تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
سه شنبه ,۲۹ مهر ۱۳۹۹
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.

کالج زبان ELS مالزی

امتیاز رسمی کالج زبان ELS مالزی از مرکز زبان آمریکا

کالج زبان ELS مالزی، دارای امتیاز رسمی از مرکز آموزش زبان ایالات متحده آمریکا می‌باشد.

کالج زبان ELS مالزی

تاسیس موسسه زبان ELS به سال ۱۹۹۰ برمی‌گردد و در حال حاضر با پنج مرکز آموزشی در مالزی فعالیت می‌کند.

۲۵ سال سابقه فعالیت در مالزی

 موسسه زبان ELS یکی از کالج های زبان انگلیسی در مالزی است که دارای مجوز رسمی از مرکز آموزش زبان آمریکاست و بیش از ۵ شعبه در مالزی دارد.
گفتنی است؛ این موسسه، دارای حدود ۱۰۰ مرکز آموزشی در سراسر جهان و بیش از ۱۲۰,۰۰۰ هزار نفر زبان‌آموز در بیش از ۸۰ کشور می‌باشد.
موسسه زبان ELS با بیش از ۵۰ سال تجربه، مفتخر است؛ بهترین و کوتاه‌ترین شیوه یادگیری زبان انگلیسی را به زبان‌آموزان ارائه می‌دهد.
این موسسه برگزار کننده دوره های فشرده زبان به شیوه ای است که سرعت یادگیری را در بین علاقمندان بالا می برد.
این موسسه یکی از مراکز معتبر برگزار کننده دوره های آمادگی و آزمون اصلی IELTS ایلتس و TOFEL‌تافل در مالزی است.

دوره هایی که در کالج زبان ELS برگزار میگردد:

 • دوره فشرده عمومی زبان انگلیسی 
 • دوره آمادگی IELTS
 • دوره آمادگی TOFEL
 • دوره آمادگی TESOL
 • دوره های زبان انگلیسی ویژه کسب و کارها 
 • دوره های زبان انگلیسی ویژه مهارت های ارتباطی در محل کار

خدمات کالج زبان ELS برای زبان آموزان این موسسه:

 • مراقبت و پشتیبانی در زمینه های مختلف (امور شخصی، بهداشتی، اطلاعات، مشاوره و…)
 • بیمه کردن زبان آموزان 
 • سرویس ترانسفر از فرودگاه تا محل مورد نظر شما
 • مشاوره برای تحصیل در دانشگاه های داخل و خارج مالزی
 • فعالیت تفریحی خارج از کلاس
 • کمک برای سکونت شما در نزدیکی موسسه ELS

ساختاز زبان انگلیسی:

در طول سالها تجربه، موسسه زبان ELS پیشرفتهای چشمگیری در ارائه برنامه های آموزشی، کتابها و نرم افزارهایی داشته که برای تسلط کامل شما به زبان انگلیسی بسیار مفید بوده است. با ارائه روش های آموزشی ثابت شده، اساتیدی با مهارتهای بالا و برنامه های آموزشی دقیق، موسسه زبان ELS موفقیت آموزشی شما را تضمین می کند.

تیم متخصص و با تجربه:

یکی از افتخارات موسسه زبان ELS ، وجود اساتیدی با تجربه و کارکنانی دلسوز و مشاورانی خوب است که در طول فرآیند یادگیری کمک بسیاری به زبان آموزان می کنند و زبان آموزان را در دستیابی به اهداف بالای آموزشی راهنمایی می نمایند. از لحظه ثبت نام تا زمان فارغ التحصیلی، ELS در هر مرحله از آموزش همواره در کنار شماست.

اساتید ماهر و آموزش دیده:

کلید اصلی موفقیت موسسه زبان ELS در برنامه ها، اساتید برتر می باشد. اساتید بومی و خارجی، متخصص، تحصیلکرده و با تجربه، متخصصانی که متعهد می شوند شما را در رسیدن به اهدافتان یاری کنند.
همواره اساتید از ابتدای آموزش و در طول دوره در کنار زبان آموزان هستند. در چنین مواردی با ایجاد ارتباط عمیق بین استاد و زبان آموز، شرایطی بوجود می آید که استاد و زبان آموز درک عمیقی از یادگیری داشته باشند.

داشتن برنامه آموزشی متنوع یکی از تعهدات موسسه زبان ELS است تا از این طریق، آموزش زبان انگلیسی را برای زبان آموزان به یک تجربه بی نظیر و جالب تبدیل کند.
زبان آموزان موسسه زبان ELS درکنار آموزش فعالیتهای خلاق و پویا نیز انجام می دهند البته فعالیتهایی که نقش خود را در یادگیری زبان به اثبات رسانده است.

فعالیتهای کلاسی شامل: فعالیتهای نقش پذیری، تمرینات حل مسئله و بحث های گروهی کوچک می باشند که زبان آموزان پس از گذراندن این فعالیتها، ساختارهای گرامری، لغات و اصطلاحاتی که به تازگی آموخته اند را به راحتی در موقعیتهای واقعی زندگی بکار می برند.

استفاده از آخرین تکنولوژی در یادگیری:

مرکز تکنولوژی زبان (LTC) یک مکمل برای یادگیری زبان انگلیسی است که در تمامی مراکز موسسه زبان ELS در دسترس می باشد و به زبان آموزان این فرصت را می دهد تا در یک محیط آموزشی مالتی مدیا و محرک پیشرفت مهارتهای شخصی خود را ببینند. امکانات ارائه شده در بخش تکنولوژی (LTC) از جانب شرکاء اصلی موسسه زبان ELS توسعه یافته و پشتیبانی می شوند.

کتابهای درسی انحصار ی ELS:

کتابهای درسی موسسه زبان ELS منحصراً برای برنامه های خاص آموزشی این موسسه طراحی شده و تنها در موسسه زبان ELS یافت می شوند.
در هر سطح زبان آموزان به دو کتاب درسی یک کتاب تمرین صحبت کردن و گرامر و یک کتاب خواندن و نوشتن نیاز دارند. هر کتاب شامل اطلاعات مفید و به روز شده از مشهورترین نویسندگان موسسه زبان ELS است.

تست های تکمیلی سطوح استاندارد:

موسسه زبان ELS با گروه بین المللی Chauncey فعالیتی مشترک دارد و ارائه دهنده خدمات آزمون های آموزشی( ETS) می باشد توانایی هر زبان آموز بعد از اتمام هر سطح با انجام آزمونی متناسب با همان سطح ارزیابی می شود.
ETS همچنین طراح تست های مربوط به آزمون های SAT, GMAT, TOEFL, TOEIC و دیگر تست های استاندارد دیگر نیز است.

گواهی نامه ها:

هر زبان آموز پس از اتمام هر دوره یک گزارش حاوی جزئیاتی دقیق از پیشرفت ها و موفقیت هایش دریافت می کند.
در پایان دوره به شما گواهینامه حضور در موسسه زبان ELS و گواهی از آخرین دوره ای که گذرانده اید داده می شود.
پس از پایان دوره های فشرده ۱۰۳، ۱۰۶، ۱۰۹ به شما گواهینامه پایان این دوره ها اعطا می گردد.

اعتبار مدرک ELS در دانشگاه ها:

بسیاری از کالج های خصوصی و دانشگاهها در مالزی، دانشگاهها و مدارس در آمریکا و تعداد زیادی از دانشگاههای خصوصی و معتبر در انگلستان، استرالیا، نیوزلند معتقدند که گواهی مهارتی که موسسه زبان ELS در پایان آزمونهای TOEFL/IELTS یا دیگر آزمونهای استاندارد صادر می کند، به عنوان یک مدرک معتبر زبان انگلیسی برای پذیرش آنها در موسسات و دانشگاهها مورد قبول می باشد.

معرفی Language Technology Centre

مرکز LTCمجموعه جدیدی است که به تمامی مراکز موسسه زبان ELS در مالزی اضافه شده است.
این محیط آموزشی فوق العاده نه تنها برای استفاده در طول تحصیل حتی بعد از آن نیز آماده پذیرایی از شماست. این مجموعه آموزشی منحصر به فرد به طور تخصصی روی مشکلات زبان انگلیسی کار می کند. در این مرکز آموزشی این امکان به شما داده می شود که بتوانید بر روی مهارتهای مورد نیاز مثل تلفظ، گسترش دایره لغات و درک مهارتهای خواندن و شنیدن کار کنید.

امکانات موجود در LTC به گونه ای است که با تکرار تمرینات می توانید بهترین نتیجه را کسب کنید. روند پیشرفت شما نشان دهنده موفقیت شما در یادگیری است. زیرا زبان آموزان با آموزش بوسیله روشهای منحصر به فرد، یادگیری و ثبت مشکلات موجود، میتوانند مسیر پیشرفت خود را حفظ کنند.

آموزش زبان برای نوجوانان در کالج زبان ELS

وقتی در تعطیلات هستید انگلیسی را یاد بگیرید !

این برنامه آموزشی برای دانش آموزان ۱۵ سال و بالاتر در نظر گرفته شده است ، و در ۴ هفته ارائه می شود (دوشنبه ها – جمعه ها) . دانش آموزان توانایی های زبان انگلیسی خود را در چهار زمینه مهارتی Listening, Speaking,Reading,Writing تقویت می کنند.

آنها در آینده به برنامه آموزشی دوره فشرده زبان انگلیسی می پیوندند و با دانشجویانی که در پیشرفت مهارت های زبان انگلیسی خود برای اهداف آکادمیک می کوشند همراه می شوند . با این روش ، دانش آموزان از تعطیلات خود نهایت استفاده را خواهند برد در حالیکه با تحصیل در مالزی تجربیات بسیار مفیدی را کسب می نمایند .

اطلاعات ضروری برنامه آموزشی

 • طول مدت : ۴ هفته
 • رده سنی : ۱۵ سال به بالا
 • مکان : ELS کوالالامپور یا ELS پینانگ
 • زمینه های دروس تدریس شده : Listening, Speaking,Reading,Writing
 • ساعت کلاس : ۸٫۳۰ صبح – ۳٫۲۰ بعدازظهر (دوشنبه ها – پنج شنبه ها)
 • ۸٫۳۰ صبح – ۱۲٫۲۰ بعدازظهر (جمعه ها)
 • ظرفیت کلاس : حداکثر ۲۰ دانش آموز در هر کلاس

مشخصات برنامه آموزشی

 • کلاس های زبان انگلیسی – ۲۰ روز ، ۳۰ نوبت در هفته (هر کدام ۵۰ دقیقه) ، دوشنبه – جمعه
 • آزمون تعیین سطح
 • کتاب و منابع
 • ۳ بار سفر در آخر هفته
 • جشن شروع دوره آموزشی و جشن فارغ التحصیلی
 • تی شرت
 • گواهی حضور در دوره

منبع : وب سایت رسمی کالج زبان ELS مالزی

امکانات آموزشی کالج زبان ELS

موسسه زبان ELS مالزی مجموعه بی نظیری از مراکز آموزشی در نقاط مختلف (شهرهای دانشگاهی و در مرکز شهرها) است که با داشتن استانداردهای آموزشی بالا، اساتید لایق و شایسته و کارمندانی دلسوز خدماتی ویژه را به علاقمندان ارائه می نمایند.

موسسه زبان ELSارائه کننده دوره های فشرده ای است که سرعت یادگیری مهارت های زبان را در بین علاقمندان بالا می برد و همچنین در این مرکز دوره های آموزشی متناسب با درخواست شرکتها و مشاغل در کنار دیگر دوره ها معمولی ارائه می گردد.

ویژگی های مرکز تکنولوژی زبان ELS:

در موسسه زبان ELS استفاده از کامپیوترهای شخصی آخرین مدل با مانیتور صفحه نمایش تخت ۱۷ اینچ
استفاده از نرم افزارهای آموزشی زبان جهت تقویت مهارتهای ( خواندن، صحبت کردن، شنیدن ) و مهارتهای تلفظ. استفاده از نرم افزارهای خاص برای تمرین تلفظ آهنگ کلام (intonation and stress) نرم افزارهای آموزش زبان برای کار و ارائه نمونه های بی نظیری از مهارتهای رایج هر شغل توانایی، جستجو در اینترنت برای پروژه های کلاسی و تحقیقات کتابخانه ای از دروس آموزشی آنلاین معتبر برای حرفه ای ها، همراه با آموزش

سرویس های زبان آموزی:

عضوی از خانواده موسسه زبان ELS بودن به این معناست که مادامی که شما در این مجموعه هستید حق دارید از تمامی خدمات ارائه شده استفاده کنید و تجربیاتی جالب، به یاد ماندنی و رضایت بخش داشته باشید.

فعالیتهای زبان آموزی:

هر ماه، مشاورین موسسه زبان ELS برای زبان آموزان، فعالیت ها و گردهمایی های جالب اجتماعی یا سفرهای کوتاه را ترتیب می دهند که به شما این اجازه را می دهد که هم همکلاسی های خود را بهتر بشناسید و هم با کارکنان موسسه زبان ELS بیشتر آشنا شوید.

فعالیتهای دیگر شامل: دیدن فیلم، فعالیتهای ورزشی، بازیها و شرکت در فعالیتهای مذهبی می باشند و در شرایط خاص بازدیدهایی از موسسات آموزشی محلی در سطح بالا برای زبان آموزانی که تمایل به ادامه تحصیل در مالزی داشته باشند ترتیب داده می شود.

خوابگاه:

مشاورین در یافتن مکانی مناسب که مطابق سلیقه و احتیاجات شماست به شما کمک می کنند.
هر موسسه زبان ELSدر مالزیتعدادی واحد اقامتی نزدیک مرکز را که متناسب با بودجه شماست انتخاب کرده است.
علاوه بر آن مشاورین می توانند همچنین در یافتن موقعیتهای دیگری برای اقامت، در اطراف مراکز آموزشی که مناسب شما می باشند به شما کمک کنند.

سرویس های کاریابی کالج:

موسسه زبان ELSبرای زبان آموزانی است که دوست دارند در موسسات آموزشی در سطح بالاتر در مالزی و یا در هر جای دیگر در جهان ادامه تحصیل دهند جلسات مشاوره می گذارد. مشاورین از به اشتراک گذاشتن دانسته ها و تجربیاتشان درباره موسسات گوناگون در مالزی و دیگر موسسات خارجی با شما خوشحال خواهند شد.

آنها همچنین به شما در فرایند ثبت نام، از لحظه پر کردن فرم ثبت نام تا آماده کردن مدارک لازم برای ویزا (در صورتی که مورد نیاز باشد) به شما کمک می کنند. زبان آموزانی که علاقمند به سفر به دیگر مراکز موسسه زبان ELS در سراسر جهان هستند می توانند همچنین برای این نوع خدمات ثبت نام کنند.

توجه و پشتیبانی:

مشاورین دارای اطلاعات، برنامه ها و راهکارهای مناسبی هستند که به شما در حل مشکلات مربوط به درس، سلامت،کار و حتی موضوعات شخصی کمک می کنند.

همه مشاورین دارای چندین سال سابقه هستند و با مشکلاتی نظیر مشکل شما بارها برخورد داشته اند و تجربیاتی مرتبط با مشکلات شما دارند و می توانند شما را در مسیر درست راهنمایی کنند، مشاورین همیشه آماده ارائه مشاوره به شما می باشند.

بیمه و خدمات بهداشتی:

همه زبان آموزان بین المللی در موسسه زبان ELS بایستی تحت پوشش بیمه سلامت زبان آموزی باشند.
به عنوان یک زبان آموز بین المللی، موسسه زبان ELS امکاناتی را فراهم می کند که به شما یک بیمه معتبر اعطا می شود و به کمک آن می توانید از کلیه خدمات پزشکی مورد نیاز در طول تحصیل در مالزی استفاده کنید.

پروسه پذیرش دانشجویان خارجی موسسه آموزش زبان ELS

پروسه پذیرش و شرایط مورد نیاز
۱) برای ثبت نام در کالج ای ال اس ،داشتن مدارک زیر برای گرفتن ویزای دانشجویی الزامی می باشد . توصیه می شود درخواست پذیرش خود را ۲ ماه قبل از شروع ترم مورد نظر ارسال نمائید :

a) فرم ثبت نام کامل شده و امضاء شده
b) پنج قطعه عکس پاسپورت سایز متقاضی
c) یک سری کامل کپی از صفحات پاسپورت (تمام صفحات پاسپورت – بر روی برگه ۴A)
d) یک سری کپی از اصل مدرک دبیرستان / ریزنمرات تحصیلی و مدرک تحصیلی (و مدارک دیگر ، به انگلیسی ترجمه شود و یک سری کپی برابر اصل)
e) هزینه درخواست ثبت نام ۱۰۰ دلار

۲) به محض رسیدن فرم درخواست و رسید بانکی شما ، یک نامه پذیرش و چگونگی پیگیری ویزای دانشجویی شما نیز برایتان ارسال می شود . کل هزینه ها به محض رسیدن به کالج ای ال اس قابل پرداخت می باشند .

اطلاعات مربوط به ویزا

بعد از دریافت موافقت نامه ویزای دانشجویی از اداره مهاجرت (تقریباً ۳ هفته پس از تائید درخواست پذیرش) ، برایتان می توانید از نزدیکترین سفارت مالزی ویزای ورودی تک نفره دریافت کنید.

رویه استرداد هزینه ها و کنسل کردن ثبت نام

۱) هزینه ثبت نام و پروسه ویزا قابل برگشت نمی باشد .
۲) کنسل کردن ثبت نام ۷ روز پیش از شروع کلاس ها : پس دادن هزینه ۴ دوره از کلاس ها ، هزینه لوازم و LTC و هزینه کمتر از ۱۰۰ رینگت در طی درخواست کتبی .
۳) کنسل کردن ثبت نام کمتر از ۷ روز پیش از شروع کلاس ها : پس دادن هزینه ۳ دوره از کلاس ها ، هزینه لوازم و LTC در طی درخواست کتبی پرداخت می گردد .
۴) کنسل کردن ثبت نام پس از شروع کلاس ها : در این صورت هیچ کدام از هزینه ها قابل برگشت نمی باشد . و در صورتی هزینه ها قابل برگشت می باشند که یک دلیل مستدل مبنی بر مریضی سرسختی که توسط مدارک پزشکی قابل قبول ارائه می شود وجود داشته باشد .
۵) مبالغ قابل برگشت تنها به خود فرد متقاضی پرداخت می گردند . پروسه پس دادن مبالغ شهریه شما زودتر از ۱۴ روز انجام نمی گیرد .

نکته : متقاضیانی که سن آنها ۲۵ سال و یا بالاتر میباشد ملزم به داشتن مدارک اضافی زیر نیز می باشند :

a) نامه دانشجو (با اطلاع ساختن اداره مهاجرت مالزی) که در آن دلایل آمدن به مالزی را برای ادامه تحصیل خود و برنامه های بعد از آن را ذکر می کنید . لطفاً به این قضیه اشاره کنید که وقتی شما مشغول تحصیل و زندگی در مالزی هستید چه کسی مسئول پرداخت هزینه های شما می باشد .
b) اگر در جایی استخدام شدید ، نامه ای از طرف کارفرمای خود که در آن شغل شما ، سمت ، دستمزد و طول مدتی که در شرکت مشغول به کار هستید مشخص شده باشد . کارفرمای شما نیز همچنین باید به این مطلب اشاره کند که آیا پس از تمام شدن تحصیلاتتان درمالزی به ان شرکت بر می گردید یا خیر . اگر کارفرمای شما هزینه تحصیلتان را پرداخت می کند ، لطفاً این مطلب را در آن نامه ذکر کند .
c) هر گونه مدرک حساب بانکی یا حمایت مالی که اشاره کند به اینکه شما از لحاظ مالی تمامی هزینه های مربوط به زندگی و تحصیلات خود را در مالزی پرداخت می نمائید .

هزینه ثبت نام زبان آموزان بین المللی در کالج ELS مالزی

۱۶ هفته

موضوعات

شهریه (رینگت)

هزینه درخواست و ثبت نام

۱,۱۰۰

درخواست ویزا و خدمات پیکاپ

۴۰۰

هزینه امتحان تعیین سطح

۲۵۰

مرکز تکنولوژی زبان و منابع دیجیتال

۶۰۰

هزینه دروه های آموزشی متمرکز CIEP

۱۰,۲۰۰

هزینه کتاب و وسایل

۶۰۰

جمع هزینه ها

۱۳,۱۵۰ (رینگت)

 

هزینه های EMGS

موضوعات

شهریه (رینگت)

پروسه EMGS

۵۸۳

غربالگری پزشکی

۲۶۵

بیمه پزشکی

۵۳۰

ویزا

۸۰

i-Kad

۵۳

جمع هزینه ها

۱,۵۱۱ (رینگت)

هزینه ثبت نام زبان آموزان بین المللی در کالج ELS 

۲۴ هفته

موضوعات

شهریه (رینگت)

هزینه درخواست و ثبت نام

۱,۱۰۰

درخواست ویزا و خدمات پیکاپ

۴۰۰

هزینه امتحان تعیین سطح

۲۵۰

مرکز تکنولوژی زبان و منابع دیجیتال

۶۰۰

هزینه دروه های آموزشی متمرکز CIEP

۱۵,۳۰۰

هزینه کتاب و وسایل

۹۰۰

جمع هزینه ها

۱۸,۵۵۰ (رینگت)

 

هزینه های EMGS

موضوعات

شهریه (رینگت)

پروسه EMGS

۱,۱۱۳

غربالگری پزشکی

۲۶۵

بیمه پزشکی

۵۳۰

ویزا

۸۰

i-Kad

۵۳

جمع هزینه ها

۲,۰۴۱ (رینگت)

مقاله مفید بود؟ با دوستانتون به اشتراک بگذارید.

یک دیدگاه

 1. ببخشید می خواستم بپرسم که هزینۀ آموزش در این کالج چه قدر است؟ آیا من که از افغانستانم می توانم ویزۀ تحصیلی بگیرم یا خیر؟
  ممنون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *