تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
جمعه ,۲ آبان ۱۳۹۹
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.
آزمون آیلتس برای مالزی

آزمون IELTS (آیلتس)

IELTS (آیلتس) جانشینی مورد قبول برای تافل

برگزارکننده‌های آزمون (آیلتس) IELTS در مالزی، (بریتیش کانسیل) British Council و (آی دی پی) IDP می‌باشند.
متقاضیان می‌توانند در راستای شرکت در آزمون (آیلتس) IELTS ، به کالج (بریتیش کانسیل) British Council در کوالالامپور، پینانگ، کوچینگ و کوتاکینابالو و مکان‌های دیگر مانند: پتالینگ جایا، ملاکا و جوهوربارو تقاضای ثبت‌نام دهند.
گفتنی است؛ آزمون (آیلتس) IELTS ،  یک آزمون مهارت زبان انگلیسی در سطح بین‌المللی با کیفیت بالا است.
این آزمون، متعلق به آی دی پی آیلتس استرالیا، بریتیش کانسیل و دانشگاه آزمون‌های کمبریج می‌باشد.

خاطرنشان می‌شود؛ (آیلتس) IELTS توسط انجمن‌های حرفه‌ای، موسسات آکادمیک، کادر مهاجرت و نمایندگان دولتی به عنوان یک آزمون کاربردی و مستقل به رسمیت شناخته می‌شود.
ناگفته نماند؛ در ابتدا آزمون (آیلتس) IELTS  برای افرادی که در پی آموزش بین‌المللی، پیشرفت حرفه‌ای یا افرادی که به دنبال برطرف کردن نیازمندی‌های مهاجرتی خود بودند، مورد استفاده قرار می‌گرفت.

جالب است بدانید؛ اکنون (آیلتس) IELTS  از نظر دانشگاه‌های انگلیس، کانادا و نیوزیلند و ۳ هزار  دانشگاه، کالج و دانشکده‌های دیگر در آمریکا به عنوان جانشینی برای تافل مورد قبول می‌باشد.

آزمون (آیلتس) IELTS  آزمونی برای فرصت‌های بین‌المللی

(آیلتس) IELTS همچنین از نظر سازمان‌های سراسر دنیا مانند: شورای پزشکی استرالیا، شورای پزشکی سراسری انگلستان، شورای دامپزشکی نیوزیلند، CGFNS ، USA (برای پرستاران)، و سازمان‌های بسیار دیگری مورد قبول می‌باشد.
لازم به ذکر است؛ بسیاری از دپارتمان‌های دولتی، اکنون داشتن نمره‌‌ی (آیلتس) IELTS مناسب را به منظور تشخیص مهارت زبانی متقاضیانی که برای انواع مختلف ویزا اقدام می‌کنند، لازم و ضروری می‌دانند.

این دپارتمان‌ها شامل بخش؛ مهاجرتی و شهروندی در استرالیا (DIAC)، خدمات مهاجرتی نیوزیلند و خدمات شهروندی و مهاجرتی کانادا می‌باشد.
در پایان یادآور می‌شود؛ آزمون‌های (آیلتس) IELTS در مراکز سراسر دنیا برگزار می‌شود.
در حال حاضر نیز بیش از ۵۰۰ مرکز در بیش از ۱۳۰ کشور وجود دارد که برگزارکننده آزمون‌های (آیلتس) IELTS هستند.

مقاله مفید بود؟ با دوستانتون به اشتراک بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *