تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
دانشگاه APU مالزی

دانشگاه APU مالزی

4.8/5 - (226 امتیاز)

دانشگاه APU مالزی؛ دانشگاه نوآوری و فناوری آسیا و اقیانوسیه، مجهزترین دانشگاه آی تی و برنده‌ی جوایز بسیاری در زمینه‌ی آموزش‌های تخصصی، تحقیق و توسعه! اگر مایل به تحصیل در دانشگاه خصوصی APU در مالزی هستید، با اهداف و ساختار آموزشی دانشگاه نوآوری و فناوری APU؛ در این مقاله آشنا شوید.

مشاوره شریف پس از قریب به 2 دهه تجربه‌ی فعالیت و ارائه خدمات در خصوص دانشگاه های مالزی، بدون شک قوی‌ترین و حرفه‌ای‌ترین شرکت ایرانی ارائه‌دهنده‌ی خدمات دانشجویی فعال در دانشگاه apu است.

دوست داری دانشجوی دانشگاه APU مالزی باشی؟

اینجا رو کلیک کن

video
play-rounded-fill

معرفی دانشگاه apu مالزی

APU یکی از دانشگاه های خصوصی برتر کشور مالزی است. جایی که تلفیقی منحصر به فرد از فناوری، نوآوری و خلاقیت به دانشجویان آموزش داده می‌شود. فارغ التحصیلان این دانشگاه آماده پذیرش نقش‌های مهم تجاری در سطح جهانی است. دانشگاه  برنده جوایز معتبر زیادی در سطوح ملی و بین المللی است.  

APU اولین دانشگاه کشور مالزی است که در آخرین جوایز رتبه بندی QS در کنفرانس QS اپل  2021 به رتبه کلی پنج ستاره پلاس دست یافت.

APU در بین 3 دانشگاه برتر بین المللی مفتخر به نام 5 دانشگاه برتر برای پذیرش دانشجویان بین المللی است.  APU در آخرین رتبه بندی QS آسیا 2022 در بین 10 دانشگاه خصوصی برتر آسیا قرار گرفته است. 

APU با ارائه دوره های فن آوری دیجیتال، فارغ التحصیلانی بسیار ماهر پرورش داده و نیازهای شغلی دیجیتال آینده ملی و بین المللی را شناخته و رفع می‌کند. 

شناسنامه دانشگاه apu مالزی

university apu
نام‌های پیشینموسسه فناوری اطلاعات و اقیانوس آرام
رنکینگ در آسیا240 در سطح آسیا (رشد عالی در 2 سال گذشته)
شعارمتخصصین پرورش
وضعیت دانشگاهخصوصی

تعداد دانشجویان

4,660

تعداد دانشجویان بین المللی

2,669

نوع دانشگاه5 ستاره
افتتاح دانشگاه :۱۹۹۳
موقعیتمالزی، کوالالامپور،بوکیت جلیل،پارک فناوری مالزی
وب سایت دانشگاه UPM مالزیwww.apu.my

چشم انداز دانشگاه APU از نگاه مجله معتبر QS در سال ۲۰۲۱

 

 

 

 

 

 

امکانات آموزشی و رفاهی دانشگاه APU

کلیک کنید

دانشکده‌های دانشگاه APU مالزی

کسانی که برای تحصیل در مالزی، دانشگاه APU  را هدف گرفته‌اند، آنهایی هستند که عاشق فناوری اطلاعات، آی تی و محاسبات کامپیوتری هستند. لیست دانشکده های این دانشگاه هم حکایت از رویکرد فناوری اطلاعات دارد.

دانشكده‌ آی تیInformation Technology
دانشکده‌ کامپیوترComputing program
دانشكده‌ محاسبات تجاریBusiness Program
دانشكده‌ تجارت كامپيوترBusiness Computing Program
دانشكده‌ خدمات گردشگریServices and Tourism Management

دانشكده‌ بازی‌های كامپيوتری و فناوری رسانه‌ای

Computer Games Development & Web Media Technology Programmes

دانشکده‌ رسانه

Media Program

دانشكده‌ مهندسی

Engineering Program

ساختار آموزشی مجهزترین دانشگاه آی تی مالزی

university apu

ساختار آموزشی دانشگاه APU استفاده از فناوری برای حل مسائل جهت کسب زندگی بهتر، راحتتر و شادتر است.‌ این رویکرد در تمام مقاطع تحصیلی از کارشناسی مالزی تا کارشناسی ارشد و دکتری در جریان است. تلاش مسئولین دانشگاه برای رسیدن به این اهداف قابل ستایش است. ساختار آموزشی دانشگاه APU از این قرار است:

 • در ساختار آموزشی دانشگاه APU مالزی، نوآوری به‌عنوان بخش اصلی در جهت ارتقاء سطح کیفی فارغ‌التحصیلان در نظر گرفته شده و فعالیت های دانشگاه در پیش برد همین امر است. 
 • به عنوان دانشجوی دانشگاه APU شرایطی برای شما فراهم می‌شود که برای خلق ایده‌های نوین و بکارگیری آن ایده‌ها، راه و روش‌های مرتبط را فرا بگیرید.
 • فارغ‌التحصیل این دانشگاه در مالزی، فردی با اطلاعات بروز شده و با قابلیت فراگیری و پذیرش ایده‌های نوین است که این خود از امتیازهای دانشگاه APU به شمار می‌آید.
 • کلیه رشته‌های ارائه شده در دانشگاه APU، مورد تأیید وزارت آموزش عالی مالزی بوده و از نظر طراحی و برنامه ریزی رشته‌ها دارای تأییدیه کیفی (LAN) هستند.
 • دانشگاه APU همچنین از سوی مؤسسه‌ی توسعه‌ی منابع انسانی مالزی، اعتبار سنجی و تأیید شده است.
 • مدرک کارشناسی دانشگاه از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی نیز تأیید گردیده است.
 • تمامی برنامه‌های آموزشی این دانشگاه از نظر کیفی به تأیید دانشگاه Staffordshire در انگلستان رسیده است.
 • در پایان دوره تحصیلی مدارک فارغ التحصیلان از سوی دانشگاه Staffordshire صادر می‌گردد.

پارنترهای دانشگاه فناوری آسیا و اقیانوسیه

دانشگاه APU سردمدار دانشگاه های مالزی برای اعطای دو مدرک همزمان در مالزی است. مشارکت و همکاری دانشگاه فناوری آسیا و اقیانوسیه با دانشگاه های جهانی است که نام آن را زبانزد کرده است. بسیاری از مدارک تحصیلی که به دانشجویان این مرکز آموزش عالی داده می‌شود در دانشگاه‌های پیشرو کشور انگلستان، آمریکا، فرانسه و استرالیا نیز به رسمیت شناخته می‌شود. 

بهتر از همه این که؛ دانشگاه APU فرصتی استثنایی برای دانشجویانی که تمایل به ادامه تحصیل در سایر کشورها دارند ایجاد کرده است. طوری که دانشجویان پس از گذران 2 ترم یا بیشتر مجاز هستید که به دانشگاه‌های پارتنر در کشور انگلستان، ایالات متحده آمریکا، استرالیا، نیوزلند، اروپا و آمریکای جنوبی بروند. 

لیست پارتنرهای دانشگاه APU مالزی

کلیک کنید

مزایای تحصیل در دانشگاه‌ APU مالزی 

نام دانشگاه apu با سه ستاره‌ی طلایی در میان دانشگاه های مالزی می‌درخشد. مادامی که متقاضیان تحصیل در مالزی، بر مزایای تحصیل در دانشگاه APU واقف باشند، از آن به راحتی نمی‌گذرند. این دانشگاه از جمله گزینه های مطلوب برای تحصیل ایرانیان در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد مالزی است؛ پس فرصت را غنیمت می‌شماریم و گزیده‌ای از مزایای تحصیلی در دانشگاه فناوری آسیا و اقیانوسیه را برمی‌شماریم:

 • دانشگاه بین‌المللی APU خدمات آموزشی با کیفیت بالا به همراه هزینه‌هایی به مراتب ارزان‌تر نسبت به سایر کشورها را داراست.
 • در پایان دوره تحصیلی به دانشجویان مدارک بین‌المللی با صلاحیت، امتیازات و کیفیت مدارک دانشگاهی کشور انگلستان اعطاء خواهد شد.
 • مالزی کشوری چند فرهنگی و چند مذهبی است که مردمان آن به سایر مذاهب، نژادها و فرهنگ‌ها احترام زیادی می گذارند و به همین دلیل محیط امنی را تحصیل در دانشگاه های مالزی فراهم ساخته اند.
 • برای دانشجویانی که تمایل دارند در طول دوره‌ی تعطیلات کوتاه مدت دانشگاه های مالزی، به گردش بپردازند، مکان‌های بسیار جذابی برای بازدید وجود دارد که نمایشگر طبیعت بسیار زیبا، تاریخ، فرهنگ و رسوم کشور مالزی می‌باشد.
 • ارتباط تنگاتنگ مابین دانشگاه APU و دانشگاه Staffordshire باعث گشته است که دانشگاه بین‌المللی APU در زمره‌ی موفق ترین و پرثمرترین همکاران خارجی آن دانشگاه قلمداد گردد.
 • قدرت فراگیری بالای دانشجویان در موقعیت‌های مختلف شغلی و کاری آنها، ثمره‌ی ارتباط دانشگاه APU با دانشگاه Staffordshire است.

لیست شهریه‌های دانشگاه APU

کلیک کنید

تاریخچه دانشگاه فناوری آسیا و اقیانوسیه

برای کشف هویت واقعی دانشگاه فناوری آسیا و اقیانوسیه در بین دانشگاه های مالزی، لازم است کمی به عقب برگردیم؛ سال ۱۹۹۳ درست زمانی که برای اولین بار این دانشگاه خصوصی تأسیس شد. شاید خیلی‌ها گمان نمی‌کردند که اهداف بلند پروازانه‌ی مؤسس دانشگاه APU به این سرعت به بار بنشیند.

امروزه دانشگاه نوآوری و فناوری آسیا و اقیانوسیه با بیش از دو دهه تجربه تبدیل به مجهزترین دانشگاه‌های جنوب شرق آسیا شده است. دانشگاه APU، مجهزترین دانشگاه آی تی در میان دانشگاه های مالزی است. از جمله اهداف دانشگاه APU مالزی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. کسب کلیه مهارت‌های عملی در گسترش تکنولوژی اطلاعات در مالزی
 2. رویارویی با کمبودها
 3. اطمینان از پیشرفت و گسترش روز افزون فناوری دیجیتال در مالزی

این دانشگاه با کسب کلیه‌ی مهارت‌های لازم در زمینه‌ی آموزش آی تی و مدیریت اجرایی، نقش مؤثری را در رشد صنعت آی تی مالزی ایفا می‌کند.

بهتر است بدانید که دانشگاه APU از حمایت دانشگاه‌های انگلیس و استرالیا برخوردار است و این به وضوح بیانگر اعتبار و توسعه‌ی ارتباطات و پیوستگی این دانشگاه مالزی با دانشگاه‌های مختلف دنیا است.

تصاویر دانشگاه APU مالزی

university apu

university apu

university apu

university apu

university apu

university apu

university apu

university apu

سؤالات متداول برای تحصیل در دانشگاه آی تی مالزی

1-آیا دانشگاه APU برای تحصیل در مالزی خوب است؟

 
APU یکی از دانشگاه های نوظهور مالزی است که دارای رتبه برتر است. طبق آخرین رتبه بندی SETARA توسط وزارت آموزش عالی (MOHE) این دانشگاه موفق به اخذ رتبه 5 ستاره یا عالی شده است.

2- مدرک دانشگاه APU در مالزی توسط چه نهادهایی به رسمیت شناخته شده است؟

مدارک تحصیلی دانشگاه آی تی مالزی توسط نهادهای حرفه ای بین المللی به رسمیت شناخته شده است به طور مثال مدرک معتبر مهندسی APU توسط هیئت مهندسین مالزی، که جزو اعضای پیمان بین المللی واشنگتن است به رسمیت شناخته شده است. 

3-چرا باید تحصیل در دانشگاه APU را انتخاب کنیم؟

دانشگاه APU مالزی دسترسی دانشجویان را به منابع سطح جهانی در طیف گسترده ای از رشته ها فراهم می‌کند تا برای ورود به دنیای صنعت و مزیت رقابتی فراهم شوند. 

خدمات مشاوره شریف برای پذیرش دانشگاه های مالزی

مشاوره شریف قریب به 20 سال است که در حوزه مالزی فعال است. برای تحصیل و اقامت در مالزی روی خدمات مشاوره شریف حساب باز کنید. خدمات ما برای تحصیل در دانشگاه APU  از این قرار است:

 • اخذ پذیرش تضمینی از دانشگاه apu مالزی
 • مشاوره و پیگیری در تهیه و تکمیل مدارک و فرم‌های مورد نیاز برای ثبت‌نام
 • ترجمه مدارک و اخذ تأییدیه‌های وزارت علوم و سفارت
 • تکمیل فرم اپلیکیشن آنلاین و ایجاد حساب کاربری برای متقاضی در دانشگاه apu
 • مشاوره و راهنمایی در نحوه نگارش رزومه
 • پیگیری جلسات ارزشیابی متقاضی در دانشکده
 • ثبت‌نام داوطلب و انجام پیگیری‌های مربوط به ویزای دانشجویی از سازمان ای ام جی اس
 • مشاوره‌ی رزرو بلیط هواپیما پیرو فرم درخواست خدمات داوطلب
 • انجام بوکینگ هتل پیرو فرم درخواست خدمات داوطلب
 • دریافت ویزای سوشال از سفارت مالزی در تهران
 • جلسه مشاوره قبل از پرواز با داوطلب جهت تشریح همراه داشتن وسایل ضروری و مورد نیاز، دادن تذکرات پرواز و ایمیل نقشه فرودگاه و فرم‌های مربوط به ترانسفر فرودگاهی به ایشان
 • هماهنگی و نظارت بر انجام ترانسفر فرودگاهی
 • تحویل یک عدد سیم کارت موبایل به داوطلب
 • ارائه خدمات اسکان موقت داوطلب در هتل و یا خوابگاه پیرو فرم درخواست خدمات داوطلب
 • راهنمایی داوطلب جهت اجاره آپارتمان
 • راهنمایی داوطلب جهت انتقال پول و معرفی صرافی‌های معتبر
 • ارائه‌ی اطلاعات فروشگاه و مراکز خرید ایرانی و محلی 
 • راهنمایی تشکیل پرونده دانشجویی در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مالزی
همین حالا برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴0140 – ۰۲۱

منبع:

https://www.apu.edu.my/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Hide picture