تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.

دانشگاه APU مالزی

دانشگاه APU مالزی
[aparat id=”SkPLh”]

حمایت دانشگاه‌های انگلیس از دانشگاه APU مالزی

دانشگاه APU مالزی در سال ۱۹۹۳ تاسیس شد و با بیش از یک دهه تجربه به یکی از مجهزترین دانشگاه‌های جنوب شرق آسیا تبدیل شد.

این دانشگاه با کسب کلیه مهارت‌های لازم در زمینه آموزش آی تی و مدیریت اجرایی نقش مؤثری را در رشد صنعت آی تی در مالزی اجرا می‌کند.

از جمله اهداف دانشگاه APU مالزی می‌توان به؛
کسب کلیه مهارت‌های عملی در گسترش تکنولوژی اطلاعات در مالزی
رویارویی با کمبودها
اطمینان ازپیشرفت
و گسترش روز افزون این علم در مالزی اشاره نمود.

گفتنی است؛ حمایت دانشگاه‌های انگلیس و استرالیا از این دانشگاه نشان‌دهنده اعتبار و توسعه ارتباطات و پیوستگی این دانشگاه با دانشگاه‌های مختلف دنیا می‌باشد.

دانشگاه نوآوری و فن‌آوری آسیا و اقیانوسیه Asia Pacific University College of Technology and Innovation دانشگاه قرن بیست‌ویکم است.

دانشگاه APU مالزی مکانی ایده‌آل برای آموختن

دانشگاه APU مکانی ایده‌آل برای آموختن ارتباط میان فن‌آوری و نوآوری و بررسی نقش آنها در زمینه‌های متفاوت زندگی روزمره مانند: تجارت، اقتصاد، اجتماع و محیط پیرامونی است.

دانشگاه ای پی یو (APU) تاکنون توانسته برنده جوایز بسیاری در زمینه آموزش‌های تخصصی، تحقیق و توسعه باشد.
همچنین این دانشگاه جوایز ارزنده‌ای در راستای فعالیت‌های دانشجویی کسب نموده است.

ساختار آموزشی دانشگاه APU مالزی

دانشگاه  APU در مجموعه کامل دوره های آموزشی خود در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در محیطهای کاملاً متفاوت به این نتیجه رسیده است که فن آوری بخشی از روند حل مسائل جهت کسب زندگی بهتر، راحتتر و شادتر است. دانشگاه APU مالزی نوآوری را به عنوان بخش اصلی کار خود برای ارتقاء سطح کیفی فارغ التحصیلان در نظر گرفته است و در پیش برد همین هدف تلاش می کند.

دانشجویان برای تولید ایده های نوین و بکارگیری آن ایده ها، راه و روشهای مرتبط را فرا می گیرند. علاوه بر این زمینه های لازم پذیرش و فعالیت ایده های نوین را نیز فرا می گیرند. در نهایت فارغ التحصیل این دانشگاه فردی با اطلاعات بروز شده و با قابلیت فراگیری و پذیرش ایده های نوین میباشد، که این خود از امتیازهای دانشگاه APU به شمار می آید.

کلیه رشته های ارائه شده مورد تایید وزارت آموزش عالی مالزی بوده و از نظر طراحی و برنامه ریزی رشته ها دارای تاییدیه کیفی (LAN) هستند.

دانشگاه APU همچنین از سوی موسسه توسعه منابع انسانی مالزی اعتبار سنجی و تایید شده است و لازم به ذکر است که مدرک کارشناسی دانشگاه ای پی یو (APU) از سوی وزارت علوم تحقیقات وفناوری جمهوری اسلامی نیز تایید گردیده است.

تمامی برنامه های آموزشی دانشگاه APU از نظر کیفی به تایید دانشگاه Staffordshire در انگلستان رسیده است. همچنین در پایان دوره تحصیلی مدارک فارغ التحصیلان از سوی دانشگاه Staffordshire صادر می گردد.

دانشگاه دارای امکاناتی از قبیل موارد زیر است:

· ۵ مرکز در نقاط مختلف دنیا

· بیش از ۱۰٫۰۰۰ فارغ التحصیل

· همکاری با ۲۰ دانشگاه معتبر در انگلیس و استرالیا

مزایای تحصیل در دانشگاههای APU برای دانشجویان خارجی

[aparat id=”Wrbux”]

دانشگاه ای پی یو (APU) خدمات آموزشی با کیفیت بالا به مراه هزینه هایی به مراتب ارزان تر نسبت به سایر کشورها را داراست.

در پایان دوره تحصیلی به دانشجویان مدارک بین المللی با صلاحیت، امتیازات و کیفیت مدارک دانشگاهی کشور انگلستان اعطاء خواهد شد.

مالزی جامعه ای چند فرهنگی و چند مذهبی است که مردمان آن به سایر مذاهب، نژادها و فرهنگها احترام زیادی می گذارند و به همین دلیل محیط امنی را فراهم ساخته اند.

برای دانشجویانی که تمایل دارند در طول دوره تعطیلات کوتاه مدت خود در مالزی به مسافرت بپردازند، مکانهای بسیار جذابی برای بازدید وجود دارد که نمایشگر طبیعت بسیار زیبا، تاریخ، فرهنگ و رسوم کشور مالزی می باشد.

ارتباط تنگاتنگ ما بین دانشگاه ای پی یو (APU) و دانشگاه Staffordshire باعث گشته است که دانشگاه ای پی یو (APU) در زمره موفق ترین و پرثمرترین همکاران خارجی آن دانشگاه قلمداد گردد. جا دارد در مورد مزایای مشارکت دانشگاه Staffordshire در سیستم آموزشی دانشگاه ای پی یو (APU) این نکته را یاد آور شویم که ثمره ارتباط با دانشگاه Staffordshire برای دانش آموختگان، قدرت فراگیری بالا در موقعیتهای مختلف شغلی و کاری آنها شده است.

دانشگاه Staffordshireبا بیش از۱۷۰۰ دانشجو محیطی بسیار فعال و پر طراوت برای فعالیت دانشجویی در داخل انگلستان پدید آورده است، علاوه بر آن بیش از ۵۰۰۰ دانشجو در خارج از انگلستان تحت برنامه های آموزشی دانشگاه Staffordshire قرار دارند. این مجموعه های آموزشی در کشور های چین، مالزی، سنگاپور و برخی کشورهای خاورمیانه، هنگ کنگ، پاکستان، هندوستان، سریلانکا، یونان، فرانسه و اسپانیا مستقر هستند.

معرفی دانشکده‌های دانشگاه APU مالزی

دانشکده‌ی آی تیInformation Technology
دانشکده‌ی کامپیوترComputing program
دانشکده‌ی تجارتBusiness Program
دانشکده‌ی تجارت کامپیوترBusiness Computing Program
دانشکده‌ی خدمات گردشگریServices and Tourism Management

دانشکده‌ی بازی‌های کامپیوتری و فناوری رسانه‌ای

Computer Games Development & Web Media Technology Programmes

دانشکده‌ی رسانه

Media Program

دانشکده‌ی مهندسی

Engineering Program

تصاویر دانشگاه Apu مالزی

[ngg src=”galleries” ids=”16″ display=”basic_thumbnail”]

دانشگاه APU، یک دانشگاه ۳ ستاره طبق آمار مجله معتبر QS در سال ۲۰۲۰

منبع : وب سایت رسمی دانشگاه Apu مالزی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *