تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
منو
مشاوره شریف پلی بسوی مدارس بین‌المللی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.

کالج زبان ELS مالزی

امتیاز رسمی کالج زبان ELS مالزی از مرکز زبان آمریکا

کالج زبان ELS مالزی، دارای امتیاز رسمی از مرکز آموزش زبان ایالات متحده آمریکا می‌باشد.

کالج زبان ELS مالزی

تاسیس موسسه زبان ELS به سال 1990 برمی‌گردد و در حال حاضر با پنج مرکز آموزشی در مالزی فعالیت می‌کند.

۲۵ سال سابقه فعالیت در مالزی

 موسسه زبان ELS یکی از کالج های زبان انگلیسی در مالزی است که دارای مجوز رسمی از مرکز آموزش زبان آمریکاست و بیش از ۵ شعبه در مالزی دارد.
گفتنی است؛ این موسسه، دارای حدود ۱۰۰ مرکز آموزشی در سراسر جهان و بیش از ۱۲۰,۰۰۰ هزار نفر زبان‌آموز در بیش از ۸۰ کشور می‌باشد.
موسسه زبان ELS با بیش از ۵۰ سال تجربه، مفتخر است؛ بهترین و کوتاه‌ترین شیوه یادگیری زبان انگلیسی را به زبان‌آموزان ارائه می‌دهد.
این موسسه برگزار کننده دوره های فشرده زبان به شیوه ای است که سرعت یادگیری را در بین علاقمندان بالا می برد.
این موسسه یکی از مراکز معتبر برگزار کننده دوره های آمادگی و آزمون اصلی IELTS ایلتس و TOFEL‌تافل در مالزی است.

دوره هایی که در کالج زبان ELS برگزار میگردد:

 • دوره فشرده عمومی زبان انگلیسی 
 • دوره آمادگی IELTS
 • دوره آمادگی TOFEL
 • دوره آمادگی TESOL
 • دوره های زبان انگلیسی ویژه کسب و کارها 
 • دوره های زبان انگلیسی ویژه مهارت های ارتباطی در محل کار

خدمات کالج زبان ELS برای زبان آموزان این موسسه:

 • مراقبت و پشتیبانی در زمینه های مختلف (امور شخصی، بهداشتی، اطلاعات، مشاوره و…)
 • بیمه کردن زبان آموزان 
 • سرویس ترانسفر از فرودگاه تا محل مورد نظر شما
 • مشاوره برای تحصیل در دانشگاه های داخل و خارج مالزی
 • فعالیت تفریحی خارج از کلاس
 • کمک برای سکونت شما در نزدیکی موسسه ELS

ساختاز زبان انگليسي:

در طول سالها تجربه، موسسه زبان ELS پيشرفتهاي چشمگيري در ارائه برنامه هاي آموزشي، كتابها و نرم افزارهايي داشته كه براي تسلط كامل شما به زبان انگليسي بسيار مفيد بوده است. با ارائه روش هاي آموزشي ثابت شده، اساتيدي با مهارتهاي بالا و برنامه هاي آموزشي دقيق، موسسه زبان ELS موفقيت آموزشي شما را تضمين مي كند.

تيم متخصص و با تجربه:

يكي از افتخارات موسسه زبان ELS ، وجود اساتيدي با تجربه و كاركناني دلسوز و مشاوراني خوب است كه در طول فرآيند يادگيري كمك بسياري به زبان آموزان مي كنند و زبان آموزان را در دستيابي به اهداف بالاي آموزشي راهنمايي مي نمايند. از لحظه ثبت نام تا زمان فارغ التحصيلي، ELS در هر مرحله از آموزش همواره در كنار شماست.

اساتيد ماهر و آموزش ديده:

كليد اصلي موفقيت موسسه زبان ELS در برنامه ها، اساتيد برتر مي باشد. اساتيد بومي و خارجي، متخصص، تحصيلكرده و با تجربه، متخصصاني كه متعهد مي شوند شما را در رسيدن به اهدافتان ياري كنند.
همواره اساتيد از ابتداي آموزش و در طول دوره در كنار زبان آموزان هستند. در چنين مواردي با ايجاد ارتباط عميق بين استاد و زبان آموز، شرايطي بوجود مي آيد كه استاد و زبان آموز درك عميقي از يادگيري داشته باشند.

داشتن برنامه آموزشي متنوع يكي از تعهدات موسسه زبان ELS است تا از اين طريق، آموزش زبان انگليسي را براي زبان آموزان به يك تجربه بي نظير و جالب تبديل كند.
زبان آموزان موسسه زبان ELS دركنار آموزش فعاليتهاي خلاق و پويا نيز انجام مي دهند البته فعاليتهايي كه نقش خود را در يادگيري زبان به اثبات رسانده است.

فعاليتهاي كلاسي شامل: فعاليتهاي نقش پذيري، تمرينات حل مسئله و بحث هاي گروهي كوچك مي باشند كه زبان آموزان پس از گذراندن اين فعاليتها، ساختارهاي گرامري، لغات و اصطلاحاتي كه به تازگي آموخته اند را به راحتي در موقعيتهاي واقعي زندگي بكار مي برند.

استفاده از آخرين تكنولوژي در يادگيري:

مركز تكنولوژي زبان (LTC) يك مكمل براي يادگيري زبان انگليسي است كه در تمامي مراكز موسسه زبان ELS در دسترس مي باشد و به زبان آموزان اين فرصت را مي دهد تا در يك محيط آموزشي مالتي مديا و محرك پيشرفت مهارتهاي شخصي خود را ببينند. امكانات ارائه شده در بخش تكنولوژي (LTC) از جانب شركاء اصلي موسسه زبان ELS توسعه يافته و پشتيباني مي شوند.

كتابهای درسي انحصار ي ELS:

كتابهاي درسي موسسه زبان ELS منحصراً براي برنامه هاي خاص آموزشي اين موسسه طراحي شده و تنها در موسسه زبان ELS يافت مي شوند.
در هر سطح زبان آموزان به دو كتاب درسي يك كتاب تمرين صحبت كردن و گرامر و يك كتاب خواندن و نوشتن نياز دارند. هر كتاب شامل اطلاعات مفيد و به روز شده از مشهورترين نويسندگان موسسه زبان ELS است.

تست هاي تكميلي سطوح استاندارد:

موسسه زبان ELS با گروه بين المللي Chauncey فعاليتي مشترك دارد و ارائه دهنده خدمات آزمون هاي آموزشي( ETS) مي باشد توانايي هر زبان آموز بعد از اتمام هر سطح با انجام آزموني متناسب با همان سطح ارزيابي مي شود.
ETS همچنين طراح تست هاي مربوط به آزمون هاي SAT, GMAT, TOEFL, TOEIC و ديگر تست هاي استاندارد ديگر نيز است.

گواهي نامه ها:

هر زبان آموز پس از اتمام هر دوره يك گزارش حاوي جزئياتي دقيق از پيشرفت ها و موفقيت هايش دريافت مي كند.
در پايان دوره به شما گواهينامه حضور در موسسه زبان ELS و گواهي از آخرين دوره اي كه گذرانده ايد داده مي شود.
پس از پايان دوره هاي فشرده 103، 106، 109 به شما گواهينامه پايان اين دوره ها اعطا مي گردد.

اعتبار مدرك ELS در دانشگاه ها:

بسياري از كالج هاي خصوصي و دانشگاهها در مالزي، دانشگاهها و مدارس در آمريكا و تعداد زيادي از دانشگاههاي خصوصي و معتبر در انگلستان، استراليا، نيوزلند معتقدند كه گواهي مهارتي كه موسسه زبان ELS در پايان آزمونهاي TOEFL/IELTS يا ديگر آزمونهاي استاندارد صادر مي كند، به عنوان يك مدرك معتبر زبان انگليسي براي پذيرش آنها در موسسات و دانشگاهها مورد قبول مي باشد.

معرفی Language Technology Centre

مركز LTCمجموعه جدیدی است که به تمامی مراكز موسسه زبان ELS در مالزی اضافه شده است.
این محیط آموزشی فوق العاده نه تنها برای استفاده در طول تحصیل حتی بعد از آن نيز آماده پذيرايي از شماست. این مجموعه آموزشي منحصر به فرد به طور تخصصی روی مشکلات زبان انگلیسی کار می کند. در این مرکز آموزشی این امکان به شما داده می شود که بتوانید بر روی مهارتهای مورد نیاز مثل تلفظ، گسترش دایره لغات و درک مهارتهای خواندن و شنیدن کار کنید.

امکانات موجود در LTC به گونه اي است که با تکرار تمرینات مي توانيد بهترين نتیجه را كسب كنيد. روند پیشرفت شما نشان دهنده موفقیت شما در یادگیری است. زیرا زبان آموزان با آموزش بوسیله روشهای منحصر به فرد، یادگیری و ثبت مشکلات موجود، میتوانند مسیر پیشرفت خود را حفظ کنند.

آموزش زبان برای نوجوانان در کالج زبان ELS

وقتی در تعطیلات هستید انگلیسی را یاد بگیرید !

این برنامه آموزشی برای دانش آموزان 15 سال و بالاتر در نظر گرفته شده است ، و در 4 هفته ارائه می شود (دوشنبه ها – جمعه ها) . دانش آموزان توانایی های زبان انگلیسی خود را در چهار زمینه مهارتی Listening, Speaking,Reading,Writing تقویت می کنند.

آنها در آینده به برنامه آموزشی دوره فشرده زبان انگلیسی می پیوندند و با دانشجویانی که در پیشرفت مهارت های زبان انگلیسی خود برای اهداف آکادمیک می کوشند همراه می شوند . با این روش ، دانش آموزان از تعطیلات خود نهایت استفاده را خواهند برد در حالیکه با تحصیل در مالزی تجربیات بسیار مفیدی را کسب می نمایند .

اطلاعات ضروری برنامه آموزشی

 • طول مدت : 4 هفته
 • رده سنی : 15 سال به بالا
 • مکان : ELS کوالالامپور یا ELS پینانگ
 • زمینه های دروس تدریس شده : Listening, Speaking,Reading,Writing
 • ساعت کلاس : 8.30 صبح – 3.20 بعدازظهر (دوشنبه ها – پنج شنبه ها)
 • 8.30 صبح – 12.20 بعدازظهر (جمعه ها)
 • ظرفیت کلاس : حداکثر 20 دانش آموز در هر کلاس

مشخصات برنامه آموزشی

 • کلاس های زبان انگلیسی – 20 روز ، 30 نوبت در هفته (هر کدام 50 دقیقه) ، دوشنبه – جمعه
 • آزمون تعیین سطح
 • کتاب و منابع
 • 3 بار سفر در آخر هفته
 • جشن شروع دوره آموزشی و جشن فارغ التحصیلی
 • تی شرت
 • گواهی حضور در دوره

منبع : وب سایت رسمی کالج زبان ELS مالزی

امکانات آموزشی کالج زبان ELS

موسسه زبان ELS مالزی مجموعه بی نظیری از مراکز آموزشی در نقاط مختلف (شهرهای دانشگاهی و در مرکز شهرها) است که با داشتن استانداردهای آموزشی بالا، اساتید لایق و شایسته و کارمندانی دلسوز خدماتی ویژه را به علاقمندان ارائه می نمایند.

موسسه زبان ELSارائه کننده دوره های فشرده ای است که سرعت یادگیری مهارت های زبان را در بین علاقمندان بالا می برد و همچنین در این مرکز دوره های آموزشی متناسب با درخواست شرکتها و مشاغل در کنار دیگر دوره ها معمولی ارائه می گردد.

ویژگی های مرکز تکنولوژی زبان ELS:

در موسسه زبان ELS استفاده از کامپیوترهای شخصی آخرین مدل با مانیتور صفحه نمایش تخت ۱۷ اینچ
استفاده از نرم افزارهای آموزشی زبان جهت تقویت مهارتهای ( خواندن، صحبت کردن، شنیدن ) و مهارتهای تلفظ. استفاده از نرم افزارهای خاص برای تمرین تلفظ آهنگ کلام (intonation and stress) نرم افزارهای آموزش زبان برای کار و ارائه نمونه های بی نظیری از مهارتهای رایج هر شغل توانایی، جستجو در اینترنت برای پروژه های کلاسی و تحقیقات کتابخانه ای از دروس آموزشی آنلاین معتبر برای حرفه ای ها، همراه با آموزش

سرویس های زبان آموزی:

عضوی از خانواده موسسه زبان ELS بودن به این معناست که مادامی که شما در این مجموعه هستید حق دارید از تمامی خدمات ارائه شده استفاده کنید و تجربیاتی جالب، به یاد ماندنی و رضایت بخش داشته باشید.

فعالیتهای زبان آموزی:

هر ماه، مشاورین موسسه زبان ELS برای زبان آموزان، فعالیت ها و گردهمایی های جالب اجتماعی یا سفرهای کوتاه را ترتیب می دهند که به شما این اجازه را می دهد که هم همکلاسی های خود را بهتر بشناسید و هم با کارکنان موسسه زبان ELS بیشتر آشنا شوید.

فعالیتهای دیگر شامل: دیدن فیلم، فعالیتهای ورزشی، بازیها و شرکت در فعالیتهای مذهبی می باشند و در شرایط خاص بازدیدهایی از موسسات آموزشی محلی در سطح بالا برای زبان آموزانی که تمایل به ادامه تحصیل در مالزی داشته باشند ترتیب داده می شود.

خوابگاه:

مشاورین در یافتن مکانی مناسب که مطابق سلیقه و احتیاجات شماست به شما کمک می کنند.
هر موسسه زبان ELSدر مالزیتعدادی واحد اقامتی نزدیک مرکز را که متناسب با بودجه شماست انتخاب کرده است.
علاوه بر آن مشاورین می توانند همچنین در یافتن موقعیتهای دیگری برای اقامت، در اطراف مراکز آموزشی که مناسب شما می باشند به شما کمک کنند.

سرویس های کاریابی کالج:

موسسه زبان ELSبرای زبان آموزانی است که دوست دارند در موسسات آموزشی در سطح بالاتر در مالزی و یا در هر جای دیگر در جهان ادامه تحصیل دهند جلسات مشاوره می گذارد. مشاورین از به اشتراک گذاشتن دانسته ها و تجربیاتشان درباره موسسات گوناگون در مالزی و دیگر موسسات خارجی با شما خوشحال خواهند شد.

آنها همچنین به شما در فرایند ثبت نام، از لحظه پر کردن فرم ثبت نام تا آماده کردن مدارک لازم برای ویزا (در صورتی که مورد نیاز باشد) به شما کمک می کنند. زبان آموزانی که علاقمند به سفر به دیگر مراکز موسسه زبان ELS در سراسر جهان هستند می توانند همچنین برای این نوع خدمات ثبت نام کنند.

توجه و پشتیبانی:

مشاورین دارای اطلاعات، برنامه ها و راهکارهای مناسبی هستند که به شما در حل مشکلات مربوط به درس، سلامت،کار و حتی موضوعات شخصی کمک می کنند.

همه مشاورین دارای چندین سال سابقه هستند و با مشکلاتی نظیر مشکل شما بارها برخورد داشته اند و تجربیاتی مرتبط با مشکلات شما دارند و می توانند شما را در مسیر درست راهنمایی کنند، مشاورین همیشه آماده ارائه مشاوره به شما می باشند.

بیمه و خدمات بهداشتی:

همه زبان آموزان بین المللی در موسسه زبان ELS بایستی تحت پوشش بیمه سلامت زبان آموزی باشند.
به عنوان یک زبان آموز بین المللی، موسسه زبان ELS امکاناتی را فراهم می کند که به شما یک بیمه معتبر اعطا می شود و به کمک آن می توانید از کلیه خدمات پزشکی مورد نیاز در طول تحصیل در مالزی استفاده کنید.

پروسه پذیرش دانشجویان خارجی موسسه آموزش زبان ELS

پروسه پذیرش و شرایط مورد نیاز
۱) برای ثبت نام در کالج ای ال اس ،داشتن مدارک زیر برای گرفتن ویزای دانشجویی الزامی می باشد . توصیه می شود درخواست پذیرش خود را ۲ ماه قبل از شروع ترم مورد نظر ارسال نمائید :

a) فرم ثبت نام کامل شده و امضاء شده
b) پنج قطعه عکس پاسپورت سایز متقاضی
c) یک سری کامل کپی از صفحات پاسپورت (تمام صفحات پاسپورت – بر روی برگه ۴A)
d) یک سری کپی از اصل مدرک دبیرستان / ریزنمرات تحصیلی و مدرک تحصیلی (و مدارک دیگر ، به انگلیسی ترجمه شود و یک سری کپی برابر اصل)
e) هزینه درخواست ثبت نام ۱۰۰ دلار

۲) به محض رسیدن فرم درخواست و رسید بانکی شما ، یک نامه پذیرش و چگونگی پیگیری ویزای دانشجویی شما نیز برایتان ارسال می شود . کل هزینه ها به محض رسیدن به کالج ای ال اس قابل پرداخت می باشند .

اطلاعات مربوط به ویزا

بعد از دریافت موافقت نامه ویزای دانشجویی از اداره مهاجرت (تقریباً ۳ هفته پس از تائید درخواست پذیرش) ، برایتان می توانید از نزدیکترین سفارت مالزی ویزای ورودی تک نفره دریافت کنید.

رویه استرداد هزینه ها و کنسل کردن ثبت نام

1) هزینه ثبت نام و پروسه ویزا قابل برگشت نمی باشد .
۲) کنسل کردن ثبت نام ۷ روز پیش از شروع کلاس ها : پس دادن هزینه ۴ دوره از کلاس ها ، هزینه لوازم و LTC و هزینه کمتر از ۱۰۰ رینگت در طی درخواست کتبی .
۳) کنسل کردن ثبت نام کمتر از ۷ روز پیش از شروع کلاس ها : پس دادن هزینه ۳ دوره از کلاس ها ، هزینه لوازم و LTC در طی درخواست کتبی پرداخت می گردد .
۴) کنسل کردن ثبت نام پس از شروع کلاس ها : در این صورت هیچ کدام از هزینه ها قابل برگشت نمی باشد . و در صورتی هزینه ها قابل برگشت می باشند که یک دلیل مستدل مبنی بر مریضی سرسختی که توسط مدارک پزشکی قابل قبول ارائه می شود وجود داشته باشد .
۵) مبالغ قابل برگشت تنها به خود فرد متقاضی پرداخت می گردند . پروسه پس دادن مبالغ شهریه شما زودتر از ۱۴ روز انجام نمی گیرد .

نکته : متقاضیانی که سن آنها ۲۵ سال و یا بالاتر میباشد ملزم به داشتن مدارک اضافی زیر نیز می باشند :

a) نامه دانشجو (با اطلاع ساختن اداره مهاجرت مالزی) که در آن دلایل آمدن به مالزی را برای ادامه تحصیل خود و برنامه های بعد از آن را ذکر می کنید . لطفاً به این قضیه اشاره کنید که وقتی شما مشغول تحصیل و زندگی در مالزی هستید چه کسی مسئول پرداخت هزینه های شما می باشد .
b) اگر در جایی استخدام شدید ، نامه ای از طرف کارفرمای خود که در آن شغل شما ، سمت ، دستمزد و طول مدتی که در شرکت مشغول به کار هستید مشخص شده باشد . کارفرمای شما نیز همچنین باید به این مطلب اشاره کند که آیا پس از تمام شدن تحصیلاتتان درمالزی به ان شرکت بر می گردید یا خیر . اگر کارفرمای شما هزینه تحصیلتان را پرداخت می کند ، لطفاً این مطلب را در آن نامه ذکر کند .
c) هر گونه مدرک حساب بانکی یا حمایت مالی که اشاره کند به اینکه شما از لحاظ مالی تمامی هزینه های مربوط به زندگی و تحصیلات خود را در مالزی پرداخت می نمائید .

هزينه ثبت نام زبان آموزان بين المللی در كالج ELS مالزی

16 هفته

موضوعات

شهريه (رينگت)

هزينه درخواست و ثبت نام

1,100

درخواست ويزا و خدمات پیکاپ

400

هزينه امتحان تعيين سطح

250

مرکز تکنولوژی زبان و منابع دیجیتال

600

هزينه دروه هاي آموزشي متمركز CIEP

10,200

هزينه كتاب و وسايل

600

جمع هزينه ها

13,150 (رينگت)

 

هزینه های EMGS

موضوعات

شهريه (رينگت)

پروسه EMGS

583

غربالگری پزشکی

265

بیمه پزشکی

530

ویزا

80

i-Kad

53

جمع هزينه ها

1,511 (رينگت)

هزينه ثبت نام زبان آموزان بين المللي در كالج ELS 

24 هفته

موضوعات

شهريه (رينگت)

هزينه درخواست و ثبت نام

1,100

درخواست ويزا و خدمات پیکاپ

400

هزينه امتحان تعيين سطح

250

مرکز تکنولوژی زبان و منابع دیجیتال

600

هزينه دروه هاي آموزشي متمركز CIEP

15,300

هزينه كتاب و وسايل

900

جمع هزينه ها

18,550 (رينگت)

 

هزینه های EMGS

موضوعات

شهريه (رينگت)

پروسه EMGS

1,113

غربالگری پزشکی

265

بیمه پزشکی

530

ویزا

80

i-Kad

53

جمع هزينه ها

2,041 (رينگت)

یک دیدگاه

 1. ببخشید می خواستم بپرسم که هزینۀ آموزش در این کالج چه قدر است؟ آیا من که از افغانستانم می توانم ویزۀ تحصیلی بگیرم یا خیر؟
  ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *