ برنده پیش‌زمینه‌ی قابل ملاحظه‌ای برای ورود به دنیای دانشجویی در برترین دانشگاه‌های دنیا است. از دلایلی که برای انتخاب تحصیل در مالزی و مقطع دبیرستان‌ می‌توان لحاظ کرد:

 1. امنیت تحصیلی در کشوری زیبا، مدرن و دانش محور
 2. استانداردهای تحصیلی بالا در دبیرستان‌های مالزی  
 3. کیفیت بالای آموزش و مدارک معتبر بین‌المللی

۵ مزیت تحصیل دبیرستان­ های مالزی

تحصیل مقطع دبیرستان در مالزی

مزایای زیادی وجود دارد که دانش‌آموزان را برای تحصیل دبیرستان­ های مالزی دعوت می­‌کند.

 1. به نظرتان مدرک تحصیلی معتبر مدارس بین المللی مالزی در مقطع متوسطه که مورد تأیید دانشگاه­‌های معتبر دنیا است، دلیل خوبی برای این میل و اشتیاق نیست؟
 2. تحصیل به زبان انگلیسی در دبیرستان‌های مالزی که نیازی هم به داشتن مدرک زبان ندارد، مزیتی است که نمی­‌توان از آن چشم‌ ­پوشی کرد.
 3. هزینه‌های پایین زندگی و تحصیل در مالزی در مقایسه با امکانات آموزشی در سطح بالا، یکی از دلایل محکم و قاطع برای متقاضیان تحصیل در این مقطع به شمار می­‌رود.
 4. جالب است بدانید، یکی از ساده‌­ترین روش­‌های ورود به مالزی از طریق تحصیل دبیرستان­ های مالزی است. در واقع اخذ ویزای تحصیلی مالزی نیز یکی از راه­‌های ورود به این کشور استوایی است.
 5. همچنین؛ دانش‌آموزان فارغ‌التحصیل از مقطع متوسطه به راحتی می‌توانند برای تحصیل کارشناسی و سایر دانشگاه‌های مطرح جهانی آماده شوند.

سن مجاز برای تحصیل دبیرستان­ های مالزی

یادگرفتن دروس و مهارت‌های مقطع دبیرستان، همراه با شور و اشتیاق نوجوانی است که مایه موفقیت می‌شود. تحصیل دبیرستان­ های مالزی هم مثل همه جای دنیا محدود به سنین نوجوانی است. سن مجاز دانش آموزان برای تحصیل در مدارس مالزی از ۱۳ تا ۱۸ سالگی است. مقاطع تحصیل ابتدایی تا متوسطه در مالزی به این شرح است:

 • در مالزی دانش آموزان از 5 سالگی وارد مدرسه ابتدایی شده و تا 11 سالگی، کلاس اول تا ششم را می‌خوانند. 
 • دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ ساله وارد مقطع متوسطه مالزی می‌شوند. دبیرستان در مالزی شامل ۲ دوره مقدماتی و تکمیلی است. 
 • دانش آموزان مقطع متوسطه مالزی از ۱۳ تا ۱۵ سالگی باید در دبیرستان درس بخوانند.
 • دانش آموزان ۱۵ تا ۱۸ ساله، تحصیلات متوسطه تکمیلی را سپری می‌کنند.
 • تحصیل پیش دانشگاهی در مالزی از ۱۸ سالگی شروع می‌شود.  
آشنایی با انواع دبیرستان های مالزی 

دانش آموزانی که در مدارس مالزی درس می‌خوانند می‌توانند برای مقطع دبیرستان یکی از این ۳ دسته از مدارس را انتخاب کنند: 

 1. دبیرستان های دولتی مالزی
 2. دبیرستان های بین المللی مالزی
 3. مدارس شبانه روزی مالزی

تحصیل در دبیرستان‌های دولتی مالزی، مخصوص دانش آموزان ملی و بومی این کشور است. زبان اصلی آموزشی این مدارس هم باهاسا مالایی است و دانش آموزان خارجی اجازه تحصیل در مداس دولتی را ندارند. تحصیل در دبیرستان‌های دولتی مالزی رایگان است.

بهترین مدارس مالزی برای دانش آموزان ایرانی

دانش آموزان ایرانی برای تحصیل در مالزی، باید مدارس بین المللی را انتخاب کنند. این مدارس چون با بودجه خصوصی اداره می‌شوند، هزینه بیشتری نسبت به سایر مدارس دارند.

باید بدانید مدارس بین المللی مالزی، تحت نظر آموزش و پرورش این کشور اداره می‌شوند و موظف به رعایت ضوابط و قوانین دولتی هستند. دبیرستان های بین المللی مالزی، امکانات و شرایط مطلوبی برای دانش آموزان ایرانی دارند.

وجود خوابگاه مدارس مالزی مزیتی است که این دسته مدارس را برای تحصیل دانش آموزان ایرانی در مقطع متوسطه مناسب کرده است.

تحصیل در مدارس شبانه روزی مالزی هم برای دانش آموزان ممتاز و با شرایط خاص است. برای ثبت نام در مدارس شبانه روزی مالزی باید نمره اخلاق و انضباط بالایی داشته باشید. 

تاریخ ثبت نام برای تحصیل دبیرستان در مالزی 2023

تاریخ ثبت نام دبیرستان های بین المللی مالزی هم ماجرای خودش را دارد. جانمان برایتان بگوید که مدارس مالزی در مقطع ابتدایی تا دبیرستان، تحت سیستم های آموزشی مختلفی مدیریت می‌شوند.

تفاوت در تاریخ ثبت نام مدارس مالزی، مربوط به همین سیستم آموزشی است. برای مثال مدارسی مانند مدرسه ماهسا و نکسوس که با سیستم بریتانیایی اداره می‌شوند در هر سال تحصیلی 3 ترم دارند. مدارسی که با سیستم کانادایی اداره می‌شوند در هر سال تحصیلی 2 ترم دارند. 

 • تاریخ ثبت‌نام دانش آموزان برای تحصیل دبیرستان­ های مالزی در مقطع متوسطه سال 2023 از 17 فوریه تا 17 مارس آغاز می‌شود.
 • تاریخ ثبت نام دبیرستان های مالزی که در هر سال تحصیلی 2 ترم دارند، مانند مدرسه بین المللی سان وی  تقریباً در اکتبر هر سال شروع می‌شود.
 • ترم اول مقطع متوسطه مالزی معمولاً از اوایل ژانویه شروع می‌شود و در پایان ماه می به پایان می‌رسد.
 • اواسط ماه مارس یک استراحت کوتاه میان ترمی به مدت یک هفته برای دانش آموزان در نظر گرفته می‌شود. 

هزینه تحصیل مقطع دبیرستان در مالزی

هزینه تحصیل مقطع دبیرستان در مالزی بستگی به فاکتورهای زیادی دارد. همان طور که قبلاً اشاره شد تحصیل در دبیرستان‌های بین المللی مالزی با صرف هزینه‌های بیشتری همراه است. به طور متوسط برای تحصیل در مدارس مقطع متوسطه باید سالانه مبلغی بین 5 تا 15 هزار دلار در نظر بگیرید. 

ناگفته نماند این هزینه در مقایسه با بسیاری از کشورهای اروپایی، بسیار مقرون به صرفه است. به طوری که دانش آموزان مالزی، در مدارسی با امکانات یکسان و کیفیت آموزش همتراز با مدارس اروپایی و کانادایی، اما با هزینه‌ه­ای بسیار کمتر تحصیل می‌کنند.

اگر قصد استفاده از خوابگاه دبیرستان های مالزی را دارید باید رقمی بیشتر از این مبلغ را در نظر بگیرید. برای نمونه تحصیل در دبیرستان بین المللی سان وی همراه با استفاده از خدمات خوابگاهی 20 هزار دلار برای هر ترم است.

هزینه تحصیل در مدارس مالزی

کلیک کنید

مدارک لازم برای تحصیل دبیرستان­ های مالزی

افراد موفق صرفاً انسان‌های نابغه‎‌ای نیستند، آنها کسانی هستند که هر کاری را در زمان و مکان درست انجام می‌دهند. برای موفقیت و تحصیل دبیرستان­ های مالزی باید زمان مناسب برای ثبت نام را از دست ندهید. ضمن آن که مدارک لازم را به سرعت تهیه کنید تا از قافله آموزشی جا نمانید. مدارک لازم برای تحصیل دبیرستان در مالزی جهت اطلاع شما که جزو موفق‌ترین‌ها هستید: 

 • ترجمه ریزنمرات 3 سال آخر دانش آموز
 • اصل و کپی ترجمه شده پاسپورت دانش آموز و والدین
 • عکس دانش آموز و والدین
 • ترجمه شناسنامه دانش آموز با مهر سفارت مالزی در تهران
 • ترجمه سند ازدواج یا طلاقنامه والدین با مهر سفارت مالزی در تهران

مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل در مقطع دبیرستان مالزی

در بی کرانه‌ای که شما قصد تحصیل دبیرستان در آن دارید همه چیز مطابق میل‌تان فراهم شده است. حتی اگر زبان انگلیسی هم نمی‌دانید خیلی نگران نباشید. چون شرط لازم برای ثبت نام فرزندتان در مقطع دبیرستان مالزی، داشتن مدرک زبان نیست. اما برای درس خواندن در کشور مالزی باید زبان انگلیسی بدانید. نکته جالب توجه تحصیل در مالزی این است:

در مدارس و دانشگاه های مالزی فرصتی برای دانش آموزان و دانشجویانی که مدرک زبان انگلیسی ندارند فراهم شده تا قبل از شروع تحصیل، آموزش‌های لازم زبان انگلیسی را فرا بگیرید. 

خبر خوب این که در بسیاری از مدارس بین المللی مالزی، کلاس‌های آمادگی زبان انگلیسی برای دانش آموزان برگزار می‌شود تا آمادگی لازم برای حضور در کلاس‌ها را پیدا کنند. 

تحصیل دبیرستان در مالزی با اخذ ویزای تحصیلی دانش آموزی 

برای تحصیل در مالزی باید ویزای تحصیلی داشته باشید و برای تحصیل دبیرستان­ های مالزی هم نیاز به ویزای تحصیلی دانش آموزی مالزی دارید. می‌دانید تفاوت این دو ویزا در چیست؟

مهم‌ترین فرق میان این دو نوع ویزای مالزی در سن دارندگان است. ویزای تحصیلی دانش آموزی مالزی برای دانش آموزان 5 تا 17 ساله است. و ویزای تحصیلی دانشجویی برای افراد بالای 18 سال صادر می‌شود.

اگر به دنبال شباهت این 2 نوع ویزا هستید باید بدانید با داشتن هر 2 نوع ویزای مالزی می‌توانید ویزای همراه مالزی بگیرید و اوقات تحصیلی خوشی در کنار عزیزانتان داشته باشید. 

مدت اعتبار ویزای دانش آموزی مالزی مانند ویزای دانشجویی یک ساله بوده و در طول دوران تحصیل قابل تمدید است. تمدید و زمان اعتبار ویزای همراه نیز کاملاً وابسته به ویزای دانش آموزی مالزی است و همزمان با آن ویزا اعتبار آن تمدید می‌شود. و در نهایت خوب است بدانید ویزای دانش آموزی برای تحصیل دبیرستان در مالزی چند بار ورود است. 

راهنمای اخذ ویزای دانش آموزی مالزی

کلیک کنید

تحصیل پیش‌دانشگاهی در دبیرستان های مالزی؟

تحصیل پیش‌دانشگاهی در مالزی، دوره‌ه­ای یک تا دو ساله است که به منزله سال دوازدهم محسوب می‌شود. به دانش‌آموزانی که این دوره را با موفقیت به اتمام برسانند، دیپلم کانادایی با اعتبار جهانی داده می­‌شود. مدرسه بین‌المللی سان وی مالزی، بهترین گزینه برای تحصیل پیش‌دانشگاهی و اخذ مدرک CIMP است.

امکان تحصیل پیش دانشگاهی یا تحصیل سال دوازدهم در برخی مدارس مالزی مانند مدرسه بین المللی سان وی فراهم است. البته تحصیل پیش دانشگاهی مالزی را می‌توان از دانشگاه‌های مالزی هم شروع کرد.  

برترین مدارس بین المللی مالزی برای دانش آموزان دبیرستانی

آنچه جذابیت تحصیل در مدارس مالزی آن هم در مقطع دبیرستان را بیشتر می­‌کند، فقط مدارک معتبربین‌المللی نیست!

سیستم آموزشی به روز دنیا، معلمان مجرب بین‌المللی، تحصیل به زبان انگلیسی و خوابگاه­های امن و پیشرفته این مدارس است که دانش آموزان را برای تحصیل در این مقطع ترغیب می‌کند. اگر به دنبال برترین مدارس بین المللی مالزی برای تحصیل هستید، بهتر است با 2 دسته از این مدارس آشنا شوید:

 • مدارس بین المللی مالزی
 • مدارس بین المللی ایرانی در مالزی

آشنایی با مدارس بین المللی در مقطع دبیرستان مالزی

 با برترین مدارس بین‌المللی در مالزی برای تحصیل دبیرستان آشنا شوید:

 1. مدرسه بین المللی سان وی مالزی 
 2. مدرسه بین المللی ماهسا
 3. مدرسه بین‌المللی APS مالزی
 4. مدرسه بین المللی نکسوس مالزی

آشنایی با مدارس بین المللی ایرانی برای تحصیل در مقطع دبیرستان مالزی

مدارس ایرانی مالزی در مقطع دبیرستان با سیستم آموزشی ایران مدیریت می‌شوند. مدارس ایرانی در مالزی شامل:

 1. مدرسه امام خمینی در مالزی
 2. مدرسه رایان کاشی ها 
 3. مدرسه معرفت مالزی

۱) مقطع دبیرستان مدرسه بین‌المللی سان وی مالزی

مدرسه بین المللی سان‌وی مالزی

جذاب­‌ترین بخش تحصیل در مدرسه بین‌المللی سان­وی اینجاست که با در دست داشتن مدرک فارغ­‌التحصیلی سان وی، آینده‌­ای روشن برای خود رقم می‌­زنید.

 • جالب است بدانید؛ سیستم آموزشی حاکم بر این مدرسه، سیستم انتاریو کانادا است که براساس همکاری سازمان اقتصاد و توسعه، میان 5 کشور برتر دنیا شناخته شده است. آیا می‌توان از مزایای تحصیل در مدرسه بین‌المللی سان وی مالزی چشم­‌پوشی کرد؟ 
 • علاوه بر امکانات مطلوب دبیرستان بین المللی سان وی مالزی، خوابگاه مدرسه نیز با مدیریت فوق العاده یکی از بهترین اقامتگاه‌ها برای داشن آموزان در کشور مالزی است.
 • تحصیل سال دوازدهم مالزی در مدرسه SUNWAY مالزی کاملاً مناسب دانش آموزان پسر ایرانی است که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های مالزی را دارند، اجازه دهید برایتان توضیح دهیم که دانش آموزان پسر ایرانی که می‌خواهند برای تحصیل در مالزی از ایران خارج شوند، باید قبل از رسیدن به سن مشمولین نظام وظیفه کشور را ترک کنند. بر همین اساس به آنها توصیه می‌شود تحصیل در مالزی را از سال دوازدهم مقطع متوسطه مالزی آغاز کنند.

۲) مدرسه بین‌المللی ماهسا

مدرسه بین المللی ماهسا مالزی

برنامه درسی دبیرستان بین‌المللی ماهسا مالزی براساس سیستم بریتانیایی است که با ارائه مدرک تحصیلی کمبریج همراه است. حتماً خوشحال می‌شوید اگر بدانید سیستم آموزشی دبیرستان بین‌المللی ماهسا مالزی که برای تحصیل دوره متوسطه تکمیلی انتخاب کرده‌­اید، در حال حاضر در 100 کشور جهان در حال اجرا است.

۳) تحصیل دبیرستان در مدرسه بین‌المللی APS

مدرسه بین المللی aps مالزی

یکی از مزیت‌­های تحصیل در دبیرستان APS مالزی هزینه‌های پایین و استانداردهای بالا همراه با اساتید مجرب بین‌المللی است. این فرصت فوق‌العاد­ای است برای دانش‌­آموزانی که به دنبال تحصیل در مدرسه‌ه­ای اینترنشنال در مالزی هستند.

نداشتن خوابگاه برای این مدرسه ایده‌­آل با امکانات رفاهی، ورزشی و آموزشی عالی، نه تنها محدودیت نیست، بلکه جزو شرایطی است که بهتر است قبل از ثبت­‌نام بدانید.

۴) تحصیل در مدرسه بین‌المللی نکسوس

مدرسه بین المللی نکسوس مالزی

بگذارید برایتان از مسیر جایگزین در دبیرستان نکسوس مالزی برای پرورش دانش‌­آموزانی مسئول بگوییم. مسیر جایگزین برای دانش‌­آموزانی طراحی شده است که نیاز به حمایت بیشتری برای یادگیری دارند. در این مدرسه برای هر دانش‌آموز، برنامه شخصی متناسب با توانایی­‌های فردی­‌اش ایجاد می­‌شود تا با تقویت نقاط قوت دانش‌آموزان، فرآیند یادگیری و آموزش مؤثرتری ایجاد کنند.

معلمان و مدیران دبیرستان بین‌المللی نکسوس مالزی، ضمن دانش و تجربه زیاد از تکنیک­‌ها و سیستم­‌های ارزیابی به روز برای آموزش دانش‌آموزان استفاده می­‌کنند.

مدارس ایرانی برای تحصیل دانش آموزان دبیرستانی 

وجود مدارس ایرانی در مالزی مایه مسرت ایرانیانی می­شود که هر چند مالزی را به عنوان خانه دوم خود انتخاب کرده اند، ولی ترجیح می‌دهند فرزندشان در مدارس ایرانی تحصیل کنند. در مالزی سه دبیرستان ایرانی برای دانش آموزان دبیرستانی وجود دارد.

۱-دبیرستان معرفت مالزی

مدرسه بین المللی معرفت مالزی

اولین و به نام‌­ترین مدرسه ایرانی غیر­انتفاعی، مدرسه معرفت مالزی است. مدرسه‌ه­ای ایرانی تبار ولی خارجی! در این مجتمع آموزشی از دوران پیش‌­دبستانی تا پیش­‌دانشگاهی، طلایی­‌ترین زمان عمرتان را سپری خواهید کرد. از همه مهم‌­تر این‌که مدرسه معرفت، تنها مدرسه ایرانی برای اخذ ویزای دانش‌آموزان در مالزی است. خبر خوب این‌که ویزای اعطایی به دانش‌آموزان این مدرسه، مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش مالزی نیز هست.

مدرسه معرفت مالزی

کلیک کنید

۲- دبیرستان ایرانی امام­ خمینی (ره) در مالزی

مزیت تحصیل در دبیرستان امام خمینی در مالزی این است که در صورتی که دانش آموز مدرسه امام­ خمینی(ره)، مشمول خدمت سربازی شود، این مدرسه مکاتبات لازم برای تشکیل پرونده دانش آموزی و معافیت تحصیلی را انجام می­‌دهد.

هزینه تحصیل دوره دبیرستان مالزی در مدرسه ایرانی 5 هزار رینگیت است، ولی تخفیفات ویژه‌ای وجود دارد که مبلغ شهریه را تا حد قابل توجهی کاهش می­‌دهد. لازم است بدانید کلیه کلاس‌­ها در این مدرسه به صورت حضوری تشکیل می­‌شود.

۳-دبیرستان رایان کاشیها برای تحصیل دبیرستان مالزی

برای تحصیل مقطع دبیرستان در مدرسه ایرانی رایان کاشیها در مالزی، هیچ گونه محدودیت سنی وجود ندارد. کلاس­‌های درس به صورت حضوری و نیمه حضوری با روش­‌های متنوع و استفاده از فناوری­‌های روز دنیا تشکیل می­‌شود.

آنچه تحصیل در مقطع متوسطه این مدرسه را ممتاز می­‌کند، استفاده از فناوری روز دنیا و روش‌­های پیشرفته تحصیلی است. منحصر به فردترین ویژگی تحصیل در مدرسه رایان کاشی­ها بهره‌­مندی از آموزش بدون محدودیت مکانی است به این معنی که در هر نقطه­‌ای از کره خاکی که باشید می­‌توانید دانش‌آموز مقطع دبیرستان در این مدرسه شوید.

سوالات متداول درباره تحصیل دبیرستان­ های مالزی

۱- چرا باید مالزی را برای تحصیل دبیرستان فرزندانم انتخاب کنم؟

وجود مدارس معتبر بین‌المللی نظیر مدرسه کانادایی سان‌وی، نکسوس، ماهسا و APS، مالزی را به کشوری ایده آل برای تحصیل در مقطع دبیرستان تبدیل کرده است.

۲- مزایای تحصیل دبیرستان در مالزی برای ایرانیان چیست؟

هزینه‌های پایین نسبت به سایر کشورها، ارائه مدارک معتبر بین‌المللی، امکانات آموزشی در سطح بالا  و هماهنگی با سیستم آموزشی مدارس ایرانی را می توان مزایا تحصیل دبیرستان در مالزی برای دانش آموزان ایرانی برشمرد.

۳- آیا مدارک دبیرستان های بین‌المللی مالزی مورد تأیید دانشگاه‌های سرتاسر دنیا هست؟

مدرک اخذ شده از دبیرستان های بین المللی مالزی اعتبار جهانی دارد. پس از گذراندن دوره پیش دانشگاهی در مالزی، فارغ‌التحصیلان می‌توانند با انتخابی گسترده در بهترین دانشگاه‎‌های بین المللی دنیا تحصیل کنند.

4-سیستم های آموزشی دبیرستان های مالزی بر چه اساسی است؟

سیستم آموزشی دبیرستان های مالزی بر پایه سیستم های بین المللی دنیا است. از جمله سیستم های آموزشی ارائه شده در دبیرستان های مالزی سیستم استرالیایی، کانادایی، بریتیش و آمریکایی است.

تحصیل دبیرستان مالزی با دریافت ویزای دانش آموزی 

کشور مالزی سرشار از فرصت‌های تحصیلی است که برای موفقیت به آن نیاز دارید. پروسه تحصیل دبیرستان در مالزی را با کارشناسان مشاوره شریف کلید بزنید. 

 • ما بهترین دبیرستان های مالزی را با دقت و وسواس برای شما جدا کرده‌ایم.
 • دبیرستان های معرفی شده از سوی مشاوره شریف با ساختار آموزشی مدارس ایران هماهنگ بوده و مدرک معتبر بین المللی به دانش آموزان می‌دهد.  
 • با شناختی که از ساختار دانشگاه‌های مالزی داریم، گلچینی از دانشگاه‌های مالزی را به شما معرفی می‌کنیم.
 • برای اخذ انواع ویزای مالزی مانند ویزای دانش آموزی مالزی در خدمت‌تان هستیم.
 • و در صورت رضایت شما شرایط اقامت در مالزی خانه دوم من mm2h را برایتان فراهم می‌کنیم.

کسب نمایندگی بیش از هفتاد دانشگاه، کالج، آموزشگاه زبان و مدارس مالزی از بزرگ‌ترین افتخارات مشاوره شریف است.

مشاوره رایگان تلفنی۲۲۷۷۹۴۶۲ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *