تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
دانشگاه های مالزی

امكانات آموزشی رفاهی دانشگاه APU

APU، رتبه 1 در آسیا و مالزی برای تجربه‌ی یادگیری چند فرهنگی. مفتخریم تا امکانات آموزشی رفاهی دانشگاه APU مالزی را به شما متقاضیان تحصیل در مالزی معرفی کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

محوطه‌ی دانشگاه APU در یک محیط پارک با تکنولوژی بالا واقع شده است و مجهز به این امکان است که هر دانش آموز بتواند از بیشترین تجربه تحصیل خود در APU بهره ببرد.

امکانات آموزش و یادگیری در دانشگاه APU

آزمایشگاه‌های مهندسی

اصول مهندسی که در سطوح مختلف ارائه می‌شود، طی جلسات عملی و فعالیت‌های آزمایشگاهی آموخته و تقویت می‌شوند.

در دانشگاه APU ، این امر در آزمایشگاه‌های کاملاً مجهز برای آنالوگ و الکترونیک دیجیتال، مهندسی ارتباطات، سیستم برق، روباتیک، کنترل PLC، پنوماتیک و اتوماسیون، تجهیزات مکانیکی، کارگاه مکانیکی و همچنین آزمایشگاه‌های مواد و تست انجام می‌شود.

دانشجویان در آزمایشگاه طراحی مهندسی، از نرم افزارهایی مانند MATLAB ،LabView ،NI Multisim و SolidWorks به منظور یادگیری و درک جدیدترین تکنیک‌های طراحی و شبیه سازی مهندسی پیشرفته، بهره می‌گیرند.

دانشجویان با استفاده از اتاق Final Year Project می‌توانند بر روی توسعه‌ی پروژه تمرکز کنند؛ همچنین مرکز مهندسی رباتیک APU آنها را قادر می‌سازد تا با کارهای تحقیقاتی پیشرفته در زمینه‌ی روباتیک در مسابقات شرکت کنند.

آزمایشگاه‌های رایانه IT

دانشگاه APU  مجهز به چندین آزمایشگاه IT جهت کار پروژه‌ها، تولید چندرسانه‌ای، نرم افزار و برنامه نویسی اینترنت می‌باشد.

همه‌ی دانشجویان APU به امکانات پیشرفته‌ی رایانه ای شامل: آخرین رایانه‌های شخصی و ایستگاه‌های کاری با اتصال به اینترنت، سیستم عامل‌ها، مجموعه نرم افزارها و همچنین نرم افزارهای برنامه نویسی تجاری در چندین آزمایشگاه IT دسترسی دارند.

علاوه بر این، در تمام محوطه‌ی دانشگاه شما به اینترنت بی سیم دسترسی خواهید داشت تا بتوانید بدون محدودیت زمان و مکان یاد بگیرید.

کتابخانه

کتابخانه‌ی دانشگاه APU دروازه ای است برای ورود به مجموعه‌ی کاملی از کتاب‌ها، ژورنال‎ها، نشریات دوره‌ای، پروژه‌های دانشجویی و سایر انتشارات مرتبط. این مجموعه به منظور پشتیبانی از یادگیری و پژوهش برای همه‌ی دانشجویان و کارمندان APU فراهم آمده است.

در کتابخانه‌ی دانشگاه APU مناطقی برای مطالعه‌ی فردی و گروهی، اتاق‌های بحث و گفتگو، امکانات رایانه‌ای و یک مرکز فتوکپی  نیز وجود دارد.

علاوه بر این، شما می‌توانید به کتابخانه‌های دیجیتالی آنلاین از ارائه دهندگان پیشرو مانند Proquest، آتن، زمرد، ACM و مجلات حقوقی فعلی دسترسی پیدا کنید.

ساعات کار کتابخانه‌های APU به شرح زیر است:

محل

APIIT 
APU پردیس جدید

دوشنبه جمعه

8.30 صبح – 6.00 عصر
8.30 صبح – 8.00 شب

شنبه

بسته
9:00-01:00

 

سالن اجتماعات و کلاس‌های درس

کلیه‌ی کلاس‌ها و سالن‌های سخنرانی APU مجهز به امکانات شنیداری، رسانه ای و محاسباتی برای پشتیبانی از یادگیری در کلاس هستند.

استودیو طراحی و نقاشی

استودیو طراحی و نقاشی (Design & Drawing) واقع در پردیس APIIT به گونه‌ای طراحی شده که ضمن کار روی موضوعات طراحی و نقاشی، حداکثر آرامش و راحتی را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد. استودیوها به رایانه‌های مک و تبلت‌های طراحی واکوم (Wacom) به خوبی مجهز هستند و دانشجویان در صورت رزرو استودیو می‌توانند از امکانات آن استفاده کنند.

استودیو صفحه نمایش سبز

استودیوی صفحه نمایش سبز واقع در پردیس APIIT جهت رفع نیازهای رسانه ای مربوط به پخش، تبلیغات و زمینه های تولید برنامه‌های تازه برای دانشجویان دانشکده‌ی رسانه، هنر و طراحی (SoMAD) راه اندازی شده است.

استودیو صفحه نمایش سبز این امکان را برای کلیه‌ی کارمندان و دانشجویان APU و APIIT فراهم می‌کند تا از سایر برنامه‌ها، کلوپ‌ها و فعالیت‌های مربوط به جوامع نیز بهره‌مند شوند.

لازم به ذکر است؛ این استودیو شامل طیف وسیعی از تجهیزات حرفه ای، مانند دوربین Canon DSLR، دوربین فیلمبرداری سونی XDCAM، یک آهنگ Dolly و سیستم‌های روشنایی است. دیوارها از عایق صوتی ساخته شده اند تا نویز و آشفتگی‌های خارجی را هنگام فیلمبرداری یا عکسبرداری از هم جدا کنند.

استودیو با داشتن یک میزگرد 10 نفره، اکنون یک محیط یادگیری کامل و مداوم است که خلاقیت و ایده‌های جدید را ترغیب می‌کند. علاوه بر این، گوشه ای از استودیو به ویترین پروژه‌های دانشجویان اختصاص یافته که در آن پروژه های عالی برای الهام بخشیدن به سایر دانشجویان به نمایش گذاشته می‌شود.

استودیو توسعه‌ بازی‌های رایانه‌ای

استودیو توسعه‌ بازی‌های رایانه‌ای

این استودیو به منظور توسعه‌ی بازی‌های رایانه‌ای در دانشگاه APU طراحی شده است. این مکان برای اطمینان از تجربه‌ی بازی با کیفیت و توسعه، مجهز به رایانه‌های شخصی Alienware Destop است. مینی سالن موجود در این استودیو به شما این امکان را می‌دهد تا با راحتی بیشتری در مورد ایده‌ها گفتگو و تعامل و ارتباط بیشتری با سایر دانشجویان برقرار کنید. ما همیشه معتقدیم که با همکاری‌های متقابل می توان به نتایج بهتری دست یافت.

منطقه‌ی استعدادیابی سایبرشکافی APU

منطقه‌ی استعدادیابی در فضای مجازی APU نمونه ای روشن و کامل از نحوه‌ی همکاری نزدیک دانشگاه با سازمان‌های پیشرو در صنعت است تا دانش آموزان را در معرض دید فناوری‌ها و سیستم‌های برتر کلاس قرار دهد.

  • SOC APU

این منطقه دارای یک مرکز عملیاتی امنیتی کاملاً کاربردی (SOC) است که به دانشجویان اجازه می‌دهد تجربه عملیاتی در زمینه‌ی امنیت سایبر را داشته باشند. دانش آموختگان امنیت سایبری APU قادر به تجزیه و تحلیل فعالانه‌ی وقایع حملات سایبری هستند و از طریق داده‌های زمان واقعی، اقدامات متقابل را علیه تهدیدات سایبری برنامه ریزی می‌کنند.

  • Cyber ​​Ran APU

علاوه بر این، یک مرکز شبیه سازی و پاسخگویی کامل به تهدیدات سایبر نیز در منطقه‌ی امنیت استعدادیابی سایبر واقع شده است. Cyber ​​Range جزء بهترین تجهیزات در نوع خود است.

Cyber ​​Range جدیدترین فناوری‌ها و سیستم دفاع سایبری درجه‌‌ی نظامی را شامل می‌شود که می‌تواند حملات سایبری بسیار پیچیده را در یک محیط واقع بینانه در حد بالایی شبیه سازی کند. این فناوری‌ها دانش آموختگان را قادر می‌سازد تا:

  1. استراتژی‌های دفاعی را درک و تدوین کنند.
  2. کل زنجیره دفاع سایبری را تمرین کنند.
  3. ضمن آماده سازی آنها هنگام وقوع با تهدید سایبری واقعی مقابله کنند.
  • CISCO APU

آکادمی شبکه سازی CISCO APU، متشکل از مرکز تحقیقات و توسعه در IoT (CREDIT)، مرکز تحقیقات پزشکی قانونی و امنیتی و همچنین منطقه‌ی استعدادیابی CyberSecurance APU است. تسهیلات دانشگاه در این آکادمی برای ارائه‌ی تجربه‌ی دانشجویان در زمینه‌ی امنیت سایبری جهانی، شبکه و استعدادیابی IoT به آیندگان است.

منطقه‌ی استعدادیابی APU CyberSecurance با حمایت شدید شرکای صنعت، شرکت اقتصاد دیجیتال مالزی (MDEC) و همچنین وزیر ارتباطات و چندرسانه‌ای، تأسیس و به‌عنوان یک موفقیت بزرگ در پورتال‌های مختلف خبری ملی به نمایش گذاشته شده است.

سایر امکانات آموزشی دانشگاه APU

کارگاه‌های طراحی صنعتی، استودیو تبلیغات، استودیو  VFXوانیمیشن سازی از دیگر امکانات آموزشی در دانشگاه APU می‌باشند که آموزش و یادگیری دانشجویان در زمینه‌های مربوطه را تقویت می‌کنند.

امکانات رفاهی ورزشی دانشگاه APU

کافه تریا

کافه تریا ما طیف گسترده ای از غذاهای حلال آسیایی و غربی را سرو می کند. این مکان محبوب استراحت برای دانشجویان در هنگام استراحت است ، زیرا آنها هنگام بحث و گفتگو گروهی یا هنگام کار بر روی تکالیف خود ، بر روی برخی میان وعده ها و رفتارهای دلپذیر سوگواری می کنند.

سالن Resident’s

این سالن مختص ساکنان دانشگاه APU است. سالنی مبله با تجهیزات رفاهی نظیر خشکشویی و تجهیزات ورزشی مانند میز بیلیارد و فوتبال دستی فضای مفرحی برای دورهمی‌های دانشجویی می‌باشد.

سالن‌های ورزشی

دانشگاه APU علاوه بر تجهیزات آموزشی عالی، به آماده سازی سالن‌های ورزشی رایج و پرطرفدار دانشجویان توجه ویژه ای دارد. در دانشگاه APU به منظور ایجاد فضایی با نشاط جهت افزایش همبستگی میان دانشجویان، سالن‌های مجهز ورزشی اعم از سالن بدنسازی، زمین فوتسال و بسکتبال (روباز) و همجنین رینگ بوکس مهیا است.

T012220062439

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *